Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: "Відверта розмова про "це" - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

"Відверта розмова про "це" книжка, як помічник у перших кроках статевого виховання Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 18 November 2010 - 16:36

Прихований текст

Своїй дитині ми купили цю книжку, коли їй виповнилось 5 років. Однак. ознайомившись зі змістом та ілюстраціями вирішили зачекати. І книжка відправилась у сховок, на який доця натрапила одного разу випадково. Так, випадок спростив нам початок розмови. Ми розглядали книжку разом і на деяких сторінках я )терпнучи) чекала прямих запитань. Однак, дитина питала тільки про те, про що вже дещо знала, наприклад - різниця між статевими органами хлопчиків і дівчаток, розміщення дитинки у "вагітному" животику і т.п.
Я вважаю, що книжка закладає непогану основу для відвертості у даній темі між батьками та дітьми. А як думаєте ви?

Суворе попередження від модератора martka
Прошу уважно прочитати як правильно оформлювати теги. Інформація знаходиться в ЧаПах.

Повідомлення відредаговано martka: 18 November 2010 - 16:52

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Наташа М 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 November 2010 - 20:23

Флоріана, а хто автор і видавництво? Бо крім обкладинки нічого не видно по ссилці.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Diana_T 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 10 January 2011 - 17:58

Мені теж сподобалась ця книга.
Зображення
Назва: Відверта розмова про "ЦЕ"
Видавництво: Країна мрій
Формат: PDF
Сторінок: 210
Розмір: 23,9 МБ

Прихований текст

Повідомлення відредаговано За крок до весни: 10 January 2011 - 18:57

• 3
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 January 2011 - 09:07

зараз дивлюся у книжковому на цю книжку. думаю купити. доня зараз засипає питаннями на "цю" тему, а на деякі питання без картинок відповісти досить складно
My Signature
Зображення
Ділитися своїми знаннями. Це спосіб досягнути безсмерття" Далай Лама

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   khonatasha 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 February 2012 - 12:07

Книга ЖАХЛИВА. Занадто відверті малюнки. І розповіді про мастурбацію, гомосексуалізм вражають. Думаю треба уважіше ставитися до такої літератури.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Максимальна Надія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 12:17

думаю варто починати статеве виховання,тоді коли дитина починає задавати питання по даній темі.По мірі зацікавлення розповідати та пояснювати і не навалювати усю інформацію одразу . щодо книги - вона звісно не ідеальна,"придертися" є до чого. а на рахунок маструбації та гомосексуалізму,то що тут дивуватись є таке,нехай краще дитинка побачить це у книзі і обговорить питання з батьками,аніж раптово зіткнеться з таким в реалі.
My Signature
Зображення

Якось каже мати сину:
- Я молюсь за Україну,
Щоб народ щасливим був,
Про негоди позабув,
Із домівок, хат усіх,
Хай луна дитячий сміх

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Еос 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 February 2012 - 12:53

Статеве виховання варто починати від тоді, від коли дитина усвідомлено відносить себе до певної статі. Тобто у років 2-3. Не обов'язково з цієї книжки. У нас ця книга стоїть на полиці давно. Діти звикли, що вона - одне з джерел пізнання світу. Іноді просять почитати її на ніч. Вони не роблять круглих очей при перегляді ілюстрацій, не заходять надто далеко в питаннях, сприймають тільки ту інфу, яка доступна їх вікомим можливостям. На багатьох речах я не акцентую, але даю зрозуміти, що про ЦЕ можна говорити у родинному колі. З мамо. Просто я знаю, що одного разу вимовивши у пізнавальному контексті слово "пеніс" при дітях ( без сорому і комплексів) я роблю крок до зближення, крок до відвертосі. Так мені здається. Можливо, так воно і не є. Скажу вам точно років через 10-15.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Prominchyk 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 10 February 2012 - 20:38

Погоджуюсь із Флоріаною. З дитиною на такі теми потрібно починати говорити тоді, коли вона усвідомлює, що вона дівчинка, а не хлопчик, або навпаки. Ніхто не каже, що в 2-3 рочки (деколи і пізніше) ви будете розказувати синові чи дочці, що таке мастурбація чи критичні дні чи ще щось. Але розказати про відмінність між хлопчиками і дівчатками, що діток знаходять не в капусті і їх не приносить лелека, а народжує мама з татом думаю і можна і треба. Якщо цього не зроблять батьки, зробить хтось інший і не відомо в якій формі.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oksana143 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 February 2012 - 20:27

Дуже шкодую, що трохи швидше не натрапила на цю тему, бо зовсім недавно вона була мені дуже актуальною. Вважаю, що книга дуже великий помічник для батьків у поясненні цієї теми. Я оббігала купу книгарень у пошуках літератури і фактично не знайшла нічого. Сестра купила мені Відверту розмову про це. Але я поки-що її відклала. Деякі розділи як на мене занадто відверті. Якщо читати разом з дитиною, то можна дещо оминути. Але якщо просто дати дитині цю книгу для самостійного читання, то не варто. Дійсно розділ про мастурбацію взагалі для мене звучав як заклик з поясненням. І якщо дитина до цього ще не знала що це, то після прочитання цілком можливо розпочне сама. Можливо я занадто консервативна. Але це погляд на цю конкретну книгу. А інших у наших магазинах зараз і немає.
Хоча з дитиною треба розмовляти обов"язково. Про різницю між хлопчиками і дівчатками моя доня дізналася ще у яслах у 2,5 роки, далі ми трохи поглибили ці знання. Одного разу вона прийшла додому з садочку і заявила що хоче пальчика. Після довгих розмов (бо я не могла зрозуміти про що вона), ми виявили що вона хоче собі такий "пальчик" як в Тарасика. Коли я була вдруге вагітна, то розповідала що у животику у мами росте нова дитинка, що вона частинка від мами, частинка від тата.
А зараз в їхньому класі ідуть посилені дебати про секс, то говоримо і про це. Але говорила їй про сім"ю і про секс як відносини між чоловіком і жінкою у сім"ї.
Ну а книга - це помічник при правильному використанні. Однозначно.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   lenasl 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2012 - 14:29

Починати розповідь, тільки коли запитають. Нам ще далеко. Але над такими питаннями вже задумуюсь. І цікавлюсь літературою
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кава 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 August 2012 - 21:54

Мого сина наразі цікавить питання - "як це так могло бути, що мене раніше не було?". Він вже знає, що він був у маминому животику, а тоді народився. Цікавився, чи після народження я його відразу одягнула (цікаво так дитяча логіка працює), чи мене не боліло, коли він народжувався.
Ну і ще цікавився, чим же дівчатка пісяють, якщо в них пісюна немає... :wacko3:
Поки справляємось.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Roza Marena 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2012 - 22:41

Перегляд повідомленняКава (05 August 2012 - 21:54) писав:

Ну і ще цікавився, чим же дівчатка пісяють, якщо в них пісюна немає... :wacko3:
Поки справляємось.

Моя дитина мене сьогодні вразила - зранку сиджу в туалеті (коли сама з ним - лишаю двері відчинені, бо плаче), приходить і розповідає: "А мама тоски (трошки) пісяє... пісюнциком... а пісюнцик? Нема... сюкаті..." (тобто шукати) Я ледь не впала, сказала йому що в мами нема пісюнчика, бачу - задумався, перевела мову на щось інше. Більше не згадував.
І це в нашому віці такі умовиводи!!! Тре вже починати готуватися до відповідей на серйозні запитання...
My Signature
Зображення

Long Live Rock ’n’ Roll!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мельничка 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 August 2012 - 11:08

І ми купили таку книжку, моїм 3 роки (дівч) і 5 років (хлопець), бачу що у ванній, коли разом дуже почали цікавитись і реготати, щось там демонструють - перевіряють. Вони ще не соромляться один одного і своєї оголеності, особливо мала... Питання задають поки що прості, і сама справляюсь з відповідями, але детальніші пояснення думаю книжка допоможе зробити. Там досить усе коректно і нормально.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Marianne 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2012 - 15:55

Ми ще маленькі, але колись питання ж постане. У нас вдома була книжечка "Звідки я знайшовся?", яку батьки придбали для старшої сестри, але я її знайшла і прочитала перша) Мені було років 4 (читаю з 3). Тож питань до батьків не мала))Напевно і для своєї треба буде щось придбати, бо з книжкою простіше пояснити сам процес зачаття.

Повідомлення відредаговано Marianne: 06 November 2012 - 15:57

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тоя 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 November 2012 - 09:53

Коли доня будучи в старшій групі садочка підчас денного сну вирішили з одним хлопчиком показати, що в них є в трусиках - я зрозумі, що мені треба було вже давно самій розповісти донечці про різницю між хлопчиками і дівчатами, а не чекати коли вона сама начне шукати відповіді на свої запитиння.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanya-tina 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2012 - 10:10

в нас теж є така книжка. Дала доні подивитись (в 7,5р), вона погортала, почитала, що їй цікаво і поклала на полицю. І ще один раз колись брала, читала. І все, цікавість вдовільнено, питань нових поки не має. А про гомосексуалізм і тому подібне з віком або дитина сама буде шукати відповіді на запитання або мама з татом їй розкажуть. Як розповідала знайома, сидять вони сім'єю, дивляться телевізор, тут доня 12років питає: "а як дорослі сексом займаються, коли забажають, якось по графіку і як часто бажають?" Я вважаю, що добре коли такі питання дитина задає батькам, і вони спокійно на них відповідають. Хоча "спокійно" це ще питання.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Машута 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 June 2013 - 22:14

Намагаюсь з сином говорити про все(в міру цікавості).Перше,що нас зацікавело,це яєчка)я з цим справилась.Про народження дітей говоримо,а от сьогодні сидимо на кухні і він питає:"а як дитина попадає в живіт?"Прийшлось розказувати про велике кохання,не задовільнило,зупинилися на маленькому насіннячку,яке татко дає мамі.Обов"язково пошукаю таку книгу,з ілюстраціями дитині буде простіше зрозуміти.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Natali79 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2013 - 08:53

цікава тема... моїй малі вже майже 14 років, я її ще в маленькому віці розказувала про різницю хлопчика і дівчинки, звідки беруться діти, далеко ми не заходили, я важаю що дитині не варто в малому віці знати про мастурбацію, гомосексуалізм,і т.д. Пригадую, в четвертому класі, мене покликала вчителька і пожалілась що мала написала погано контрольну(вона вчиться добре)тема була "про це", і треба було проходити заново щоб вона могла переписати. По малі бачила що їй не хочеться проходити цю тему і ми так і лишили, я не наполягала. Про все ми поговорили значно пізніше, як подруги, навіть сперичались, думки не співпадали.
My Signature
Зображення
Natali79 - чудова людина.
Є в неї донька - прекрасна дитина.
та має Наталка ще одну мрію -
чим швидше родити коханому сина.
Цій мрії здійснитися скоро судилось.
Почує татусь їх "маля народилось!"
Так буде, Наталя. Ти не сумнівайся!
Ти впевнено йди до мети! Не здавайся!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 21 June 2013 - 18:44

Пам"ятаю, як я була маленька то запитала маму звідки я взялася, Мама відповіла:
- я народила.
- звідки??
- з живота..
- а тебе хто народив??
- баба.
- а бабу хто народив??
- її мама.
- а її маму???
- теж її мама...
- а хто народив саму першу людину??? і як вона народилася??? а де вона в животі взялася???
- відстань!!!
- ну скажи!
- відстань я не знаю.
Я ту розмову дуже добре пам"ятаю, мені було страшенно цікаво, та ніхто мені пояснити не міг. Колись люди над таким не заморочувалися, щоб грамотно дитині то все пояснити. Мій маленький ще нічого такого не питає, але я вже підшукую відповіді на такі цікаві запитання...
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Іларія 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2013 - 19:11

Як мама я міркувати поки-що не можу,надто тяжко,яле з сторони дитини скажу,що головне відвертість,не бришіть дітям,не відмахуйтесь від них,відповідайте як знаєте,як хотіли б почути самі,адже відносини між батьками,та дітьми формуються з малку.Кожного разу як приходить ідея здурити малечу,знайте через пару років вони поводимуться з нами,так як ми з ними!А книжка це хороший помічник,якщо там є теми не для дітей,то почитати варто нам,щоб знати на все відповідь.
My Signature
Зображення
Хурделиця несеться гоміном
Ліса біліють, стоять воіном
Усе пухнасте, полем летаргія
В Іларіі під серденьком надія!

Сніжок під ніжками скрипучий
Промінчик на щічці ніжно-пекучий
Любов і радість серце спопеляє
Бажанне зернятко іі надихає !
YAIRAM
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →