Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Ігри нашого дитинства - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Ігри нашого дитинства Чи вчите ви ним своїх малюків? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 13 January 2010 - 12:54

Чи граються ваші діти у ігри які гралися ви?
Моя наприклад не знає, що таке "резиночки", "десятки із м"ячем", "чи поїдеш ти на бал?"
Пробувала навчити її стрибати в резинки, та виявилося, що половини вже не пам"ятаю.
Давайте згадаємо наші ігри, правила, секретики до правил.
Думаю, що не одній мені це стане в пригоді.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Berry 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 August 2010 - 23:20

Цікава тема, жаль, що нікого поки не зацікавила...
Про гру в резинки памятаю наступне
Грають по парам або 3 людини. Якщо це гра по парам, то коли збивається хтось із пари, то другий його виручає - стрибає дану комбінацію за нього. А потім ще й за себе і тоді пара продовжує гру, якщо ні - то тримають резинки.
Ми грали на 3 висоти - 1ша - по щиколотки, 2-га по коліна і 3тя під сідниці, деколи на 4ту - по пояс. Памятаю широкі резинки, вузькі- треба було стояти боком і перехрещені. А там далі вже була купа комбінацій - пішоходи, банани, солдати, дивани... :36_1_73: Погуглила і знайшла досить детальний опис комбінацій тут
Прихований текст

А поки ми маленькі, то граємося в Ишел король по лесу, нашел себе принцессу і Море волнуется. Більше чогось простенького згадати не вдалося :(

• Back To Top

Користувач поза мережею   ака 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 December 2010 - 20:17

цікава тема!!я взагалі часто згадую дитинство,як тоді було добре.....безтурботне дитинство... :give_rose: я також памятаю ризинки,ми з подругою навіть по-своєму видумували!а ще класіки-я би зараз зрадістю поскакала)))як донька трошки підросте обовязково її навчу)))та тих ігор було багацько....цілими днями бігали...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 1

Відправлено 08 December 2010 - 00:11

Ясна моя доня чи не щодня стрибає "резинку" (по-свому, без правил на разі), а до снігу, то "класики" - були її найкращого розвагою на вулиці.
А ще цього року ми з дітьми на вулиці грали гру типу "Вожатий, вожатий подай пионера" чи "Гуси, гуси", але на український лад: "Гуси, гуси! - Га-га-га! - Їсти дати! - Так, так, так! - То летіть тоді сюди, дам Вам хліба і води" (тоді ім"я дитини котра біжить).

My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ясна 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 08:36

Ми з Цвітанкою граємося в ластівочку і коршуна.
Коршун підставляє долоні тильним боком і Ластівочка по них гладить своїми руками.
Коршун примовляє: ластівочка-ластівочка-ластівочка-ластівочка-коршун.
На слові коршун ластівочка має утекти а коршун її спіймати.

Користувач подумав і додав через 4 хв.:
Ще з таких ігор для долонь гралися із старшою у "Крокодилу"
На кожен склад хлопаємо своїми долонями, а потім об долоні партнера:
По вулуці ходила велика Крокодила
в зубах вона тримла шматочок покривала
Зайшла вона за вугол побачила франзуза і
Цап його за пузо
на ці слова треба дістати пузо партнера по грі хто перший
:)

Користувач подумав і додав через 17 хв.:
Прихований текст

ще трохи про резиночку. фотокоментар.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ira+kola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 09:43

Ми колись грали гру називалася "Вибивали"
Малювався великий квадрат, двоє ставало ставало за ним (один напроти лругого), а інша група була в середині і м"ячем тре було попасти в тих хто в середині, в кого попадали, той виходив з гри, двоє перших хто виходив, в кінці гри ставали на місці тих двох хто вибивав. Цікаво було. Звичайно, що м"яч для такої гри тре було мати м"ягенький.

І ще одна гра була така, що одна дитина говорила: Море волнуется – раз., два, три, морская фигура на месте замри, і всі інші діти завмирали в різних фігурах, і тій дитині тре було відгадати, яка це фігура, тобто на, що то схоже.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 10:11

теж якось намагалися згадати комбінації для гри у "резиночки". з кумою самі пів вечора скакали, щоб малих навчити. тепер в них це улюблена гра. але коли доня запропонувала пострибати у школі, то її зрозуміла лише вчителька... а так грають "у море волнується" (одна з найулюбленіших ігор), а ще у "сову", "Гуси-гуси", класики, бігають у салочки

My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kashtanka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 10:35

Ясна, така хороша темка. :kiss3: Я помітила, що діти у дворах не грають у ті ігри які грались ми.
Ми грали в резинки, класики, равлика (малювали на асфальті завиток равлика, ділили на сигменти і стрибали на одній нозі не наступаючи на лінії і перестрибуючи сегменти соперника), вибивало, джин, море хвилюється.

My Signature
Не кидай каміння у власну долю
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natulinka 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 1

Відправлено 08 December 2010 - 10:58

Я в резинки до 8 класу скакала(памятаю що мій хлопець розповідав як з вікна спостерігав за тим дійством)Вибивали,Тихше їдеш далі будеш,Козаки-розбійники,Бамбінтон,Хованки по всьому подвірї,Заморозки,Лови.Влаштовували різні естафети,малювали карти скарбів,які ховали,їх відшукували і отримували призи.....Добре було.Дякую Ясна за чудові спогади.
В мене малий ще зовсім маленький до таких ігр,але лови бавимось вже,і пісеньки різні приспівуємо такі як в дитинстві-кую-кую чобіток,подолянку,козу дерезу...

My Signature
Зображення
Зображення

Нас псує не те, що влітає у наші вуха, а те, що вилітає з нашого рота
  • Back To Top

Користувач поза мережею   кенгурян 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 January 2011 - 22:24

Теж намагаюся передати манюні свої ігри. Поки що граємо у "Я знаю п"ять імен". поки вона маленька, я спростила правила і просто катаємо м"ячик одна одній. називаючи імена, назви рослин, тварин, птахів і таке інше. Дуже корисно, як на мене. Пробували грати у "Так чи ні Ви не кажіть" - але вона ще не може усвідомити правила. Із задоволенням грає у хороводні ігри: Подоляночку і Голубоньку. Зараз чекаємо літа, щоб грати в класи. Минулого літа грали у світлофора (коли світлофор замовляє колір. а ти маєш його показати або перебігти і не впійматись), в Учителя (це коли "Зроби до мене 5 ліліпутиків/ велетнів/каструльок - від верблюдів відмовились) і Прапор (у цій грі мала брала участь лише у тата на плечах).
А хтось грався у "Руку"? Обводите на папері руку і пишите у ній числа від 1 до 100 у довільно-заплутаному порядку. Потім один "замовляє" цифру і, поки другий шукає, швиденько малює у кожній клітинці зошита нолики, зупиняється, коли партнер знайшов. Тоді міняються, виграв той, хто "списав" більше за 10 пошуків (або більше).

• Back To Top

Користувач поза мережею   Маріам 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 14 January 2011 - 04:14

в нас ще було "вище землі"))) один -той хто ловить, решту втікають , і мають на якесь підвищення обов"язково стати. чи камінь, чи лавка, чи хто на паркані зависав)))або на гіляці)) саме в той момент, коли "лова" поряд.

-----------

"фарби"- чи магазин... ведучий роздавав усно, тихенько кольори всім. один був щуром. який приходив фарбу купувати. чому щуром?)))сама зараз думаю, і не придумаю, чому. приходив той щур до продавця :
Щ-тук тук
П-хто там?
Щ-щур
П-що потрібно?
Щ-фарби
П-якої ?
Щ- золотої (наприклад)
П-якщо такої не задумано- нема такої.....і тут знов, -тук тук....))))

а коли фарба була в наявності- то вона , чи він))(дитина) втікала, а щур її ловив. якщо зловив, то йде та фарба на місце щура)))а щур на прилавок.

------

"капчика". то про взуття))
вибирається ведучий. і той, хто має загадувати. решта дітей всі роззувалися, в купу скидали взуття-сідали на лавку. загадувача повертали спиною. хто де сидить -він не знав. всі пересідали по декілька разів.
ведучий питає -"кому цей капчик присудити?"
загадувач каже , наприклад: третьому на ліву/праву ногу...і так, поки всі капці не розійдуться.потім повертали його і всі сміялися, як він назагадував))) дехто босий був на одну ногу, дехто по декілька на одній нозі))) а бавились, і стар і млад))) бо лавка була одна велика, то сиділи і старші хтось, сусіди)))

"глухого, або зіпсутого телефона","мій верх", "кулаки"...

от згадую "кулаки" всі наставляли кулачки, один казав віршик і по кожному кулаку з кожним новим словом, легко стукав зі словами:"на золотой горе сидели : царь,царевичь,сапожник,портной,кого хочешь вибирай по скорей... а от далі забула.... згадуйте!!!)))) чи ..... щось там...парарам...забула)))...але далі бочка упала ,бабе по носу дала, баба ябида была-городскому росказала, городской сказал не так, забирайте свой кулак."
помагайте! бо вже геть забула)))

але ж тоді добре було, коли ми дітьми були...так би повернути час хоч на трошечки!!!

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2011 - 07:47

Малюку 2.4 р. Ми граємось в "хованки" (Для рахунку пудходить люба лічилочка. 1,2,3,4,5 - я іду шукать! Хто не заховався - я не виноватий!) і "Доганялки", в нас називають "Лови"( наголос на перший склад). На чім стоїш? - На камені. -Що продаєш? -Квас. -Лови нас!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 January 2011 - 11:34

Перегляд повідомленняМаріам (14.1.2011, 4:14) писав:

в нас ще було "вище землі"))) один -той хто ловить, решту втікають , і мають на якесь підвищення

"фарби"- чи магазин... ведучий роздавав усно, тихенько кольори всім. один був щуром. який приходив фарбу купувати. чому щуром?)))сама зараз думаю, і не придумаю, чому.

А в нас був не щур, а художник!
А пам"ятаєте "обручку"? Усі дітки сідали на лавці і складали ручки ковшиком. один з діток не сідав, а проходив уздовж лави і, склавши руки човником, де була дрібна іграшка чи камінчик - "обручка", обходив усіх, вкладаючи свій "човник" у чужі долоньки. Когось наділяв у цей час затиснутою "обручкою". але щасливець не давав знаку. Дійшовши до кінця лави, той, хто ходив, гукає: "Обручко. обручко, вибіжи на лучку!" І щасливець має вибігти, а інші його затримати, не підводячись з лави (загородити руками).

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2011 - 19:15

Обуяла мене ностальгія. Опишу ще кілька улюблених ігор.
1. "Пустіть переночувати"
На землі чи асфальті малюють кола, у яких можна вільно стояти в середині (приблизно 2 кроки діаметром), але у кількості на одне менше, ніж учасників гри. Відстань між ними - кілька кроків (3-4)
Ці кола - будиночки учасників, а один - безхатько ходить між ними і просить переночувати. Щасливі власники нерухомості його не пускають, а коли він повертається до них спиною, міняються хатками, перебігаючи з однієї в іншу, попередньо змовившись на мигах. А безхатько намагається вскочити у вільну хату швидше за нового власника. Якщо це вдається, то той, хто лишився без даху, йде питати собі ночування.
2. Нитки
Один з дітей відвертається, а решта беруться в коло і, не розриваючи рук. закручуються у тугий переплутнаний клубок.
Не можна:
Розривати руки
Можна:
обертатися навколо осі, проводячи решту учасників попід руками
Переступати через руки,
Підлазити під руками тощо.
Закрутившись. діти гукають: Бабо Куцьо, нитки рвуться.
Баба прибігає і намагається розплутати не розірвавши рук, якщо вдалося - вибирають іншу бабу.
3. Тиха гра для молодших школярів
На папері розграфлюються сторпчики за кількістю категорій. Чим старша дитина, тим більше категорій. Пишемо категорії: жіноче ім"я, чоловіче ім"я, дерево, квітка, тварина, птах, країна, місто, річка (можна ще: риба, машина тощо). останній стовпчик лишаємо на рахунок.
Потім перший граваць подумки проказує алфавіт. а другий його довільно зупиняє.Скажімо. припала М. Тож усі категорії заповнюються назвами на М. Хто перший це зробить каже стоп. Тепер обраховують бали: Якщо обидва написали у першій категорії Марина, то заробили по 5 балів, якщо написали різні імена - по 10. якщо лише один написав. а інший не зміг пригадати, то перший отримує 15 балів, а другий 0. Обрахувавши усі категорії записують рахунок.
Тепер другий проказує алфавіт, а перший його зупиняє. Якщо знову М, то проказує знову. Наприкінці гри рахують усі бали, перемагає той, хто набрав більше.

• Back To Top

Користувач поза мережею   NataG 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 26 January 2011 - 12:21

Я би навчіла ризиночкам чи класикам(коли підростуть), але зовсім нічого не пам"ятаю(((

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ole4k@ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2011 - 12:48

дівчатка у дворі грають і у резиночки, і у скакалки, але зараз у них якісь інші правила, ніж були у нас.

My Signature
Зображення

За обрій сите літо закотилось, заплющило повіки, розімліле. Ніч синьо-зоряна осіння опустилась…Жаринки мрії-пристрасті дотліли, лелітками у вирій відлетіли…
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2011 - 13:12

Ми теж всім двором постійно бавилися:
1) "хованики" - хтось чергував біля дверей в кімнатку прибиральниці, що входу в підїзд і рахував до 20, а інші розбігалися і ховалися, треба було кожному кого знайшли швидше ніж той хто шукає добігти до чергових дверей і постукати за себе;
2) "лови" - ну ту все просто, кого зловив лова, той теж стає ловою;
3) резинки - двоє в резинці, а двоє скачуть як кози))))))));
4) "трикутник" (теж ризинки) - ставали в резинку троє, а троє скакали на своїй стороні резинки різні комбінації;
5) "козаки розбійники" - компанія ділилася на дві групи - козаків і розбійників. Козаки придумували собі якесь таємне слово і втікали від розбійників, якщо когось при допиті розкололи і внали "кодове слово", то козаки ставали розбійниками і навпаки. Найцікавіше було бавитися в цю гру хлопці проти дівчат, коли дівчата допитували хлопців, можна було цьомчиком в щоку добитися любого зізнання і виграти гру.
6) "фарби" - тут вже хтось описував;
7) гра зі взуттям - теж описували в цій темі, хоча я думаю не варто влітку всім взувати чуже взуття на босу ногу, зараз і в дітей бувають грибки і всяке різне.
8) "музична шкатулка", або "вгадай милодію" - хтось наспівував милодію, а інші мали сказати, що за пісня і хто виконує. Хто вгадав, загадував милодію.
9) "сліпий комар" - ця гра на турніках. Хтось закривав очі ширфом і повертався до турніків задом, інші ховалися на турніках і мовчали, а потім той що з закритими очима ходив і пробував спіймати когось, якщо зловив мав назвати хто це, якщо не вгадав, то далі продовжував ловити, якщо вгадав, то сліпим комарем ставав зловлений.
Ой, ще тих ігор була уйма, головне, щоб дитина була смілива, активна, здорова і була компанія дітей приблизно того ж віку. Ігри придумуються на ходу.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
А з маленькими дітками на вулиці можна робити "секретики", знайти кусочок шкельця, декілька малюсіньких квіточок, покласти їх на листочок і прикрити шкельцем. Потім зверху засипати землею. Місце позначити якось. І при наступному гулянні - зняти верхній шар землі над шкельцем. Так весело, коли там лежить твій секретик, а як дитина тішиться. Здається дрібничка, а маєте свою маленьку таємничку.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Акуна Матата 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2011 - 18:40

Прочитала тему і згадала одну гру в яку мене братик старший навчив бавитися. Стало страшно за свою дитину, бо якби моя мама знала, що ми в таке граємо....
а гра така: малювали коло на землі та ділили навпіл лінією; одна половинка була земля брата, а друга - моя; грали ножами (справжніми ножами, а були ж зовсім малими), треба було кинути ніж так, щоб він встромився у чужу землю, там де встромлявся ніж, проводилася лінія і це вже була земля загарбника :)
і таких ігор з ножами в мене в дитинстві було чимало, завдяки брату :10_12_9: і не тільки ножі, а й порохові макарони і всілякого роду вибухові речі.
В самої синочок росте - аж страшно :36_1_25:

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Згадала ще одну, на цей раз безпечну :), гру - Козаки-Розбійники.
Грали, коли нас у дворі було багато.
Ділилися на дві групи. "Розбійники" ховалися, а "козаки" їх розшукували. "Розбійники" шляхом лишали стрілочки куди йти; стрілочки треба було добре маскувати, щоб "козаки" не знайшли.

Користувач подумав і додав через 9 хв.:
І ще, літом будували у дворі так звані "халабуди". Натягували мотузки між деревами та обвішували ковдрами, а потім зносили туди їжу з домівок та обідали.
Бабуся дуже тішилася з такої нашої гри, бо в халабуді дуже смакувало і ми добре їли :D

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ••ШоkOлАDнА_FaнtaЗія●• 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2011 - 15:29

Моя середня дочка бавиться ігри "Ризинки","Хованки","Лови",Козаки-розбійники""Вожатий-вожатий" ,ну там і ще багато яких.Я не проти,багато раз було що колінка била,але це нічого))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторівна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 March 2011 - 22:22

Сьогодні вчила своїх в садочку грати в "класики". Діти в захваті були, черга вишикувалась дівчат і хлопців. Поки що лиш стрибали, без камінчиків і правил.

А ще пригадую гру в "числа". Ведучий загадував число, інші по черзі його відгадували, він тільки казав, більше чи менше. А потім той, хто відгадав, якимось чином "одягався": труси, плаття... Але саму процедуру, як той одяг вибирали, я не пам'ятаю. Хто більше чисел відгадав, той більше "віртуального" одягу мав.

І "Садовник". Ведучий:" Я садовником родился, не на шутку рассердился. Все цветы мне надоели, кроме... (називає любу квітку). А інші діти вже підібрали собі назви квітів раніше. І той, чию квітку назвали, вступає в діалог: "Ой!" " Что с тобой?" "Умираю!" "От чего?" "От ..мака" Відходить на три кроки від мака, і мак наздоганяє. Кого наздогнали, той стає садівником.

Грайте на здоров'я! Ви помітили, що ігри нашого дитинства - здорові! :ireful:

• Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Златослава світлина

Златослава  Хто був на узд в сосновської? Чи правильно вона визначає стать дитини?

11 Jul 2020 20:16

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 July 20 )

• З днем народження
    Ліна15 
    - Вік: 33

Реклама

Перекладач онлайн