Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Коли у вашої дитини з’явився домашній улюбленець? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Коли у вашої дитини з’явився домашній улюбленець? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 31 October 2016 - 03:04

Зацікавило таке питання: з якого віку і яких улюбленців можна доручати малечі?
Десь читала, що для найменших діток підійде акваріум - просто спостерігати за рибками.
У зоомагазині, коли Зоряні ще не було і 2 років, підкинули ідею придбати морську свинку, бо вона не кусається і не сильно вибаглива у догляді...
З бабиним котом у Зоряни "війна-і-мир", тож кота точно найближчим часом нам не бачити....

Поділіться досвідом, як реагували дітки різного віку на тваринок, а тваринки на діток. Чи просила малеча домашнього улюбленця? Чи допомагала доглядати за ним?
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   попелюшка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 31 October 2016 - 09:03

У нас це питання зараз стоїть гостро)))) малий просить хоч когось)
Бачу що ще рано, дитина сприймає тваринок як іграшку, сам каже що йому треба папужка чи хом*як щоб гратися)) дочекаюся шкільного віку тоді побачимо.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dobbi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 October 2016 - 09:53

В нас ще до появи дитини був кіт, син почав звертати увагу на нього десь з 6-7 місяців,як поповз,але так щоб дійсно хотів з ним бавитись, то ближче року. Тепер кіт ліпший друг мого малюка)) Вони разом ганяють, бавляться всякими шнурочками, малий дуууже любить давати їсти і приходити "любати" ( класти голову, гладити і пищати)) кота,коли той спить в межах досяжності. Кіт,в свою чергу, не дряпає малого, надає перевагу просто втекти геть,як щось не подобається.
Також є акваріум, він малюка мало цікавить, може раз в день зупинитись, подивиться хвильку,постукає пальцем і побіжить геть.
В зоомагазинах найбільше звертає увагу на птахів, бо вони самі голосні)))
Ну а найбільше емоцій викликають собаки, а як хтось дозволить погладити в парку,то дитину від вражень аж розпирає!
Плануємо взяти собаку,коли сину буде 3+,проте не виключаємо,що зробимо це весною,коли малому буде 2:)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нацька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 October 2016 - 10:22

В мене є два кота у 5раз старших за доню))) вона їх любить, трохи чмирить і свариться. Вони її мовчки терплять, втікають, на крайняк можуть дряпнути(якщо дитина охаміла і хвіст, наприклад, переламує), але і приходять до малої ластитись)))
У моєї мами є мініпікінес, доня, мабуть, не так до бабусі спішить, як до тієї псінки))) обожнює на повідку вигулювати.
Дитині неповних 2 зараз
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 12:34

дааа, мені така реакція котів дивна...
мудрі напевно коти=))

бабин Мартин, як тільки ми приїжджаємо, уже одразу в позі оборони, і постійно в напрязі, доки ми гостюємо... які там ласкання.....
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   len4ik 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 13:20

На мою особисту думку, домашніх улюбленців мають заводити тільки дорослі.Не для дітей. Дітей просто треба вчити співіснувати з тваринами, що вже є в родині. І дуже ретельно підходити до теми вибору. Щоб потім не поповнювати сайти оголошеннями на тему: заберіть, бо алергія, не зійшлись характерами, подряпав, заразив та таке інше.

Може це різке висловлювання, але сама займалась морськими свинками, а родичі притулок для тварин утримують. Тож жахливих історій знаю масу!

Проте, якщо Ви особисто хочете завести улюбленця, то звісно робіть це - відповідільно! Зауважте на ваші уподобання, можливості і вік дітей. І головне - умови утримання мають підходити для тваринки, а не робити вибір с точки зору: бультерьера не візьмем - він сильний, а кролика можна - дитина його переможе :11:

Діти любу тваринку сприймають як іграшку, тож може їм краще механічну іграшку і купити. А любов до тварин і природи можна і на чужих хатніх улюбленцях виховувати :36_3_15:
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NiFle! 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 13:59

На всі 100% згідна з дописом len4ik.
Тварину треба брати з огляду на власні сили та можливості. Дитина ще довго не зможе повноцінно доглядати за тваринкою, хто б це не був.
Ми купили собі кота, тому що ми цього хотіли (живе з нами вже майже рік). Малому було більше 5 років вже, але перший час він не усвідомлював, що його не треба тягати по хаті як іграшку і крутити йому вуха. Та за невеликий час, ми все пояснили і тепер навіть, коли треба би насварити кота син цього не може зробити, бо він його надто любить :) а кіт в свою чергу не сприймає сина як старшого по ієрархії над собою і його не слухається.
До того в нас була рибка, як на мене, то це зовсім бездушно і дитині від тої рибки було ні тепло ні холодно. Її не можна взяти на руки та попестити, погладити.
Морські свинки чи хомячки живуть коротке життя, тому тут швидко буде біль втрати.
Обирати вам, а дитина навчиться від вас поводження з братами меншими і це піде їй на користь.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Замріяна Зірочка 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 31 October 2016 - 17:51

В нас старша донечка просила домашнього улюбленця десь з 4.5 років.
Але в нас ще є менший братик, а для нього тваринки, як іграшки. Я доні делікатно пояснила, що брат тваринку замучить. Вона погодилась, але дуже засмутилась.

Тому ми їй на день народження (5 років)подарували золоту рибку (насправді червоний півник, не дуже вибаглива рибка) та маленький акваріум для неї. Стоїть на полиці, малий туди не долізе. А донечка щаслива!

Житло рибі чищу звичайно ж я, водичку міняю теж я.
Годує донечка! Розмовляє з нею! Кожного ранку вітається, ввечері на добраніч.

Повідомлення відредаговано Замріяна Зірочка: 31 October 2016 - 17:53

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 31 October 2016 - 18:04

Вчора))) Але то більше для чоловіка ніж для донечок. Він дуже хотів німецьку вівчарку, і от вчора нам запропонували такого песика.
Реакція в дівчат була різною, Настінька навіть уваги не звернула, Анічка навпаки не відходила, все гладила його, молочко йому давала попити)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вікторія12 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 31 October 2016 - 21:27

А я зараз в роздумах пропонують котика а я незнаю, ніколи котів немала. Малій майже 5, ще думаю.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 21:32

Ми в 5 років взяли для доні кицю мала така була рада та радість тривала не довго... виявилося що в доні алергія на котів прийшлося віддати, минулого року випросила морську свинку... також алергія. Висновок немає алергії лише на собак( в нас є велика собака) то вона тепер випрошує песика але маленької породи наразі я не готова мати двох собак в квартирі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 October 2016 - 22:46

Купили котика старшій на Дн, на 9 років, меншому був рік тоді. ВЖе рік котик з нами.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасенятко 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2016 - 16:36

В нас всі тварини жили до народження доні. 2 коти - один воліє втекти від доні, інший дається гладитися ( хоч то мордування, а не гладження), але дає здачу при занадто агресивному гладженні.
Черепах ховаю від малої, бо вічно пхає до них руки, а вони можуть сприйняти пальчики за корм.
Шиншили кормить під моїм наглядом, але постійно норовить сама кормити і їсть шиншилячий корм поки мене нема на горизонті, тому теж до них підхід перекритий ящиками.
Ігуана доню не цікавить, бо сидить високо і постійно в одній позі, думаю Настя ще не здогадалася, що вона жива)))
Акваріум цікавив дитину до року, зараз рідше, хоч він і великий в нас десь 450літрів.
Пташок не хочу, бо оруть. Хомяки, щурі, морські свинки мало живуть.
Собаку треба вигулювати. Куплю хіба, коли дитина буде доросла, щоб сама з нею гуляла.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Martlet 

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка