Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відчуття при стимуляції перед ЕКЗ Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Tinka95 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2018 - 16:06

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (18 June 2018 - 13:34) писав:

Привіт ,місячні були в мене 14 травня ,з 19 я почала підтримку ,а 4 червня підсадка , мені блокували яєчники ще перед місячними ... Але то все від ендометрію залежить ,як буде рости ))) Я рада ,що у тебе нічого серйозного ))))

та я не розчаровуюсь, головне щоб потім все було добре, впевнена лікар краще бачить коли і що робити,а ти бережись і всі дівчата полосаті бережіться а інші настроюйтесь на позитив))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kamill 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 August 2018 - 09:05

Привіт всім. Я в цій темці новенька. Сьогодні в мене 4день стимуляції (Гонал, Менопур, Клостилбегіт), поки що нічого не відчуваю, певно ще заскоро...
Скажіть, комусь лікар казав щоб при стимуляції треба багато пити і їсти білкову їжу?

Давайте відновимо переписку по цій темці, ті хто вже через це пройшов, зі своїм досвідом і порадами, і ті хто зараз в протоколі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 05:39

Перегляд повідомленняKamill (27 August 2018 - 09:05) писав:

Привіт всім. Я в цій темці новенька. Сьогодні в мене 4день стимуляції (Гонал, Менопур, Клостилбегіт), поки що нічого не відчуваю, певно ще заскоро...
Скажіть, комусь лікар казав щоб при стимуляції треба багато пити і їсти білкову їжу?

Давайте відновимо переписку по цій темці, ті хто вже через це пройшов, зі своїм досвідом і порадами, і ті хто зараз в протоколі

привіт, мені призначали іншу стимуляцію,але за рахунок їжі нічого не казали а пити норму води в день, з 4 дня може і заскоро але це індивідуально,в мене по моєму почав поболювати живіт 5- 6 день,а в день пункції болів так ужасно що я вже не могла терпіти навіть)успіхів тобі все буде добре ти головне вір а особливо молися і багато проси Бога вн добрий, до Богородиці, Св.Юди-Тадея, Анни))))апчхи на тебе і чекаємо в темці другій)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 06:23

Перегляд повідомленняKamill (27 August 2018 - 09:05) писав:

Привіт )))
Так мені казали , стимулювання також було інше ,але воду я почала пити ще до стимулювання ,більше 1.5 л. в день , білкова їжа обовязково ,особливо після пункціі ,білок гарно забирає воду ,і ще , дівчата писали ,після пункціі пити кисіль ,десь я читала , то я брала з собою 1.5 л ))))) пила вже по дорозі до дому ,в поїзді .
По болях ,в мене було 11 фолікулів ,особо не боліло , що до ,що після , ускладнень не було...
Бажаю успіху , де ти проходиш ???
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 08:37

Перегляд повідомленняTinka95 (29 August 2018 - 05:39) писав:

привіт, мені призначали іншу стимуляцію,але за рахунок їжі нічого не казали а пити норму води в день, з 4 дня може і заскоро але це індивідуально,в мене по моєму почав поболювати живіт 5- 6 день,а в день пункції болів так ужасно що я вже не могла терпіти навіть)успіхів тобі все буде добре ти головне вір а особливо молися і багато проси Бога вн добрий, до Богородиці, Св.Юди-Тадея, Анни))))апчхи на тебе і чекаємо в темці другій)))

Дякую за відповідь. Я молюся дев"ятниицю до св.Юди-Тадея і до св.Марти по вівторках.
Ловлю твої апчихи)))
А в тебе з котрої спроби получилося?

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (29 August 2018 - 06:23) писав:

Привіт )))
Так мені казали , стимулювання також було інше ,але воду я почала пити ще до стимулювання ,більше 1.5 л. в день , білкова їжа обовязково ,особливо після пункціі ,білок гарно забирає воду ,і ще , дівчата писали ,після пункціі пити кисіль ,десь я читала , то я брала з собою 1.5 л ))))) пила вже по дорозі до дому ,в поїзді .
По болях ,в мене було 11 фолікулів ,особо не боліло , що до ,що після , ускладнень не було...
Бажаю успіху , де ти проходиш ???

Привіт. Вдячна за відповідь. Я лікуюся з Альтернативі, в Михайлишин. Нині 6 день стимуляції, відчуттів ніяких. Завтра їду на УЗД
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Майбутня мама 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 10:32

Перегляд повідомленняKamill (29 August 2018 - 08:37) писав:

Дякую за відповідь. Я молюся дев"ятниицю до св.Юди-Тадея і до св.Марти по вівторках.
Ловлю твої апчихи)))

Привіт. Вдячна за відповідь. Я лікуюся з Альтернативі, в Михайлишин. Нині 6 день стимуляції, відчуттів ніяких. Завтра їду на УЗД

Привіт, а на який день циклу почали стимуляцію?Також готуюсь до протоколу
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 10:34

Перегляд повідомленняМайбутня мама (29 August 2018 - 10:32) писав:

Привіт, а на який день циклу почали стимуляцію?Також готуюсь до протоколу

Почала на 2-й день, але у кожного по своєму.
Ви в якій клініці (лікаря)? Яка спроба?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 10:54

Перегляд повідомленняKamill (29 August 2018 - 10:34) писав:

Ми в Альтернативі,у Палига І.Є.Це вже буде друга спроба,перша була невдала(але робили в іншій кліниці.Вже поздавали всі обстеження,вчора їздила до терапевта щоб дав заключення.Так що можна починати,сьогодні зателефоную до лікаря щоб спитати коли приїжати,на який день.

Перегляд повідомленняKamill (29 August 2018 - 10:34) писав:

А у вас це перша спроба?

Повідомлення відредаговано Майбутня мама: 29 August 2018 - 10:53

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 11:15

[/quote]
А у вас це перша спроба?
[/quote]
Так, у мене перша, і дуже сподіваюсь що єдина
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 August 2018 - 15:47

Бажаю вам удачі

Та хай нас всіх скоріше чекає довгоочікуваний позитивний результат
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2018 - 10:40

Перегляд повідомленняKamill (29 August 2018 - 08:37) писав:

Ловлю твої апчихи)))

Kamill перша спроба і позитивна 4тиждень пп)головне вір в Бога що він допоможе молися щиро і проси і всеполучиться повір мені все буде добре головне йти вперед іне здаватся))))

Повідомлення відредаговано Tinka95: 30 August 2018 - 10:40

• 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 August 2018 - 13:50

Всім привіт. Нині була на узд, 6-й день стимуляції. Маю лише 5 фолікулів - 10, 10, 8, 5 і 5мм. Щось дуже маленькі(((( Ще продовжую колоти Гонал і Менопур, плюс Клостилбегіт до суботи, а далі знов узд і буде видно що далі робити.
Враховуючи що в мене один яйник, низький АМГ і вік, то лікарка казала що то не дуже аж так погано, але потрібна друга стимуляція і наступному циклі, може ще звідти щось візьмемо...
Що скажете, дівчатонька?

Повідомлення відредаговано Kamill: 30 August 2018 - 13:52

• 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 August 2018 - 14:05

Перегляд повідомленняKamill (30 August 2018 - 13:50) писав:

Всім привіт. Нині була на узд, 6-й день стимуляції. Маю лише 5 фолікулів - 10, 10, 8, 5 і 5мм. Щось дуже маленькі(((( Ще продовжую колоти Гонал і Менопур, плюс Клостилбегіт до суботи, а далі знов узд і буде видно що далі робити.
Враховуючи що в мене один яйник, низький АМГ і вік, то лікарка казала що то не дуже аж так погано, але потрібна друга стимуляція і наступному циклі, може ще звідти щось візьмемо...
Що скажете, дівчатонька?

довірся лікарям вони краще знають що робити якщо ти вже вибрала лікаря то точно можеш йому довіритись)буде 2 стимуляція і все буде добре і з цих 5 могло б получитись номальні ембріончики, не засмучуйся не в всіх однаково, звісно краще більше тому довірся лікареві і Богові все буде добре))
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 15:47

Дівчата, цікавить ваша думка.
Сьогодні була на узд, 11день стимуляції. Видно 2 фолікула 15 і 14мм, решта малі і їх навіть не беруть до уваги. Розумію що така кількість критично мала для отримання гарних ембріонів, але насторожило те що лікарка сказала взяти на пункцію лише гроші на забір клітин, а не на запліднення. Тобто вона напевно ВЖЕ бачить що запліднювати не буде що і тому не хоче брати гроші наперед. Про другу стимуляцію не говорила конкретно, типу що ми можемо і не дістати більше клітин з другої спроби. Дуже прикро. Я так розумію що вона просто не хоче зі мною бавитися, бо в мене лише один яйник, і низький АМГ, напевно відправить мене додому ні з чим....
Дуже цікавить ваша думка на рахунок цього. Але не треба типу "надійся і вір, все буде добре"... Я це і так знаю! Хочу почути конкретні поради чи роз"яснення, бо я в цьому зелена...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 19:55

Перегляд повідомленняKamill (01 September 2018 - 15:47) писав:

Сьогодні була на узд, 11день стимуляції. Видно 2 фолікула 15 і 14мм, решта малі і їх навіть не беруть до уваги. Розумію що така кількість критично мала для отримання гарних ембріонів, але насторожило те що лікарка сказала взяти на пункцію лише гроші на забір клітин, а не на запліднення. Тобто вона напевно ВЖЕ бачить що запліднювати не буде що і тому не хоче брати гроші наперед. Про другу стимуляцію не говорила конкретно, типу що ми можемо і не дістати більше клітин з другої спроби. Дуже прикро. Я так розумію що вона просто не хоче зі мною бавитися, бо в мене лише один яйник, і низький АМГ, напевно відправить мене додому ні з чим....
Дуже цікавить ваша думка на рахунок цього. Але не треба типу "надійся і вір, все буде добре"... Я це і так знаю! Хочу почути конкретні поради чи роз"яснення, бо я в цьому зелена...
Якщо б лікарка бачила, що запліднювати не буде що, то навіщо взагалі тоді пункція? Усе залежить від їх якості, можливо їх тільки 2, але хорошої якості. Коли у вас пункція? У вас буде ІКСІ?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 19:58

Пункція 5.09, а що таке іксі?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюшенька 2018 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2018 - 20:19

Перегляд повідомленняKamill (01 September 2018 - 15:47) писав:

Ми ,коли їхали ,нам сказали мати 25000 - це пункція , з'єднання сперматозоїдів з яйцеклітинами ... ,а далі ,якщо буде що заморожувати ,ембріончики ,я маю на увазі ,то передзвонять нам через 4-5 днів і ми кинемо гроші на рахунок клініки ....
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мандаринка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 September 2018 - 05:35

Перегляд повідомленняKamill (01 September 2018 - 19:58) писав:

Пункція 5.09, а що таке іксі?

ІКСІ - це введення сперматозоїда в яйцеклітину, значно збільшує шанси запліднення при малій кількості яйцеклітин. При звичайному ЕКЗ запліднення відбувається самостійно, або ж не відбувається.

Перегляд повідомленняКсюшенька 2018 (01 September 2018 - 20:19) писав:

Ми ,коли їхали ,нам сказали мати 25000 - це пункція , з'єднання сперматозоїдів з яйцеклітинами ... ,а далі ,якщо буде що заморожувати ,ембріончики ,я маю на увазі ,то передзвонять нам через 4-5 днів і ми кинемо гроші на рахунок клініки ....

А нам сказали 26700 мати з собою.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • « Перша
  • 16
  • 17
  • 18
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 22 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн