Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Вбивча чистота - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Вбивча чистота Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 13 July 2015 - 13:50

Я взагалі не розумію для чого використовувати, наприклад, засіб для миття підлоги,якщо вона чудово миється теплою водою. Чим то треба замастити підлогу, щоб для її відмивання знадобився хімічний засіб?Те ж саме і з вікнами, вони прекрасно відмиваються теплою водою з нашатирнмхим спиртом, не треба ніяких отруйних аерозолів купованих. Чи освіжувачі повітря. Оце справжня бомба, що шкідливе, а ще й ні до чого, бо воно не "нейтралізує запахи" як обіцяє реклама, а діє на нюхові рецептори носа , тому ми перестаємо відчувати неприємний запах. Щоб не було тих запахів треба користуватися кухонною витяжкою під час приготування їжі і частіше відкривати вікна, а не бризкати якоюсь хімією з запахом "гірська свіжість" чи ще щось подібне.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2015 - 16:02

Я люблю чистоту,але теж не надто захоплююсь хім.засобами. Є найнеобхідніші - порошок, засоби для миття туалету, раковини,ванни, плин для посуди і то стоїть, в більшості мию содою. Хочу спробувати мильні горішки. Ними можна прати речі, мити посуд,протирати меблі,навіть самаму митись, ніякої хімії, натурпродукт.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Forevermirakle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2015 - 13:49

Навіть не знаю,чи писати...напишу!До нас приїхала мама чоловіка(живу в чоловіковій квартирі)Вам не передати,який у мене стрес!Ні,жінка вона хороша,добра,синів любить,мене,внучку!Але останні 3 дні я тільки й чую:"Яка загаджена хата,який ср...ч--куди не влізь,наробила шороху по всіх кімнатах...реально...такого бардаку у мене ніколи не було.

Я не вважаю себе поганою господинею.Я дуже люблю чистоту і порякок у всьому,щоб все лежало на своїх місцях.Мене мама,бабуся,тітка навчили ВСЬОГО.Я прибираю,я перу,я прасую,кругом в мене поскладано,помито,почищено,посортовано,ніколи ні посуду непомитого в раковині,чи гори прасування,чи засміченого килима,чи ванної кімнати брудної в мене не буває.Я смачно готую,багато готую,печу!
Але вона до таких речей ставить з глобальним фанатизмом,який мене просто лякає.З миючих засобів я завжди мала:до посуду,пральний порошок,до скла і вікон,до дерев'яних меблів,сода і оцет-від нальоту.
Так виявилось-в мене нічого миючого немає...Треба ще Крохмаль,хлорка,щоб виварювати,чистячий порошок,якась там пінка,що бруд вверх піднімає,засоби для меблів в спрею і рідинні,порошок пральний жидкий,доместос...що вона ще там купила...а,відбілювачі-2 вида,засіб для прасування,засіб для миття плитки,засіб для миття дерев'яної підлоги,обезжирювач,Засіб для килимів(який я купую двічі на рік),якийсь пулірапід(про такий я взагалі вперше чула),засіб для миття холодильника,мікрохвильовки і ще цілий ряд флакончиків.
Я відчула після такого себе повною нікчемою,неробою і ледащом.
Останні дні в мене через такий пресс з чоловіком конфлікти,він повністю став на її сторону і сказав ,що навіть слова в мій захист не скаже!
Сиджу на роботі і ледь зараз стримую сльози,так мені обідно і образливо.
НЕ РОЗУМІЮ ТИХ ЛЮДЕЙ,ЄДИНИМ СЕНСОМ ЖИТТЯ ЯКИХ Є ПРИБИРАТИ-МИТИ-ДРАЯТИ-ШКРЕБСТИ.
В житті є ще багато чого цікавого,на що варто витратити час!
Прошу,допоможіть,порадьте щось!Може в кого була така ситуація в житті!!!!!!!!
Чесно,дуже люблю чоловіка,та й свекруха у мене хороша!Та ского у мене буде вже нервовий зрив!Несила більше слухати,яка я невміла,нетямуща і безтолкова в господарстві.
SOS!!!

Повідомлення відредаговано Смарагдовий метелик: 14 September 2015 - 13:54

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тусечка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 September 2015 - 14:17

Смарагдовий метелик Ви молодець! Не зважайте на свою свекруху, дуже мало є таких які мирно живуть. Мабуть чинником її образ стало те що Ви живете в домі її сина і вона вважає себе більш повноправною господинею, бо якби це була Ваша квартира, то можна було б легко пояснити що Ви тут господиня і робите все як Вам зручно. А от чоловік неправий. Думаю що він мав би навпаки знаючи яка Ви господиня підтримати та розрядити обстановку. Чоловіки часто звикають до хорошого і перестають зауважувати старання своєї дружини, водночас бачуть інших як на їх думку кращих господинь. В мене чоловік теж неодноразово закидає мені що я несправляюсь зі своїми обов`язками, в той же час за своїми не слідкує, переконуючи в протилежному.

Перегляд повідомленняДженніфер (13 July 2015 - 16:02) писав:

Я люблю чистоту,але теж не надто захоплююсь хім.засобами. Є найнеобхідніші - порошок, засоби для миття туалету, раковини,ванни, плин для посуди і то стоїть, в більшості мию содою. Хочу спробувати мильні горішки. Ними можна прати речі, мити посуд,протирати меблі,навіть самаму митись, ніякої хімії, натурпродукт.

Вперше про такі чую... де ви бачили таке чудо прибирання :10_12_9:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2015 - 15:26

Перегляд повідомленняТусечка (14 September 2015 - 14:17) писав:

Вперше про такі чую... де ви бачили таке чудо прибирання :10_12_9:

читайте)) в нас ніби й тема тут на форумі була,якщо не помиляюсь. в пранні їх добре використовуати для дитячих речей, читала,що сильні плями вони не відпирають, а так, переполоскати дитячі речі,підійдуть

Спойлер

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Пенелопа3381 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2015 - 19:48

, співчуваю((
Але моя порада одна - розслабитися , а вона нехай миє все, якщо їй щось брудне.
Я особисто далеко не фанат ідеальної чистоти. Ні, ну звичайно, прибираю, мию підлоги і т.д і т,п, але від фанатизму це далеко. Бо думаю так само, як і ти, що в житті є купа в стомільонів разів цікавіших речей, ніж безкінечне прибирання.

А ти не казала їй, що така кількість хімічних мийних засобів може завдати більше шкоди, ніж користі?

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Forevermirakle 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 September 2015 - 10:28

Перегляд повідомленняПенелопа3381 (14 September 2015 - 19:48) писав:

, співчуваю((
Але моя порада одна - розслабитися , а вона нехай миє все, якщо їй щось брудне.
Я особисто далеко не фанат ідеальної чистоти. Ні, ну звичайно, прибираю, мию підлоги і т.д і т,п, але від фанатизму це далеко. Бо думаю так само, як і ти, що в житті є купа в стомільонів разів цікавіших речей, ніж безкінечне прибирання.

А ти не казала їй, що така кількість хімічних мийних засобів може завдати більше шкоди, ніж користі?

Так,казала,що хімія в такій кількості і повсюди-=річ дуже небезпечка,щей коли в квартирі є дитина!!!Реакції повний ноль.Щож...треба дійсно розслабитись і не звертати уваги на це все,аж поки не поїде.Я сама себе переконую,що я сильна,впевнена,адекватна і немає нічого такого з чим би я не справилась-настроюю себе на позитив та ігнор,коротше! :36_1_41:
Потім напишу,чи спрацювало!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Korzina33 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 28 April 2017 - 12:42

От і я своїй мамі кажу, що я краще здітьми пограюся, ніж митиму шось за шафою. Та й теж вона мене регулярно запитує чому я не використовую засоби, що я їй скажу... вони неприємно пахнуть, а на деякі взагалі алергія.

• Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • « Перша
  • 6
  • 7
  • 8
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн