Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Пологові будинки у Львові 5 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 58 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Пологові будинки у Львові 5 опис, враження, досвід Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 16 July 2013 - 12:28

Тема, у якій львів'яни зможуть ділитися своїми враженнями щодо пологових будинків

Попередня тема Пологові будинки у Львові 4

Для привітання побажання існують теми тут

Розцінки бажано писати в тему Ціни в пологових будинках

Про те що брати з собою і в якій кількості ділимось в темі Збираємось до пологового будинку

Все, що стосуться неонатологів загалом, як вони мають діяти, що входить в обов'язки і т.п. обговорюється в темі Неонатологи

Тема про кімнату виписки тут

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• 58 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Ната999 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2013 - 15:46

Я вже нарешті оприділилась з лікарнею та лікарем) "5 липня йду "знацомитись".

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mama-Zoriana 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 July 2013 - 17:42

Народжувала на Мечнікова, родзали хороші, оснащені всім потрібним, хороший ремонт, досить чисто. Післяродові палати на 3 поверсі так собі, сантехніка і освітлення в них бажають кращого.... Не дуже сподобалось ліжечко для малятка, "пахне" воно СССР-ом. Прибирають палати також 50/50: тітонька-санітарка з величезною шваброю мила тільки проходи між ліжками (їх в палаті два). Але санвузлі чисто, прибирають добре,на совість.
Постові медсестри міняються якось цікаво, є серед них досить чуйні і хороші, котрі допомагають з дитинкою, покозують що і як. Але є і видри, котрі можуть потріпати нерви і, коли щось запитати,можуть зі злістю відповісти :"Мамочка, а Ви що, не знаєте?"
Не надто вразила педіатр (біленька така, хоч вбий не згадаю як звати) і палатний лікар (чорнява, також не пригадаю імені). Без грошей не хотіли давати виписок, толкових консультацій також від них не отримала. До педіатра особливо маю претензію: моя доня народилась з паховою грижею і в неї на слизовій ока не повністю зійшла плівочка, очко закисало. Так от педіатр цього навіть і не побачила, бо толком її не оглядала.А це мені обернулось купою проблем в подальшому: промивали кілька разів очка і в 1 місяць прооперували грижу. Може це мені так просто "повезло" і справа зовсім не в педіатрі, але факт залишається фактом.
От, благо, поталанило з лікерем: народжувала в Верхівської Світлани Михайлівни. Хороший лікар,задоволена нею на всі 100%. Приходила по 5-6 разів на день, цікавилась дитинкою. За гроші навіть мова не велась. Віддячились на свій розсуд 200 Є. Як надумаю "купити" собі синочка, то тільки до неї на пологи.))))
Також треба уважно перечитувати всі документі, котрі отримуєте на руки, бо в нас було 3 серйозних помилки, серед яких така, що нам у виписці не правильно написали прізвище донечки, переставили місцями букви...))))
Але можливо просто так зівпало, бо загалом враження про самий роддом не погані.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЩасливаЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2013 - 22:26

Mama-Zoriana, на рахунок педіатра підтримую! Неадекватна жіночка! Я таааких скандалів там через неї наробила... Не хотіла нас виписувати, бо я дала не 300, а 200 грн. Тупо відкрито вимагала доплатити ще 100 грн. А чому я взагалі мала платити? Моя доня народилась здоровою, педіатр її тільки 3 рази зважила. Все! Я навіть їй питань ніяких не задавала, не викликала, нічого не просила...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 July 2013 - 22:37

Перегляд повідомленняЩасливаЯ (16 July 2013 - 22:26) писав:

Mama-Zoriana, на рахунок педіатра підтримую! Неадекватна жіночка! Я таааких скандалів там через неї наробила... Не хотіла нас виписувати, бо я дала не 300, а 200 грн. Тупо відкрито вимагала доплатити ще 100 грн. А чому я взагалі мала платити? Моя доня народилась здоровою, педіатр її тільки 3 рази зважила. Все! Я навіть їй питань ніяких не задавала, не викликала, нічого не просила...

А мені вона заявила: " В нас при виписці прийнято дякувати, 300 гривень. Зрозуміло?". Я просто випала від неї...
В кінцевому результаті я дала їй 200 гривень і демонстративно забрала в неї з рук виписку. Їй і 200 зажирно...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nitriotka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 13:00

Це ви часом не про Миронович Лілю Петрівну говорите? Я також народжувала двічі на Мечнікова. То оця неонатолог теж відзначилась під час мого перебування.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 13:33

Перегляд повідомленняNitriotka (17 July 2013 - 13:00) писав:

Це ви часом не про Миронович Лілю Петрівну говорите? Я також народжувала двічі на Мечнікова. То оця неонатолог теж відзначилась під час мого перебування.

Ні, не вона.
Знайшла її візитку (вона дуже пропонувала свої послуги після роддому)Це Штогрин Оксана Павлівна......... Неонатолог, яка належним чином не проводить огляд малюків (зараз маю на увазі свою дитину), зате штукатурки кілограм і парфумом за кілометр чути... Ось так.

Повідомлення відредаговано Mama-Zoriana: 17 July 2013 - 13:49

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ЩасливаЯ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 16:39

Mama-Zoriana, о-о, Штогрин))) Штукатурка і парфум то да, а сигаретний запах то взагалі :crazy: Я як почула, чуть мені очі не повилазили. Вже б хоть жуйку якусь пожувала, перед тим як до дітей йти.
Nitriotka, Миронович теж зі своїми мухами. Мама з сестричкою до неї потрапила. То вона так штучне вигодовування пропагує, завал.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 17:27

Перегляд повідомленняЩасливаЯ сказав:

Nitriotka, Миронович теж зі своїми мухами. Мама з сестричкою до неї потрапила. То вона так штучне вигодовування пропагує, завал.

Так, я це чудово знаю. Стикалась з нею неодноразово. Ну і щоб не оффтопити, то ще про медсестричку одну розкажу з Мечнікова, така велика, червонощока, повна дама. За вказівкою Миронович погнала алярмово купувати мені пляшечку для годування і суміш. Взяла 100 грн, а здачі принесла 5 грн. А потім, коли ще раз зайшла в палату, побачила, що біля мене татко мій сидить. А татко працює на Мечнікова сантехніком, хоч робота і дрібна, але його там всі знають. Ну от через кілька хвилин та медсестра мені приносить ще 20 грн, сказала, що забула ще здачу і чому я не сказала, що мій тато тут працює. От і маєте :) А сумішшю тою, і пляшечкою я так і не користувалась.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 17:57

Перегляд повідомленняNitriotka (17 July 2013 - 17:27) писав:

Так, я це чудово знаю. Стикалась з нею неодноразово. Ну і щоб не оффтопити, то ще про медсестричку одну розкажу з Мечнікова, така велика, червонощока, повна дама. За вказівкою Миронович погнала алярмово купувати мені пляшечку для годування і суміш. Взяла 100 грн, а здачі принесла 5 грн. А потім, коли ще раз зайшла в палату, побачила, що біля мене татко мій сидить. А татко працює на Мечнікова сантехніком, хоч робота і дрібна, але його там всі знають. Ну от через кілька хвилин та медсестра мені приносить ще 20 грн, сказала, що забула ще здачу і чому я не сказала, що мій тато тут працює. От і маєте :) А сумішшю тою, і пляшечкою я так і не користувалась.

О так, велика медсестра... Їх там дві: одна старша, а друга молодша... Такі паскуди!!! Про пляшечку і суміш теж знайома історія. Ще при виписці " Пожертвуйте на те, на се і ще на ось це": загалом 150 гривень збереться. А ще акушерочка якась прибігала, перший і останній раз її при виписці бачила, просила 50 гривень на відділення (на яке - уявлення не маю).
А, ще фраза : "Подякуйте сестричці, котра дитину буде виносити"...
Палатний лікар також суперова: за донорську кров, щоб не здавати, 100 гривень бере, інакше виписки не бачити.
На отаких дрібничках, я приблизно підрахувала (рахувати помагала рідна сестра, вона народжуваля там само трьома місяцями раніше)вийде біля 600-700 гривень))) А за що - невідомо.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 20:17

Перегляд повідомленняMama-Zoriana сказав:

Палатний лікар також суперова: за донорську кров, щоб не здавати, 100 гривень бере, інакше виписки не бачити.
На отаких дрібничках, я приблизно підрахувала (рахувати помагала рідна сестра, вона народжуваля там само трьома місяцями раніше)вийде біля 600-700 гривень))) А за що - невідомо.

дівчата, беруть , бо ви самі даєте. Що значить не бачити виписки? Вониу пологовому вас будуть вічно тримати? Дозвіл на виписку дає ваш гінеколог для вас і неонатолог- для дитини. А далі- берете дитину і якщо відмовляються давати документи- кажете, що тоді чоловік ( батько і т.п.) приїдуть за ними. Одразу все дають. У мене не одна родичка тут вже після мене народжувала і якщо не боятися відкривати рот, а не сліпо роздавати на кожне "прохання"- виходите з пологового з мінімальними витратами.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 22:08

За довідки я не платила, кров здавала моя мама, палатному я також не платила. На відділення тато заборонив давати, сказав запитати в них на які потреби йдуть ті гроші. Вони переважно кажуть, що на пральні порошки, побутову хімію, в такому випадку потрібно говорити, що купите самі пачку порошку, та й все. Але я не купувала навіть того. Сказала, що зараз не маю. І до виписки мати не буду, бо чоловік грошей не залишив. Ну а тій медсестрі, що малого виносила, мама дала коробку цукерків. Ну а я би взагалі нічого не давала. Дитинку я і сама винести можу.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2013 - 23:39

Перегляд повідомленняSweet one (17 July 2013 - 20:17) писав:

дівчата, беруть , бо ви самі даєте. Що значить не бачити виписки? Вониу пологовому вас будуть вічно тримати? Дозвіл на виписку дає ваш гінеколог для вас і неонатолог- для дитини. А далі- берете дитину і якщо відмовляються давати документи- кажете, що тоді чоловік ( батько і т.п.) приїдуть за ними. Одразу все дають. У мене не одна родичка тут вже після мене народжувала і якщо не боятися відкривати рот, а не сліпо роздавати на кожне "прохання"- виходите з пологового з мінімальними витратами.

На рахунок "беруть-бо дають" я згодна, самі навчили. При тому всі "попрошайки" приходять з уже заученим за час роботи сценарієм "дайде гроші". Мені вдалось не всюди і не всім платити, бо днем раніше виписувалась сусідка по палаті, і я мала нагоду наперед побачити цей цирк "Протягнута рука".Але у підрахунки включила всі можливі "пожертви".
Щодо палатного лікаря, то її дуже просто поставити на місце: їй я не платила. Сказала, що чоловік перехворів жовтухою (так воно і є) і донором він бути не може... Вона надулась і демонстративно пішла.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Uly 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 July 2013 - 00:32

Цитата

дівчата, беруть , бо ви самі даєте.

і я так вважаю. в нас у Львові-це вже якийсь перебор, ще й вважається нормою платити направо і наліво, а потім кажуть, що дитину народити це так дорого. почитайте розцінки, які пишуть дівчата з Луцька, Рівного, Тернополя... там лікарям за пологи стільки платять, як в нас педіатру і т.д
планую народжувати на Батальній (якщо встигну до закриття), то там теж читала, що є такі наглі особи, які відкритим текстом вимагають кругленькі суми, але самі з гаманця не візьмуть як не дам? а за ті гроші можна дитині щось з одягу чи іграшок купити)))

• Back To Top

Користувач поза мережею   andralex 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 18 July 2013 - 22:46

Влучно сказано. А дійсно, невже тебе не випишуть, якщо не даш кожному? Ну хочеш віддячитися лікарю - твоя справа, а якщо не заплатиш отим всім "попрошайкам". то що буде? Мене не треба вже вчити прикладати дитину, або носика почистити. Для чого вони мені потрібні? От, дасть Бог, народжу на цей раз, розкажу вам, як я з персоналом воювала :dance2:
А що то за новий прикол зі здачею крові? Чотири роки тому я про таке навіть не чула...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Електрична 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 July 2013 - 23:52

Про здачу крові вперше чую...Оскільки перед пологами тиждень лежала в патології, то опісля не здавала вже жодних аналізів))...То що, жінка після пологів має ще додатково зціджувати зі свого знесиленого організму кров? Чи ящось не так зрозуміла? Чи це чоловіка тягнуть в пологовий? бррр((( Про палатного лікаря взагалі мови не веду((( На Джамбула, що в патології вагітних, що в пологовому відділенні мені в їх ролі попадалися молоденькі майже інтерники...., ні там, ні там їм з дівчат ніхто нічого не платив..., а вони і не натякали на таке..), ми хіба з сусідкою по палаті після пологів обурювалися, чого це молоденький палатний по кілька раз на день заходив нам "там" заглядати (хватить, що наш лікар заходив, ну і ще черговий щодня...)....??? Обурювало ще те, що кожна породілля купляла набір по догляду за дитиною (спец. олійки, папер. рушнички і т.д.), а кожного ранку приходила медсестра, яка це все тримала в себе, недовикористане забирала, а ставила нове ..., але....,в одному екземплярі на двох (нас було в палаті двоє...,незнаю як там, де 4-ро)...

My Signature
Спойлер

Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 July 2013 - 09:08

Кров вимагають у породіль, які народжували шляхом КР. здавати мають їх близькі, а не самі породіллі.

[mod]Дівчатка, емоції-емоціями, але давайте трішки і правил дотримуватись. Не зловживайте знаками пунктуації, давайте не будемо після кожного речення невдоволено кричати виставляючи по 5 ..... ,а за ними ще й по 5 ))))) .Згідно п.8 положення про рейтинг, передбачається зниження рейтингу за:

Цитата

8. Публікування повідомленя, котре цікаві лише їх адресату, повідомленя, що містять висловлювання типу: "Я з вами!", "Прикольно! Зара гляну!" і т.п., використання більше трьох знаків пунктуації підряд, наприклад "!!!!!!!!!!", "??????????", "))))))))))))))" і т.п., а також зловживаня кількістю смайлів.
[/mod]

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Fortune 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2013 - 17:37

Я народжувала на Мечнікова, у Коваль Ольги Іванівни. Хороша жіночка, терпляча, уважна, людяна. Пологи були нелегкі, але в команді з акушеркою вони нас "витягли". Щодо вимоги грошей і неонатологів, то це справді капець. Але я тупо не давала грошей, тільки лікарю і на засоби для догляду за немовлям 50грн . Ні палатному, ні Лілії Петрівні. Вона взагалі оглядала неуважно і давала неповну консультацію, ніби чекала, щоб я швидше відстала. То за що їй платити??? Пататним був Долатказін, хороший хлопець, спокійний і адекватний. нічого не вимагав і не натякав. Умови в пологовому хороші, я лежала на 4 поверсі, в одномісній палаті. Чисто, світло,свіжий ремонт. достатньо меблів, але трохи прохолодно. А ще дуже шумно. Медперсонал розмовляючи кричить в повний голос, хоча в палатах виснажені пологами мами і малюсінькі дітки, чого так горланити??? Вцілому враження нормальні.

• Back To Top

Користувач поза мережею   my_sun 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 20 July 2013 - 20:43

І я народжувала на Мечнікова в 2011р. Загалом усім задоволена, лікар Шекета Наталія Михайлівна, дуже уважна і професійна. Роди пройшли швидко і без ускладнень, навіть встигала шуткувати разом з чоловіком. Після родів приходила кілька разів на день дивитись, навіть в неділю (а це була Пасха) і я дуже здивувалась що в 9вечора вона ще тут гуляє. Інший персонал в основному теж адекватний, так ходили і просили гроші за усілякі дрібниці, але я настроїлась що я нічого давати не буду ось і не давала. Одна жіночка ходила в аптеку купляти якісь ліки так потім як принесла стояла в мене над душею і чекала що я ії щось підкину, так я зробила вигляд що нічого не замітила і та пішла. На другого обовязково підемо так само в цей роддом і до Шекети Наталії.

My Signature
Зображення

Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2013 - 21:38

Перегляд повідомленняzOzyLKa сказав:

Кров вимагають у породіль, які народжували шляхом КР. здавати мають їх близькі, а не самі породіллі.

трішки поправлю: не тільки. Є така процедура: під час вагітності поповнюється банк крові донорів ( тобто раптом під час пологів жінці буде потрібна донорська кров, не тільки при КР). Для цього один з родичів ( найчастіше чоловік)повинен підійти на Пекарську у центр донорства і здати кров. Йому видають довідку, і в обмінці ЖК ставиться відповідний запис. Тоді питань до вагітної не виникає у пологовому. Якщо такої відмітки у обмінці немає, у пологовому часто просять або принести таку довідку або "купити" довідку, навіть якщо в результаті донорська кров і не була потрібна конкретній породілі під час пологів. Таким чином поповнюється загальний банк крові.Така практика існує вже більше 10 років , просто інколи жінці щастить і у пологовому про цю довідку забувають

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 58 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 15 December 19 )

• З днем народження
    Nilatanka 
    - Вік: 35

Перекладач онлайн