Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: ОРТОПЕД у Львові - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

ОРТОПЕД у Львові Допоможіть знайти хорошого спеціаліста!!! Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Xrusti4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 13 March 2010 - 17:08

В нас складки теж не зовсім сходились і ножки до кінця не розводились,але це не обовязково дисплазія,коли складки не сходилися.ми спочатку ходили до Яницького,він нам призначав масажі,після другого курсу пішли до Костишина,сказав все добре,продовжувати вдома робити і показатися в 9 місяців.Ви підіть до нього на обстеження,думаю все скаже.До нього правда завжди черга і він працює по змінах.Здоровячка вам та Успіхів!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Tuchka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 April 2010 - 13:00

Перегляд повідомленняsmaili (11.3.2010, 0:56) писав:

Я його телефона не маю. Я дзвонила в реєстратуру Чорнобильської лікарні і мені там розказали коли він приймає. Його трохи важко застати, досить часто в розїздах, але дзвоніть і питайте. Більше нічим вам не можу допомогти. :child_ 04:

Нас Щуровський консультував, але лiкувати не взяв :( Вiн постiйно у вiдрядженнях, а клишоногiсть потребує частих вiдвiдувань лiкаря. Перенаправив нас до iншого

• Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 01 April 2010 - 13:17

Перегляд повідомленняСонях (6.9.2009, 13:20) писав:

у Чорнобільській лікарні приймає Щуровський, ортопед- практикуючий хірург, один з найкращтх спеціалістів.

Погоджуюсь з Сонях-звертатись на Дністровську до Щуровського

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 June 2010 - 13:33

Малінка, Ми телефонували в приймальну поліклініки, брали номер телефону відділу, кликали його до телефону і так домовлялись про зустріч перший раз. Мобільний номер зможу хіба пізніше в приват вислати, бо нема того записника, так що можете спробувати перший спосіб, або хтось інший вам вишле.

Повідомлення відредаговано Saintpaulia: 21 June 2010 - 13:34

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Малінка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 14:16

Saintpaulia,, дякую за інфу. І скажіть ще будь-ласка, він призначав вам час, щоб прийти без черги, в приватному порядку?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Сплюшок 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 June 2010 - 21:48

Малінка, Так, сказав годину. Правда він назначає певно всім, хто зголошується, бо ті кілька разів що були у нього, то завжди був ще хтось. Ставали в живу чергу. Людей зазвичай небагато (2-3), але приготуйтесь, що можете чекати на самого лікаря, практично кожного разу він спізнювався ;), бо ті візити, то ніші у його розпорядку. Він може йти з операції, тощо.

Повідомлення відредаговано Saintpaulia: 21 June 2010 - 21:50

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Олічка_I 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2010 - 11:05

дівчата, хто був у КузишинаР.І. ( з Охмадиту) у малого ступнева клишоногість рекомендують до нього

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vira0602 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 October 2010 - 15:10

Дівчата хто був у Кузницького Івана Федоровича з Охмадиту,які враження?
Нам треба толкового ортопеда щоб зробив дитині операцію (в дитини вроджена вада пальчиків на руках). І хто більше викликає довіри Попик з Орлика чи Щуровський з Чорнобильської?

My Signature
Зображення
Плевать я хотела на чёрные полосы жизни... будем их белить!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stefanika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2010 - 15:40

Люди, нема у Львові толкових ортопедів. Лікувалися у Кузницького І.Ф. з Охмадиту з приводу вродженої правобічної клишоногості з місячного віку. Залікував дитину гіпсами. Ніжка стала на 1 см коротша. Збираємося на консультацію до Польщі. Рятуйтеся як можете!

• Back To Top

Користувач поза мережею   nata01 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 07 November 2010 - 23:53

Ми лікувалися у доктора Щуровського. Дуже толковий спеціаліст,оперуючий, тільки дуже занятий тому мало спілкується з паціентами.
Всім раджу. Будьте здорові!!!!!!!!!!!!!!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Т@Нчик 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2010 - 14:14

дівчатка привіт Порадьте будь-ласка хорошого лікаря ортопеда, бажано з Чорнобильської Дякую

My Signature
ЗображенняЗображення[/url]
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Zhuravlyk 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 10 November 2010 - 14:16

Перегляд повідомленняТАНЯ21 (10.11.2010, 14:14) писав:

дівчатка привіт Порадьте будь-ласка хорошого лікаря ортопеда, бажано з Чорнобильської Дякую

Там був хороший Щуровський,але як звати не пригадаю,і телефону я не маю

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   stefanika 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 November 2010 - 16:53

Перегляд повідомленняnata01 (8.11.2010, 0:53) писав:

Ми лікувалися у доктора Щуровського. Дуже толковий спеціаліст,оперуючий, тільки дуже занятий тому мало спілкується з паціентами.
Всім раджу. Будьте здорові!!!!!!!!!!!!!!!!

Щуровський після Кузницького І.Ф. за малого не взявся. Вчора повернулися з Кракова, були у трьох ортопедів. Всі були вражені методом лікування. Чекаємо на операцію в Кракові. Люди будьте пильні - не довіряйте нашим корефеям!

• Back To Top

Користувач поза мережею   zOzyLKa 

• Біла та пухнаста
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2011 - 15:26

Amanda, , якщо ти про моб. то не знаю, а так можна дізнатись по довідці. Скажімо тел. контультаційної поліклініки. при лікарні на Орлика, там скажуть коли він приймає, або тел. в саме відділення. Зараз під рукою не маю, хіба вдома гляну.
Олічка_I, кілька разів їздила до кузишина Р.І. на прийом. Рекомендував хірург з Орлика . Адекватний дядько, призначив нормальне лікування, я ще після нього консультувалась у Попика, той те ж саме призначив.

Повідомлення відредаговано zOzyLKa: 18 February 2011 - 15:27

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Annet-medik 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2011 - 14:56

Я би також радила звертатись в Чорнобильську лікарню до Щуровского. Особисто маю погане вреження про ортопеда з Охматдиту ПрусенкаВ.І. В доці нерівномірні складочки на ножках. Зробили в Чорнобильській лікарні в Жельова УЗД - немає ядер окостиніння. Але дисплазіі не виявлено. Нам порадили звернутись до лікаря Прусенка. Мене хвилювала проблема окостеніння, оскільки в нашої доці швидко заростає тімячко і препарати кальцію вживати не можна. Лікар Прусенко, не довіряючи результату УЗД Жильова, відправляє нас на рентген. Заключення рентгенолога збігається з УЗД і дисплазії не виявлено. Але лікар, глянувши на знімок, все ж ставе свій діагноз- дисплазія. Відправляє в аптеку за стременами. Не забуваючи при цьому дати рецепт для їх купівлі зі своєю печаткою (щоб потім отримати проценти за надісланих ним пацієнтів). Ніяких порад на рахунок ванн з сіллю та хвоєю, електрофорезу він не давав. Сказав тільки зробити масаж і порадив СВОГО масажиста, оскільки інші масажисти не компетентні (напевно і від масажиста отримує проценти, ). Два місяці потрібно бути в стременах і час від часу приходит до нього на огляд (відповідно за кожен огляд потрібно платити). В стременах ми промучились три дні. А потім мене почали брати сумніви на рахунок того діагнозу. Звернулись до Щуровського і він нас заспокоїв: ніякої дисплазії нема в дитини і потреби в стременах не має. Дуже дивувався для чого нам їх призначили. А зовсім недавно я дізнаюсь, що моя родичка, дитина якої місяць проходила в стременах( після консультації в Прусенка і поставленого ним діагнозу - дисплазія), зробила повторне дослідження і проконсультувалась в декількох лікарів. І як ви думаєте? Дисплазії в дитини не виявлено! Цей лікар напевно всіх дітей одягає в стремена і на цьому непогано заробляє. МОЯ ПОРАДА: консультуйтесь в різних лікарів, не довіряйте одному лікарю. А зокрема - Прусенко В.І. І нехай Ваші дітки будуть здорові!!!!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Звіздочка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2011 - 18:28

Перегляд повідомленняAnnet-medik (23.2.2011, 14:56) писав:

Я би також радила звертатись в Чорнобильську лікарню до Щуровского. Особисто маю погане вреження про ортопеда з Охматдиту ПрусенкаВ.І. В доці нерівномірні складочки на ножках. Зробили в Чорнобильській лікарні в Жельова УЗД - немає ядер окостиніння. Але дисплазіі не виявлено. Нам порадили звернутись до лікаря Прусенка. Мене хвилювала проблема окостеніння, оскільки в нашої доці швидко заростає тімячко і препарати кальцію вживати не можна. Лікар Прусенко, не довіряючи результату УЗД Жильова, відправляє нас на рентген. Заключення рентгенолога збігається з УЗД і дисплазії не виявлено. Але лікар, глянувши на знімок, все ж ставе свій діагноз- дисплазія. Відправляє в аптеку за стременами. Не забуваючи при цьому дати рецепт для їх купівлі зі своєю печаткою (щоб потім отримати проценти за надісланих ним пацієнтів). Ніяких порад на рахунок ванн з сіллю та хвоєю, електрофорезу він не давав. Сказав тільки зробити масаж і порадив СВОГО масажиста, оскільки інші масажисти не компетентні (напевно і від масажиста отримує проценти, ). Два місяці потрібно бути в стременах і час від часу приходит до нього на огляд (відповідно за кожен огляд потрібно платити). В стременах ми промучились три дні. А потім мене почали брати сумніви на рахунок того діагнозу. Звернулись до Щуровського і він нас заспокоїв: ніякої дисплазії нема в дитини і потреби в стременах не має. Дуже дивувався для чого нам їх призначили. А зовсім недавно я дізнаюсь, що моя родичка, дитина якої місяць проходила в стременах( після консультації в Прусенка і поставленого ним діагнозу - дисплазія), зробила повторне дослідження і проконсультувалась в декількох лікарів. І як ви думаєте? Дисплазії в дитини не виявлено! Цей лікар напевно всіх дітей одягає в стремена і на цьому непогано заробляє. МОЯ ПОРАДА: консультуйтесь в різних лікарів, не довіряйте одному лікарю. А зокрема - Прусенко В.І. І нехай Ваші дітки будуть здорові!!!!
А нам Прусенко навпаки зняв діагноз дисплазія після 4світил ортопедіі включно з киівськими і нам вже ? років і про нього в нас найкращі спогади А моій кумі прооперував малому вроджену ваду пальця фаланга середнього пальця в 3 була більша від інших іх хотіли ще в 1рік оперувати а він порекомендував почекати і це йому зробили в 5 зараз все ок ми йому вдячні і грошей в нас не взяв

• Back To Top

Користувач поза мережею   Kitten_Lviv 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2011 - 19:11

Ми були в ортопеда Костюка Андрія Ігоровича з охматдиту, враження склав приємне, все пояснив і розяснив. Оглянув малого (дільничний хірург запідозрив дисплазію), той погано розвів ніжки і лікар відправив нас на перший поверх на рентген. Процедура дуже швиденька , правда була трохи черга, лікарка дуже приємна. Рентген показав , що немає ядер окостеніння (нам майже 7 міс.). Лікар призначив хвойні і сольові ванночки (через день протягом 3 міс. і робити трохи перерву) і професійний масаж (10 сеансів). Я попросила його порекомендувати добру масажистку і він на наступний день познайомив нас з їхньою місцевою масажисткою. Після курсу масажів малий дуже гарно розводить ніжки ( до того, навіть і близько так не було). Залишилося , щоб рентген підтвердив , що все ОК.

Повідомлення відредаговано Kitten_Lviv: 28 February 2011 - 19:12

• Back To Top

Користувач поза мережею   ZARA 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 05 March 2011 - 23:50

Перегляд повідомленняAmanda (18.2.2011, 15:18) писав:

Поділіться, будь-ласка, хто має, номером Попика! Буду дуже вдячна!

Amanda, скидую вам телефончик, - Попик дуже толковий дядько, ми теж стоїмо у нього на обліку.
Коли в Охматдиті цікавилася в знайомих лікарів їхніми ортопедами, мені там сказали, що такаго рівня як Попик тут не знайдете.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Karina 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 March 2011 - 16:57

Ми теж лікуємося в Щуровського. Не цяцькається, коротко але по суті. Сподіваюся що довго з ним співпрацювати не будем... Теж чула про Попика хороші відгуки.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Black Cat 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 April 2011 - 12:54

Попик і Щуровський дійсно хороші спеціалісти. Але знаючи про зайнятість Щуровського ( я до нього з третього разу попала ), з дитиною вирішили спочатку поїхати до Попика. Приємний мущина похилого віку, говорив дуже розумні речі, оглянув дитину, дуже довго дивився як вона ходить. Приділив часу дуже багато. Приємно, що є ще справді щирі людяні лікарі.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 11 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн