Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Алкоголізм чи ні? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Алкоголізм чи ні? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 14 July 2018 - 18:44

Привіт. Стикнулася з питанням, подруга просила поради, а я й не знаю, що сказати....
Справа стосується її чоловіка.
Познайомилися вони ще студентами, потім одружилися.
Були гульки в компаніях. Далі любили по вечорах до річки сходити, пива попити...чи вдома навіть розслабитися! Не напивалися, просто трохи пили...шампанське, вино...
Але потім народилася дитина і подруга, звісно ж, не змогла підтримувати компанію. А чоловік продовжив пити пиво сам кожен день! І то немало!
Були розмови, сварки...ніби трохи перестав!
Але не повністю. Може до чортиків напитися з друзями, що під руки приведуть. Але в більшості випадків просто несе додому пиво, періодично коньяк попиває. Буває кілька разів в тиждень, особливо на вихідні.
Проблемою він це не вважає, каже, що просто любить пиво, і коньяк теж... Що він же не кожен день! Що під забором не валяється! І що всі п'ють!
Вдома все робить, толковий в побуті, дитину любить, а дитина його. До жінки теж нормально ставиться, хоча в неї нелегкий характер!
Ото і питання! Чи то алкоголік і варто бити на сполох, що за декілька років йому не пройшла любов до спиртного, чи то багато чоловіків так живуть і не страшно....( Мій теж випиває деколи, але не через день!)
Його батько теж любить хильнути, причому і сам, до вечері! Але великий господар, все для дітей поробив! І брати теж такі! То ж його, певно, не переробиш, гени!
Я їй радила з його рідними поговорити, то його брат як накинувся на неї, що хай чоловік розслабиться! А вони, як їдуть до його батьків, там брати з'їжджаються і не просихають всі вихідні, ще й батько з ними. То нема з ким говорити!
Що саме цікаве, що то не сім'я якихось бомжів-алкашів, а всі на пристойних солідних роботах!

Повідомлення відредаговано Надюня: 14 July 2018 - 18:50

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 July 2018 - 21:49

На мою думку,на сполох варто було бити ще тоді,коли вони на пару до річки ходили пиво пити...
Не часто ,це раза два в місяць,зібравшись з друзями,чи кумами.Чи удво,але культурно.А так,як у них,це вже проблема.І так,як ви розповіли,то ваша подруга сама поощряла ці попойки...
Проблема е,і далі буде гірше,якщо не приймати кардинальних дій...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Надюня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 July 2018 - 08:10

Та вони були студентами, вона уваги не звернула, що може бути проблема. Думала, закінчить інститут, друзі роз'їдуться, почнеться доросле життя...наче толковий був.
А тут затягнулося...
Просто всі її чоловіка хвалять, що такий хороший, що їй пощастило! На людях рідко його видно випившим.
Він після роботи нап'ється пива, ляже поспить, далі знов нормальний ходить. Я й сама його рідко бачила таким

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 July 2018 - 09:55

Я вам скажу так з пива все й починаться. Маю знайомого також отак спочатку молоді то пили все списувалося на вік. Потім також одружився тоже із жінкою ходили і по природах і на пиво. Навіть як народилася дитина то його жінка пила пиво щоб було більше молока(та це інша історія). Він отак пив пиво кожнай день по 1 літрі не менше. Тоже через день чи на вихідні горілочку... Щоб багато не писати закінчилося тим, що йому зарас 33роки і він вже декілька років закодований. Бо пив по чорному і заходив у запої. Також він не визнавав що він залежний казав я ж пиво і всетаке.
На мою думку проблема є. Якщо не бити на сполох то стане ще гірше.
Ну з братами і батьком тут без толку говорити бо як я зрозуміла вони такі ж самі. Може з мамою , якщо вона не така. І тут їй не треба брати на крик чи скандал, ви писали що в неї непростий характер, з такими людьми потрібно полегеньку бо криком вона ще більше його буде компроментувати випити. Як вони люблять казати зняти стрес бо жінка пиляє. Бажаю щоб у вашої подруги все налагодилося.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   оксмороз 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 03 February 2020 - 14:08

Так із алкоголем треба буди максимально відповідальною і дуже обережно його приймати. Ви казали про пиво, це самий главний алкоголь на який подсідають і починають вживати його кожного дня. Я вважаю що витипи у свята можливо і сама так роблю. Купую зазвичай коньяк і розмішуючи з колою випиваю не більше двох стаканчиків. Але знаю і таких людей котрі не могуть зупинитися і пьють усе підряд, так це вже потрібно тільки лечити.

• Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 2

Відправлено 23 March 2020 - 21:10

Привіт, дівчата. Можливо, хтось знає чи є якийсь препарат, щоб "відвернуло" від спиртного. Не знаю, що вже робити з своїм чоловіком. Випиває щодня. Рідко вип'є більше, але кожного дня потрохи. Минулими роками в піст не пив. А зараз п' є. Для мене це капєц, мене то бісить, аж не можу. Я вже думала й собі почати пити, щоб побачив з боку, але не думаю, що то вихід. Чи то в монастир чи до психолога чи до нарколога... Не знаю куди йти. Він бачить, що то не добре, каже"все, не буду", але в той же день...

• Back To Top

Користувач поза мережею   TetianaK 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 17

Відправлено Вчора, 15:05

Самій пити точно не треба, бо куди вже тоді дітям діватися, якщо вдома обоє батьків випивають. Знаю багато сімей з проблемами, жодної не знаю, де поміг би якийсь препарат. Знаю сім'ї, де чоловік кодувався і це допомогло. Але там було саме бажання чоловіка щось змінити у своєму житті. Бо кого заставляли, то швидко зривалися.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 30 March 20 )

• З днем народження
    Krista84 
    - Вік: 36
  • З днем народження
    Natgorob30031980 
    - Вік: 40

Реклама