Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Низький оваріальний резерв - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Низький оваріальний резерв Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Liliya78 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 3

Відправлено 01 October 2019 - 12:50

Перегляд повідомленняФіломена (01 October 2019 - 12:01) писав:

Liliya78, я наразі відпочиваю,планую підсалку може на грудень

Читала, в кріопротоколі більше шансів. Буду рада почути гарну новину))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 21

Відправлено 01 October 2019 - 13:29

Liliya78, дякую !
Бажаю вдалого протоколу!!!

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2019 - 16:38

Перегляд повідомленняФіломена (01 October 2019 - 13:29) писав:

Liliya78, дякую !
Бажаю вдалого протоколу!!!

Дякую. Через 9 днів напишу результат ))

• Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 0

Відправлено 03 October 2019 - 14:27

Це чудово,що ви вже зі своїми малятами !
Щиро вам бажаю удачі.Хай мрії збуваються.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 October 2019 - 15:39

Перегляд повідомленняallinav (03 October 2019 - 14:27) писав:

Це чудово,що ви вже зі своїми малятами !
Щиро вам бажаю удачі.Хай мрії збуваються.

Дякую Вам. Але, то тільки початок. Тепер тяжке очікування, чи захочуть прикріпитись. Вже з нетерпінням чекаю на аналіз ХГЧ.

• Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 October 2019 - 21:03

Як ваші справи?

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2019 - 06:03

Перегляд повідомленняallinav (22 October 2019 - 21:03) писав:

Як ваші справи?

На жаль, не вдала спроба((( Назначили ще дообслідування ендометрію.
Поки що відпочиваю. Є ще дві сніжинки, може, після Нового року піду забирати.
Тепер хвилююсь, чи переживуть ембріончики заморозку, бо то моя остання надія. На наступну стимуляцію і донорський матеріал збирати кошти - пройде багато часу, то вже буду старувата для того, щоб стати мамою, тим більше, з купою хронічних болячок(((

• Back To Top

Користувач поза мережею   natalya1985 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2019 - 22:04

Перегляд повідомленняzorya.om@ukr.net (27 September 2019 - 07:11) писав:

В мене те саме - після 6 років різних лікарів, як сніг на голову сказали - низький резерв, рекомендовано донорські. Те що я пережила, не можу вам і передати. Але вирішила йти до кінця, і допоки буде хоч одна яйцеклітина, буду боротись. Один раз була в протоколі- 5 клітин і всі незрілі ( через низький резерв і стимуляцію якість падає) . Підсадили одну більш - менш, результату не було. Потім вирішила тільки про природеій цикл, адже тільки так можна отримати трохи кращу якість.( амг 0,4) Два роки щомісячно пункція, гори вітамінів , не завжди була навіть клітинка при пункціі. Надії танули, як лід... дала собі час до серпня, а далі незнаю щоб робила.... і тут взяли клітинку і сказали , що добра, запліднилась ( такого не було за два роки). Сказали на підсадку через декілька днів , але я була досить скептична і казала , що ще подзвоню вранці. Приїхали на підсадку, все було добре) За декілька днів полетіли на море ( планували завчасно, бо і подумати не могла, що щось вийде). Вирішила, що все буде, як має бути і поїхала відпочивати. І тики привезли нашу лялю❤️
Зараз вже 22 тиждень вагітності) Почуваюсь чудово)
Тому бажаю вам не опускати руки і йти до кінця.
Якщо цікавить - напишіть на вайбер, підкажу що пила для підняття резерву і покращення якості яйцеклітин. До речі, незнаю чи співпадіння, але завагітніла в кінці курсу прийому схеми

привіт!!!які вітаміни ви приймали???і мене цікавить те чи ви проводили стимуляцію чи робили пункції кожний раз в природгьому циклі?

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 January 2020 - 08:53

Перегляд повідомленняФіломена (01 October 2019 - 12:01) писав:

Liliya78, я наразі відпочиваю,планую підсалку може на грудень

Доброго дня.
Як Ваші справи?
Підсадку робили? Можна вже вітати?))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 21

Відправлено 17 January 2020 - 09:01

Liliya78, привіт !
Я вирішила перенести на лютий
Наразі роблю PRP ендометрію.
А у тебе як справи?

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 January 2020 - 10:40

Перегляд повідомленняФіломена (17 January 2020 - 09:01) писав:

Liliya78, привіт !
Я вирішила перенести на лютий
Наразі роблю PRP ендометрію.
А у тебе як справи?

В понеділок іду на УЗД. Будемо готувати ендометрій до другої спроби. Чомусь не довіри вже клініці, не ентузіазму. Так, по інерції...

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2020 - 10:02

Перегляд повідомленняnatalya1985 (18 December 2019 - 22:04) писав:

привіт!!!які вітаміни ви приймали???і мене цікавить те чи ви проводили стимуляцію чи робили пункції кожний раз в природгьому циклі?

Перегляд повідомленняzorya.om@ukr.net (27 September 2019 - 07:11) писав:

В мене те саме - після 6 років різних лікарів, як сніг на голову сказали - низький резерв, рекомендовано донорські. Те що я пережила, не можу вам і передати. Але вирішила йти до кінця, і допоки буде хоч одна яйцеклітина, буду боротись. Один раз була в протоколі- 5 клітин і всі незрілі ( через низький резерв і стимуляцію якість падає) . Підсадили одну більш - менш, результату не було. Потім вирішила тільки про природеій цикл, адже тільки так можна отримати трохи кращу якість.( амг 0,4) Два роки щомісячно пункція, гори вітамінів , не завжди була навіть клітинка при пункціі. Надії танули, як лід... дала собі час до серпня, а далі незнаю щоб робила.... і тут взяли клітинку і сказали , що добра, запліднилась ( такого не було за два роки). Сказали на підсадку через декілька днів , але я була досить скептична і казала , що ще подзвоню вранці. Приїхали на підсадку, все було добре) За декілька днів полетіли на море ( планували завчасно, бо і подумати не могла, що щось вийде). Вирішила, що все буде, як має бути і поїхала відпочивати. І тики привезли нашу лялю❤️
Зараз вже 22 тиждень вагітності) Почуваюсь чудово)
Тому бажаю вам не опускати руки і йти до кінця.
Якщо цікавить - напишіть на вайбер, підкажу що пила для підняття резерву і покращення якості яйцеклітин. До речі, незнаю чи співпадіння, але завагітніла в кінці курсу прийому схеми

Привіт!
Як Ваші справи?
Потихеньку готуєтесь до зустрічі?
Я все ж таки вирішила до вас звернутис)))
Була невдала спроба з одним своїм і одним донорським ембріоном, готуюсь до підсадки двох останніх заморожених донорських ембріончика. Віри в результат немає ніякої, нема довіри асистентам репродуктолога, з якими частіше спілкуюсь, ніж з лікарем. Якщо і цього разу не вийде, навіть не знаю, куди буде піти, щоб захотілось довіритись. До цих пір з мене лікарі безрезультатно на непотрібні процедури і інсемінації з оперованими трубами купу грошей витягнули. Якби по-людськи сказали, що дуже мала вірогідність, що з того буде результат, я вже давно робила б ЕКЗ. А так, грошей не стало і довелось відкласти на тривалий час. Ось і боюсь тепер, що знову попаду в ту саму ситуацію(((
Щодо препаратів і вітамінів, які ви приймали - буду вдячна за інформацію, тому що може згодитись на майбутнє (дай Боже, щоб ні, але, всяке може статись).

Повідомлення відредаговано Liliya78: 19 January 2020 - 10:20

• Back To Top

Користувач поза мережею   Гуцулка Xena 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 January 2020 - 23:56

Доброго вечора! Христос охрестився! Читаю повідомлення і розумію, що я не одна така з подібними проблемами...Коли немає довіри до лікарів, коли не знаєш, в яку клініку звернутися аби тобі дійсно хотіли допомогти, а не викачували гроші. За плечима 10 років непліддя, 3 невдалі інсемінації, операція на яйниках, завмерла вагітність на малому терміні, 2 невдалі спроби еко і в кінцевому результаті знижений оваріальний резерв та амг 0,5.На донорську яйцеклітину морально не готові з чоловіком. Читала, що Prp терапія може покращити якість яйцеклітин. Моя лікарка запевняла, що нічого вже не допоможе, єдина альтернатива це донорство.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 06:56

Перегляд повідомленняГуцулка Xena (19 January 2020 - 23:56) писав:

Доброго вечора! Христос охрестився! Читаю повідомлення і розумію, що я не одна така з подібними проблемами...Коли немає довіри до лікарів, коли не знаєш, в яку клініку звернутися аби тобі дійсно хотіли допомогти, а не викачували гроші. За плечима 10 років непліддя, 3 невдалі інсемінації, операція на яйниках, завмерла вагітність на малому терміні, 2 невдалі спроби еко і в кінцевому результаті знижений оваріальний резерв та амг 0,5.На донорську яйцеклітину морально не готові з чоловіком. Читала, що Prp терапія може покращити якість яйцеклітин. Моя лікарка запевняла, що нічого вже не допоможе, єдина альтернатива це донорство.

Доброго ранку.
Я з 19ти років не могла завагітніти. Ніхто з лікарів тим не переймався. Ода сказала:"Ти ще молода, які діти?", потім був лікар, який по незрозумілій причині вирішив мені попродувати труби, так, що я по стінах готова була дертися від болю. А 28 років - позаматкова вагітність, видалили трубу. Пізніше на іншій трубі видалили гідросальпінс. Навіщось після цього лікарка зробила 6 невдалих інсемінацій. Потім пара лікарів, пораджених знайомими, в телефонному режимі, взнавши ситуацію, сказали, що тільки ЕКЗ, інсемінація - то викпчка грошей і може бути позаматкова, бо на трубі рубці після операції. Грошей вже нема, родина не допомагає і орендоване житло. І так я досягла до 41 року. Видалила один поліп в маткі, пройшов час, в підготовці до ЕКЗ видалила трубу з гідросальпісом, через два місяці видалили ще один поліп в маткі. Здавалося, зробила все, пройшла недешеву ударну стимуляцію і добули аж одну клітинку, яку змогли запліднити. Перейшли на донорську програму, хоч я і ніяк не могла змиритись. Підсадили два ембріончика і - невдача. З сьогоднішнього дня йду на УЗД, і почну підготовку до другої спроби. Але, напрягає те, що нічого толком не розповідають, після підсадки щось в боку боліло-кололо, сказали нічого не приймати. В мене купа хронічних болячок, боюсь, чи вони не вплинуть - "все нормально". УЗД мали робити на 2-3 день циклу, а робитимуть, якщо враховувати вечір, коли почались місячні, за перший день, на п'ятий день. Ось і думаю, де взяти ентузіазму і довіри до лікарів. Але, мушу вже в одному місці допройти то все, а потім або змиритись, або спробувати ще назбирати скажену купу грошей.

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 08:57

Мені взагалі дуже цікаво чому аналіз на АМГ попросили зробити лише зараз, коли вже стільки років лікування пройшло і стільки експериментів проведено над організмом. Чому б його не здати в років 20 і вже бачити всю картинку. Можливо вже б давно зробила еко і був би кращий результат. А тепер відповідь на стимуляцію погана. Говорю лікарці за еко в природньому циклі, вона навіть слухати не хоче, мовляв :"Я з таким не працюю, я противник природніх циклів"

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 17:24

Перегляд повідомленняГуцулка Xena (20 January 2020 - 08:57) писав:

Мені взагалі дуже цікаво чому аналіз на АМГ попросили зробити лише зараз, коли вже стільки років лікування пройшло і стільки експериментів проведено над організмом. Чому б його не здати в років 20 і вже бачити всю картинку. Можливо вже б давно зробила еко і був би кращий результат. А тепер відповідь на стимуляцію погана. Говорю лікарці за еко в природньому циклі, вона навіть слухати не хоче, мовляв :"Я з таким не працюю, я противник природніх циклів"

Попробуйте змінити клініку...Звичайно в природньому циклі їм не вигідно цим займатися тому що це не так прибутково...Це не лікарі це бізнесмени точно такі самі як і вся наша влада...В мене таке враженя що за 13 років мого спільно прожитого життя з чоловіком ми тільки працюємо на лікарів,і фінансуємо їхні круті машини,поїздки на Мальдіви,і особняки по три поверха...Вони не розуміють що люди відають останя,економлять щоб сповнилася їхня мрія,щоб почути це довгождане слова МАМА...ніхто цього не зрозуміє хто не був в нашій "шкурі"...

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 19:57

Перегляд повідомленняГуцулка Xena (20 January 2020 - 08:57) писав:

В мене раніше АМГ і ФСГ були нормальні. І аналіз здавала перед підсадкою, теж все норм. А результат мізерний. Теж задавала питання, чи можна спробувати добути матеріал в природньому циклі. Колись мені ця лікар рекомендувала, але, тоді в мене і на то коштів не було. Зараз сказали, що в зв'язку з віком то буде марна трата грошей. Надійніше - донорські ооцити.

Перегляд повідомленняnatalya1985 (20 January 2020 - 17:24) писав:

Попробуйте змінити клініку...Звичайно в природньому циклі їм не вигідно цим займатися тому що це не так прибутково...Це не лікарі це бізнесмени точно такі самі як і вся наша влада...В мене таке враженя що за 13 років мого спільно прожитого життя з чоловіком ми тільки працюємо на лікарів,і фінансуємо їхні круті машини,поїздки на Мальдіви,і особняки по три поверха...Вони не розуміють що люди відають останя,економлять щоб сповнилася їхня мрія,щоб почути це довгождане слова МАМА...ніхто цього не зрозуміє хто не був в нашій "шкурі"...

Підтримую. Надіюсь, ви все ж знайдете клініку, де допоможуть здійснитись вашій мрії.

• Back To Top

Подяка від: 1 Користувач

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 19:59

Перегляд повідомленняLiliya78 (20 January 2020 - 19:54) писав:

В мене раніше АМГ і ФСГ були нормальні. І аналіз здавала перед підсадкою, теж все норм. А результат мізерний. Теж задавала питання, чи можна спробувати добути матеріал в природньому циклі. Колись мені ця лікар рекомендувала, але, тоді в мене і на то коштів не було. Зараз сказали, що в зв'язку з віком то буде марна трата грошей. Надійніше - донорські ооцити.

Ви не панікуйте,у Вас ще є два ембріончика,з Божою ласкою на цей раз все буде добре...настройте себе на позитивний результат...ендометрій добре росте???немає ендометріозу?

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 January 2020 - 20:35

Перегляд повідомленняLiliya78 (20 January 2020 - 19:57) писав:

Підтримую. Надіюсь, ви все ж знайдете клініку, де допоможуть здійснитись вашій мрії.

Дякую! І я ще маю надію на краще!

А вам віддавали ембріопротокол при невдалій спробі? Тому що мені відмовили, сказали, що це внутрішня документація клініки.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 January 2020 - 06:38

Перегляд повідомленняГуцулка Xena (20 January 2020 - 20:35) писав:

Дякую! І я ще маю надію на краще!

А вам віддавали ембріопротокол при невдалій спробі? Тому що мені відмовили, сказали, що це внутрішня документація клініки.

Ні, не віддавали. Я не просила, навіть і не знала, що він існує. Я продовжую поки що співпрацювати з цією клінікою. В подальшому, якщо і цього разу не вийде і доведеться приймати рішення, можливо, спитаю, чи віддадуть. Хоча, не впевнена, що я буду робити далі, якщо щось піде не так. Поки що прогнозів не роблю.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 3 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (5)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 17 February 20 )

• З днем народження
    Таткс 
    - Вік: 27

Перекладач онлайн