Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Відпочинок в Одеській області - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Відпочинок в Одеській області ділимося враженнями, відгуками, порадами Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   OOksana 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 27 May 2012 - 15:25

Перегляд повідомленняРомулька (18 May 2012 - 17:27) писав:

Хочемо 30 червня виїжати в Кароліно Бугаз, 2 дорослих та двоє діток,власним автомобілем, якщо є бажаючі приєднюйтесь разом буде веселіше відпочивати та й в дорозі ...

P.S. З житлом ще не вирішили, але в активному пошуку зараз, маємо наразі 1 варіант, але до моря далеко,зате з умовами, як не знайдемо чогось кращого то поїдемо туди :)

киньте, будь ласка, посилання в пп,на якому варіанті ви зупинилися...........ми теж в активному пошуку....дякую

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2012 - 15:46

Ми минулого року відпочивали в Кароліно Бугаз, на базі Бриз.Якщо когось цікавить то можна в інтернеті пошукати. В принципі база не погана, є різні кімнати з різними умовами, ми брали з кращими, то були задоволені. В нас в номері був душ, туалет, холодильник, вентилятор та телевізор, все чисте, гарний ремонт, Були там номери простіші. База досить велика, був дуже гарний дитячий майданчик - малий був в захваті. Правда харчування було досить одноманітне але більш менш нормальне, ми трохи носами крутили а нашим сусідам все подобалось, так що це таке діло))
Ну про море і сервіс в Одесі писати не буду, тому що більшість і самі знають.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ромулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 May 2012 - 17:21

Перегляд повідомленняAnanaska (27 May 2012 - 15:46) писав:

Ми минулого року відпочивали в Кароліно Бугаз, на базі Бриз.Якщо когось цікавить то можна в інтернеті пошукати. В принципі база не погана, є різні кімнати з різними умовами, ми брали з кращими, то були задоволені. В нас в номері був душ, туалет, холодильник, вентилятор та телевізор, все чисте, гарний ремонт, Були там номери простіші. База досить велика, був дуже гарний дитячий майданчик - малий був в захваті. Правда харчування було досить одноманітне але більш менш нормальне, ми трохи носами крутили а нашим сусідам все подобалось, так що це таке діло))
Ну про море і сервіс в Одесі писати не буду, тому що більшість і самі знають.

А скільки Ви платили за номер і чи є можливість самостійно готувати їжу, бо в нас мала дитина , то планую самостійно готувати. Дякую

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ananaska 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2012 - 17:28

Ромулька, платили вроді 130 грн, точно не пам'ятаю, там якщо зайти на їхній сайт всі ціни розписані, тим більше що там ціни різні по періодам, в червні дешевше, в липні і в серпні дорожче. Ну там немає умов для того щоб самому готувати, є їдальня, на сніданок там часто були молочні каші, для дітей добре. Нашому малому тоді було 2,5 роки то харчувався з нами, порції були великі, ми з ним наїдалися, не давала йому все підряд а от зранку їв кашу, в обід супчики там були всякі овочеві, борщ, картопля, гречка, макарони, це все я йому давала.

Повідомлення відредаговано Ananaska: 27 May 2012 - 17:40

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Jane_Tumowka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2012 - 18:52

я відпочиавала там- дуже сподобалось і недалеко і ціни чудові

My Signature
Зображення

Крильця в пралці, німб на підзарядці - тимчасово літаю на мітлі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ffanatka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 June 2012 - 15:45

Я б вам порадила Сергіївку або Курортне-це дальше від Одеси(~1,5години),а пляж там набагато чистіший і менш загружений ніж в Затоці.Ми відпочивали в Сергіївці 3 роки і минулого в Курортному,можу поділитися координатами.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 July 2012 - 22:07

Напишу свіжі враження від Затоки, зокрема про Сонячну станцію:
- в червні небагато людей, це класно, в центральному районі більше, а пляжі там вузькіші в пару раз
- пляжі в червні чисті, але вже під кінець місяця люди трохи загадили, особливо ті пляжі, які близько до електрички
- цікаво, бо можна прокататись і по різним районам Затока, і в Одесу, і в Білгород-Дністровський, тобто не так скучно, бо можна зробити собі екскурсійні програми, а не тільки лежати на піску (ну або замовити в посередника, їх там повно)
- помірні ціни на проживання, можна спокійно торгуватися
- більше баз відпочинку, ніж пансіонатів і готелів - для любителів згадати совдепію (таких як я)))) це плюс
- море без медуз!!! маленькі і мертві не рахую
- море було помірно тепле, але то якраз в кайф залізти в спеку в прохолодну воду
- в магазинах ціни дуже різні, треба потратити кілька днів на пошук недорогого магазину, ми такий знайшли на 2 день і були дуже раді, бо значно зекономили (наприклад, різниця в ціні на масло може бути 5 гривень між магазинами)
- спекотно! :36_1_68: можна легко згоріти
- якщо їхати з гарним настроєм, то всі мілкі негативи непомітні :greeting:
- для батьків з дітьми, які не їдуть "тусити" і "зажигати", набагато краще, ніж в Залізному Порті (там дискотека на дискотеці)!

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олена_т 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2012 - 21:04

Я хочу в Затоку!!!!!!
Скиньте телефон, хто який має.

• Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2012 - 22:07

олена_т, там дуже багато баз відпочинку. чи ви шукаєте приватний сектор? я б не радила їхати до приватників, бо вони мають домики біля лиману, а там і комарів купа, і до моря треба топати через трассу, а потім колію. Хоча для когось то може бути і не перешкода)

Ми відпочивали на базі "Карпати", ось їх сайт:
Прихований текст

Дуже хороший широченний пляж, смачна їжа, нормальні умови (в так званих "люксах"). Єдиний мінус - дискотеку чути вночі, але нам вона не заважала спати зовсім, бо ми відрубувались дуже швиденько. Персонал привітний, не хамить, слідкують за територією. В самому номері у нас був душ/туалет, кондиціонер, телевізор і 4 ліжка.

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   олена_т 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2012 - 22:21

Перегляд повідомленняНастюша (02 July 2012 - 22:07) писав:

олена_т, там дуже багато баз відпочинку. чи ви шукаєте приватний сектор? я б не радила їхати до приватників, бо вони мають домики біля лиману, а там і комарів купа, і до моря треба топати через трассу, а потім колію. Хоча для когось то може бути і не перешкода)

Ми відпочивали на базі "Карпати", ось їх сайт:
Дуже хороший широченний пляж, смачна їжа, нормальні умови (в так званих "люксах"). Єдиний мінус - дискотеку чути вночі, але нам вона не заважала спати зовсім, бо ми відрубувались дуже швиденько. Персонал привітний, не хамить, слідкують за територією. В самому номері у нас був душ/туалет, кондиціонер, телевізор і 4 ліжка.

Дякую! Хочу до приватника, бо ми з дитиною, хочу сама готувати.
Ще причина вибору приватників в тому, щоб вечерком посидіти біля хатки на вулиці, а не ходити в номер. Та й економніше, мабуть.
Хто що має, пишіть!
Завтра хочу вже брати квитки, щоб потім пізно не було, а ще нічого не знайшла.

Повідомлення відредаговано олена_т: 02 July 2012 - 22:26

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кат@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2012 - 23:01

Привіт. Була в З атоці 5 років підряд 4 роки тому. Відпочивали на базі "Сигнал" харчування супер, та й умови проживання не з найгірших. Цього року плануємо на серпень віддих знову туди. ( тільки проблема з компанією((().
Родичка поїхала туди віддихати: сьогодні 2 день, дзвонить каже, що море дуже тепле і чистеньке. Харчують супер, як і завжди.

.

• Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 July 2012 - 23:18

олена_т, ми сиділи біля хатки по вечорам, бо жили в таких домиках, де окремий вхід для кожної сім"ї. Територія там величезна, побігати діткам є де. Готувала деколи сама в пароварці (хоч електроприлади там вроді і не дуже дозволяють, та наш був безпечний).
Ну але то таке, моє імхо, що там класно :)... Знаю, що зараз там відпочиває ще одна наша форумчанка, їй навіть вдалось домовитись за менші гроші, ніж нам (але нас більше було, бо 3 дітей).

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dzvinochok 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 July 2012 - 14:10

Може комусь пригодиться.
відпочивали в Затоці декілька років підряд. бувало навіть 2 рази влітку їздили. база Жемчужена. Це сам кінець Затоки, там де вже звужується коса. гарна територія, доглянута в квітах. Є номери зі всіма умовами, частково з умовами та зовсім прості. Харчування - є їдальня. Самостійно готувати не має можливості. практично на березі моря. Сподобалось також тим, що чисто, не багато людей, як на початку затоки. суперово їхати з дітьми або компанією. Є бар з живою музикою.Коли наша малявка підросте обов"язково з ним поїдемо. Також трошки дальше є класні котеджі зі своїм пляжем, але то вже інша база, тому контактів їх не маємо. завжди хотіли взяти і забували.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 July 2012 - 18:52

Ми вже приїхали-прийняли зміну від Настюші та були на тій же базі(завдяки її пораді-бо база на вигляд не дуже спочатку)))Бронювали ми місця на іншій -Гольфстрім..але по дорозі до неї заходили на декілька баз-питали по місцю..Зупинлись в Карпатах,оскільки взнавши,що ми на 2тижні,що маєм бронь на іншій базі-нам суттєво знизили ціну.На той самий домік люкс(туалет,умивальник,душ,бойлер,кондиціонер,телевізор з кабельним на більше 60каналів,4 ліжка) спочатку просили 350грн..а віддали за 250))) При умові,що ми в них берем 2 харчування(і то вони хотіли 2 повних-але я від сніданків відмовилась,оскільки ми набрали з собою пластівців,швидких каш-а обіди і вечері і так планувала брати)Що можу додати до відгуку Настюши:
Перший тиждень все було чудово-пляж,вода чиста.порції великі..Чим більше людей приїзжало,тим це все псулось..Таке враження що кількість продуктів в столовій стала величина,незналежно від кількості відпочиваюих)))Хоч їжа смачна,різноманітна,за 2 тижні повторились блюда максимум 2 рази..Але якщо наприклад 1 раз фаршировані перці були величезні,то 2 раз вже малюсіньки))
Стосовно чистоти-база доглянута,чиста-купа смітників,прибирають їх 2 рази в день,постіль міняють 1 в 5 днів(принаймі для люксів)-але то треба просити-самі по собі не поміняють. Пляжі були чистеньки..поки не "понаїхало"..З наших відпочивальників я в шоці...де їло-там нагадило...хоч всановили смітники на пляжі-то видно важко дупу підняти і 2 метри пройти..краще сидіти в качанах кукурудяних,фантиках пивних бутилках..Але наш пляж ще порівняно з іншими був все таки чистіше та не такий людний.
Про магазини: Цін міняються те ж відповідно до сезону..Той магазин,який порадила Настюша,як самий дешевший-в наше перебування вже не був таким)) Я знайшла для себе інший)) Ціни шокують..Особиво на молоко..знайти молоко в пакеті звичайне,не хімічне з терміном придатності рік-фактично фантастика..і то не факт що не скисле.ціна від 10грн за літр..Хто готував сам,то переважно їздив за продуктами в Белгород-там є величезний гіпермаркет або на базар-ціни в 2-3рази нижчі.
Стосовно моря- спочатку було чистеньке,без медуз,потім після урагану нанесло медузок трохи-то дітям було таке щастя)) Ну і водорослів трохи наплило..але то ж Затока-для мене то не сюрприз.
Висновок такий-їхати краще кінець червня-початок липня..можливо і кінець серпня-але як тоді з чистотою незнаю..бо люди в нас ще ті свині...А як понаїхло молдаван..то взагалі)))
Кого що цікавить-питайте,відповім..ще пару фоток(можна поріняти як було 1 тиждень і як 2)))
початок
Спойлер

кінець
Спойлер

Маю ще фотки бази,будиночка,якщо когось цікавитиме.
Загалом по 5 бальній системі-для дорослих на 4,для дітей на 5(їм для щася треба-море,пісок,медузи та купу таких самих дітей))))

а і для тих хто сам готує..бачила багато людей з електроплитами і якимось примусами газовими(то молдовани переважно)На базі є міні кухня-плита і якісь кастрюльки-я не розглядала-бачила,як мимо проходила.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masyny 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2012 - 19:37

Я тамтого року була в Затоці. Ми були своєю машиною шукали місце проживання зразу на місці. Нам порадили приватний сектор ми як зайшли були просто в шоці. В хаті бардак куча пороху, павутиння і нечиста простинь, умов ніяких взагалі і ціна була також хороша тільки в користь господарів. Ми відмовилися і поїхали шукати щось краще. Чесно кажучи ціни там кусючі. В кінці Затоки знайшли маленьку базу назви непамятаю, маленькі кімнати, душ туалет на дворі, але готовити можна було самому. Оскільки ми були машиною і продукти мали свої це класно. А море якщо чесно я такого небачила на той час було дуже грязне одні водорослі, якщо чесно то незавжди хотілося лізти в воду, а як ходили купатися то потім довго з купальника виймала водорослі. Мені несподобалося. Я точно можу сказати що в затоку я би навіть непоїхала задурну. Мені більше подобається Крим. Може він і трішки дорокший, хоча різниці я великої непобачила, але зате він цікавіший, там дуже велика різноманітність екскурсій, і всього різного. Ота моя думка.

My Signature
Спойлер

Кружляє лінива сніжинка
Мов танцює балеринка
Так вітер дмухає живо
Масяні у пузику диво !!!
(YAIRAM)

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2012 - 20:35

Перегляд повідомленняЮляЛя сказав:

кінець серпня

в цей перыод цей р- н не раджу:
- брудно- на кінець сезону від відпочиваючих назбирується багацько, а прибирають вже "аби було", бо фактично вже останні заїзди на базах;
- ранки та вечори досить прохолодні, на морі вже теж може після обіду бути не дуже комфортно;
- велика ймовірність періодичних дощів і похолодання

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2012 - 20:35

ЮляЛя, ти, напевно, не дойшла до того магазину)) Або я не повністю пояснила. Бо він на багато дешевший від інших, ми зрівнювали з багатьма магазинами.
Хіба аж так круто ситуація змінилась, але не думаю.
От він тут, навпроти Звьоздочки, але трохи ближче (ми фоткали зі столової тої Звьоздочки). То той ти мала на увазі? :
Спойлер

Ми теж раз їздили в Білгород і накупили собі всього у супермаркеті, то там, звичайно, ціни дуже приємні. То навіть не сама зупинка Білгород-Дністровський, а Тіра (якщо їхати електричкою) - від станції 300 метрів.

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЮляЛя 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 July 2012 - 20:56

Настюша, то той магазин))) я дойшла тоді ж як дзвонила)) Вода там вже була по 12,так як і навпроти нашої бази(якщо виходити через бар),а я восновному купляла в магазині,що в середині бесарабського ринку-між продуктами та шмотками..Принаймі там рази 3 застала молоко,не довготривале,а таке звичайне..бо в решті магазинів то таке-від місяцю часу та до року і по ціні 15грн і вище..
А ситуація там міняється круто-я вже писала,тижень було чудово..а як народу понаїхало,то почало псутись..бо наїхали восновному молдавани і студікі після сессій-почали засирати пляж..і ціни попіднімали..Так що ви в самий кращий час відпочивали..
ми в той супермаркет не їздили-бо харчувались в їдальні,купляла таке-молоко на сніданки та фрукти-пиво-морозиво))Але як їхали в белгород в фортецю,то на тій попередній зупинці-де мегамаркет вийшло півелектрички))
Забула додати-було дуже багато дітей і малих в калясках(1-1,5року),бачила навіть пару таких до півроку..ще не сидять..і вагітних багатенько..

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2012 - 21:18

Ого. Тоді ми не помилились, що поїхали в середині червня! :) Пляжі були чистенькі і людей зовсім небагато, хіба під кінець, коли були вихідні на день Конституції. При нас навіть тих шезлонгів не було, а та дискотека на пляжі відкрилась день перед нашим від"їздом.

My Signature

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Forget-me-not 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 July 2012 - 09:33

Ми купили квитки в Одесу на 11 серпня, але ще не вирішили куди-саме поїдемо. я схиляюсь до Курортного(була там у 2004 році) або якогось із сіл поблизу нього, або Кароліно-Бугаз. в останньому я не була, але по-моєму, там досить непогано.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

лолала світлина

лолала  Хто зіштовхувався із таким заключенням гістології після ЗВ і чи змогли в подальшому народити здорових діток?(буду вдячна за коментарі). Завмерла маткова вагітність малого терміну за типом гідропічного аборту.

04 Aug 2021 16:23

Настя15 світлина

Настя15  Інтернет-магазин "Вже-Вже" https://vzhe-vzhe.com

03 Jul 2021 20:49

diana252 світлина

diana252  Який Ваш улюбений парфум? :)

13 Mar 2021 14:01

07natali світлина

07natali  Люблю свою роботу

07 Dec 2020 15:24

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

02 Dec 2020 14:23

Айра світлина

Айра  Усім привіт. Давно не була на форумі. Підкажіть будь ласка, як знайти адміністратора форуму?

14 Nov 2020 16:02

Показати коментарі (1)

Lilut світлина
Бурулька світлина

Бурулька  Дівчата, хелп, терміново треба лактолога.

26 Aug 2020 21:00

Sveta2010 світлина

Sveta2010  Дівчатка, можливо хтось має контакт або знає як/де знайти Петрук Вікторію Анатоліївна ( вела гурток "Мудрагелики" ) ?

17 Aug 2020 10:32

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 22 September 21 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн