Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Час та місце для читання - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Час та місце для читання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 June 2010 - 09:45

Цікаво, а скільки часу наші форумчани витрачають на читання в день/тиждень/місяць??
Де саме Ви полюбляєте читати?? А де найчастіше Ви можете почитати?
Як звичка читати відображається на Ваших близьких??
Як взагалі у Вас триває цей процес?? :girl_flag_of_truce:
Зображення
Зображення
Зображення
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 10:18

Наша родина на книжках трохи "схиблена". Читаємо всі (за винятком найменшої - ще не вміє), будь-де (на ліжку, на дивані, у туалеті :wacko3:, у транспорті, у черзі до лікаря, старший вмудряється йти по вулиці і читати :shok: ). Діти ввечері читають, поки хтось із батьків не піде у їхню кімнату і не вимкне світло, ми з чоловіком - поки букви не почнуть розпливатися перед очима або поки не перегорнемо останню сторінку. Пам'ятаю, якусь із книжок про Гаррі Поттера чоловік взявся читати у п'ятницю о 8 вечора, закінчив у суботу о 5 ранку - і задоволено заснув :girl_flag_of_truce: . Часом совість мучить, що могла б більше з дочкою погратися, а не читати, але втішаю себе тим, що власний приклад мами - найкраща спонука для читання дитини.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 10:20

Читаю як тільки видається вільна хвилинка) Навіть в черзі до лікаря можу сидіти читати з телефону (спеціально загружаю книги в телефон))! Чоловік дивиться футбол (особливо зараз)), а я читаю)) В основному лежачи на дивані - зараз мені трошки важко знайти хороше положення для цього діла.. Взимку люблю під ковдрою чи пледом з чашкою гарячого чаю.. мм.. Чоловік трошки свариться - бо каже, що зір псую, але що я можу собі зробити?? :girl_flag_of_truce:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 10:49

Зараз читаю дуже рідко, хоча раніше без книги жити не могчи тала нічого, бо була зайнята роботою, робіном і обмінним проектом.
А так читаю будь-де - на вулиці, в метро, потязі, автобусі, у ванній, на дивані...
Дуже люблю читати наодинці, щоб при цьому щось смачненьке жувати - горішки, ягідки, цукерочки.
Останнім часом житаю за столом, коли їм (хоча чоловік сердиться), бо іншого часу часто немає.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 13:12

Перегляд повідомленнямамаПашіЖеніБогдана (21.6.2010, 11:49) писав:

Останнім часом житаю за столом, коли їм (хоча чоловік сердиться), бо іншого часу часто немає.

Коли ми тільки одружилися, чоловік дорікав мені за звичку їсти і читати, а зараз сам без книжки за стіл не сідає :smile: , навіть зранку, коли все бігом-бігом, перед ним чашка кави - і книжка.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   innysja 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 13:14

Яколись була просто схзиблена на читанні - особливо захоплювали історичні романи, можна було і історію взнати і цікаве щось почитати. Хоча читала все і підряд, а зараз нажаль не читаю майже зовсім, якщо не вважати інтернет!!! Хоча ніяка відпустка буз книги чи журналу не проходить!!!
My Signature
Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Yul 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 13:29

Раніше читала весь час, особливо любила на дивані з кавою/чаєм. Тепер коли видасться хвилинка вільна і малий засинає, то читаю на дивані біля його ліжечка. Шкода, що часу не вистачає читати стільки, скільки хочеш, але ж дітки - це таке ЩАСТЯЧКО. :smile:
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2010 - 16:41

Читаю коли є вільний час. В основному коли усі сплять або нікого немає у дома. Мій чоловік нервується коли я читаю у його присутності, каже краще б зі мною поговорила. І в чоловікових батьків намагаюсь не читати, бо вони цього не розуміють, кажуть що показую яка я мудра і мудріша за них. А так читаю майже усюди на роботі якщо є час, в дома коли усі сплять, і у маршрутці якщо сиджу а не стою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мозаїка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2010 - 17:24

Читаю, коли видається вільна хвилинка. Найчастіше це відбувається, коли Тімошка спить, бо коли не спить, то він любить попробувати книжки на зубок. Змалку гризе граніт науки. Мабуть, піде маминими слідами, стане філологом.
My Signature
ЗображенняЗображення
[spoiler]

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   schmetterling 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 24 June 2010 - 18:46

Останнім часом читаю з лептопа на диванчику або на ліжку, здебільшого поки спить малий. З моїми непосидами (синок і чоловік) тепер стало важкувато відлучатися для читання. А були колись часи... Чоловік каже, що я зануда, бо не задумуючись можу вибрати вечір з книжкою замість посиденьок за пивом чи кавою :unknw:
My Signature
Спойлер
... Шлюб нагадує ножиці - половинки можуть рухатися в різних напрямках, але провчать усякого, хто спробує встати між ними...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ArjanA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 04 August 2010 - 21:13

останнім часом читаю книжки про виховання дітей,та вже дуже хочу почати читати якийсь роман.так як часу ніколи нехватає то читаю на прогулянці коли мала спить:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Musya 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 23 December 2010 - 10:16

Я так як ясочка, читаю скрізь, чоловік сердиться. не можу сказати точно, скільки часу в день це у мене займає, буваю можу весь день провалятися з книжкою, але те що читаю кожен день то факт. кудись іду, то беру з собою книжку, а ну як вдасться почитати? черги, то святе: Читаю і очима пряду, щоб свою не пропустити.
пам'ятаю, як ще в школі в початкових класах було, в мене на парті лежав підручник і художня книжка, вчителька дозволяла, бо я все встигала, ще й час залишався, може її ще уміляла така моя любов до книжок.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2010 - 10:31

Musya, користуйтеся тим, що маєте час для читання, бо за місяць вільної хвилини не буде (хтось довший період призвичаюється до нового ритму життя, хтось менше, але оте відчуття "я нічого не встигаю" знайоме всім мамам)... І ласкаво просимо до нашого читацького клубу.

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Котя 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 23 December 2010 - 10:40

Останнім часом часу на читання катастрофічно не вистачає, тому єдиний прихисток - туалет :36_1_32v: 10 хвилин спокою і ніяких "мама, а де" і "Таня йди сюди". Книги у нас по цілій хаті, але Таська до них добирається і по-своєму читає (роздирає сторінки:(), тому мусимо ховати.
А найулюбленіше місце - диван чи ліжко.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sofi 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2010 - 11:26

В мене єдиний, але регулярний шанс почитати, коли Аннуся засинає біля грудей. :child_ 02: Ну, або в транспорті.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2010 - 11:51

Згідна з ясочкою! Насолоджуйтесь поки можна!! Я теж поки була вагітна читала постійно, що аж чоловік сварився)) А тепер якщо вдається пів годинки вділити, то за щастя! Читається в основному справді в туалеті :child_ 02: Рідко поки мала їсть біля грудей.. Ще можу щось почитати поки жарю щось на кухні) Одною рукою мішаю-перевертаю, а в іншій книжка.. В транспорті якось не читається мені, хоча треба знову спробувати)) О, ще варіант в черзі до лікаря, коли вдається вирватися.. Але на жаль це такі рідкі хвилини.. Сумую за книжкою..
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Черрі 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 December 2010 - 12:05

Читаю весь час і всюди - за столом, в ванні, туалеті, в черзі, в транспорті, в ліжку (і будь-що, якщо немає книги, можу інструкцію читати :8_2_101: )... Раніше було простіше,більше часу і можливостей...
З появою першої дитини читала по ночах, під час годування грудьми, на прогулянках, тепер, коли з"явилась друга, живу перед комп"ютером - їм, годую дітей, сиджу вночі, кожну вільну хвилину і т.д.
Мрію про електронну книгу або нетбук, які б я могла брати з собою на прогкулянки і в поїздки (або просто лежачи почитати,як колись), бо книги в паперовому варіанті швидко закінчуються, я їх "ковтаю" за 3-4 години і у відрядження або відпустку доводиться брати цілу сумку книжок, або шукати пункти прокату, і читати не те, що хочеться, а те, що є в наявності. Ну, і домашня бібліотека, зібрана двома поколіннями, вже займає 2 кімнати,і збільшувати її немає ні бажання, ні можливості.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   НаДаО 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2011 - 15:05

Читаю, коли є вільна хвилинка, переважно, коли всі сплять. Люблю тишину і щоб ніхто не відривав. В людному місці, можу читати тільки журнали, бо не вловлюю змісту.
Люблю насолоджуватися читанням.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   гуцулочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2011 - 21:00

люблю книги і читання на самоті. цого тепер мені ой як бракує,але є друга радість-непосидюча доня,яка теж постійно видає щось нове.
читаю,коли вона спить,або пізно на ніч,але тоді чоловік свариться,бо йому ввімкнута лампа мішає заснути...
а я так люблю читати в ліжку!
книги купляю або (частіше) зичу у добрих знайомих,які ще більше ніж я люблять читання і у яких гарний смак на літературу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 28 July 2011 - 21:48

Люблю читать. Читаю, когда есть свободная минутка. Так как пользуюсь риадером, то место не имеет значение. В нем есть подстветка, поэтому когда все спят мой свет никому не мешает
My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 5 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →