Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: "Спадщина" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

"Спадщина" серіал Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 16 August 2018 - 17:50

Спадщина - це продовження двох серіалів "Щоденники вампіра" та "Древні". Дата виходу 25 жовтня 2018року.

Про Ховп Майклсон та таких надприродних дітей як вона.
Містична школа Сальваторе збирає в своїх стінах юних вампірів, перевертнів, відьом, наділених більш яскравими здібностями, ніж їх побратими. Навчання дозволить більше розкрити закладені таланти. Адже героям належить захищати своє рідне місто Містик Фолс від вторгнення підступних ворогів. Але головне, чого навчають у цьому закритому навчальному закладі - вміння бути однією командою, кожен член якої на відстані відчуває, якщо колега потрапив в біду, і негайно поспішає на допомогу. Навчальним матеріалом служать легенди, що передаються з покоління в покоління. Учням належить осягати суть цих переказів, а потім використовувати на практиці отримані знання.

Так як я фанатка і Щоденників ваміпіра і Древніх то я з нетерпінням чекатиму цього серіалу . Цікаво чи він буде такий цікавий як попередні два?)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ryzyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 August 2018 - 19:41

Санджана, йой , я була фанатка Щоденників , але вони якось для мене сумно закінчились , Древні пару серій лиш дивилась , але той Клаус ладний )) (Стефко і Деймон теж) , буде сумно , якщо ще Клаус вмре - чи вже вмер ?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 20 August 2018 - 07:19

Ryzyk, Вмер і Клаус і його брат Елайджа :girl_cray:

а оцей серіал Спадщина то якраз про ту школу Сальваторе, може і Деймон буде а може і Стефано вернеться) Будемо бачити, що сценаристи напридумували.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн