Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Загроза переривання вагітності - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

ЗображенняПризовий фотоконкурс "Братики-сестрички.."

#Теплий Осінній Щоденник
Парад Осінніх аватарів

Увага! Деякі зміни в роботі форуму.
Зміни в особовому складі. Адміністратор : ❤❤❤ у відпустці, виконує обов'язки головного адміна: Цинічна бандерівка.
З 15 жовтня всі теми Спільної покупки безоплатні.
Найближчим часом буде оновлено модераторський склад.

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Загроза переривання вагітності Загроза переривання вагітності Оцінка: -----

Користувач поза мережею   джинджер23 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 16 February 2017 - 14:27

Доброго дня, скажіть будь ласка хто ходив на узі на раннії термінах (6 тижнів) , чи показувало серцебиття дитини? В моєму випадку на узі показує 6 тиждень а ембріона не видно , на узі поставили діагнос Анембріонія. Зараз здала аналіз на ХГ, можливо в мене пуста плідне яйце(((
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Halyna_M 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 06 March 2017 - 00:49

Перегляд повідомленняджинджер23 (16 February 2017 - 14:27) писав:

Доброго дня, скажіть будь ласка хто ходив на узі на раннії термінах (6 тижнів) , чи показувало серцебиття дитини? В моєму випадку на узі показує 6 тиждень а ембріона не видно , на узі поставили діагнос Анембріонія. Зараз здала аналіз на ХГ, можливо в мене пуста плідне яйце(((

Доброго дня
В мене теж не бачили ембріона в 6 тижнів, а через тиждень вже був ембріончик на майже 5мм. На жаль, не побачили чіткого серцебиття і через кілька тижнів підтвердили завмерлу вагітність, серденько так і не забились і прийшлось змиритись із тим що потрібно припиняти таку бажану вагітність. Але для того щоб підтвердити діагноз знадобилось 4 узі на протязі 5-ти тижнів. Не вірте першому ж діагнозу, ще дуже маленький срок.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчучка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 29 November 2017 - 16:24

Доброго дня! Нарешті і я можу сказати що ВАГІТНА! Алее................

Все попорядку. Вагітність планували 3 місяці, я з 14 дня циклу пила Дуфастон і Йодофол. Останні місячні були 23 жовтня. Наступні мали були 20 листопада, але в цей день трошки помазалося і все. Груди не переставали боліти, тут я і запідозрила вагітність. Зробила тест і УРА - ВАГІТНА.. Живіт потроху нив, і поясниця. Пила Йодофол, Дуфастон, ношпу, свічки Вібуркол ставила. В понеділок 27 листопада якось сильніше помазалося, я злякалася, поїхала до своєї лікарки, зробили вагінальне УЗД, встановили що є плідне яйце, все в нормі. Вагітність 5 тижнів і 1 день. В той же день коли приїхала додому, то з мене як хлинула кров, насилу добігла до туалету. Подзвонила лікарці, приписали кровоспинний препарат Тренакса 500. Кровотечі вже немає такої, але ще трохи мажеться коричнуватим. Я й далі п'ю всі ті ліки, але от незнаю чи є ще в животі моя ляля. Тошнота трохи є, груди так само болять, живіт час від часу ниє, але не дуже сильно.. Що робити? На УЗД вже боюся йти, може це після нього таке й сталося?.

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Wokolapo4ka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 November 2017 - 19:09

Перегляд повідомленняКравчучка (29 November 2017 - 16:24) писав:

Доброго дня! Нарешті і я можу сказати що ВАГІТНА! Алее................

Все попорядку. Вагітність планували 3 місяці, я з 14 дня циклу пила Дуфастон і Йодофол. Останні місячні були 23 жовтня. Наступні мали були 20 листопада, але в цей день трошки помазалося і все. Груди не переставали боліти, тут я і запідозрила вагітність. Зробила тест і УРА - ВАГІТНА.. Живіт потроху нив, і поясниця. Пила Йодофол, Дуфастон, ношпу, свічки Вібуркол ставила. В понеділок 27 листопада якось сильніше помазалося, я злякалася, поїхала до своєї лікарки, зробили вагінальне УЗД, встановили що є плідне яйце, все в нормі. Вагітність 5 тижнів і 1 день. В той же день коли приїхала додому, то з мене як хлинула кров, насилу добігла до туалету. Подзвонила лікарці, приписали кровоспинний препарат Тренакса 500. Кровотечі вже немає такої, але ще трохи мажеться коричнуватим. Я й далі п'ю всі ті ліки, але от незнаю чи є ще в животі моя ляля. Тошнота трохи є, груди так само болять, живіт час від часу ниє, але не дуже сильно.. Що робити? На УЗД вже боюся йти, може це після нього таке й сталося?.

Не бійтесь узд, тільки воно вам поможе визначити чи все гаразд. На жаль причин цього всього є безліч і ніхто вам не скаже конкретно,але це точно не узд.
Моліться! Все буде гаразд. Ознаки є.
В мене як була зв одразу всі пропали..
Тримайтесь!
Може ляжте на стаціонар під нагляд лікаря. Але одразу йдіть до того якому довіряєте. І все питайте, які ліки і для чого назначають
Для спокою здайте аналіз ХГ в динаміці, можна через день. З 6-7 тижня на узд вже чути серцебиття.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2017 - 19:50

Дуже дякую за підтримку. Надіюсь, що все буде добре.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 November 2017 - 20:39

Перегляд повідомленняКравчучка (29 November 2017 - 19:50) писав:

Старайтесь заспокоїтись, це лиш шкодить малюку. Чекаю від вас хороших новин!
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2017 - 16:42

Перегляд повідомленняКравчучка (29 November 2017 - 19:50) писав:

Як ви? Як себе почуваєте?
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2017 - 09:31

Привіт. Почуваю себе не дуже. Якщо чесно, нерви здають. Вчора ввечері знову пішла ярко-червона кров, за ніч зупинилася. Зараз ніби немає. Я вже просто незнаю, що мені робити. Всі ліки так і далі продовжую пити, симптоми вагітності ніби є. Я незнаю що не так. Вже й до лікарки зараз недзвоню, бо кажуть що природний відбір, треба перечекати, все що треба я приймаю. Лишнього також нетреба приймати. Купила сьогодні валер'янки. Як зберегти дитинку підкажіть. Якщо звичайно вона там ще є.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2017 - 11:31

Перегляд повідомленняКравчучка (01 December 2017 - 09:31) писав:

Привіт. Почуваю себе не дуже. Якщо чесно, нерви здають. Вчора ввечері знову пішла ярко-червона кров, за ніч зупинилася. Зараз ніби немає. Я вже просто незнаю, що мені робити. Всі ліки так і далі продовжую пити, симптоми вагітності ніби є. Я незнаю що не так. Вже й до лікарки зараз недзвоню, бо кажуть що природний відбір, треба перечекати, все що треба я приймаю. Лишнього також нетреба приймати. Купила сьогодні валер'янки. Як зберегти дитинку підкажіть. Якщо звичайно вона там ще є.

Тримайтесь! Дійсно, вагітність на такому терміні не зберігають, бо кажуть за природній відбір, але це переважно за кордоном. А в нас є ше шанси...підійдіть в пологовий будинок, відділ Невиношування, там можна написати заяву, що це ваш вибір аби вони за допомогою гормонів пробували зберегти вагітність. Звичайно, гарантій ніхто не дасть, але там ви полежите під контролем і психологічно вам буде легше.
І потрібно ходити на узд, не бійтесь його..тільки так вам скажуть як там обстановка і чому кровить. Повірте можна й кожного дня ходити, якшо треба.
Зараз головне аби вони бачили плідне яйце. А з наступного тижня є шанси почути серденько. Тільки не робіть поспішних висновків, краще сходіть до кількох лікарів на узд.
Я дуже надіюсь, що все з малюком гаразд.
Але якшо це не так, вам треба подумати про себе і здоровя..бо наслідків багато може бути.
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2017 - 12:28

Дякую за підтримку, мабуть так і зроблю.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сашулька 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 December 2017 - 18:07

В мене в подруги на терміні 8 тижнів теж почалась сильна кровотеча, її поклали в стаціонар, про те як лікували нічого сказати не можу, але зараз хлопчику 1,5 р.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 December 2017 - 17:08

Перегляд повідомленняКравчучка (01 December 2017 - 12:28) писав:

Дякую за підтримку, мабуть так і зроблю.

Як ви сьогодні? Звертались в лікарню? Узд і кров здавали?
My Signature
Kruhitka
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 December 2017 - 10:15

Дівчата чи є тут хтось кому при відшаруванні призначали Метипред. Чи він допоміг хоч якось?

Повідомлення відредаговано Кнопо4ка: 14 December 2017 - 10:17

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кнопо4ка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 December 2017 - 12:34

В мене дуже дивна ситуація.Два тижні тому в мене виявили гематомку. Протягом цього часу виділень ніяких не було. А сьогодні пішла в туалет прокладка чиста а на салфетці були якісь виділення як слиз коли відбувається імплантація. Я от думаю чи це гематомка виходить бо лікар казала що вона може вийти бо знаходиться коло вічка чи це щось гірше. Того тижня була на узд гематомка не збільшилася. Я вже панікую. Незнаю чи варто бити на сполох. На прокладці виділень нема. Я в паніці
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Stasuk_Nata світлина

Stasuk_Nata  23.10 буде 8років як я на Малечі))

13 Oct 2018 22:59

Цинічна бандерівка світлина
трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 18 October 18 )

Перекладач онлайн