Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Розлучення під час вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Розлучення під час вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Чорнява 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 August 2009 - 11:33

Привіт, дівчата! Я зараз на третьому місяці вагітності, а ми з чоловіком вирішили розлучитися. Причина банальна - я помилилися у виборі супутника життя, довірила своє життя людині, якій в принципі не можна довіряти. Майбутню дитину хочу виховати вже без нього. Навіть попри те, що я вагітна, він продовжує перетворювати моє життя на пекло, я навіть забула коли останній раз щиро чомусь раділа. Я розумію, що зараз найщасливіший період у моєму житті, незважаючи на те, хто батько мого малюка, але пересилити себе не можу...
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ФІОНА 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 August 2009 - 11:51

схожі темки на форумі є Мати-одиначка — чи свідомий це вибір? і як розлучитися з чоловіком, коли дитині немає ще й року?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 13:00

Чорнява, краще розлучитись зараз. Бо чкщо народиться дитина, то поки дитині не виповниться 1 рочок вас не розлучать.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   марусик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 13 August 2009 - 14:51

Чорнява,, повір це не має значення хто батько малюка. Якби всі одинокі чи розлучені мами починали ненавидіти своїх дітей, бо їх "татусі" козли, що б тоді було! Ти потім навіть про це не згадаєш.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 15:27

Наскільки я знаю, вагітних теж не розлучають.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 15:32

Перегляд повідомленнямамаПашіЖені (13.8.2009, 16:27) писав:

Наскільки я знаю, вагітних теж не розлучають.

я розлучилась коли була на 8 місяці....правда з реєстрацією дитинки потім були проблеми. Чорнява, обовязково зберігайте свідоцтво про шлюб, воно вам ще пригодиться....навіть після розлучення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 August 2009 - 01:13

Чорнява, невже дійсно все так погано? Може не варто поспішати. Я абсолютно не знаю,що робиться у Вашій сім"ї, та жінки під час вагітності часто стають досить дратівливими, емоційними і т.і. Якщо Ваш чоловік справді такий монстр, то чого ж Ви наважились на вагітність? А для нього ця вагітність бажана? Скільки часу ви одружені?

Повідомлення відредаговано Сонячна: 14 August 2009 - 01:15

My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Чорнява 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 August 2009 - 07:55

Перегляд повідомленняСонячна (14.8.2009, 2:13) писав:

Чорнява, невже дійсно все так погано? Може не варто поспішати. Я абсолютно не знаю,що робиться у Вашій сім"ї, та жінки під час вагітності часто стають досить дратівливими, емоційними і т.і. Якщо Ваш чоловік справді такий монстр, то чого ж Ви наважились на вагітність? А для нього ця вагітність бажана? Скільки часу ви одружені?

Вагітність була бажаною, а одружені ми менше року. Чоловіку 35 років, а мені - 25. Для нього і для мене це перший шлюб. До шлюбу це була зовсім інша людина, а те що сталося потім, мене просто шокувало. У перший же місяць подружнього життя, він просто не повернувся ночувати, а коли прийшов на ранок, то я була винною в усіх смертних гріхах. Він може запросто мене вдарити, образити, незважаючи на мій теперішній особливий стан. Найцікавіше те, що винна в усьому я. Як можна жити з цією людиною далі?

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняvarvara (13.8.2009, 16:32) писав:

я розлучилась коли була на 8 місяці....правда з реєстрацією дитинки потім були проблеми. Чорнява, обовязково зберігайте свідоцтво про шлюб, воно вам ще пригодиться....навіть після розлучення.

Дякую за пораду, а які саме можуть виникнути проблеми з реєстрацією дитини?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 08:40

Чорнява, Якщо ви вирішили розлучитися, то може не варто дитину записувати на його прізвище. А то потім не стільки аліментів скільки вибачте "геморою". Для виїзду за кордон навіть ближній вам постійно потрібно буде його дозвіл. І в усіх документах будете вписувати його як батька. Хоч він буде тільки на паперах.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:00

Перегляд повідомленняЧорнява (14.8.2009, 8:55) писав:

У перший же місяць подружнього життя, він просто не повернувся ночувати, а коли прийшов на ранок, то я була винною в усіх смертних гріхах. Він може запросто мене вдарити, образити, незважаючи на мій теперішній особливий стан. Найцікавіше те, що винна в усьому я. Як можна жити з цією людиною далі?

От скот. :smile: І як таких земля носить? :bad: Тікати від такого треба.
Думаю, що поки термін малий то розлучитись можна. А сліди від побоїв залишаються? Я б зробила фото і до лікаря б звернулась, щоб дав довідку спеціальну. Із такими аргументами розведуть відразу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Біла Троянда 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:07

Наскільки я знаю вагітних і мам у яких дітки до 2 років не розлучають. А тим більше якщо ви брали церковний шлюб, то там розлучають в дуууууууууууууууууууже рідкісних випадках. Можливо вам буде просто краще домовитись з чоловіком і пожити деякий час окремо, прислухатись до своїх бажань, втихомиритись, а тоді вирішувати, адже ви ще й вирішуєте, чи мати вашій дитині батька чи ні. Я сама виросла без батька, і дуже завжди заздрила подругам у кого він був. Але вам і лише вам вирішувати

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Невже ви раніше не замічали агресії з боку чоловіка ще до одруження?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 August 2009 - 10:11

Чорнява, справді, краще розлучитися зараз, бо, як на мене, далі буде гірше.. моя подруга вийшла заміж, вже будучи вагітною.. але там було таке кохання, що дух захоплювало.. а після одруження - ховайся.. вона постійно в синцях ходила.. промучилась 2 роки, бо хотіла, аби в сина була повноцінна сім'я.. а потім побачила, що дитині краще рости без батька, аніж з таким падлом (вибачте на слові).. якщо воно піднімає руку на вагітну жінку, то що йому завадить бити вже народжену дитинку?
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ymai 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:12

Перегляд повідомленняЧорнява (13.8.2009, 12:33) писав:

Привіт, дівчата! Я зараз на третьому місяці вагітності, а ми з чоловіком вирішили розлучитися. Причина банальна - я помилилися у виборі супутника життя, довірила своє життя людині, якій в принципі не можна довіряти. Майбутню дитину хочу виховати вже без нього. Навіть попри те, що я вагітна, він продовжує перетворювати моє життя на пекло, я навіть забула коли останній раз щиро чомусь раділа. Я розумію, що зараз найщасливіший період у моєму житті, незважаючи на те, хто батько мого малюка, але пересилити себе не можу...

Вам необхідно відгородитись від цієї людини всіма можливими способами!!! Поїдьте на деякий час до родичів, де б ви могли відпочити, набратись хороших і позитивних емоцій. Я б навіть в село поїхала. Та і для дитини це буде на краще.
Я уявляю собі як Вам складно і дико боляче але впевнена на все 100% що все буде добре. "Що не вбиває, робить нас сильніше"!!!
Бережіть себе і втікайте від чоловіка що не оберігає Вас і вашого малюка!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:15

Зоряна05, До одного року не розводять. А на рахунок вагітних, довідку від вас не вимагають. Повинні розлучити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ymai 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:17

Перегляд повідомленняЧорнява (13.8.2009, 12:33) писав:

А на рахунок розлучення, навіть не думайте - розлучайтесь, і переконана, що все буде добре !!! Тікайте від такого, нехай проявляє свою любов інакшим чином!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:19

треба просто найняти хорошого адвоката, який зміг би довести, що розлучення в такому випадку для дитини - краще, ніж народитися в родині, де батько таке витворяє.. його ще й притягти до відповідальності можна... але це, звісно, можливо, якщо у вас є свідки, які підтвердять побиття.. і ще самі сліди від побоїв.. без доказів - то все для суду пусті слова..
My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Йанка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:20

Я згодна з Зоряна05,, спробуйте просто пожити окремо і все обдумайте добренько. Під час вагітності не тільки жінка може бути дратівливою. Можливо для вашого чоловіка ваша вагітність стала певним чином стресом, можливо у нього якийся страх чи ще купа якихось тараканів.
Але в усякому разі вам зараз потрібен спокій, як фізичний, так і духовний. Поживіть у рідних, або друзів, які дуже раді ващій вагітності і узмозі оточити вас піклування та любов*ю.
My Signature
Зображення

Сльози падали мов дощ - наш Іллюшка плакав.
- Мама, де твій смачний борщ, що я вчора знямкав?
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:26

от Зоряна05 і Йанка радять не розлучатися, зачекати... а для чого чекати? невже у чоловіка, який б'є вагітну жінку, раптом прокинеться совість і він одразу стане ідеальним батьком і коханим? горбатого - могила виправить!!!

Повідомлення відредаговано АмІнка: 14 August 2009 - 10:27

My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   varvara 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 10:27

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Дякую за пораду, а які саме можуть виникнути проблеми з реєстрацією дитини?
[/quote]
Незалежно від того, коли ви розлучитеся(я маю на увазі розлучення до народження дитини), по нашому законодавству дитина вважатиметься від вашого чоловіка ,з яким Ви перебували у шлюбі на момент зачаття... При реєстрації дитини можуть потребувать свідоцтво про шлюб. Тим більш, що процедура з розлученням не така скора, швидко може бути тільки тоді, коли ваш чоловік прийде на перше засідання суду і відразу дасть згоду... Але з Ваших дописів я зрозуміла, що характер у нього не ангельский(мяко кажучи), тож може не прийти, або просто все то затягувать. так шо на момент реєстрації дитини у Вас просто може не бути ще свідоцтва про розірвання шлюбу... Моя думка така(не знаю чи воно Вам цікаво .але вискажусь)- якщо він зараз Вас бє і гуляє, то не чекайте перемін, йдіть і не оглядайтеся, і не думайте, що дитина при народженні щось поправить, якщо він зараз так з вами поводиться...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Смугастий Равлик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 14 August 2009 - 10:28

На жаль, не розлучать вас ні зараз, ні протягом року після народження дитинки. Ви можете приховати у суді факт вашої вагітності, але, не дай Боже, потім про це стане відомо, з вас можуть стягнути штраф.
Я вас дуже розумію і раджу відгородитися від свого чоловіка як тільки зможете. Це у вас перша вагітність - найкраща і найщасливіша пора у вашому житті, ніколи більше вже такого не буде, бо після народження дитинки у вас з"являться дуже великі зобов"язання і вже ніколи буде просто насолоджуватися вільним часом і дозволяти собі прості радощі типу походу в кіно чи на виставку, не марнуйте свою вагітність на даремні хвилювання і сподівання, що чоловік зміниться, краще присвятіть цей час собі і маленькій істотці, що є вашою невід"ємною частиною Не робіть проти неї злочин, який я робила проти своєї дитини - не плачте і не депресуйте, адже ваше сонечко ні в чому не винне і воно не просилося на світ, це ви вирішили його народити, тож будьте тепер відповідальні перед ним і готуйте його прихід у цей світ сонячним, кольоровим і веселим, а не сумним і похмурим. Бо дитятко відчуває кожну вашу емоцію. Повірте, це не слова.
Можливо, коли ви поживете з чоловіком окремо, до нього щось дійде, і він зміниться. А якщо цього не трапиться, ви нічого не втратите, лише збережете свій позитивний настрій і нерви. Дай вам Бог всього хорошого, а найголовніше, здоров"я і добрих людей поруч!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка