Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Про політику - 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Що почитати на порталі?
АДВЕНТ-КАЛЕНДАР - Ідеї для створення
Тактильна втома: що це таке і чому потрібен відпочинок від дитини і чоловіка
Книжкові миколайчики
КАШЕЛЬ У ДІТЕЙ: ЩО РОБИТИ?

ДО ДНЯ СВЯТОГО МИКОЛАЯ ЛИШЕ МІСЯЦЬ!!!
ВИ ГОТОВІ ДО ОБМІННИКА? Лишайте заявку у темі !

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 97
  • 98
  • 99
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Про політику - 2 Продовжуємо говорити... Оцінка: ***** 4 Голосів

Користувач поза мережею   kati-lok  

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 30 May 2014 - 13:19

Реальне відео
Особливо на 5,08хв.... Нащо машина якщо немає дороги і ги-ги-ги...

Повідомлення відредаговано kati-lok : 30 May 2014 - 13:22

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Devil wears Prada 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2014 - 22:36

І анекдот для від Росії . Росія відкрила кримінальну справу проти Нац. Гвардії та ПС.
Спойлер

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   madamchen 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 May 2014 - 23:16

От, що мене шокує, так це українська ментальність, закидати камінням без усякого суда і слєдствія. Ні, це не означає, що я поділяю погляди Костиної мами, але на її захис мушу стати. Зауважте спілкується вона, тут на форумі, українською, тим самимим вона вже доводить, що на сепаратистів чи то терористів не схожа. Ми всі дуже сильно кричимо про російську пропаганду, а що у нас нашої, доморощеної нема. Я вже давно не дивлюсь зомбоящик, а коли не прийду до свого свекра, в нього завжди 5 канал увімкнено - Порошенківська пропаганда. Хотіла подивитись Шустер Лайф, а його Юлька озурпувала. Ну а Ляшко, то взагалі окрема тема. Кремиль має свого клоуна - Жиріновського, а у нас свій - Ляшко:)ІМХО

Я не живу в Донецьку, тому не маю морального права розповідати Костиній мамі, що у них там коється, це вона, як свідок може нам розповісти, Потрібно людину запитувати, натомість ви нападаєте.

Костина мама, маю до вас декілька запитань, звісно їх можу написати і в приват, але думаю усім буде цікаво вас ПОЧУТИ

1.Ви, ваша сім*я і родина, ходили "голосувати" за ДНР?

2. Яким бачине майбутнє Донецька, в складі унітарної України, чи може вас тягне в Росію?

3. Ви на свої власні очі бачили американців чи іншиш іноземців, які воюють проти терористів в АТО?

4. Кадировців бачили? Як до них ставитесь?

Сподіваюсь на чесну, відверту відповідь. І ще одне прохання, якщо ви погодитесь дати на них відповідь, то обгрунтуйте і поясніть свої погляди, більш широко. Якщо "голосували" за ДНР, то чому і які у вас сподівання і т.д.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Меїн 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 31 May 2014 - 07:19

Я думаю через призму подій у наших форумчанок цілком адекватна реакція на дописи Костиної мами.Тим більше,з самого початку у мене склалось враження,що метою цих дописів було не донести до нас важливу інфо про стан подій у Донецьку,а нав'язати те,що і так усі бажаючі можуть почути з інформпростору сусідньої держави.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Serheevna 

• Своя людина
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі
  • Подякували: 1

Відправлено 31 May 2014 - 08:05

madamchen, все ж таки у нас і насправді зі Сходом різний менталітет, різні цінності, різний патріотизм. Бачила-читала на інший форумах, як жителі Сходу називають Україну, а пишуть виключно з маленької букви. Тоді як Росія-лише з великої. Костина мама порівнювала Схід і Захід, і чомусь теж в одному реченні двічі написала Схід з великої, а Захід-з маленької. Думаєте це випадковість? Впевнена, що ні. Багато жителів Сходу просто не люблять Захід, рахують нас нижчими. І все! І пояснити чому саме- не можуть. Для них краще, коли ходили по їхніх містах терористи, росіяни, кадировці зі зброєю на плечах, забирали машини, грабували магазини, банки, людей і це було нормально. А коли приїхали наші воїни захищати свою землю-то відразу ж приїхали посланці київської хунти!!! Хоча та "хунта", як вони її називають, справно виплачувала і виплачує пенсії, зарплати, дитячі, хоче зберегти наші землі-але все одно погані...

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jozh 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 10:35

А я б дуже попросила переставати вже ділити Україну на Схід та Захід. Цей поділ нас губив, і цей поділ вже згорів в вогні Майдану, наш народ вийшов звідти очищеним і цілісним. Хай - різними, хай - кожен зі своїми думками, хай - кожен якась окрема особистість зі своїми поглядами на життя, але якщо в душі болить серце за Україну, то решта не має значення. І Донецьк - це теж Україна, навіть якщо там залишиться хоча б один патріот. Але - цей один патріот коштуватиме більше, ніж уся та купа приблуд, які лише випадково називаються громадянами України. І цього одного патріоту достатньо, щоб у Донецьку був шанс, і щоб підтримати його.
Кожен, хто зараз ще ділить на Захід та Схід, - грає на руку сепаратистам, навіть якщо того сам не бажає. Я так вважаю твердо.

Повідомлення відредаговано jozh: 31 May 2014 - 10:36

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 10:40

Перегляд повідомленняjozh (31 May 2014 - 10:35) писав:

А я б дуже попросила переставати вже ділити Україну на Схід та Захід. Цей поділ нас губив, і цей поділ вже згорів в вогні Майдану, наш народ вийшов звідти очищеним і цілісним. Хай - різними, хай - кожен зі своїми думками, хай - кожен якась окрема особистість зі своїми поглядами на життя, але якщо в душі болить серце за Україну, то решта не має значення. І Донецьк - це теж Україна, навіть якщо там залишиться хоча б один патріот. Але - цей один патріот коштуватиме більше, ніж уся та купа приблуд, які лише випадково називаються громадянами України. І цього одного патріоту достатньо, щоб у Донецьку був шанс, і щоб підтримати його.
Кожен, хто зараз ще ділить на Захід та Схід, - грає на руку сепаратистам, навіть якщо того сам не бажає. Я так вважаю твердо.
Згодна, є - українці, а є зрадники. І ті зрадники поганять все українське. Можливо, ви не повірите, але такі приблуди є і серед нас , на Заході. Є такі , які очорнювали Майдан і зараз волають - віддайте Донбас, або гірше , що не проти бути росіянами.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 11:56

На Майдані підпалили шини та кидають "коктейлі Молотова", пожежників не підпускають

На Майдані протестують проти прибирання наметів.

На барикаді з боку Бессарабського ринку горять шини. Люди, що знаходяться на Майдані, протестують проти розбору споруд, кидають на асфальт "коктейлі Молотова", повідомляє "Комсомольськая правда в Украине".

Зранку приїхали співробітники комунальних підприємств з трактором - демонтувати споруду, через це і стався конфлікт. Люди заявили, що розходитися не збираються і в разі чого влаштують третій Майдан.

Під'їхала пожежна машина, але гасити вогонь не дали.

Що це? Провокації? Яка роль Майдану зараз? Які функції він зараз виконує? Реальний ідейний майдан можна зібрати в будь-який момент, якщо буде така потреба ( дай Бог, щоб не було більше). А ці барикади в центрі міста й ярмарка сувенірів точно нічого патріотичного в собі не несуть ( ІМХО)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   turquoise 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 12:47

Перегляд повідомленняSerheevna (31 May 2014 - 08:05) писав:

madamchen і чомусь теж в одному реченні двічі написала Схід з великої, а Захід-з маленької. Думаєте це випадковість? Впевнена, що ні. Багато жителів Сходу просто не люблять Захід, рахують нас нижчими. І все! І пояснити чому саме- не можуть.

ця пропаганда про Малоросію, про штучність української мови, про те, що патріотизм чи національне усвідомлення в Україні рівнозначне фашизму - це все велося ще за Царату. тому дивуватися нема чого. це вже в генах. особливо в генах тих, кого на місце винищеної в сибірах та голодоморах української інтелігенції привезли сюди на схід з Росії, аби ми мали те, що маємо зараз(... але є позитив! величезний позитив. якби не важко було нам визнавати - те, що діється зараз на Сході це своєрідне очищення України від того бруду, який лила на нас Росія всі ці роки і століття. це своєрідний катарсис, який врятує нашу націю, хоч і погубить багатьох, на жаль...

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jozh 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 13:02

Перегляд повідомленняDevil wears Prada (31 May 2014 - 11:56) писав:

Що це? Провокації? Яка роль Майдану зараз? Які функції він зараз виконує? Реальний ідейний майдан можна зібрати в будь-який момент, якщо буде така потреба ( дай Бог, щоб не було більше). А ці барикади в центрі міста й ярмарка сувенірів точно нічого патріотичного в собі не несуть ( ІМХО)

Ті, хто реально приймав участь в тих подіях, давно вже або вдома, або воюють за Україну в інших місцях. І це не лише моя думка. На барикадах там у центрі Києва - це вже не Майдан, а бозна що. Лише дискредитують зараз саму ідею, саму суть такого повстання народу. :(

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 13:49

Перегляд повідомленняjozh (31 May 2014 - 13:02) писав:

Ті, хто реально приймав участь в тих подіях, давно вже або вдома, або воюють за Україну в інших місцях. І це не лише моя думка. На барикадах там у центрі Києва - це вже не Майдан, а бозна що. Лише дискредитують зараз саму ідею, саму суть такого повстання народу. :(

Наші думки тут співпадають повністю!

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нічлава 

• Найактивніша форумчанка
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2014 - 20:55

Майдан це не тільки барикади. Це зміна свідомості. Якщо людина готова змінювати себе і країну, то барикади тут ні до чого.
Пора їх прибирати з центру столиці.

My Signature
Свобода - це не те, що вам дали. Це те, що не можна у вас забрати. (Вольтер)
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2014 - 18:18

Підтримую цілком, що барикади потробно розбирати та повертатися до нормального життя. Думаю також, що багото тільки зараз підїхали і сидять там чекаючи на дії уряду. Що мене лякає- це те, що вони погрожують, якщо не буде хорошої роботи уряду, не буде змін в державі- то вони третій Майдан піднімуть. Але ж нереально змінити за один день те, що роками робилося неправильно. Янукович та йому подібні завели державу в цей безвихідь не за один день. Відповідно і зміни в кращу сторону не будуть ні за один день і навіть не за один місяць. То що вони думають там пару років відсиджуватися і чекати на краще майбутнє?

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2014 - 19:28

Сепаратиська зараза розповзається далі на південь.
Спойлер

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   miren 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 01 June 2014 - 19:48

Перегляд повідомленняЗайка* (01 June 2014 - 18:18) писав:

Підтримую цілком, що барикади потробно розбирати та повертатися до нормального життя. Думаю також, що багото тільки зараз підїхали і сидять там чекаючи на дії уряду. Що мене лякає- це те, що вони погрожують, якщо не буде хорошої роботи уряду, не буде змін в державі- то вони третій Майдан піднімуть. Але ж нереально змінити за один день те, що роками робилося неправильно. Янукович та йому подібні завели державу в цей безвихідь не за один день. Відповідно і зміни в кращу сторону не будуть ні за один день і навіть не за один місяць. То що вони думають там пару років відсиджуватися і чекати на краще майбутнє?

Третій Майдан сам підніметься, якщо все буде й надалі таким чином "змінюватися", от тільки, нажаль, ми самі ще не доросли до змін про які так любимо говорити... брали- беруть, давали-дають, на місцях ті ж самі, а то і гірші...

My Signature
Мій боже милий, знову лихо!.....
Ми заходились розкувать
Своїм невольникам кайдани.
Аж гульк!.. Ізнову потекла
Мужицька кров! Кати вінчанні,
Мов пси голодні за маслак,
Гризуться знову. (Т.Шевченко)
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Svitti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 June 2014 - 19:52

А мене найбільше вбила теза Костиної мами про те, що "зачищали аеропорт". А як бути і що робити в такому випадку українській армії? Віддати такий надзвичайно стратегічний обєкт ворогам?! Ви собі таке взагалі уявляєте?
Я з розумінням відношусь до позиції жителів Донбасу, розумію культурні, моральні відмінності. Але оцього відділення ніяк нерозумію. Донбас був у складі України вже біля 100років, і до того історія виляла. Для чого простим людям ця міфічна федералізація, я вже мовчу - ДНР,ЛНР.??? Воно потрібно тільки місцевим царькам типу Ахметова, Єфремова і ко. Я вже мовчу про реванш Яника.
Мене цікавить від вас, Костина мама, одне - ви дійсно бачите ( і до цього багато років на цьому форумі) у нас , західняків, націоналізм-фашизм?

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Angell 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 02 June 2014 - 06:12

Проблема з Майданом двояка. З одного боку там поналазила купа "лівих" людей, які до реального Майдану не мають жодного відношення. З іншого боку - там все ще є люди, які були там з першого дня. Тобто, пробули там півроку, пройшли ту всю м'ясорубку і події. Їх не можна отак просто "попросити" і відправити по домах. Цим людям потрібна соціальна адаптація, робота з психологами. ІМХО, виділили б їм якусь будівлю в Києві, чи під Києвом, створили б там організацію "Майдан", а палатки з барикадами вже б почистили. Придумали б їм якесь заняття, там депутатвв контролювати на засіданнях ВР, щоб не прогулювали, якийсь антикорупційний контроль, чи щось таке...

Повідомлення відредаговано Angell: 02 June 2014 - 06:13

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 June 2014 - 19:39

Зайшла в новини:

Цитата

Росія хоче змусити Київ до переговорів із донецькими терористами

Ну не дурдом?? В своїй країні порядку немає- то будемо учити сусідні держави :(

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Філомена 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 6

Відправлено 02 June 2014 - 19:49

Ну Росія багато чого хоче - у нас уже є президент і Росії прийдеться з цим змиритись. 70 -річчя відкриття другого фронту - ця подія буде відбуватись у Франції крім країна учасниць Другої світової буду запрошені гості а те що там буде Порошенко добрий знак . Мені здається що на якійсь вислови Лавров, Чуркіна особливо не звертають уваги .У Росії зараз інша печаль - то нехай журяться своїми проблемами .

My Signature
В очікуванні дива...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор
  • Подякували: 1

Відправлено 02 June 2014 - 20:11

Оскільки ця тема вже має 100 сторінок, запрошую вас у нову темку:) - https://www.malecha.o...showtopic=62126

My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 99 Сторінок +
  • « Перша
  • 97
  • 98
  • 99
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Martlet світлина
О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 December 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн