Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дистанційне навчання на карантині - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дистанційне навчання на карантині Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 38

Відправлено 26 March 2020 - 10:19

Як воно проходить у ваших школяриків? =)

В мене першокласниця. Учитель скидає завдання з письма, читання й математики у групу у Вайбері. Зазвичай - опрацювати сторінку з математики, прочитати розворот у Букварі, переписати з Букваря абзац або віршик.

Маємо друковані зошити - але вони лишились у школі. І вчитель говорить, що вистачить того, що вона задає......

Друкований зошит і пропис з англійської вдома. Завдання розписали на весь карантин (той, що був до 3 квітня) - перелік тем і сторінок, які опрацювати, ресурси в Інтернеті, якими можемо скористатися.

Зоряна домашнє виконує неохоче))))

А що у вас?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 37

Відправлено 26 March 2020 - 13:36

В нас вчитель виклала план уроків на період карантину і попросила займатися з дітьми. Сама вона на зв'язку, щоб пояснити якщо щось не зрозуміло, але виконання уроків як таких не перевіряє. Мій школяр у бабусі. Брат чоловіка повертався з заробітків у село і його забрав. Я правда потім пошкодувала, що відправила, коли почався загальний карантин, але вже пізно щось міняти, поки буде там. Підручників він не має, бо ми мали забрати його ще в минулу суботу. Так як вдома ми з ним математикою додатково займалися і він випередив шкільну програму, а з англійської ходив на курси, то за ці два предмети я не переживаю. Може, трохи англійську призабуде, то потім повторимо. А от по українській мові з'їде однозначно, теж доведеться підтягувати. Я у вайбер йому скидаю задачі із Кенгуру і Ростка, щоб вже геть про школу не забув.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 2

Відправлено 27 March 2020 - 10:17

У нас важко проходить, все-таки це не те, що в класі на уроці, розслабився... Задають багато, це ж і домашня, і класна робота разом, то пишемо цілі канікули.. Вчителі скидають відеоуроки по нових темах.

My Signature
Зображення
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі
  • Подякували: 6

Відправлено 28 March 2020 - 13:19

В мене першокласниця. Вчителька скидає відеоуроки і завдання у гугл класрум і у вайбер,для тих хто не має можливості користуватись гуглкласрум. Скидає завдання з усіх предметів навіть з малювання і музики. Я то на роботі то уроки робимо лише в ті дні коли я дома, то виходить в один день за два дні займаємось, але по іншому не виходить. З 30 по 3 якби канікули,то казала нічог оне буде той час задавати

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 16

Відправлено 29 March 2020 - 11:33

8 клас

У нас все дуже примітивно. Задають завдання - фото на вайбер або стор., завд. - і то зовсім не багато.. і це без жодних пояснень!
Наша школа, зокрема вчителі - зовсім не готові до дистанційного навчання. Багато з них - пенсіонери, які до цього часу й вайбера не мали, скайпом не вміють користуватись.. дуже сумно..
Це скоріше навіть небажання щось робити.. бо якщо захотіти, можна все! А для чого? карантин для них - ще одні канікули та час для репетиторства, бо старшокласники таки ходять до репетиторів..

My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП дитячої літератури Ранок

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 March 2020 - 14:53

Заради справедливості, у вчителів і не було часу нормально підготуватися. Їх вже поставили перед фактом, що ось давайте, вже потрібно. А має ж теж бути якась методика, матеріали, орієнтовані на дистанційне навчання. Та й виступати перед аудиторією - це не те ж саме, що перед смартфоном. Мають бути продумані навчальні онлайн-платформи, в тому числі інтерактивні, якісь віртуальні аудиторії. Щоб воно все було ефективне. То не дистанційне навчання, коли завдання у вайбері фоткають. Але рядовий вчитель в тому не винний. Може, цей карантин і стане стимулом оце все централізовано розробити і імплементувати у навчання.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олена86 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 31 March 2020 - 14:00

Нам кожен день висилають завдання по вайберу. А в кінці дня, до 17 00 треба виконане завдання вислати вчителю. Вона перевіряє і пише, що треба виправити або переробити, якщо є зауваження.

• Back To Top

Користувач поза мережею   dezdu 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки
  • Подякували: 0

Відправлено 03 April 2020 - 10:38

В мене племінник 6 клас, так їм вчителі дали загалом план тем які потрібно вивчити і на цьому , в принципі, все. Єдине, що якщо щось не зрозуміло, або ж є сумніви, наприклад, в правельності виконання задачі, то тоді можно писати вчителю - він буде дивитися..
Не знаю як вони в результаті закінчать цей рік...

• Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 5

Відправлено 06 April 2020 - 14:33

Перегляд повідомленняЩаслива Зірка (29 March 2020 - 11:33) писав:

8 клас

У нас все дуже примітивно. Задають завдання - фото на вайбер або стор., завд. - і то зовсім не багато.. і це без жодних пояснень! :excl:
Наша школа, зокрема вчителі - зовсім не готові до дистанційного навчання. Багато з них - пенсіонери, які до цього часу й вайбера не мали, скайпом не вміють користуватись.. дуже сумно..
Це скоріше навіть небажання щось робити.. бо якщо захотіти, можна все! А для чого? карантин для них - ще одні канікули та час для репетиторства, бо старшокласники таки ходять до репетиторів..

На жаль, так і є. Є активні вчителі, а є ось такі - що їм складно вести дестанційні уроки, в силу свого віку. У них так само часто тиск перед комп'ютерами піднімається, тому такі ось справи (

• Back To Top

Користувач поза мережею   Martlet 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 38

Відправлено 06 April 2020 - 14:40

З минулого тижня задають ще й завдання з садка (молодша доня ходить до середньої групи). Тут якось все організованіше: вихователь пише у Вайбер тему, над якою працюємо, дає детальні інструкції - про що і як говорити, різні варіанти виконання. Надсилаєш фото з виконаним - обов’язково коментує, хвалить. Окрім цього надсилає додаткову інформацію: ігри ,в які можна пограти, поради психологів, тощо.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Щаслива Зірка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 16

Відправлено 07 April 2020 - 09:12

zinaida90, я все розумію.. але чому діти мають страждати, не отримувати належний рівень знань.. думаю, вчителі-пенсіонери повинні думати не лише про свою фінансову сторону, а й про дітей..

Martlet, у вас дуже гарний вихователь.. у нас знову ж таки - няня пенсіонер вже, вихователь майже.. нічого не хочуть.. а от психолог у нас в садочку жінка завжди дуже активна та ініціативна, вона також з минулого тижня задає різні завдання - для батьків двох садочків нашого міста, але виконують їх одиниці..

My Signature
Зображення

мене звати Оксана - до мене на ТИ

СП дитячої літератури Ранок

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 April 2020 - 09:33

В нас вже дистанційне навчання помалу виходить на новий рівень. Щодня уроки в скайпі з вчителькою. Доволі непогано, і пояснення вчителя, і опитування, і класна робота в зошитах. Єдине, що трошки поки неорганізовано. Не всі діти ще навчилися ставити мікрофони на беззвучний режим, то часом зайвий шум. Але я впевнена, що це тимчасові технічні моменти. Батьки розберуться самі і навчать дітей. Крім того вчитель підвантажує презентації, додаткові матеріали на шкільний сайт, перевіряє домашні. Вчитель з англійської навіть розробила цілі уроки з аудіо і відео вставками, онлайн тестами, дуже зручно. Це, звичайно, не живі уроки, але в умовах карантину хороша альтернатива.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Любомирівка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 43

Відправлено 13 April 2020 - 09:49

Читаю і бачу, що у всіх по різному... Немає загальної методики і стратегії, все вирішує кожен окремий вчитель. І якщо у нас, в першому класі, це не дуже проблемно, то в старших класах клопоту куди більше.
В нас основні тертя з донькою саме через те, що я мама))) В неї вчителька авторитет, її завдання виконуються без питань, а от яким чином вони виконуються... Це уже на плечі і нерви мами. Я поставила виховання таким чином, що люблю її всяку незалежно від вчинків і дій, і вона тепер не дуже розуміє саме моїх нових вимог.
Не знати як там буде з навчанням, а от те що карантин позначиться на стосунках дітей з батьками, так це точно))))

Повідомлення відредаговано Любомирівка: 13 April 2020 - 09:50

My Signature
-Мені всього пару днів, ймення ще не дали мені!
-Як же мені називать тебе?
-Радію я, що живу, Радістю і називай мене...
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Martlet 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 06 June 20 )

Реклама

Перекладач онлайн