Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Простатит - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Простатит Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 January 2011 - 01:09

Простатит - запалення передміхурової залози, захворювання, яке найчастіше зустрічається у чоловіків.

Поради хворому на простатит

1. Простатит виникає як наслідок декількох причин: малорухомого способу життя, порушень статевого режиму, алкогольної інтоксикації, переохолодження, зниження загальної опірності організму, структурних і функціональних порушень у простаті, приєднання інфекції і т.д.

2. У кожного хворого перебіг хвороби має свої особливості, тому лікувальні програми індивідуальні і можуть не співпадати у різних хворих.

3. При простатиті використовуються різноманітні лікувальні впливи: медикаменти різних груп, мікроклізми, масаж, лазерний вплив та інші фізіотерапевтичні процедури, грязьові аплікації і тампони. Необхідне поєднання цих методів з урахуванням особливостей перебігу хвороби може визначити тільки лікар.

4. Інфекція майже завжди приєднується до уже наявних у простаті структурно-функціональних порушень, тому вважати, що позбавлення від інфекції в простаті виліковує простатит, – невірно.

5. Оскільки зміни в простаті при її запаленні складні і різноманітні, не може існувати якого-небудь єдиного лікарського засобу чи методу, що виліковує простатит.

6. Не слід розраховувати на швидке видужання від простатиту. Лікування простатиту в один сеанс взагалі неможливо.

7. Лікування простатиту – тривалий і багатоетапний процес і вимагає від хворого терпіння, наполегливості і дотримання рекомендованого режиму.

8. Строге дотримання рекомендованого режиму і лікарських призначень – запорука результативності лікування.

9. Обов'язковим фоном для проведення лікування є упорядковане і регламентоване статеве життя. Однаково небажані і сексуальні перевантаження, і тривалі періоди статевого утримання.

10. Потрібно пам'ятати, що навіть нечасте й у невеликій кількості вживання спиртних напоїв обов'язково призводить до загострення процесу чи зводить нанівець досягнуті результати лікування.

11. Переохолодження, навіть викликане купанням у природних і штучних водоймах, веде до загострення простатиту.

12. Сидячий спосіб життя підвищує імовірність виникнення простатиту й утрудняє його лікування.

13. Фізична праця і спорт (крім водних видів і велоспорту) не чинять шкідливого впливу на протікання простатиту.

14. Систематичні закрепи сприяють порушенню кровообігу в простаті й утрудняють лікування простатиту.

15. Не слід зловживати пекучими приправами, такими, як перець, хрін, цибуля, часник, а також копченостями.

16. Зміна статевих партнерів, навіть якщо вони не мають венеричних захворювань, обов'язково приводить до обміну асоціаціями мікробів. Такий обмін приводить до підвищення агресивності мікрофлори, що збільшує імовірність загострення простатиту й утрудняє його лікування.

17. Не потрібно засмучуватися, якщо в звичайному посіві простатичного соку виявлені мікроби, – вони можуть попадати туди з кінцевого відділу сечівника, де існують завжди навіть у зовсім здорових людей.

18. Лікувати простатит повинен тільки фахівець.

19. Недоцільно лікуватися відразу в декількох лікарів, тому що при цьому відповідальність лікаря за результати лікування знижується. Крім того, призначення різних лікарів на тому самому етапі хвороби можуть бути різними, хоча й обґрунтованими.

20. Незважаючи на досягнутий у лікуванні успіх пацієнт повинен виконувати перераховані рекомендації і періодично відвідувати лікаря для профілактичних оглядів і досліджень, тому що рецидиви захворювання цілком ймовірні. Вчасно виявлений рецидив легше піддається лікуванню.

21. Не завжди є можливість цілком вилікувати хворого від простатиту, але усунути симптоми захворювання і викликати стійку тривалу ремісію сучасна медицина в силах.

22. Не слід перебільшувати неминучість і небезпеку наслідків захворювання.

23. Необхідно пам'ятати, що порушення потенції при простатиті найчастіше настає в тих, хто переконує себе в її неминучості.

24. Наявність хронічного простатиту не виключає можливості нормального сімейного життя.
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ира344 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 February 2011 - 16:41

да, это очень страшное заболевание, главное держать все в тепле))) :36_1_4:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріточка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 February 2011 - 11:20

Ужас,не дай Бог комусь таке.У мого чоловіка та батько таким мучиться,але толку з тих чаїв,які він п'є .То як їсти варить,перцю нагепає,що не можна того їсти,а він так любить.А тут бачу перцю та гострого не можна.А він до того ще й любить випити.....
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чері 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2011 - 11:31

У мого чоловіка ткж був простатит,але дякувати Богу уже все позаду.Прочитали простий рецепт у газеті та вирішили спробувати полікуватися.Помогло.Дві неділі підряд на вечерю стакан битих горіхів,запивати півлітрою козячого молока(парним).У цей період пропити три місяці "Гентос" у краплях.Також добре їздити на конях верхи-це супер масаж для простати.Як бачите все дуже просто.А зазвичай усе просте-геніально.Здоров"я бажаю!
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котяра 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2011 - 11:41

і в мого чоловіка було, але ми успішно виліквали. Було лікування антибіотиками, масажі і я йому робила процедури з сакськими грязями (в попу витискається з тюбика попердньо підігріта грязь і треба тримати хоча б 10 хв накрившись ковдрою, процедура неприємна але дієва).
My Signature
На світі міста кращого немає –
Мій Львів – моя ти гордість і любов!
Якщо кудись поїду – твердо знаю,
Що неодмінно повернуся знов!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rayana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 February 2011 - 18:00

Перегляд повідомленняКотяра (24.2.2011, 11:41) писав:

і в мого чоловіка було, але ми успішно виліквали. Було лікування антибіотиками, масажі і я йому робила процедури з сакськими грязями (в попу витискається з тюбика попердньо підігріта грязь і треба тримати хоча б 10 хв накрившись ковдрою, процедура неприємна але дієва).

А підкажіть будь-ласочка ,ті грязі треба купляти тільки в Саках чи вони продаються в аптеках,і ще одне мене цікавить селен де його можна купити підкажіть дуже потрібно.....!!!!!!!!!Дякую.
My Signature
Зображення
Все, что сделано в этом мире, сделано надеждой.
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kvitcher 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 17 March 2011 - 14:49

У мого чоловіка теж щось на це схоже,і що найгірше,він не хоче йти до лікаря.Я розумію,молодий мужчина,комлекси,але то лише до гіршого, я вже не знаю які аргументи наводити.У ваших не було страху перед лікеарнею?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   serhiy_111 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 27 June 2011 - 20:22

Котяра,

і в мого чоловіка було, але ми успішно виліквали. Було лікування антибіотиками, масажі і я йому робила процедури з сакськими грязями (в попу витискається з тюбика попердньо підігріта грязь і треба тримати хоча б 10 хв накрившись ковдрою, процедура неприємна але дієва)

СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА В кого лікувались???
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dudu 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 October 2011 - 11:53

В мого така ж сама проблема і не хоче йти до лікаря.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lola888 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 October 2011 - 19:20

Дівчата, а які симптоми у цього захворювання? Що може вказувати на те, що з'явилася така проблема?
My Signature
Зображення

Деякі з нас стали чоловіками, за яких ми хотіли б вийти заміж.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксанка2812 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 November 2011 - 20:46

Здається,що і мій з таким зтикнувся((Завтра відправлю до лікаря,підкажіть до якого то треба йти, уролога,так?
My Signature
Чтобы оправдаться в собственных глазах, мы нередко убеждаем себя, что не в силах достичь цели, на самом же деле мы не бессильны, а безвольны
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   loljka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 November 2011 - 22:23

обовязково лікуйте,знаю мої знайомі успішно це зробили
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Янінка* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2011 - 23:21

у мого чоловіка теж була ця проблемка пролікували антибіотиками, зараз ніби все добре
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марто4ка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2012 - 14:16

Привіт!!! А чи чув хтось про свічки супорон від простатиту на основі тамбуканських грязей? Я читала,що дуже помічні.Але в нас нажаль їх нема,тільки в Росії.Я от думаю замовити,бо в чоловіка хронічний простатит(вони доречі і гінекологічні захворювання лікують).Можливо хтось би хотів так само попробувати їх,пропоную замовити на пару,бо там мінімальна кількість 10 упаковок.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sherry 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2012 - 14:48

У мого чоловіка також був простатит, вилікували, але лікували довго. Антибіотики не помагали, міняли. Але все одно уролог сказав, що є ущільненні в передміхуровій залозі
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 February 2012 - 15:13

А чим лікували?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   інка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 March 2012 - 01:52

Дівчата,які ознаки цього захворювання?
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2012 - 16:11

Часте сечовипускання,можуть бути болі(різі) внизу живота,тонка струя сечі,порушення потенції.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   йордана 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 March 2012 - 20:23

Перегляд повідомленняМарто4ка (11 March 2012 - 16:11) писав:

Часте сечовипускання,можуть бути болі(різі) внизу живота,тонка струя сечі,порушення потенції.

якщо в чоловіка такі проблеми ,то можу порадити вам курорт ,то івано франківська обл. м.Черче .там лікують чоловіче і жіноче безпліддя ,також добре дуже на ноги і руки в кого болять. чесно ,раджу поіхати .там ціни цілком нормальні .якщо цікаво ,то пиши ,розкажу.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 March 2012 - 08:33

Ага,дякую,буду мати на увазі)))
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Sergii світлина

Sergii  Доброго дня, підскажіть будь ласка, як можно зв'язатись, найшвидшим чином с Адміністрацією форуму, хочу подати заявку на видалення посилу користавача до услуг клініки ivfclinic.com.ua. Користувач по незнанню, а бо навмисно направляе клієнтів у клінику по услугам які вони не проводять, та ніколи не давали інформаціі про надання цих послуг

21 Mar 2019 15:38

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 March 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн