Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Целюліт - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Целюліт Як позбавитися? Ваш досвід Оцінка: -----

Гість_witch_*

• Група: Гості

Відправлено 20 January 2009 - 12:44

на справді Антицелюлітна система від Мері Кей дієва. перевірено на собі і не тільки. мама у захваті в свої 48 років. але лише у комплексі з масажем і хочаб мінімальними фіз. вправами.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 20 January 2009 - 13:24

Наталюсик, масажори дійсно допомагають! при боротьбі з целюлітом це один з найдієвіших методів. В мене їх 2-один дерев'яний,куплений на Вернісажі у Львові,інший був в якійсь системі разом з кремами. Я потім сфотографую і покажу.

кожного дня зранку і ввечері на проблемні ділянки(я робила ще на руки,щоб схудли трохи) маститься спеціальний крем,я мастила косметичною олійкою, і масажуємо 10 хв одну ногу і сідниці,10 хв. іншу. Так само руки. Вагітним такий інтенсивний масаж противопоказаний!
Так за місяць шкіра стає більш пружньою і целюліту стає менше! перевірено на собі!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вероніка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 10:38

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (15.12.2008, 10:04) писав:

Ура! :bad: У мене є і обруч, і скакалка. Буду крутити і скакати. Тим більше, що й зайву вагу скинути не завадить.Правда, 15 хвилин навряд чи витримаю.
І ще фірмова дієта від Фаїна Раневської - меньше жрать. :D

Не зловживайте крутіння обручем- при цьому іде навантаження лише на один хребець. Потім може вилізти якась болячка

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 13:43

У мене теж з цкллюлітом проблема, ще так як зараз не було ніколи!!! Але я дома точно не знайду час на кожний день на масажі. Думаю, коли заміню одне годування піти на антицеллюлітний масаж. Подружки ходили, дуже задоволені. Але як згадаю, що треба шукати няню якусь і з дитиною залишати, то вже не знаю, коли той целлюліт подолаю.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2009 - 16:35

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (20.1.2009, 13:24) писав:

Наталюсик, масажори дійсно допомагають! при боротьбі з целюлітом це один з найдієвіших методів. В мене їх 2-один дерев'яний,куплений на Вернісажі у Львові,інший був в якійсь системі разом з кремами. Я потім сфотографую і покажу.

Покажи. Бо я теж би купила.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Квітка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 January 2009 - 10:30

Добавлю ще один антицелюлітний рецептик!
Приймаємо контрасний душ і добре втираємо таку маску:
1 ст. л. нерозчинної кави залити грам 40 кип’ятку, настояти 10 хв і додати 1 ст.л. оливкової олії.
залишити цю маску на 15 хв і змити без мила.
Мені це дуже подобається, бо кава дуже гарно розмасовує целюліт, ноги аж червоні робляться.
Спробуйте!!! :36_3_16:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 11:25

Перегляд повідомленняКвітка (24.1.2009, 9:30) писав:

Добавлю ще один антицелюлітний рецептик!
Приймаємо контрасний душ і добре втираємо таку маску:
1 ст. л. нерозчинної кави залити грам 40 кип’ятку, настояти 10 хв і додати 1 ст.л. оливкової олії.
залишити цю маску на 15 хв і змити без мила.
Мені це дуже подобається, бо кава дуже гарно розмасовує целюліт, ноги аж червоні робляться.
Спробуйте!!! :36_3_16:

Це добре діє на целюліт, але каву (в тому числі креми і бальзами з кавою) на шкіру треба обережно використовувати тим, в кого крихкі судини (лікар дерматолог -косметолог казала мені), бо воно ніби раз чи два нічого не станеться, але частіше використовування може мати негативні довготермінові ефекти, а ще тим, хто має варикоз таке ніби не рекомендується.

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 20:27

ось виставляю фото масажерів
Зображення тут деякі частини повипадали, бо масажером користуюсь десь років 4

цей кращий, бо дія його глибша
Зображення Зображення

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучеряшка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 24 January 2009 - 22:47

Ці всі методи звичайно класні,але скажіть будь-ласка як мені бути якщо у мене варикозне розширення вен,тому що наскільки я знаю при цій болячці не можна робити розтирання та розігріваючі маски,а від целюліту дуже хочеться позбутись :smile:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ліньтяйка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 23:38

А в мене з'явилися розтяжки на грудях, більше, тьфу-тьфу нігде не наблюдаються. Мажу кремами, постійно лажу в ліфчику, а розтяжки все гірше видно. :bye: . Як думаєте, є шанс, що вони зникнуть після пологів і годування грудьми? Бо я потрохи впадаю у відчай, не хочу шоб розтяжки залишалися на моїх грудях назавжди. Може є якийсь дієвий метод справитися з цією проблемою?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Наталюсик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 January 2009 - 23:47

Перегляд повідомленняКучеряшка (24.1.2009, 21:47) писав:

Ці всі методи звичайно класні,але скажіть будь-ласка як мені бути якщо у мене варикозне розширення вен,тому що наскільки я знаю при цій болячці не можна робити розтирання та розігріваючі маски,а від целюліту дуже хочеться позбутись :bye:

для Вас вихід - контрасний душ (з останнім холодним акцентом) , аще є вправи на покращення стану ніг при варикозі, то вони допоможуть "розігнати" кров. А масаж целюлітно-проблемних місць не можна при варикозі? Бо я точно знаю, що не можна нічого з кавою, але сіллю можна чи ще чимось придумати.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняЛіньтяйка (24.1.2009, 22:38) писав:

А в мене з'явилися розтяжки на грудях, більше, тьфу-тьфу нігде не наблюдаються. Мажу кремами, постійно лажу в ліфчику, а розтяжки все гірше видно. :bye: . Як думаєте, є шанс, що вони зникнуть після пологів і годування грудьми? Бо я потрохи впадаю у відчай, не хочу шоб розтяжки залишалися на моїх грудях назавжди. Може є якийсь дієвий метод справитися з цією проблемою?

За якийсь час вони стануть майже непомітними. Можете спробувати креми на розтяжки, які вжеіснують, але чи вдасться їх позбутись не знаю, бо це міні-ушкодження шкіри. Їм легше запобігти, але і це не завжди вдається. Спробуйте також контрасний душ, він може допомогти на вже існуючі і попередить появу нових, АЛЕ якщо боїтесь холодної води, то з контрасним душем НЕ ЕКСПЕРИМЕНТУЙТЕ, бо може погано позначитись на перебігу вагітності. Спробуйте просто поступово зменшувати температуру води (особливо якщо завжди купаєтесь в гарячій, бо гаряча вода - друг ростяжок).

• Back To Top

Користувач поза мережею   Veronika_S 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 March 2009 - 14:15

Перегляд повідомленняoksanocka (13.8.2008, 6:32) писав:

медо треба, медом. Намащуєш на долоні й до тих місць де целюліт, і так долоки не надоїсть . спочатку прилипає легко а потім коли відриваєш рукито наче депіляцію воском робиш, зате ефект добре відчутний, по собі знаю.

Я теж про нього чула, а ще знаю до меду добре дати помелений рис і так наносити на ті проблемні ділянки, яких в мене аж.... :blush: . Незнаю чи писалось тут, можна використовувати фус від кави і так втирати шкіру. Точно після вагітності прийдеться попрацювати, а якщо недопоможе, то на море непоїду :D :D :D

My Signature
Зображення Мій блог:)
Важко знайти, легко втратити, неможливо повернути!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bila Chocolyadka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2009 - 19:44

Ірина Ігнатова:
кожного дня зранку і ввечері на проблемні ділянки(я робила ще на руки,щоб схудли трохи) маститься спеціальний крем,я мастила косметичною олійкою, і масажуємо 10 хв одну ногу і сідниці,10 хв. іншу. Так само руки. Вагітним такий інтенсивний масаж противопоказаний!
Так за місяць шкіра стає більш пружньою і целюліту стає менше! перевірено на собі!
[/quote]

А хто знає чому вагітним протипоказаний інтенсивний масаж :smile: ?
Бо я щодня так вимасажовую себе від колін до шиї аж до почервоніння, правда, животик масажую трохи легше і м'якішим гумовим масажером, зате ноги і сідниці - таким жорстким, що деколи навіть малесенькі синячки виступають.
А від целюліту мені до вагітності дуже допомагала така процедура. Спочатку робила масаж з масажною олією проблемних зон, потім обгорталась харчовою плівкою, а зверху одягала обтягуючі райтузи або лосіни, і в такому укомплектуванні десь пів години скакала, активно махала ногами бігала на місці, а особливо багато танцювала під ритмічну музику :dance2: . Потім швидо бігла під душ, натирала тіло морською, або кухонною сіллю, і змивала прохолодною водою. Робила таку процедуру раз в тиждень весною для швидкого ефекту, і десь раз в місяць для профілактики.
Але такі обгортання не можна робити вагітним, то я точно знаю, а чому шкідливий масаж, хто пояснить :dance2:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христуся-Бамбінік 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2009 - 21:21

Цікаво чи роблять такий метод у Львові?Я якісь протипоказання?Але й скажу вам це не дешево - за 10 процидур, під 3000 грн, треба викласти...

Додано:
Цікаво чи роблять такий метод у Львові?Я якісь протипоказання?Але й скажу вам це не дешево - за 10 процидур, під 3000 грн, треба викласти...

My Signature
Зображення

"Ми не можемо добавити днів до свого життя, але можемо добавити життя до своїх днів!!!"

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2009 - 16:57

ANATA, вагінтим взагалі противопоказані інтенсивні нагрузки. А тут масаж ніг,стегон, я боюсь,щоб це не викликало тонус матки, або це якусь біду. Бо з тою силою,якою масажую,то шкіра червона аж пульсує. Вагатною боялась робити ці процедури.
Доречі хороший засіб від целюліту це душ шарко. Найближчим часом збираюсь записатись.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива зірочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2009 - 17:12

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (5.3.2009, 16:57) писав:

ANATA, вагінтим взагалі противопоказані інтенсивні нагрузки. А тут масаж ніг,стегон, я боюсь,щоб це не викликало тонус матки, або це якусь біду. Бо з тою силою,якою масажую,то шкіра червона аж пульсує. Вагатною боялась робити ці процедури.
Доречі хороший засіб від целюліту це душ шарко. Найближчим часом збираюсь записатись.

того в мене напевно і матка в тонусі, я собі від Гаріньеру купила крем зразу з масажером, спочатку в душі трохи щіткою розтираю, а потім тим масажером і кремом.ефект видно, але якщо не можна нагрузок, прийдеться закидати :aggressive:
а душ Шарко взагалі суперовий, я колись для профілактики робила самий більший напор в душі і на проблемні місця, боляче трохи, але шкіра потім така гладенька...

My Signature
Спойлер

мій блог :)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marjasha 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 06 March 2009 - 22:37

Перегляд повідомленняKtara (12.8.2008, 20:05) писав:

За час вагітності целюліт стрімко "розмножувався". Як результат - недосить привабливий вигляд на ногах. Як хто вирішував чи вирішує цю проблему?

Після родів я набрала вагу і появилися розтяжки. Кого не питала, казали що нічого не допоможе. Та я не втрачала надію і в результаті знайшла в інтернеті, а потім і перевірила на собі супер метод- це масажні антицелюлітні банки. Результат супер! :sneeze: Похудала мені здається після першого ж разу.І розтяжки теж зменшуються :sneeze:

• Back To Top

Користувач поза мережею   Дика пантера 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2009 - 17:02

Ой, придбала і я собі масажні антицелюлітні банки. Масаж болючий, після першого разу аж пожаліла що купила. А тепер із задоволенням користуюсь

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2009 - 17:57

Мабуть і я піду за тими банками.А то, що і не народжувала, а по стегнах є целюліт. Ой як він мені НЕ подобається... :bad: :nea:

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olgastyle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 April 2009 - 13:15

Начиталася цього розділу, тай пішла в ванну робити медовий масаж. Так біль ще та, особливо в ти місцях де є виражений целюліт. Та ще й згадала що маю масажор "Фараон". Попрацювала ще й ним.
Доречі, ніколи до цього не мала целюліту, а в цьому році як здурів все більше і більше. Завжди носила коротенькі шортики та спіднички. НІКОЛИ не ховала ніжки. А тепер аж стидно вдягнути платтячко, чоловік сказав що ніжки як колодки. А на вулиці ВЕСНА!!!! І так хочеться бути привабливою.

А все це тому, що змінився спосіб життя, готуюся до вагітності, та не хотіла худнути. А вагу прибавила добряче. Але ж не запускати себе.

Прочитала ще про молокочай, та щойно випила, побачу його дію. Надіюсь в мене все вийде і з вагітністю.

My Signature
Спойлер

Тіло – багаж, який несеш усе життя. Чим він важчий, тим коротша подорож.
Арнольд Глазгоу

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина
Tasia78 світлина

Tasia78  Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, в кого в 42 зі зниженим овуріальним резервом настала вагітність і як Ви до цього дойшли?

22 Sep 2020 11:08

Показати коментарі (4)

Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51