Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Самомами сюди - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Самомами сюди давайте знайомитись Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   НаталіП 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 February 2011 - 22:08

Ой-ой -ой дівчата. Як шкода, що все так складається. Я сама виховувала сина до 7-ми років - розлучилась коли малому був рік. Ох тяжко, тяжко , коли все сама, коли все на одні плечі.
Я просто хочу вам побажати знайти себе в самій собі, знайти свою дорогу, свій спокій і нарешті своє щастя. Це дуже важко, але це можливо, тільки не розачаровуйтесь в чоловіках.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мама_Тимура  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 13 February 2011 - 13:27

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Дівчата, на рахунок цього можу порадити, як краще зробити. Самій тоже частенько бракувало, але тепер працюю по вільному графіку. Звертайтеся, буду рада підказати, допомогти.
[/quote]

Хочу вас розпитати про цей заробіток. Бо грошей дійсно мало і треба щось з цим робити. Буду вдячна за інформацію.

Так, я теж виховую сина без батька. Вірю, що це не надовго, так як "не крива, не коса і не горбата" І як каже моя подруга "таке золото на землі не валяється". Тому шанумося, будьмо ЖІНКАМИ, і пам*ятаймо про власну гідність. І не записуємось в феміністки :cray: Адже в декого з нас СИНИ, а вони майбутні чоловіки!
My Signature
Зображення

Є час працювати, і є час кохати. Ніякого іншого часу не залишається.
Коко Шанель
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Happy 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2011 - 13:03

І я одна виховую донечку! Дуже важко тільки після декрету набрати тих обертів на роботі щоб вийти на певний рівень достатку. Зараз я просто виживаю...стараюсь щоб тільки донечка ні в чому не була обмежена...один садок стільки грошей витягує....не кажучи про харчування і одяг....
Може хтось підкаже додатковий спосіб заробити додаткові кошти..щоб крім основної роботи..
Вдячна усім за відповідь!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   katrusya 

• Перехожий
  • Pіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 March 2011 - 11:36

І я з вами. Виховую доньку 7 років. Звичайно, у мене своя "Санта Барбара", пов'язана з її народженням і життям, але як казав Амосов:"Мать должна бьіть обязательно, а отец желательно."
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zironka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2011 - 10:13

І я нарешті до вас приєднуюсь, бо все бракує часу мені написати. Я зараз дуже щаслива мама, хоч бувають моменти коли мені морально тяжко, коли треба прийняти якесь рішення. Фінансово покищо вигрібаю, приходиться рахувати кожну гривню. На даний час моя дитина має все, що мають мати дітки, правду кажуть: "Бог дає дитину, дасть і на дитину", хоч деколи страшно - ціни стають фантастичні. Але є для кого жити і старатись, моя доня - сенс мого життя!
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   *Зоряне сяйво* 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 20 March 2011 - 22:54

Я теж виховувала старшу доньку сама до певного часу і думаю,що краще вже самій ніж з таким чоловіком як в мене був. Краще бути одинокою одній ніж одинокою вдвох.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Eule 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 March 2011 - 00:20

Перегляд повідомленняnadusha005 (20.3.2011, 22:54) писав:

Я теж виховувала старшу доньку сама до певного часу і думаю,що краще вже самій ніж з таким чоловіком як в мене був. Краще бути одинокою одній ніж одинокою вдвох.

Або "Лучше быть одной чем с кем попало!!!"

Дівчата! Дуже класно, що ми не втрачаємо оптимізму. Завжди памятайте - є люди, яким ще гірше. І в кожній, навіть найгіршій життєвій ситуації можна знайти щось хороше!

З цього приводу рекомендую подивитись класний фільм "Поліанна"-
Прихований текст
Суворе попередження від модератора CoH9I

Недавно подивилась - вразив до глибини душі... Але таку гру нам самим треба вміти грати і - головне - вчити своїх дітей, так як це - правильне відношення до сьогоднішнього непростого життя. І таке відношення допоможе вийти з любої ситуації і досягти успіху нам і нашим дітям.

Як каже мій наставник - "Головне, не скільки разів впав, головне - на один раз більше піднятись!"

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняMamysya Vikysi (9.2.2011, 17:04) писав:

Всім привіт! Прийміть і мене у компанію!!!
Я виховую донечку. якій 3 рочки. З чоловіком не живемо разом від тоді. як маленькій виповнився рочок!
Зараз мені дуже важко одній.....я не тягну фінансово, з житлом проблема...... Вийшла з декрету в страхову...важко створити портфель клієнтів....... Колишній запропонував мені в нього пожити доки не стану на ноги......переїхала...але мрію про куточок з дитинкою удвох..тому що не бачу ніякого майбутнього........................................................переступила через себе і живу у нього..тому що немає виходу....підкажіть щось...

Не можу написати Вам в приват. Скиньте мені повідомлення, або напишіть на мило : oks.dum@mail.ru

Маю для Вас потрібну інформацію.

Суворе попередження від модератора CoH9I
Ознайомтесь із правилами форуму, посилання на всі сторонні ресурси повинні подаватись як пихований текст!

• 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BlackMadonna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2011 - 13:52

привіт, можна до вас приєднатись?
Я - теж самотня мама... батька як такого мій син ніколи не мав, я навіть не знаю, хто батько мого сина, тест на батьківство не робили... претенденти були 3 ( бо саме 3 покидьки мене згвалтували), але я не хотіла знати хто й не хотіла травмувати дитину аналізами, поясненнями і тд...
My Signature
Зображення
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Julianka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2011 - 15:44

Перегляд повідомленняBlackMadonna (8.5.2011, 13:52) писав:

привіт, можна до вас приєднатись?
Я - теж самотня мама... батька як такого мій син ніколи не мав, я навіть не знаю, хто батько мого сина, тест на батьківство не робили... претенденти були 3 ( бо саме 3 покидьки мене згвалтували), але я не хотіла знати хто й не хотіла травмувати дитину аналізами, поясненнями і тд...

Ви дуже сильна жінка, мало б хто на таке зважився. я знаю, що це жахливо, але ви б для себе не хотіли б знати: хто????
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   BlackMadonna 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2011 - 15:49

Julianka, а навіщо мені знати? що мені це дасть? не хочу,щоб ця людина брала участь в нашому житті
My Signature
Зображення
  • 6
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2011 - 14:32

Привіт всім! Я також вже можу назвати себе самомамою хоч і ще не розлучена. Незнаю чи приймете мене, але вже 3 місяць виховую дітей сама, наші тато тепер майже не звонять. Живе у своїх батьків і в тому ж місті працює, а я живу з своїми батьками, в мене робота тут, раніше жили в мене. Відколи роз'їхались його батьки ні разу не позвонили, не поцікавились внуками. На початках мені було самій важко, хоч і коли жили разом дітьми займалась тільки я. Тепер звикла бути сама і навчилась справлятись. Краще не потрапляти в такі ситуації, але ми все одно не самомами бо маєм свої щастячка!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Діточки-Квіточки 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2011 - 21:49

Всім привіт! Я теж одна виховую донечку.
Чоловік дуже чекав цю дитину, але після народження донечки його ставлення до сім"їдуже змінилося. Одного разу лікар сказав, що донечці потрібно робити масаж(були деякі проблеми так як ми родились недоношеними), а чоловік сказав, що недасть грошей на масажи, хоча мав зп більше 7 тис. Куди дівались ці гроші мені було не зрозуміло. Коли донечці було 5 міс.я дізнаюсь про те, що знову вагітна. Моїй радості не було меж, а от чоловік сказав - або аборт, або я відбираю у тебе дочку, на що я йому показала добре скручену дулю :rofl: . Тоді прозвучала його коронна фраза " Я все одно зроблю так, що цієї дитини не буде". І йому це, на жаль вдалося... Довівши мене до переінсультного стану (як я вижила навіть лікарі дивувались), вижав мій організм як лимон і на 7-му тижні стався викидень. Зібравшись з силами і розуміючи, що треба лікувати донечку (бо грошей він так і не давав), я забрала дочку і поїхала до батьків (а їхати було більше 1000 км). Там відразу подала на розлучення.
Не з першим , не з другим днем народження "тато" дитину так і не привітав (і хвала Богу). А коли у мене з"явилась можливість повести доцю закордон на лікування він мені сказав "Мне насрать на ребёнка, я буду делать всё тебе на зло..." і не дав дозволу на виїзд з країни (вибачаюсь за термінологію, але хотілось передати наскільки це хвора (в моральному плані) людина)...

Тепер заріклася не записувати своїх дітей на чоловіків, щоб ніяка свиня не змогла потоптатися по здоров"ю і навіть життю моїх дітей.

Хвала Богу здоров"я донечки врятовано.Проблеми ще є, але найстрашніше минуло. До сих пір картаю себе,що раніше не пішла від чоловіка...можливо, вдалось би врятувати другу дитину :cray:

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
natalia220, привіт! Я теж стала самомамою будучи заміжнею(тепер радію,що вже вільна). Але найбільша радість - це наші манюні :36_22_18:
My Signature
Спойлер
  • 5
  • Back To Top

Користувач поза мережею   L_i_s_a 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2011 - 23:59

Діточки-Квіточки, я шокована поведінкою вашого колишнього чоловіка! це ж яким нелюдом треба бути?((((((
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2011 - 14:41

Оля К., я теж довго не могла знайти цьому пояснення. А зараз розумію, що ця людина навіть не усвідомлювала,що дитинка - це теж людина, якій потрібно істи, потрібно її одягати, лікувати і т.д.
Думала, це минеться, але після втрати другої дитини зрозуміла, що треба скоріш рятувати доцю. Тому і залишила йому все, навіть дитячі іграшки... до батьків приїхала, образно кажучи, гола і боса і з дитиною на руках... Але дяка Богу, все позаду...майже все
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Русінька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2011 - 19:56

бажаю вам залишатися сильною, вам є для кого старатися. Удачі вам!
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2011 - 08:05

Mirabela, вітаю Вас з чудовим станом! Тепер у Вас є сенс життя, а значить знайдуться і сили :) Скоро будете радіти самій рідненькій посмішці Вашої дитинки.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2011 - 17:32

Перегляд повідомленняMirabela (15.7.2011, 16:04) писав:

До речі, на УЗД сказали, що буде доця!!! :36_1_66: Мені здається, що самомамі легше виховувати донечку, ніж синочка?

Вітаємо з дівчинкою!!! :36_19_4:
Теоретично так, донечку легше виховувати,а на практиці по різному буває. Я, коли була вагітна ще на ранньому терміні, була впевнена, що ношу хлопчика.При чому впевнена на 100%.А коли в 19 тижнів мені сказали, що буде доця, я чомусь навіть не здивувалася...
Тепер згадую, що до цього УЗД я не уявляла, як у мене може бути дівчинка(чомусь настільки була впевнена, що в пузіку синочок), а після нього вже не уявляла як у мене може бути хлопчик :36_1_66:

Знаю двох самомам, які виховують хлопчиків - гарні синочки ростуть :smile: Так що фраза із американських фільмів "...мальчику нужен отец" вже не актуальна...
My Signature
Спойлер
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 July 2011 - 19:09

Цитата

Так що фраза із американських фільмів "...мальчику нужен отец" вже не актуальна...

думаю, що таки актуальна. і дівчинці він не менш потрібний.
Але є батько біологічний, і є той чоловік, якого Ви обов'язково ще зустрінити. Який полюбить Вас, який полюбить Вашу дитину- як свою, рідну.
Все ще попереду!
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2011 - 17:22

Перегляд повідомленняМумуся (15.7.2011, 20:09) писав:

думаю, що таки актуальна. і дівчинці він не менш потрібний.
Але є батько біологічний, і є той чоловік, якого Ви обов'язково ще зустрінити. Який полюбить Вас, який полюбить Вашу дитину- як свою, рідну.
Все ще попереду!

Я росла в повній родині(формально повній). Та коли мені виповнилось 16, я наполягла щоб батьки розлучились. Коли це сталося жити стало набагато легше - в моральному, психологічному, матеріальному плані.

Мій колишній чоловік тиранськими методами зірвав мою другу вагітність, ледве не довів до смерті мене і ледве не зірвав здоров"я донечки до критичному стану...
От Вам і батько...

Одна моя знайома, яка залишилась сама з дитиною в 24 роки, через 6 років знову вийшла заміж і цей шлюб видався вдалим. У них народилося ще двоє діток, але до сих пір вона повторює, що ті 6 років були найспокійнішими та найстабільнішими періодами в її житті...
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мумуся 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 16 July 2011 - 17:47

Діточки-Квіточки,

Цитата

Я росла в повній...

Цитата

Мій колишній чоловік...

Цитата

Одна моя знайома...

я не зрозуміла, до чого тут моє ствердження про необхідність батька?
My Signature
Я ніколи не залишав тебе... просто в найважчі моменти твого життя я ніс тебе на руках...
я- Мумуся, саме так називає мене моя донечка
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 19 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка