Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кохаю одруженого - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кохаю одруженого Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Христина12345 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 August 2016 - 18:24

Одружена більше 10 років,маю синочка,але чоловіка свого ніколи не любила(вийшла за нього бо була вагітна). Кілька місяців назад познайомилась з одруженим чоловіком,він так сильно і наполегливо добивався моєї уваги що згодом ..я все ж зустрілась з ним і почала активно спілкуватись.Спочатку я думала що це просто розвага для мене,але згодом на його "люблю "я відверто і щиро відповідала взаємністю. Я вперше в сво єму житті відчула,що означає кохати,коли навіть бракує повітря коли він не поруч.Я впевнена що наші почуття взаємні, але ми вирішили жити в своїх сімях щоб не травмувати дітей. Незнаю як бути далі ....не сила прикидатися....що робити?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 20:30

Ауу....невже ні в кого не було схожої ситуації?
Допоможіть...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лана травнева 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 09 August 2016 - 20:50

У вас є два варіанти:
1)повертайтесь в сім'ю і не морочте собі голову;
2) Ви розлучаєтесь і ваш коханець теж, і живете разом щасливо 100 років. Удачі Вам.
  • 6
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 20:58

Я сімю не лишала...і надалі гожу чоловіку і виховую дитину,але думками десь далеко з коханим
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Krav4yk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 09 August 2016 - 21:05

Христина12345, що тут можна сказати, тяжко щось радити і розказувати. То є ваше життя, і що ви не виберете то буде ваше, ніхто того не зможе зробити за вас.

Скільки було написано романі, скільки знято фільмів ...серіалів...про кохання. це почуття не підвласне людині воно просто приходить, і в кожного воно різне- своє. Тому я лиш можу побажати вам сили, терпіння, розуму...це прожити. Обдумайте все добре, не спішіть...а тоді приймайте рішення.

Але якщо той чоловік теж так вирішив..."припинити"...навіть не знаю.

лана травнева, щось ви так строго написали.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   тетянка2003 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 09 August 2016 - 21:14

Ні ,ну скільки можна такі дурні теми створювати...Та кохайте собі на здоровя. Для чого морочити голови комусь. Щось від того зміниться, якщо хтось порадить те чи інше. Ви зміните думку?Почнети жити чесно по відношенню до інших? Дурня повна
  • 2
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 21:20

Нічого не припинилось і далі довгоочікувані зустрічі,пристрасть і кохання....я так запуталась,бо і чоловік мене любить і в усьому підтримує...це і є найскладнішим бо просто ненавиджу себе що і досі не змогла його полюбити і зраджрьую
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 21:20

Незнаю,що порадити. Але в мене була схожа ситуація. Щоправда з першим чоловіком я не мала дітей, а одружилася бо було встидно,що ми зустрічалися пару років і почали жити разом і "що ж люди скажуть". Забабахали весілля і через два роки розлучення. А з другим чоловіком почали стосунки будучи лблє в шлюбі, і це стало тільки поштовхом до розлучення в наших сімях. В нього була дочка..і скажу чесно,мені багато сил і терпіння пішло,щоб вчасно змовчувати, поступатися і т.д. Зараз ми разом вісім років, маємо спільну дитину та чекаємо на поповнення. Його дочці 18 років і ми маємо гарні відносити. Чоловік завжди каже.що тільки завдяки мені ми змогли поєднати дітей.. ваам бажаю слухати серце, а перед тим зважити всі плюси і мінуси. Якщо Ваш чоловік вас любить і ви живете в сімейній гармонії,не ображає вас, фінансує, то певно не варто іти від нього. Бо зрозумійте, має пройти багато часу,щоб ваші половинки змогли відпустити і пробачити. Дуже бажаю Вам знайти правильне рішення для себе. Хай Бог вам допомагає.
My Signature
Спойлер
  • 6
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 21:22

Дякую!!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bosichka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 21:22

в свій час я незмогла припинити ці стосунки, і не шкодую зовсім. Ніби ми і були весь час разом. Але незнаю,яке рішення я приймала б якби була дитина.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:25

Христина12345, сил вам і розуму, щоб прийняти правильне рішення, про яке не пошкодуєте колись.

В мене в житті була схожа ситуація як у Bosichka, вийшла заміж, бо що ж люди скажуть, хоча хотілось припинити все ще до весілля, але не стало сили і духу, а підтримати не було кому.
Проживши п'ять років, більшу частину цього часу чоловік був за кордоном на роботі, а я вдома, ми жили не разом, а якось паралельно. Дітей у нас не було і взагалі десь після року чи двох такого шлюбу в нас вже нічого спільного не було...
З теперішнім чоловіком зав'язала стосунки будучи ще в шлюбі, але глибоко в душі вже давно була вирішила розірвати його, бо далі так жити стало несила... нові стосунки стали поштовхом до рішучих дій.
Було важко все то пережити, бо підтримки не мала ні від кого, скоріше навпаки. Зараз я не шкодую, що тоді так вчинила. Шкодую хіба за тим, що не зробила цього раніше і втратила п'ять років життя і здоров'я.

Мудрості вам у прийнятті рішення!

Повідомлення відредаговано Козюлька: 09 August 2016 - 22:31

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   юлічка манюня 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:31

В мене думка така.коли ми більш в зрілому віці,то можемо розумом контролювати свої почуття.от в підлітковому віці я кожен тиждень влюблялась в іншого,ну це так образно кажучи.а як вийшла заміж,то чомусь це скінчилось.хоча не була без тями закохана,як дівчинка ,а просто любила,було з ним добре,щось нас поєднувало.а ви собі дозволили полюбити.і по відношенню до чоловіка,якщо він нормальний,не бє,не гуляє і тд,це ДУЖЕ підступно.якби вам було,на його місці?яку пораду ви тут хочете?
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Вогняна квітка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:39

юлічка манюня, згідна, що якщо чоловік нормальний, то така поведінка підлість по відношенню до нього.. не хотілось би бути на його місці...

Я свого першого чоловіка просила не їхати за кордон, знайшла йому тут кілька варіантів заробітку, які вінмвідкинув навіть не спробувавши, реакції на мої просьби й сльзи не було... і мій терпець урвався.
Десь за рік після розлучення мені розказали добрі люди, що він там мав коханку, з якою тепер одружився.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:45

Не розумію....а чого засуджувати....ніби ви знаєте що на вас чекає завтра.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 4
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:48

Козюлька, я нікого не засуджую,бо життя складне і всяке буває.на двох конях вноситись не можна,тож треба зробити вибір.Христина,а таке вам ніхто не порадить,думайте,вирішуйте.бо гуляти ні в які рамки не вписується.

Krav4yk, це ви мені?
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:49

Цікаве поняття "нормальний чоловік"!!!! :wacko3: то це який.... ? якщо в загальному...не б"є, не п"є, гроші дає. все!! тоді щасття!!???? чи як???
тоді який "не наромальний".....якого можна зраджувати.

Так само і навпаки що "нормальних жінок" не зраджують.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 22:58

Krav4yk, зраджувати не можна ніякого!!!!!

Якщо чоловік б'є,пє,гуляє,то може жінка і шукає втіху,але як чоловік нормальний написала,щоб довго не розписувати:піклується про сім'ю,заробляє,не гуляє,то як жінка може шукати собі пригоди?

Для вас це нормально.якби ви любили чоловіка,ростили йому дітей,готували вечерю,а він прийшов від іншої...
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 23:09

юлічка манюня, ну то і я про те!!!
Просто ви так написали...".... по відношенню до чоловіка,якщо він нормальний,не бє,не гуляє і тд,це ДУЖЕ підступно.якби вам було,на його місці?яку пораду ви тут хочете? "

ця провина не меншає від того чи нормальна друга половинка чи не дуже....ступінь вини не меншає.

юлічка манюня, нормальність чоловіка не характиризується тільки тим чи він п"є чи б"є( то взагалі навіть вже не чоловік), чи гуляє , чи він піклується про сім'ю, заробляє...є дуже багато всього в сім"ї між чоловіком і жінкою що ламає відносини, коли не щасливий, коли тяжко, коли хочеться піти....і коли ідуть на зраду.

а бо просто розумієш що покохав іншого/іншу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 23:15

Для мене особисто ТАБУ навіть починати стосунки з одруженим. Навіть, якщо в моїй смі"ї не все гладко - я ен маю право лізти в чужу. Але то МОЄ табу. Якщо вже почалися ці стосунки, то просто варто звернути увагу на вже існуючі сім"ї. Там є діти? стосунки хороші в нього з дружиною? І у вас є дитина, чоловік наскільки я зрозуміла хороший.....важко щось радити, реально важко. З одного боку - життя одне. а з іншого попри ваше спільне життя ще є життя двох дорослих людей, які, можливо, теж кохають своїх обранців у шлюбі. І ще є життя дітей, які хочуть мами і тата поруч. Не знаю....отут шальки терезів...не знаю, чи МОЄ життя і благополуччя перекреслило б життя і благополуччя моїх рідних, тим паче, якщо стосунки нормальні....
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 5
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2016 - 23:24

Нє,то вже відмазки.в кожній сім'ї не гладко,кожна знайдемо купу мінусів у своїх чоловіках,бо ідеала нема.але ми поєднані небесами(хто вінчався) то терпимо,пробачаємо,притираємось.

Перегляд повідомленняKrav4yk (09 August 2016 - 22:45) писав:

Не розумію....а чого засуджувати....ніби ви знаєте що на вас чекає завтра.
Ще й плюс поставили.а як не засуджувати,то це нормально.ще раз повторюсь,якби ваш чоловік приходив від іншої ви б теж його зрозуміли і не засудили?!!!А на рахунок,того чи знаю що мене чекає:не знаю,не знаю чи буду здорова,жива,але що не зраджу знаю на 100,хіба Бог забере розум.і не тому,що шалено кохаю,а тому,що не маю права.
  • 1
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 7 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина