Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Еко,донорство - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Еко,донорство Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Оля.к 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 29 July 2019 - 20:04

Дівчатка,хто був в Хміля в програмі донорстваяйцеклітин

• Back To Top

Користувач поза мережею   valentinkame 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2019 - 14:22

Оля.к, я ще не була, але планую на осінь, живу закордоном, на своїх яйцеклітинах вже мала 4 невдалі спроби, пробувати далі немає ні сил ні здоров‘я, а шанси мізерні, тут програма- донорська яйцеклітина дуже дорого коштує, моя лікарка в Італії порадила їхати краще в Україну і саме в клініку Хміля, вона вже багатьох пацієнтів відправляла на донорську яйцеклітину і каже, що 100 % всі вагітні! а Ви вже почали програму?

• Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2019 - 22:06

Перегляд повідомленняvalentinkame (01 September 2019 - 14:22) писав:

Оля.к, я ще не була, але планую на осінь, живу закордоном, на своїх яйцеклітинах вже мала 4 невдалі спроби, пробувати далі немає ні сил ні здоров‘я, а шанси мізерні, тут програма- донорська яйцеклітина дуже дорого коштує, моя лікарка в Італії порадила їхати краще в Україну і саме в клініку Хміля, вона вже багатьох пацієнтів відправляла на донорську яйцеклітину і каже, що 100 % всі вагітні! а Ви вже почали програму?

Добрий вечір!!!Я теж на січень планую до Хміля на донорську яйцеклітину...Як ваші справи??

• Back To Top

Користувач поза мережею   Мама-мама 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 1

Відправлено 17 January 2020 - 17:46

Привіт всім.Робила ЕКЗ із донорською яйцеклітиною в Альтернативі. Результат чудові двійнята Якщо із власними яйцеклітинами не виходить не вагайтесь...ці діточки такі самі найрідніші,найбажаніші. Загалом маю троє діточок і вік вже не дуже молодий...а в клініці залишилось ще 5 наших ембріончиків і дуже б хотіла подарувати їх сім'ї,яка з певних причин не може використовувати свій біоматеріал,але мріє стати батьками. Якщо подарувати клініці,то не факт ,що всі використають,бо подарованих багато,а ті що не використають,утилізують. Дуже хочу щоб наші ембріони дали життя! Хто має питання пишіть,буду рада!

• Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2020 - 22:03

Перегляд повідомленняМама-мама (17 January 2020 - 17:46) писав:

Привіт всім.Робила ЕКЗ із донорською яйцеклітиною в Альтернативі. Результат чудові двійнята Якщо із власними яйцеклітинами не виходить не вагайтесь...ці діточки такі самі найрідніші,найбажаніші. Загалом маю троє діточок і вік вже не дуже молодий...а в клініці залишилось ще 5 наших ембріончиків і дуже б хотіла подарувати їх сім'ї,яка з певних причин не може використовувати свій біоматеріал,але мріє стати батьками. Якщо подарувати клініці,то не факт ,що всі використають,бо подарованих багато,а ті що не використають,утилізують. Дуже хочу щоб наші ембріони дали життя! Хто має питання пишіть,буду рада!

Добрий вечір!!!Ви робили два рази підсадку і прижилося 3 діток?Ви дуже щаслива жінка...Скажіть які яку групу крові мав ваший донор і чоловік?

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2020 - 22:02

Перша дитина це з моїми яйцеклітинами(3 ембріони підсаджували-прижився 1),а двійнята з донорськими(2 підсаджували-2 прижилось),бо з моїми після першого успішного разу,ще було 3 протоколи із стимуляцією і нічого не виходило(неякісні ембріони). Донора вибирали з 1+ гр.крові,бо в нас з чоловіком 1+

Повідомлення відредаговано Мама-мама: 19 January 2020 - 22:04

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 17:38

Перегляд повідомленняМама-мама (19 January 2020 - 22:02) писав:

Перша дитина це з моїми яйцеклітинами(3 ембріони підсаджували-прижився 1),а двійнята з донорськими(2 підсаджували-2 прижилось),бо з моїми після першого успішного разу,ще було 3 протоколи із стимуляцією і нічого не виходило(неякісні ембріони). Донора вибирали з 1+ гр.крові,бо в нас з чоловіком 1+

Ви МАМА ГЕРОЇНЯ...я дивуюся таким жінкам які мають стільки терпіня це все проходити...Зробити 5 спроб,я б напевно якби мала хоч одну дитинку вже б нічого не робила,а Ви ще стільки всього пройшли і наважилися щей на донорські яйцеклітини...Я зробила вже три попитки і результат ніякий,кожний раз по одній нещасній яйцеклітині.В мене вже опускаються руки...надоїло робити на лікарів...шкода що в нас не одна і таж група крові,можливо я б взяла ваший подарок і допомоглаб вашим ембріончикам подарувати життя...Ви молодець,хай щастить Вам і вашим діткам,щастя Вам і здоровя.

шкода що ви запізно написали...тиждень тому моя знайома з 1+групою крові купляла 2 готових ембріона...і зараз готцють її на підсадку.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 18:13

я розказала вашу ситуацію своїй знайомій і вона хоче якщо їй не вийде з тими купленими ембріонами взяти ще ваші,якщо ви не передумали...Звяжіться з цією дівчиною по ватсапі +491621528533 звати Марія...Дякую

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 18:19

[quote name='natalya1985' timestamp='1579534734' post='2846394']
Ви МАМА ГЕРОЇНЯ...я дивуюся таким жінкам які мають стільки терпіня це все проходити...Зробити 5 спроб,я б напевно якби мала хоч одну дитинку вже б нічого не робила,а Ви ще стільки всього пройшли і наважилися щей на донорські яйцеклітини...Я зробила вже три попитки і результат ніякий,кожний раз по одній нещасній яйцеклітині.В мене вже опускаються руки...надоїло робити на лікарів...шкода що в нас не одна і таж група крові,можливо я б взяла ваший подарок і допомоглаб вашим ембріончикам подарувати життя...Ви молодець,хай щастить Вам і вашим діткам,щастя Вам і здоровя.

шкода що ви запізно написали...тиждень тому моя знайома з 1+групою крові купляла 2 готових ембріона...і зараз готцють її на підсадку.

Ви спочатку, можливо подумайте про донорську яйцеклітину.Всі ці стимуляції виснажують організм і точно не додають здоров'я,про матеріальні затрати я мовчу...я теж не зразу прийняла таке рішення,лікар хотіла ще пробувати протокол з моїми яйцеклітинами,але я вже немала ні сили,ні здоров'я,ну і грошей...(кожний протокол біля 80тис.грн.). І я сама запропонувала ДЯ. Прийміть рішення те яке буде для вас правильним і приведе до такої бажаної вагітності. Нехай Вам Бог допоможе!

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 19:14

Вибачте що надоїдаю.Просто ця моя знайома дуже загорілася Вашими ембріонами що недає мені жити))В неї така ситуація що ті ембріони що вона купила вони мають групу крові 1+ і 2+,а в цієї знайомої точно так само як і в Вас з чоловіком в двох 1+...от вона вже думає перше підсаджувати Ваші якщо Ви ще не передумали...Дайте знати що Ви надумали,тому що її вже вкололи Деферелін і готують до підсадки...Дякую

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 20:21

Перегляд повідомленняnatalya1985 (20 January 2020 - 19:14) писав:

Вибачте що надоїдаю.Просто ця моя знайома дуже загорілася Вашими ембріонами що недає мені жити))В неї така ситуація що ті ембріони що вона купила вони мають групу крові 1+ і 2+,а в цієї знайомої точно так само як і в Вас з чоловіком в двох 1+...от вона вже думає перше підсаджувати Ваші якщо Ви ще не передумали...Дайте знати що Ви надумали,тому що її вже вкололи Деферелін і готують до підсадки...Дякую

Ні, не передумала.напишу вам в приватні
Повідомлення

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lilut 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 13:16

Перегляд повідомленняvalentinkame (01 September 2019 - 14:22) писав:

Ваша ситуація схожа до моєї. Я теж розглядала закордонні клініки, але в Україні і дешевше і, особисто для мене, краще...Вже вкрай виснажилась і морально і фінансово...Да й вік піджимає... тому пішла на донорську програму... І дуже радію. що так зробила. Клітини брала в свіжому циклі, було 19, запліднилось десь9-10, але лікарі залишили лише 4 найкращі ембріона. Робила через кріоцикл...Кажуть - результати кращі. переносили 1, із-за віку. За іншими повернуся пізніше.
Донора вибирала по сумісності саме з собою, по групі крові і фізиологічних показниках.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 13:54

Перегляд повідомленняLilut (22 February 2020 - 13:16) писав:

Ваша ситуація схожа до моєї. Я теж розглядала закордонні клініки, але в Україні і дешевше і, особисто для мене, краще...Вже вкрай виснажилась і морально і фінансово...Да й вік піджимає... тому пішла на донорську програму... І дуже радію. що так зробила. Клітини брала в свіжому циклі, було 19, запліднилось десь9-10, але лікарі залишили лише 4 найкращі ембріона. Робила через кріоцикл...Кажуть - результати кращі. переносили 1, із-за віку. За іншими повернуся пізніше.
Донора вибирала по сумісності саме з собою, по групі крові і фізиологічних показниках.

Добрий день!В якій клініці Ви робили? і скільки обійшовся свіжий протокол?Тому що я розглядаю варіант взяти заморожені донорські яйцеклітити тому що свіжі дуже дорого.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lilut 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено Вчора, 18:54

Перегляд повідомленняnatalya1985 (22 February 2020 - 13:54) писав:

Добрий день!В якій клініці Ви робили? і скільки обійшовся свіжий протокол?Тому що я розглядаю варіант взяти заморожені донорські яйцеклітити тому що свіжі дуже дорого.

Вітаю. Робила у Львові в "Альтернативі". У них високий показник35+
Програма коштує 90 тис. Донорська база нормальна, вибір є. Заморожених клітин мені не пропонували. В програму не входять аналізи та кріозаморозка. Входять ліки на 4 тижні підтримки + візит через 4 тижні і перше УЗД...корегують підтримку до 12 тижнів.
Я йшла по короткому протоколу у природньому циклі. Не люблю ці гормональні блокади і погано реагує на диферелін.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 23 February 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн