Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Світ пізнається у грі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Світ пізнається у грі Ігри та іграшки Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Коханнятко  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 November 2013 - 02:23

о в нас також деколи може пищати щоб дали ляльку але цікавість проходить дуже швидко
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julia1211 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 December 2013 - 23:03

Суперова тема!!! Мені дуже допомогла, а то і ноді фантазії не вистачає розважити бешкетника)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   malenia 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 December 2013 - 22:45

Перегляд повідомленняjulia1211 (26 December 2013 - 23:03) писав:

Суперова тема!!! Мені дуже допомогла, а то і ноді фантазії не вистачає розважити бешкетника)))

Підтримую повністю! Все прочитую і багато користаю
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Amalia 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 29 January 2014 - 02:20

мій малий обожнює м*які пазли із літерами.
дівчата, ви не повірите, але він половину літер точно може знайти і сказати.
ми граємось так: складаємо коврик, потім шукаємо літери, я йому наприклад кажу літеру М, і потім слово МА_МА.
маємо файний конструктор. там і конуси, і циліндри. ми будуємо замки, і вчимо геометричні фігури на кольори (вони всі різного кольору). а він як повторюшка все повторює. то так приємно)))
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жабонька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 25 March 2014 - 16:21

Підкажіть,будь-ласка, в якому віці дитині цікаві шнуровки? Мені просто важко уявити, що дитина двох років буде щось шнурувати, хоча ми бавимось конструкторами, мозаїкою, кубиками, пірамідками з 10 місяців
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Anyuta)) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 April 2014 - 14:44

Перегляд повідомленняЖабонька (25 March 2014 - 16:21) писав:

Підкажіть,будь-ласка, в якому віці дитині цікаві шнуровки? Мені просто важко уявити, що дитина двох років буде щось шнурувати, хоча ми бавимось конструкторами, мозаїкою, кубиками, пірамідками з 10 місяців

Мені здається то залежить певною мірою від самоі дитинки - що саме іі цікавить і як довго вона може всидіти на одному місці.Нам кума дарувала шнурівку,нам тоді було десь 2 рочки.Провалялася вона без толку.Пазли вже дочекалися своєі черги - складаємо вже на 70 штук,а шнурівки доля незмінна:)))
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Жабонька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 April 2014 - 14:51

Цитата

Мені здається то залежить певною мірою від самоі дитинки - що саме іі цікавить і як довго вона може всидіти на одному місці.Нам кума дарувала шнурівку,нам тоді було десь 2 рочки.Провалялася вона без толку.Пазли вже дочекалися своєі черги - складаємо вже на 70 штук,а шнурівки доля незмінна:)))

Дякую за відповідь!
В нас і без того купа всього без діла лежить.Просто пазли я розумію, що це цікаво.А от, що цікавого в просовуванні шнурка в різні отвори? Може це я якась відстала))) Ті шнуровки зараз такі популярні
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христічка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 June 2014 - 09:05

Мене цікавлять іграшки для хлопчака 3,5 роки, хто може щось порадити?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nesty4ka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 July 2014 - 20:33

В мене дівчинка 3 рочки,в неї скоро день народження, до основного подарунка - велосипеда, планую замовити їй 3D пазл. Попробую надіюсь їй сподобається, і вона хоч деколи посидить на місці )). Буду замовляти тут сайт
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   dianasi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 13 July 2014 - 12:36

Багато корисного, дякую за статтю)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   niki9787 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 October 2014 - 21:40

перепрошую що тут пишу

коли бачила тему де радили сайти з розвиваючими іграми
неможу знову знайти..

підкажіть де дивитись
My Signature
Зображення
«Лиш той пізнав блаженство, хто в серці пристрасть мав. А хто уник шаленства, життя той згайнував...»

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   inn 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 February 2015 - 15:51

Цікава інформація, для нас дуже занятна гра - мозаїка, а також конструктори з великих кубів , малеча будує і хатинки, і кораблі, і будинки, і пірамідки! Ще тісто для ліплення - прикольна річ!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алуся 777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2015 - 17:25

Дівчаитка, що порадита для хлопчика 3-4 роки ? Ми зараз хворіємо вже 3 тижні підряд, і в мене просто іссякає фантазія , і просто втомлююсь цілими днями без вилазно зі своіми пацанами.Цквит щось щодо розвивалки. Наприклад моі полюбляють грати в гру -теремок. В нас є палатка, вони обоє туди залазять і я приншу ім всі м"які не не м"які іграшки, потімвониіз ними лягають спати, прокидаються, роблять зарядку, готують в посудці іжу, фіксіки щось рмонтують, ладнаюь в теремку. Ось так ми грались екілька днів. Може хтось щось порадить схоже .
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zozyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2015 - 19:35

А мій синуля нічим окрім машин не цікавиться :( ну, правда, любить зі мною мити, замітати, прати, місити і т.д., ще любить читати, а от конструктори, пазли, пластилін, кубики - навіть не дивиться в ту сторону
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алуся 777 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2015 - 00:58

Мої дітлахи теж до шнурівки байдужі. А ось гудзики на власній безрукавці старшенький не дає застібати нікому - все сам)

Повідомлення відредаговано Алуся 777: 09 May 2015 - 00:59

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2015 - 20:51

Діти дуже люблять іграшки, а дорослі люблять їх дарувати, бо діти щиро радіють подарункам. Але чим менша дитина, тим більш відповідально треба підходити до вибору іграшки для малюка.

Іграшка повинна відповідати таким критеріям:

1. Приносити малюкові радість і задоволення. Дитина зможе по-справжньому насолодитися грою і оцінити іграшку гідно, якщо вона підходить йому за віком.

2. Відповідати інтересам крихти. Це найважливіша вимога до іграшки. Тобто вибирайте іграшки за віком і враховуйте переваги дитини.

3. Чи не бути занадто простий, оскільки швидко набридне. А от надто складна — втомить. Добре, якщо лялька вміє говорить, а ведмедик буде дзвеніти, а у слоненяти будуть шелестіти вуха і він буде вібрувати, якщо натиснути йому на живіт.

4. Іграшка повинна бути якісною, яскравою, що привертає увагу дитини.

5. Важливо, щоб в іграшках не було дрібних і гострих деталей, які він міг би проковтнути або поранитися. Якщо іграшка з батарейками, кришка повинна загвинчуватися, щоб дитина не зміг самостійно відкрити кришку і дістати батарейку.

Для самих маленьких підійдуть музичні мобілі (каруселі), гризункі (прорізувач), брязкальця, непотопаючий іграшки для купання, підвісні іграшки, за якими можна бити ніжкою і тягтися до них.

Діткам до року потрібні м’які і яскраві іграшки — кубики, неваляшки, матрьошки, пальчиковий театр, перший м’які книжки, шнурівки, пірамідки, дерев’яні пазли та інші развивалки.

Діткам від року до двох можна купити пірамідку, дзигу, велику мозаїку, каталки, коляску для ляльок, гумовий м’яч, а також дошку для малювання з маркером (малюєте і перете), іграшки для печочніци.

З двох до трьох років чудово підійдуть розмальовки, фломастери, пластелін, конструктор з великими детялях, калейдоскоп, пазли.

Для дітей після 3 років — моделюють іграшки та рольові ігри, тобто такі, де дитина розвиватиме свою фантазію, наприклад, кукльний будинок, або набір дитячої посудки, набори для якоїсь професії (доктор, машиніст і т.д.), а також ляльки, машинки, залізна Дороша, книги, казки. Також можна показати малюкові фарби і як ними малювати (пальцями, пензликами). Хорошим подарунком буде велосипед.

У 4-5 років можна активно використовувати магнітні дошки з буквами і цифрами, настільні логічні ігри, складні конструктори, дрібна мозаїка, іграшки для спорту, самокат, комп’ютерні ігри.

Які іграшки не варто купувати:

1. Новонародженому не купуйте пухнасті іграшки (ведмедів, собак), тому що малюк в перші кілька місяців тягне все в рот.

2. Іграшки невідомого виробника та низької якості, які видають неприємний запах. У них можуть використовуватися небезпечний пластик, клей і фарба.

3. Іграшки з жорстоким виразом обличчя, бо діти будуть їх несвідомо копіювати.

4. Не варто хлопчакам купувати зброю, навіть пластмасове. У них проявляється більше агресії, ніж бажання когось захищати за допомогою зброї.

5. Іграшки, які не відповідають реальності — помаранчеві зайці, блакитні ведмедики, рожеві слони.

Поради батькам:

1. Перш, ніж давати дитині нову іграшку, перевірте її на безпеку і якість, потім помийте її дитячим милом.

2. Спочатку самі розберіться з правилами гри, а потім поясніть дитині, як в неї грати.

3. Намагайтеся брати участь в іграх вашої дитини, щоб підтримувати його інтерес.

4. По можливості вибирайте розвиваючі іграшки, але не перевантажуйте дитину знаннями та навичками.

5. Більше часу проводьте з дитиною на вулиці, грайте, читайте книжки, вивчайте оточуючі вас предмети.

6. Придумуйте сімейні ігри як для дому, так і для вулиці.

7. Не обов’язково купувати іграшки, їх можна робити самому (є багато майстер класів в інтернеті) або разом з дитиною. Як правило, такі іграшки стають улюбленими.

8. Чи не викидайте іграшки та книжки, віддайте їх в садок, дет.дом або нужденним сім’ям.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MariL 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 February 2016 - 03:22

Дякую за це повідомлення! Копіюю і зберігаю собі. Однозначно, знадобиться

[ex]Не використовуйте занадто довгих цитувань![/ex]
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Регіна177 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2016 - 11:13

хто небудь купляв дітям набір для випалювання? в якому віці дарували? сподобалось?

моя старша дитина просить. не знаю- чи варто його купляти, чи вистачить у ваги на раз тільки...коштує -немало,якщо повний комплект...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sammi_mi 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2016 - 13:47

Всім привіт! У нас щаслива новина! Наш маленький Костя (2 рочки) сам зліпив з глини тарілочку й котика. Правда, до того ми вже півроку займалися щодня по годині ліпкою, й в нас довго нічого гарно не виходило. Саме цікаве, що с початком занять у дитини також активно розвивається мова, вже намагаеться розповідати віршики, хоч не всі слова ще вимовляє.
Ще хотіла запитати чи не знаєте де купують екологічну глину для ліпки, а ще де можна гарні схеми і майстер класи з ліпки для малечі. Я зараз купую матеріали в інтернет-магазині, але там нажаль немає схем й літератури по темі. А ще матусі розповідайте, як ви розвиваете малечу?

[ex]Посилання на сторонній ресурс потрібно приховувати![/ex]

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irisha91 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 May 2016 - 13:56

А ми малого віддали у арт-студію
як тільки він почав малювати и агукати. До цих пір ще ходить у цю студію і ми дуже задоволені. Різносторонній розвиток дитинці ніколи не нашкодить.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 4 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 16 June 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн