Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Спільна молитва - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 57 Сторінок +
  • « Перша
  • 55
  • 56
  • 57
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Спільна молитва Молимося кожного дня, за Україну, за наших захисників Оцінка: ****- 8 Голосів

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 07 August 2008 - 09:56

*
Популярне!

Давно виношую думку, спільної молитви .
Пропоную писати сюди всім кому потрібна молитва за благополучне протікання пологів, здоров'я чи посто вирішення проблеми. Думаю мій намір підтримають і ми зможемо допомагати один одному не лише порадою а й молитвою.

Якщо додаєте прохання, пам'ятайте: ім'я повинне бути повним, те під яким людина хрещена.

Якщо Ви давали прохання у 1-й список і Вам наша молитва допомогла, тобто Ви завагітніли, потіште нас гарною новиною в цій темі. Ми з превеликим задоволенням перенесемо Ваше ім'я у другий список - за щасливі пологи.

Те саме стосується 2-го списку: коли у Вас народиться малятко, не забудьте поділитись з нами своєю радістю.
Якщо Ви замітили неточності у списках, просимо повідомити модераторів

Прохання про молитву

1. За здоров'я, та щоб Господь поблагословив їх дітками:

Спойлер

2. За здоров'я і Боже благословення, та щоб Господь дав можливість щасливо виносити та народити дитину:

Спойлер

3. За оздоровлення та зцілення важкохворих дітей:

Спойлер

За здоров"я та заступництво Матері Божої над нашими захисниками ,які перебувають на війні:

Сергія
Тараса
Володимира
Ростислава (Аліска)
Ігора,Павла,Олександра ( iraira)
Романа, Олега, Михайла, Сергія, Володимира, Віктора ,Олега (Романівна)
Михайла , Віктора (ренесма)
Степана-Володимира (Стасичкова матуся )
Степан, Юрій ( switljachok:)
Романа (okcana)
Андрія
Нафочка
Богдан
Андрій
Володимир
Юрій
Степан
Ігор
(Талочка)
Романа Рома255
Матвія Nich_i_ya

Андрія та Володимира
Наталя 27

За здоров"я форумчанки Олени (Lentus)
важкохворої Мар"яни Калабай та її родину

Наші молитви допомогли[/size]

Спойлер

[b]Маю пропозицію спільної молитви в середу 22.30-23.00 (для форумчан які в цей час є на форумі) та п"ятницю 14.30-15.00

My Signature
Спойлер
  • 143
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Аліска 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 November 2013 - 18:34

Молитва Митрополита Андрея Шептицького за український народ

Всемогучий Боже і Царю всесвіту, Спасителю наш, Ісусе Христе, що всім серцем любиш увесь людський рід і своїм безмежним промислом опікуєшся кожним народом зосібна! Споглянь милосердно і на наш український нарід, і на кожний інший нарід, що з повною надією припадає до Тебе, як до свого найліпшого Отця і премудрого Царя. Ми, діти цього народу, покірно послушні Твоїй святій волі, любимо всі народи, що їх Ти відкупив своєю святою кров'ю на хресті, а передовсім любимо щирою християнською любов'ю наш український нарід. Тим то з любови до нього, а радше з любови до Тебе, наш Боже, благаємо:

Прости йому всі провини, поправ всі його злі нахили, а скріпи добрі нахили; змилосердися над ним у всіх його потребах. Борони його перед усякою кривдою й несправедливістю ворогів. Зливай на нього безнастанно Твоє щедре благословення.

Благаємо Тебе, наш Боже, про особливу опіку і поміч для нашого народу, щоб серед усіх переживань і спокус з боку світу, диявола й його слуг, він міг завжди зберегти небесне світло, перемагати витривалістю у добрім всякі труднощі і завжди належати до благословенного Твого Божого Царства, і тут на цім світі і в небесній Батьківщині. Дай нам ласку, щоб ми всі до одного, злучені єдністю віри і союзом любови під Твоїм проводом і проводом святої Вселенської Церкви, йшли завжди дорогами правди й справедливости, любови та спасіння. Пішли українському народові святих, великих Своїх слуг щоб прикладом і словом були його мудрими провідниками у всіх царинах народного, суспільного й громадського життя.

Провідникам нашого народу дай світло Твоєї премудрости з неба, дай йому численне і добре та святе духовенство! Заопікуйся його молоддю, щоб не тратила ласки святого Хрещення, щоб одержувала в родині й школі основне християнське виховання і виходила на пожиточних синів свого народу. Благослови всі наші родини, щоб батьки були зразковими й ревними християнами, а матері визначались мудрістю, побожністю й дбайливістю у вихованні дітей. Заохоти багатьох із народу нашого до життя досконалішого, до святости. Поклич багатьох у кожному поколінні до монашого стану, до геройських жертв за справи Церкви й народу. Просвіти всіх нас, нахили всі серця, щоб усі якнайліпше пізнавали й цінили святу католицьку віру і, визнаючи її, почували себе щасливими, стояли в ній непохитно, хоч би треба було понести й мученичу смерть, та й щоб по законам святої віри уладжували своє життя. Благослови також і дочасне добро нашого народу. Дай йому волю, щоб він міг свобідно розвивати свої природні, Тобою дані сили. Обдаруй його правдивою незіпсованою просвітою. Благослови його працю на всіх ділянках науки, мистецтва й добробуту та благослови всіх і все, щоб наш нарід, живучи мирно та щасливо, міг добре Тобі служити, а з Твоєю поміччю одержати вічну небесну Батьківщину.

А Ти, Пресвята Богородице, Непорочно Зачата, Мати й Цариця України, святий Обручниче Йосифе, Покровителю Вселенської Церкви, Святий Архангеле Михаїле і ви всі, Покровителі українського народу, опікуйтеся завжди цим народом, щоб він став народом святим, щоб сповнив своє післанництво, щоб навернув увесь Схід до світла Віри, щоб причинився до світлого добра людського роду, щоб був поміччю і потіхою святої Вселенської Церкви та щоб приносив вічному Цареві безперестанну славу, честь і поклін на віки віків. Амінь.
My Signature
Спойлер
  • 8
  • Back To Top

• 57 Сторінок +
  • « Перша
  • 55
  • 56
  • 57

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 10 December 2015 - 22:29

Аліска, вже не треба молитви за здоров я, шо я попереднім постом написала, Люба померла(((
My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nesmiyana 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 18:30

прошу молитви за здоров"я і життя новонародженої доні нашої форумчанки Світлани. дитинці 29 тижнів, зараз у реанімації. дякую.
My Signature
Спойлер

З народженням дітей у домі зникають порядок, гроші, спокій та безтурботність... і з"являється Щастя.

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зесічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 19:01

nesmiyana, помолимось!
моєї рідної сестри дитинка народилась на 28му тижні, багато діагнозів пройшли, але зараз бігає і співає:"За все Тобі я дякую, Ісусе, спасе мій...!") Зображення
My Signature
Зображення
Якщо хочеш мати гарний вигляд, стій хвилину перед дзеркалом, 5 хв перед своєю душею і 15 хв перед Христом(М.Куаст)

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 19:03

Зесічка, дякую. не знаю всіх нюансів ситуації, але вірю в добре. дай Бог, щоб і ця дівчинка згодом так бігала і співала.:give_heart:
My Signature
Спойлер

З народженням дітей у домі зникають порядок, гроші, спокій та безтурботність... і з"являється Щастя.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katra 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 January 2016 - 19:11

Молюся...
Питання: дівчинці 29 тижнів, чи вона народилася на 29тижні?
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 January 2016 - 20:57

katra, маму екстренно прокесерили на 29-му тижні. причин не знаю, лиш факт.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lusynya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2016 - 23:06

Дуже прошу помолитися за те щоб Бог поблагословив дітками Марію та Дмитра.І будь ласка видаліть з першого списку Ілону і Тараса (в них народилася донечка)Дуже дякую за ваші молитви,вони дійсно допомагають.

Повідомлення відредаговано Lusynya: 21 January 2016 - 23:09

• 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   A_spring_sun 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 March 2016 - 17:46

Дуже прошу молитви за здоров'я мого синочка Дмитра, знайшли кісту в голові, лягаємо в лікарню на обстеження. Дякую.
My Signature
Я Валя, можна на "ти"))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AniaMark 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2016 - 11:18

Давайте помолимося за 8-річного хлопчика хворого на правець, який бореться за життя. На жаль, не знаю його імені.
Прихований текст

Також, будь ласка, додайте у перший список подружжя Наталію і Валентина. А у другий Наталію, Ольгу і Тетяну. Дякую.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   fylhtqxer 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 December 2016 - 10:52

Дуже прошу помолитися за онкохвору Галину,яка зараз у важкому стані.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 17 February 2017 - 20:57

Дівчатка прошу молитву за дівчиинку Вікторію! Щоб вона як найшвидше одужала!
Давайте о 22 год!
Прошу всіх не байдужих долучитися!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   AНВ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 July 2019 - 19:48

Дівчатка! Дуже прошу помолитися за мою донечку Яну - Євфросинію, щоб Бог позбавив її заікання. Дякую.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lusynya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 October 2019 - 19:07

Дуже прошу молитви за Марію та Івана, щоб Бог поблагословив їх дитиною.Ваші молитви допогли багатьом моїм рідним. Щиро Вам дякую.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 57 Сторінок +
  • « Перша
  • 55
  • 56
  • 57

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Аліска 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 14 November 19 )

• З днем народження
    ckorpionsha 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    Tila Tekila 
    - Вік: 28

Перекладач онлайн