Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кесарів розтин в Івано-Франківську, в кого, як зробили. скільки коштує? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кесарів розтин в Івано-Франківську, в кого, як зробили. скільки коштує? Кесарів розтин, актуальні питання, ті хто мав, допоможіть будь-ласка т Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Katerunka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 10 April 2010 - 12:58

Любі матусі!
Ті кого кесерили в Івано-Франківському міському чи обласному відділенні, розкажіть будь-ласка тим хто планує К.Р., де ви робили. хто вам робив, ваші враження, який розріз поперечний чи повдовжний і його розмір :), чи ви задоволені, по попередній домовленості чи просто, скільки це для вас коштувало і ще може якісь нюанси я упустила? Будь-ласочка, допоможіть іншим, щоб знали до чого бути готовими.
Наперед вдячна :rofl:

My Signature
:)))))))))))))))))))))))))))))))
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Asta la vista 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2010 - 13:02

Кесарив Дрінь Тарас не по домовленості, а як черговий лікар. Шов косметичний,майже не видно.
У Лапи шов великий, кесарив знайому, то не дуже мені сподобалось.

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 April 2010 - 16:22

Перечитала відгуки про Ів-Франківський пологовий, лікарів і все таке.
Роблю свій, висновок: самі популярні лікарі, про яких хороші відгуки на К.Р. Дрінь Тарас, Геник Н.І і Лапа.
До Лапи дуже багато людей хоче потрапити на К.Р., вважається, що він прекрасний спеціаліст і справжній профі, особливо в складних ситуаціях, але з ним бувають нюанси в плані запою, тому те що з ним наперед домовились, не факт, що все ж він буде оперувати і варто мати запасний варіант. І ще нюанс, він робить повздовжний розріз і досить великий в порівнянні з іншими, що як на мене не дуже естетично, але Він каже що на то є свої об"єктивні причини, більш природньо, чи щось таке, я в цьому не розбираюсь.
Отже за оплату, я так і до кінця не зрозуміла, по словах знайомих і форуму все ж можна зробити висновок, що нормальна оплата лікарю за кесарів розтин 200-300$ максимальна ціна такого задоволення 3000 гривень. Це з того що я знаю. Якщо ж випливають космічні суми типу 700 чи 1000$ то це обман, або супер-нахабство лікаря.
Любі жінки, допоможіть зробити свої висновки тим в кого має бути К.Р., щоб всі були готові і могли правильно обрати собі лікаря. Розкажіть про свій досвід і враження про спеціалістів.

My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама Тараса 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Комерсант

Відправлено 11 April 2010 - 20:52

Перший розтин робила Марія Василівна (прізвище забула), термінова операція, без домовленості, шов поперечний косметичний, навіть на УЗД потім дивувалися, що так добре зашили. Скільки платили і чи платили (2005) не знаю. Вдруге кесарила Бойчук Леся Григорівна і Бойчук Григорій Іванович. Шов ідеальний (2007) , ввже майже непомітний. Суми були чисто символічні, ніхто не вимагав, віддячили як могли (здається по 50дол), акушерка (Тетяна-треба прізвище по записах пошукати) і медсестра обійшлися в шоколадку (дуже нагло і багато разів просила віддячити, хоч знала ситуацію в нас і як ми чекали на цю дитину).
І взагалі, притримуюся думки, що ці плати-занадто, ми даємо, з нас вимагають. Платити треба після виконаної роботи(так ми звикли), а якщо не заплатите -то що:не випишуть, насварять, не віддадуть дитину?Якщо не домовляєтеся ні з ким особисто, то й гроші зекономте, ІМХО
Це все було в ОПЦ.

Повідомлення відредаговано мама Тараса: 11 April 2010 - 20:53

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenmart 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 01 May 2010 - 14:36

Мене кесарила Шутка Наталя Миколаївна. Спеціаліст супер, домовлялися попердньо. І не пошкодувала, бо коли в мене на 40 тиждні почалося передчасне відшарування плаценти і відкрилася кровотеча, моя палатна лікарка, в якої я лежала на підготовці до пологів, просто відправила мене в палату і сказала, що таке може бути. Я пішла до Шутки і через 10 хв мені вже робили УЗД, а через 30хв вже екстренно кесарили. А якби я не мала б до кого звернутися (не домовилася би наперед) то хто зна як би все склалося. Прокесарила акуратно, сміялися медсестри, що в мене певне блати. Шов поперечний, вже майже не видно.

Вам самій вирішувати домовлятися, чи ні. Все залежить від того як у вас протікала вагітність, якщо не було протягом вагітності ніяких "сюрпризів" і збережень, то може й немає значення, хто буде робити планову операцію.

My Signature
Зображення

Я у пошуках афоризму...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ляля111 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 May 2010 - 14:59

я все гарно перечитала, і напишу Вам ще таке, що домовлятися напевно всеж краще, хоча б тому що б не переживати та довіряти лікарю. А по поводу того що кесарів ростин коштує 200-300 доларів брехня, 200 доларів коштують прості роди , а от кесарів ростин коштує значно більше, думаю мінімум на 1000 грн. більше.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   viktorija 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 May 2010 - 15:08

Я думала , що буде кесарів, а вчора вже точно сказали! Оперуввати буде Дрінь, сам запропонував, а я не відмовилась, бо дуже сумнівалась до кого йти :sorry: !
Цікаво буде почитати про нього відгуки!
Наперед вдячна! :18_1_36:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2010 - 13:12

Будь-ласка, в кого недавно був кесарів, хочеться знати скільки це коштувало? Бо справді одне діло, коли так просто говорять люди, а інше, коли на форумі можна відкрито дізнатись. Хоча я й так буду домовлятись наперед і лікар певно мав би сказати, але все може бути, може морозитись, типу все потім... або ше є різні варіанти :18_1_36:

My Signature
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Те Тянка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 May 2010 - 18:37

Дівчата, привіт! Мене кесарила Мегедин Ірина Василівна, вона заступник головного лікаря ОПЦ - ну дуже хороший спеціаліст, і від багатьох своїх знайомих чула про неї тільки хороше. Знаю що її викликають на складні роди, а в кого щось справді дуже складне вона гроші не бере і ти ніяк їй їх не всунеш. Я в свій час, це було у вересні, дала їй 200 доларів

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ira_K 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2010 - 13:59

Мене теж дуже цікавить дана тема, тому дуже прошу всіх, відпишіть нам, розкажіть про все, щоб ми були готові і знали до якого лікаря краще йти, скільки платити і т.д.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Про Дрінь Тараса чула тільки найкращі відгуки. Знаю, що він професор і його викликають на важкі операції, а як з ним домовлятись про кесарські пологи не в курсі, також не знаю скільки йому платять. Може хтось підскаже?

• Back To Top

Користувач поза мережею   viktorija 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2010 - 22:04

Перегляд повідомленняIra_K (9.5.2010, 13:59) писав:

Мене теж дуже цікавить дана тема, тому дуже прошу всіх, відпишіть нам, розкажіть про все, щоб ми були готові і знали до якого лікаря краще йти, скільки платити і т.д.

Користувач подумав і додав через 6 хв.:
Про Дрінь Тараса чула тільки найкращі відгуки. Знаю, що він професор і його викликають на важкі операції, а як з ним домовлятись про кесарські пологи не в курсі, також не знаю скільки йому платять. Може хтось підскаже?

Я стою на обліку в ЖК на січ стрільців і мене послали до нього на консультацію, бо незнали шо зі мною робити, а то я вперта і не хотіла робити операцію на 16 тижні, тож буду робити під час кесаревого.
Ну я прийшла він подивився на мене і сказав що треба бути кесерити! Ну і спитався чи я вже з кимось домовилась, а я кажу що ні то він сказав ,що сам зробить, дав номер і сказав коли лягати в лікарню.Я погодилась, а то даже уявлення не мала до кого йти :smile:
Він в консультації приймає по середам з 1 год, але чи не знаю ,бо раз вже до нього була не попала!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Myrra 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2010 - 22:17

Дрінь і Геник для мене авторитетні,коли виникають спірні питання до них-вони двоє з династій гінекологів,але Н.Геник такаж песемістка як я, тому мені краще до Тараса Дріня.Мій перший гінеколог і (гінеколог моєї мами) був його тато.......тому є певна довіра.

• Back To Top

Користувач поза мережею   elena0709 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 May 2010 - 10:56

Мене екстрено кесарили у вересні 2009 в міському через передчасне відшарування плаценти на 35 тижні, ні з ким не домовлялась, попала на зміну до Левицького Ігора Володимировича (здається). Лікарем дуже задоволена, зробили косметичний шов, хоча мали робити поздовжній бо екстрено, я дуже попросила і він зробив поперечний. Гроші нагло ніхто не вимагав, хоча якщо б давала то не відмовились би, самим наглим був анестезіолог ходив поміж ногами і постійно намікав. Нікому нічого не заплатила крім зав. дитячою реанімацією, бо дитина була у край важкому стані і ми з чоловіком не знали кільки грошей нам ще знадобиться на лікування сина

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 May 2010 - 11:19

Було б добре, якби про ціни писали, інші могли б для себе якісь висновки робити...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Iranova 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 June 2010 - 14:16

В мене було кесареве в січні 2007 року. Мало бути планове, але води відійшли на 2 тижні раніше. Домовлялись з Лапою, але він якраз і не приїхав. (Про нюанси з запоями ми взнали вже після родів). Чергова лікарка братись не хотіла. Тому з обл гінекології з чергування викликали проф Вацебу. Скесарив нормально, шов поперечний практично непомітний. Анестезіолог Негребецький, кажуть один з найліпших в міському. Вацебі дали 250 дол, анестезіологу 100 - було за що. епідуралку зробив дуже добре, перевязки робив мені сам, заходив по кілька разів на день, в свої вихідні дзвонив на мобільний питався як справи. Практично ніякої хімії не капали і обезболювальними не мучили.
В знайомої сестра носить двійню, буде планове кесареве - сказали 700 дол. Значить, коли одна дитинка виходить що десь 300-400 баксів. Друге кесареве в мене має бути вже в києві - 1000 доларів. І це ще ніба нормально, бо в інших роддомах з априродні пологи беруть 1000. Тому все дуже відносно...
Хоча я вважаю, якщо природні пологи, вагітність нормальна, то нема змісту домовлятись, можно і з черговою бригадою. А якщо планове кесареве, то ліпше домовитись і мати якийсь запасний варіант. Ліпше всього домовлятись з завідувачами відділень, це дорожче, але в випадку форс-мажора вони завжди знайдуть собі підміну і переважно працюють зі своєю сталою бригадою. А це дуже важливо.
В Мегединки народжувала знайома. Недоношена дитинка на 1,5 міс, радила 10 год. Потім ще проблеми були з дитиною. Лікувались півтора міс, але то через внутріутробну інфекцію. Просто дивно чому вона мучила і маму і дитину такими тяжкими родами а не скесарила.
З міського чула дуже хороші відгуки про Шутку - вона там завродзалом.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 June 2010 - 13:55

Дівчата, а коли лікарі говорять чи буде кесарський розтин, чи природні пологи? Бо хотілось би наперед домовлятись з лікарем, але ж не знаю з ким, бо не знаю ще як прийдеться родити, адже в мене вузький таз.
Наперед вдячна всім за відповіді!

• Back To Top

Користувач поза мережею   elena0709 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 June 2010 - 18:36

Вузький таз на початку вагітності це ще не показ для кесаревого бо дуже часто до кінця вагітності таз розходиться. Не хвилюйтесь якщо справді будуть покази до кесаревого вам про це скажуть десь на 30-34 тижні.

• Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2010 - 20:39

Перегляд повідомленняIra_K (29.6.2010, 14:55) писав:

Дівчата, а коли лікарі говорять чи буде кесарський розтин, чи природні пологи? Бо хотілось би наперед домовлятись з лікарем, але ж не знаю з ким, бо не знаю ще як прийдеться родити, адже в мене вузький таз.
Наперед вдячна всім за відповіді!

Вам Ваша лікар з ЖК мала поміряти і сказати вузький чи не вузький таз і якщо він справді вузький то мала попередити, що якщо він не розійдеться то прийдеться робити КР. А взагалі, то конкретно говорять треба КР чи ні десь в 30 тижнів. То ж час домовитись, ще буде :)

My Signature
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2010 - 09:56

Дівчата, в мене вже з4-й тиждень і нічого не відомо, чи кесарево, чи природні пологи. Лікарка ще не каже, мабуть, чекає. Але повідомила, щоб я менше їла, бо дитинка як для мене завелика... А я маю домовлятись з лікарем про пологи, не знаю з ким толком домовлятись, бо мені здається, що одні лікарі кесарять, інші приймають звичайні пологи..., що вони не універсальні.Чи я помиляюсь?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Iranova 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 July 2010 - 10:33

Вони в принципі всі "уіверсальні", алн є такі, кому кесарити вдається ліпше ніж іншим. Моя думка - якщо домовлятись, то з хорошим спеціалістом і обговорити всі моменти. На такому терміні вже мож домовлятись і лікар який буде приймати пологи вже точно скаже чи треба кесарити і буде вже сам вести вас аж до пологів.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 December 19 )

• З днем народження
    natka23 
    - Вік: 31
  • З днем народження
    *Zirochka* 
    - Вік: --

Перекладач онлайн