Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Виглядати на 200% або стереотип про українок - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Виглядати на 200% або стереотип про українок Оцінка: ***** 1 Голосів

Опитування: Виглядати на 200% або стереотип про українок (237 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Купа декоративних елементів на одязі, довгі нарощені нігті з фантастичним розписом, вигадливі зачіски, височенні шпильки і надкороткі спідниці - це...

1. Несмак (147 голосів [62.03%])

Відсоток голосів: 62.03%

2. Індивідуальний стиль (72 голосів [30.38%])

Відсоток голосів: 30.38%

3. Краса неземна (2 голосів [0.84%])

Відсоток голосів: 0.84%

4. Звичайний вигляд звичайної жінки (4 голосів [1.69%])

Відсоток голосів: 1.69%

5. Свій варіант (опишіть) (12 голосів [5.06%])

Відсоток голосів: 5.06%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   Жасмін Алладінова  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 November 2013 - 20:31

Натрапила на статтю, де критикується бажання наших жінок носити все яскраве і відразу. Чомусь багато дівчат, особливо у провінційних містечках, вважають, що золото на всіх пальцях і 5 ланцюжків з підвісками - це дуже гарно, а якщо комусь не подбається - значить не має або смаку, або грошей. Особисто знаю кількох жінок, які кажуть, що біжутерія - це для підлітків. Хоча сама я так не думаю. Існує стереотип щодо українок, що вони вдягаються на щодень, як на останнє свято в своєму житті. А як думаєте Ви?
My Signature
Зображення
  • 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ейфорія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 November 2013 - 20:49

Якоюсь мірою це дійсно так. Не лише українки, але й росіянки вирізняються. Європейські жінки якось простіше вдягаються і то набагато. Та й тільки наші дівчата вирізняються на пляжах макіяжем і золотими прикрасами)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   switljachok:) 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 21:00

Українські жінки люблять гарно виглядати, лише втрачають розум і в результаті виглядають як новорічні ялинки!!! Мій чоловік з провінційного містечка, так оця фраза - попадання прямо в яблучко: на кожному пальці по перстню ( і то щоб всі бачили), одягаються як на показ, каблуки одні вищі за інші, шуби, дублянки - одні мажори))) а ще золоті прикраси потрібно постійно оновлювати (або переробляти). Бо що ж люди скажуть!? А живуть у маленьких малосімейках, та за ці гроші можна було б хату поставити!
Я особисто вважаю, що жінка повинна бути витонченою і стильною, а ніяк не вульгарною. Зі смаком підібраний одяг і біжутерія до нього мають лише підкреслювати жіночність!!!!
My Signature
Зображення
Люблю свого карапузика)
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nana2010 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 November 2013 - 21:01

То точно :wacko3: ще й на пляж з таким макіяжем йдуть,що здається зараз від сонця все розпливеться...от ні-водостійка туш,водостійка основа-пудра і т.п.Біжутерія в нашому столітті виграє перед коштовностями 100% і її носять не лише підлітки,але й поважні і зовсім не бідні жінки.Наші дівчата та жінки ще дуже яскравим лаком можуть нафарбувати нігті,що дуже рідко зустрінеш за кордоном.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жасмін Алладінова  

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 21:13

Зображення
А це - моя знайома, вона зараз дуже скромно вдягнена, порівняно з тим, як завжди вдягається(та, що в спідниці)

Повідомлення відредаговано Жасмін Алладінова : 11 November 2013 - 21:14

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 11 November 2013 - 21:26

Нехочу критикувати Вашу знайому, тим більше вчителя(як я розумію),але босоніжки до чорних колгот і спідниця в ромашки то не скромність, а несмак. Я б одягнула таку спідничку, але довшу до якихось шльопанців чи в"єтнамок.
Що стосується всього вищевказаного багато з чим можна погодитися, але далеко не всі українки одягаються як "новорічні ялинки", принаймі в моєму оточенні таких немає. Щодо золота на всіх пальцях, ну як має жінка стільки і хоче показати, то її право, можливо має так багато що по- одному, два не встигає носити.
Я все ж вважаю що українки одягаються гарно, і кожен по мірі своїх можливостей.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Margolya 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 21:34

Чула таку думку, що наші жінки так багато уваги надають зовнішньому вигляду через те, що за часів Союзу не було багато можливостей для того, щоб пристойно одягатись і коли відкрились кордони, то багатьох ніби "прорвало"...Не зовсім погоджуюсь з такою думкою, бо і до незалежності немало жінок зі смаком одягались, нехай і не в брендові речі, але ж ходили до кравчинь, вишукували цікаві моделі...Думаю, що це питання смаку, стилю і життєвих пріоритетів, але справді в наших жінок бажання гарно виглядати ніби в крові, і я не думаю, що це так погано, головне не переборщити і розуміти, що одяг - це лише "обгортка", яка нас прикрашає, але не визначає те, ким ми є.
My Signature
«Відповідальна мама – це та, що слідкує за кожним кроком своєї дитини. А хороша мама – це та, за кожним кроком якої хоче слідкувати її дитина.»

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 22:04

та всюди таких чудачок повно)))

В нас в місті є декілька таких "красунь". Надмірний солярій, надміру яскравий одг, надміру багато біутерії або золота або і того, і того))).
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 22:05

Зараз більше жінок особливо молодь вдягається простіше тобто одяг має бути зручним взуття зручніше.Більшість була закородоном і бачила як одягаються там жінки вони просто не переймаються цим хоча у деяких випадках жінки виглядають неохайно .Наших жінок закордоном відразу відно бо люблять гарно виглядати .Майже кожна українка приходить на роботу -макіяжем і гарно одягнена .Усе маю бути вміру без переробору -вишукано і просто.От чого не розумію так це купа золота на пальцях,а манікюр відсутній я маю наувазі просто почишені нігті ,блискучий одяг усякі камінчики , хрестик золотий на шиї + ще один кулончик і це все поверх одягу .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 22:20

Каблучка на кожному пальці і гарний манікюр, це ще куди нейшло. А от недоглянуті руки + обдертий лак на нігтяг у поєднанні з золотими прикрасами...., це щось
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya-tina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 22:35

Все ж таки краще в цьому плані за кордоном - нікому не має діла, як ти вдягений. А в нас всі друг на друга дивляться. Колись знайома спитала (живе за кордоном), чому я не куплю бігову коляску, щоб бігати з дитиною? Та ти що, я сказала, як на мене люди подивляться? (А наші навіть і не здогадуються, для чого тормоз в спортивних колясках на ручці) Вона відповіла, що приїжджай до мене, в нас тут всі бігають і такі мадам по 100 кг на роликах ганяють парком- задивишся, і ніхто ні на кого не дивиться.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 November 2013 - 22:36

Перегляд повідомленняmadamchen (11 November 2013 - 22:20) писав:

Каблучка на кожному пальці і гарний манікюр, це ще куди нейшло. А от недоглянуті руки + обдертий лак на нігтяг у поєднанні з золотими прикрасами...., це щось

100 % це жесть !!!
Зараз золото не є ознака смаку і заможності- все це відходить у минуле .
My Signature
Я просто хочу вірити....просто надіятись...просто мріяти...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива назавжди 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 00:12

Зустріла якось знайому на зупинці. Від побаченої "краси" ледь не впала - джинси, кросівки, спортивна кофта, обдертий лак на нігтях та фіолетові пальці від збирання чорниць, а на довершення образу 3 золотих каблучки + "весільно-випускний" комплект біжутерії з неймовірною кількістю камінчиків (довгі сережки, перстень і кольє). Питаю: "Куди їдеш?". "На базар", - каже. Я в шоці з таких людей.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 00:57

Ще хочу таке зауважити. Мені дуже подобаються високі бідбори, бо це мегасексуально, але є одне "але". На тих підборах потрібно вміти ходити! Інколи спостерігаю таку картину: іде приваблива дівчина, одягнута пристойно і..... і на піборах, але на тих підборах, як корова на лоьді. Це вже несексуально, а смішно. І якщо не вмієш ходити на підборах, здоров*Ю можна теж нашкодити
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 12 November 2013 - 09:15

Точнісінько, запам"ятала ще з школи(вчителька етики і етикету говорила), якщо немає можливості на красивий доглянутий манікюр, то найкраще звичайна чистка і/або прозорий лак. А ще ніколи не поєдную наприклад золоті каблучки на пальцях і пласмасову біжутерію на шию чи на вуха сережки. Якщо біжутерія, то золоті каблучки знімаю всі , за винятком обручки.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   (:Хрюшка:) 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 09:23

Кучерявка Сью, о, цілком з Вами згідна! Сьогодні таким чудом милувалась: макіяж - бєзупрєчний, помада - на всі 200%, аж поза губи намальована))), светрик весь у камінчиках преблискучих, виріз буквою V, масивна золота цепка з кулончиком а поверх - то треба було бачити((( ще і великі такі намисто-коралі з плстмасками і камінцями і чорними і прозорими і блискучими і різних форм :36_17_1:
My Signature
Боже, коли я втрачаю надію, допоможи мені згадати, що Твоя любов більша, ніж моє розчарування, і Твої плани на моє життя
кращі, ніж мої мрії...

Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашенька 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 10:40

І мені не подобається як надмірна кількість золота, так і біжутерія. І не люблю масивні золоті прикраси з купую 'скла'. Як на мене, то вже краще просто золото без будь-яких камінчиків. Але це моя думка і мої вподобання. Тому, якщо бачу якусь дівчину 'у всій красі', то просто не звертаю уваги. У кожного свої таракани. Подобається, будь-ласка.
І таки да, дівчина на височезних каблуках, яка іде 'тримаючись за стіну' викликає легку посмішку. Але аж ніяк не тикання пальцями, знімання на телефон чи сміх на всю вулицю
My Signature
Спойлер

Вирішує завжди жінка. А якщо чоловіку здається, що вирішує він - значить поруч розумна жінка!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Niki 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 10:57

проголосувала з а "індивідуальний стиль", так як він і може бути несамаком.
Так, в нас вишукано можуть вбиратися, але оту грань між вишуканістю і конкретним перебором багато не бачать. це 100%%%%
Хоча, львівські пані завжди гарно вдягалися - якщо глянути на воєнні фотографії Львова.

А зараз - таке враження чим більше на себе напялила - тим гарніше і золото і біжутерія і все на купу.
Особливо як дівчата правильно замітили - на пляжі - це вже зовсім....верх всього. Бо на гляневому журналі - такі дівчата з золотиом-сріблом сфотографовані для "наочного зображення" і на пляжі в реальному житті - це таки перебор.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Маду 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2013 - 11:18

Наші жінки не мають відчуття міри.Не розмежовують понять куди і що можна одягнути.

Цитата

Купа декоративних елементів на одязі, довгі нарощені нігті з фантастичним розписом, вигадливі зачіски, височенні шпильки і надкороткі спідниці - це...
Якщо у нічний клуб то це класно Все інше-несмак. Не розумію чим керуються дівчата і жінки,коли у такому вигляді заходять у маршрутку о 8 ранку. У мене тільки одна асоціація-вона не ночувала вдома і тому непереодягнулася. Не подумайте.Я теж дуже люблю високі каблуки.І короткі спідниці.Але чи то в міру віку,чи зі зміною середовища ,але вчасно зрозуміла,що вульгарність, то далеко не смак.
До прикладу,летіла з Парижу в Україну.Одягнула майку,джинси,кеди.Звичайний денний макіяж. У французькому аеропорту відчувала себе чудово. Прилетіли додому,прогулялися Києвом і...мені хотілося втекти.Відчувала себе мало не бомжихою якоюсь поряд з тими всіми блискітками,гіпюрами,перманентними макіяжами і т.д... не здорова якась атмосфера кругом від того всього.
Ще одне. Вже десь розповідала. Дивилася передачу про паризьку повію. Вона одягалася на роботу.Зробила вдома макіяж(основу,брови,вії),одягнула джинси,взула кеди.Весь свій робочий одяг(а по наших українських мірках-зовсім нормальний одяг) склала у пакет і поїхала на роботу на метро. БО вона не дозволяє собі у громадському транспорті їхати у такому вигляді!!! На місці навела на обличчі яскраві акценти,одягнула коротку спідницю,колготи сіточку, яскравий топ з вирізом,і туфлі на височенних каблуках. !Нічого вам не нагадує? Мені після того сюжету не дивно,чому європейці вважають наших дівчат легкодоступним товаром.У нас же так весь день ходять. І навіть і не зрозуміють,що щось не так...
Тому смак виражається не блискітками,золотом,і брендовими речами,а вмінням їх поєднати і одягнути правильні речі у правильне місце))

Нагороди:

переглянути всі
  • 13
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мить до мрії 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 12 November 2013 - 11:34

Зі мною на шейпінг ходить одна дама з прикрасами і повним макіяжем. А під час тренування все це знімає демонстративно щоб всі бачили скільки в неї прикрас. А після ще довго малюється в переодягальні :)
My Signature
– Як довести дівчину до безумства? – Дати їй купу грошей і зачинити всі магазини!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 12 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 October 18 )

Перекладач онлайн