Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Висипка у немовлятка - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Висипка у немовлятка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Соля1405 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 August 2018 - 13:10

Доброго дня всім! Підкажіть будь ласка у немовлятка почалась висипка на животику плямками, де-не-де прищики і сьогодні стало ще гірше, майже весь дивотик в плямках, тепер ще й на ручках і голівці, починає сипати ножки((( педіатр у відпустці. В неділю мили з милом вперше чи може бути алергія? Також їла пісний борщ, ну як пісний, мама тихенько додала туди сметану і декілька помідорків і мені нічого не сказала

Не знаю що робити. На форумі вперше не можу завантажити фото. Мамочки поможіть !!!
Дякую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 August 2018 - 14:10

На мою думку це алергія. З власного досвіду знаю так як моя донька алергії мала.
По перше могло і мило дати алергію. Також якщо змінили пральний порошок також може давати алергію.
По друге може бути і харчова алергія може бути алергія і на буряк і на помідори, сметану. Дитині потрібно зарас побути на дієті.
Але саме краще показати дитину лікареві! Якщо ваш у відпістці зверніться до іншого!!! Тільки спеціаліст приогляді дитини зможе вам сказати що це за висип і приписати якщо це потрібно ліки чи що саме зарас давати їсти дитині.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Соля1405 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 August 2018 - 14:21

Дякую. Нам лише третій тиждень, попробую ще більше себе обмежити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 August 2018 - 15:14

Соля1405, то ви дуже малесенькі)
Молочного не їжте взагалі бо може бути алергія на білок котрий є в молоці. Нічого червоного (буряк, помідори червоні яблука), цитрусові також не можна. Шоколад також. Жовток із яєць. Це все може давати алергію! Також миючі засоби котрі контактують із шкірою малюка.
Можна картопляне пюре, супи легенькі, курячий бульйон, макарони.
Промивайте малюка кипяченою водою.

Коли мою доньку обсипало в 1 місяць то нам були приписали кларетин 1/4 таблетки але скільки разів на день непамятаю. Але це після огляду лікаря.!!! Радити щось вам не можу.
Головне вам зарас бути на дієті і спостерігати за малюком. Але ще раз повторюся краще щоб оглянув лікар)

Одужуйте!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 August 2018 - 21:53

Соля1405, може бути алергія, як писали вище дівчатка. А ще є така штука як пітничка. Можуть з'являтися висипання, якщо дитині спекотно. Причому не лише під памперсом і одягом, але й на відкритих ділянках тіла, бо в малюків дуже ніжна шкіра. Загугліть, подивіться по фото, чи у вас щось схоже. Звичайно, це лікаря не замінить, звернутися до педіатра при першій же нагоді все одно треба. Нам при пітничці допомагали часті купання, але без жодних миючих засобів. Можна заварити ще ромашку або череду. Ну і мінімум одягу вдома. Я просто прикривала тоненькою пелюшкою (це хлопчика, щоб не було фонтанів, дівчинку можна і не прикривати), і він приймав повітряні ванни.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Привіт матусі. Чи є у вашому регіоні в аптеках прививки інфанрікс. Хто знає коли з'являться і чи ви чекаєте чи прививаєте діток індійськими?

28 Jun 2018 09:38

Показати коментарі (4)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн