Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: цукровий діабет у дитини - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

цукровий діабет у дитини можна вилікувати чи ні? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   bogdv 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 03 May 2018 - 15:13

Добрий день шановні батьки. Сьогодні мені сказали чудову новину : нам держава надала 15 пачок тест смужок, що дуже приємно для батьків у такий час отримати. Це перший раз таку кількість надають.
Я радий, що влада почала думати за свій народ, та чи це таке буде постійно чи тільки перед виборами.

Скажіть чи Вам надають голки для ін'єкцій ?
Мають також надавати. І в інших областях надають, особливо відзначається Вінницька область та Волинська там місцевий бюджет допомагає та влада місцевих органів дбає про людей, депутати розуміють , що це потрібна допомога для людини бо у неї проблема з якою кожний день стикається.

Повідомлення відредаговано bogdv: 03 May 2018 - 14:56

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Div4atkO 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 July 2018 - 11:10

привіт усім. питання до батьків, чиї дітки ходили у садочок з цукровим діабетом. Як ви справлялись? Як контролювали?
І ще, чи всі суворо дотримуєтесь дієти??? :sad:

Перегляд повідомленняbogdv (03 May 2018 - 15:13) писав:

Добрий день шановні батьки. Сьогодні мені сказали чудову новину : нам держава надала 15 пачок тест смужок, що дуже приємно для батьків у такий час отримати. Це перший раз таку кількість надають.
Я радий, що влада почала думати за свій народ, та чи це таке буде постійно чи тільки перед виборами.

Скажіть чи Вам надають голки для ін'єкцій ?
Мають також надавати. І в інших областях надають, особливо відзначається Вінницька область та Волинська там місцевий бюджет допомагає та влада місцевих органів дбає про людей, депутати розуміють , що це потрібна допомога для людини бо у неї проблема з якою кожний день стикається.

Доброго дня! нам теж давали тест-смужки. А от голок не давали (ми з Волинської). Але то мабуть через те, що ми в області не лягаємо лікуватись, а лікуємось у Києві. Принаймні так каже наш лікар, як ми щоразу приїжджаємо по направлення)
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 February 2019 - 14:59

Добрий день шановні батьки та форумчани просимо підтримки петиції"№22/049893-еп
Цукровий діабет першого типу! Систему моніторингу кожній хворій дитині!"на сайті https://petition.pre.../petition/49893 для допомоги дітям які хворіють на цукровий діабет та їхнім станом здоров'я .Потрібно зареєструватися та підтримати петицію залишилось 75 днів ,підтримки нашої дуже бракує.Не будьте байдужими.
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 February 2019 - 16:01

Перегляд повідомленняbogdv (01 February 2019 - 14:59) писав:

Добрий день шановні батьки та форумчани просимо підтримки петиції"№22/049893-еп
Цукровий діабет першого типу! Систему моніторингу кожній хворій дитині!"на сайті https://petition.pre.../petition/49893 для допомоги дітям які хворіють на цукровий діабет та їхнім станом здоров'я .Потрібно зареєструватися та підтримати петицію залишилось 75 днів ,підтримки нашої дуже бракує.Не будьте байдужими.

№22/049893-еп
Цукровий діабет першого типу! Систему моніторингу кожній хворій дитині!
Автор (ініціатор): Широкопояс Богдан Миколайович
Дата оприлюднення: 17 січня 2019
ВІДПОВІДЬ НА ПЕТИЦІЮ ТЕКСТ ПЕТИЦІЇ ПІДПИСАНТИ
Шановний пане Президент , прошу вашої допомоги !
Цукровий діабет першого типу це хвороба дітей ! Нажаль на даному етапі не лікується !
Лікарі кажуть, що в лікуванні цукрового діабету ,на даний час , відбулося лише дві важливі події.
1. Винайшли інсулін.
2. Винайшли систему безперервного моніторингу цукру в крові. Моніторинг
Звертаю вашу увагу на моніторинг!
Нажаль системи моніторингу в Україні не сертифіковані і офіційно не продаються.
Відповідно державною допомогою не передбачені.
Що дає моніторинг?
Батьки можуть контролювати рівень цукру в крові дитини в реальному часі.
Що потрібно для моніторингу?
Мінімальний комплект.
1. Сенсор.
2. Трансмітер (передатчик)
3. Смартфон.
4. Програмне забезпечення.
Як це працює?
Сенсор ставиться на тіло дитини (рука, живіт,нога) , а його тоненька волосинка знаходиться постійно в підшкірній жировій тканині. Трансмітер (передатчик) ставиться прямо на сенсор. Дані про рівень цукру в крові, надходять з волосинки сенсора в трансмітер , а він по радіоканалу (блютуз) відправляє їх на смартфон дитини. На смартфоні установлено безкоштовне програмне забезпечення, яке на графіку відображає рівень цукру в крові, його тенденцію (знижується чи росте) , швидкість зміни рівня,історію за добу (тиждень, місяць) та прогноз на найближчий час. Також є можливість налаштування звукового сигналізування про критичне підвищення або пониження рівня цукру. Батьки, після установки програмного забезпечення, можуть на своїх смартфонах бачити онлайн всю інформацію з любого місця де є інтернет.
Дана система моніторингу є сучасною, надійною і дуже зручною.
Прошу Вас допомогти з запровадженням даної системи моніторингу в Україні.
Просимо Вас не бути байдужими та підтримати цю петицію на сайті https://petition.pre.../petition/49893 і допоможемо добрим ділом

Залишилось 72 дні а голосів тільки 1195 з потрібних 25000 Долучайтесь до доброго діла. https://petition.president.gov.ua/ петиція -№22/049893-еп
Закордоном вже давно таке мають і Росія забезпечує своїх громадян.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

Вчора, 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 20 October 19 )