Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: рейтинг лікарів. НАЙГІРШІ. ЛУЦЬК - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Благодійний розіграш книги!

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

рейтинг лікарів. НАЙГІРШІ. ЛУЦЬК бойкотуємо лікарів ЛУЦЬК Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Аніта G 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 April 2014 - 07:33

Доброго дня, батьки!
В нашій країні є багато недостойних лікарів. Ні, не так... в нашій країні практично немає достойних лікарів.
Якщо Ви знаєте лікарів, які, на Вашу думку, займають чуже місце у світі медицини; які похабно та безвідповідально відносяться до своєї роботи; які не уважно ставляться до Ваших діток та до Вас; та які не гідні називатись лікарем - тоді Вам сюди. Пишіть їх імена, нехай знають їх усі, та й вони самі.
Пишіть, будь ласка, прізвище, спеціальність та посаду( якщо така є) так званого лікаря. Можете пояснити Ваш вибір.
І, дуже попрошу, не перетворювати тему на дискусію "за" і "проти". Тут тільки негативні відгуки, кількість яких ми разом підрахуємо пізніше. А схвальні думки на захист сучасних ескулапів можете залишити в темі про лікарів педіатрів та інших спеціалістів.

Хочу одразу вказати Цеслів Роман Іванович- дитячий невролог в обласній лікарні. Неук. Може легко зкалічити дитину.
Даньчук Елла Володимирівна - завідуюча неврологічним відділенням тієї ж обласної лікарні. Жахлива, некомпетентна, неуважна, зверхня хабарниця. Якщо попадаєте до неї готуйте гроші. І це не забезпечить Вашій дитині нормального лікування чи хоча би відношення.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   _Аліна_ 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 April 2014 - 08:13

Аніта G, до речі, до Елли Володимирівни нам парадили їхати знайомі, бо в Нововолинську нормального невропатолога дитячого немає. Про неї нічого особливого сказати не можу, подивилась дитину, направила на обстеження одне, виписала ліки. Нам допомогло, правда чомусь відразу не подумала про ті ліки почитати в неті.. як виявилось вони дуже сильні й їх назначаюють діткам, в яких ДЦП чи сильні розлади.. а в нас всього навсього було кліпання очками.
Я б до цього списку ще віднесла хірурга Дитячої обласної лікарні Мартинюка (молодшого). Бо якщо його батько - Валентин Федорович (завідуючий хірургічним відділенням)- справжній АС і він мою дитину витягнув по суті з того світу, то син його рідкий неук й назвати його справжнім хірургом я особисто не можу.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   julinchik 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 15 April 2014 - 15:10

1. Петровский Вадим Валентинович, клініка "Боголюби"
2. Колесник Ганна Василівна (завідуюча малоінвазивною хірургією в міській лікарні), знаю, що багато мають про неі хороших відгуків, але весь жах з іі обманом я навіть пересказувати не хочу
My Signature
Спойлер

"Ви експресивна, імпульсивна, енергійна, справедлива і дуже прямолінійна. останнє в нас люди не дуже сприймають" - ось таку коротку характеристику дала мені одна з форумчанок і я згідна з нею на 200%.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   карамболь 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 April 2014 - 17:15

Житинська Світлана Володимирівна
дитячий та підлітковий гінеколог ...
кільки ця мила особа мені аналізів приписала і лікувала від чого могла своїми дорогими препаратами, і то тільки тих лікувала у кого вже був СА з хлопцем ..всі інші здорові ..і то в 15 - 17 років!! На тиждень з її лікуваннями йшло до 500 грн , а на той час це було багато..

а головне після лікування супер дорогогим але помічним препаротом який вона мені прописала ще й сказала де купити, і який я не купила і не лікувалась сказала що саме він мені поміг все чисто і все здорова!!! зі мною, тоді ще було дві знайомі ..ситуація аналогічна ..один препарат лікує все

Навіть підлітків дурять!!
My Signature
Зображення

Весна рясніла веселками багряними
Сади розквітли ароматами духм'яними
Картопля звилась на городі в бур'яні
І вітерець поніс листочки трав'янві

Тетяна колискову з ніжністю співала
До серця свого сина пригортала
Уже тихенько вечірня зірочка згасала
Вона від щастя сльози утирала ...
Yairam :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   nana2010 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 15 April 2014 - 20:18

julinchik, а можна про Колесник детальніше?Якщо тут ні-то в приват.
1)Як на мене то Демчук,горе-лікар-гінеколог у 2 полікл.
2)Гайволя-невропатолог у 2 полікл. нездара ще та!А також її колега Мельник,яка навіть оглянути не може і не хоче без грошей!
3)А Житинська то ше та хабарниця!Гнати таких потрібно в шию!
4)Коник-зав. від. урології міська лікарня.Некваліфікований на свою посаду і категорію лікар,який загубив багато життів людей.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Llola 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 16 April 2014 - 07:34

Згідна з Анітою G. Нехай всі знають про таких позорних лікарів.
1. Цеслів- дитячий невролог в обласній лікарні!
2. Дейкало- гінеколог в жіночій консультації. Раніше була дуже хорошим, уважним лікарем. А зараз, чи то загордилася, чи то зажерлася. Вагітною довелось терміново піти до неї на прийом, бо були проблеми, так вона мене навіть дивитись не захотіла. Зате на платному прийомі на УРА. Я чула про таке ж не від однієї жінки.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2014 - 08:06

Ще Струк ДмитроСтепанович в Волинській обласній лікарні .. Щелепно-лицьовий хірірг..робив операцію мені, можливо так лікар від Бога ..але хабарі дере не по людськи ..маленька операція за хвилин 15-20 по видаленню кисти, плюс до того дали список на 600 добрих гривнів..так ще і віддячити йому сказав 500 грн..а куди діватись було, якщо в роті ще шви не зняті
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ріночка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2014 - 09:18

Дівчата, хорошу ви тему створили!!!!!!!
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2014 - 10:21

Приєднуйтесь усі!!!!!!
Щомісяця будемо підраховувати голоси, щоб визначити переможців звання "ГАНЕБНОГО ЛІКАРЯ". Можна наш рейтинг ще й по усіх соц мережах розіслати. Нехай люди знають своїх героїв.
  • 2
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 April 2014 - 08:30

Аніта G, та думаю тут про них більше взнають... можливо вони і самі про себе прочитають, буде їм наука!
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 April 2014 - 15:54

Напевно, Ви праві!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   cafe latte 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 May 2014 - 22:12

Закордонець Ю.М. - алерголог (за сумісництвом гастроентеролог) в дитячій обласній. Враження від неї вкрай негативні, як чисто про людину так і про лікаря.

І в обласній дитячий Гітуляр - ортопед, малт ми проблеми з ніжками (дисплазія), нам його порадили як кращого з ортопедів, в результаті - огляд дитини менше як хвилину, нічого не розповів, каже їдьте в таку то аптеку, купуйте стремена - і 3 місяці як льоду в них мучтесь і більше нічого не допоможе. Побували ми ще в двох лікарів - в результаті за 5 сеансів масажу дитині все вправили на місце і тьфу-тьфу бігає вже другий рік після того. А 100грн за ту хвилину бігом заграбастав. Повбивала б таких лікарів! Хотілось потім через місяць прийти і показати йому доню, але нічого не докажеш, всеодно вся відповідальність на батьках.

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamochka2 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 May 2014 - 15:44

куцик ярина степанівна-стоматолог,на грушевського приймає.ЖАХ!такого здирництва в житті не бачила+некомпетентність+неврівноваженість
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   deerion 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 June 2014 - 18:18

Шо аж так дорого? збирались туди усією сімєю піти - мені друг порадив.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лайм@ 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2014 - 15:01

1. Шендибило Л.Я. - заявила де це ти бачила ,що безпліддя лікують за пару місяців. Виявляється в неї є мірки лікувааня хвороб роками!!!! Мені аж погано стало коли вона сказала те страшне слово, я прийшла до неї пролікуватись перед вагітністю, а вона на мені мало хрест не поставила.
2. Петровський В.В. - дуже хитрий,вміє заговорити по самі вуха, будьте обережні, знаю що багато дівчат довго ходять під "враженням" від його прийомчиків.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мамине щастя 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 December 2014 - 23:54

Для мене найгірший лікар м. Луцька - Романюк Феодосій Олександрович, працює лікарем-хірургом вищої кваліфікаційної категорії в Міській лікарні №2, крім того ще й заслужений лікар України. Коротко моя історія. Коли моя дитина була на грудному вигодовуванні, то приблизно через 2 міс. після її народження в молочній залозі утворилося невеличке утворення, яке можна було зцідити. В той момент людини, яка мені допомагала не було (фахівець в цій справі). І я пішла до Романюка, він призначає укол в груди з токсичною речовиною, це при тому, що я мама, яка годувала. Далі через декілька днів, сказав прийти та обстежитись. Я прийшла, висновок - вскривати. Це після невеличкого утворення. Що ж заслужений лікар України штучно спровокував мені гнійний мастит. А вилікував мене дійсно кваліфікований лікар-маммолог - Федорчук Володимир Миколайович. я йому дуже за це вдячна. Раджу всім дівчатам та жінкам тільки цього дійсно професійного та уважного лікаря. А до Романюка Феодосія ні в якому випадку не звертатись. Я звернулась до нього здоровою жінкою, а після його маніпуляцій заробила гнійний мастит.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rozumashka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2015 - 10:14

Дільничий терапевт Бойко (дівоче Карплюк), Луцька міська поліклініка № 2, на вигляд мила та привітна, але це ще та нездара. Не задумуючись називає гайморит гімороєм і нічого в цьому не помічає. Щось хочеш детальніше запитати, то по її словам бачиш що вона досить не компетентна і говорить просто нісенітницю. В лікуванні назначає усім одне і теж, не зважаючи на те, що мене даний антибіотик яким вона лікує мене тричі уже за третій рік тільки під іншою назвою, мене не виліковує, а вона з легкістю може закрити лікарняний навіть якщо є температура, причому ситуація зі здоров"ям досить серйозна, а вона пояснює що це залишкові явища. Оскільки турбується щоб, не дай Боже, перебільшити кількість лікарняних днів. У черзі може сидіти по 10 і більше пацієнтів, а вона півгодини теревенить нахабно з провізором-фармацефтом за що отримає відсотки за призначені хворим відповідні ліки які фармацефт їй прорекламувала і робить образливе обличчя коли пацієнти намагаються зайти в кабінет і просять все-таки розпочати прийом.В результаті змушена лікуватись у приватного лікаря.

Повідомлення відредаговано Rozumashka: 13 March 2015 - 10:34

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   irchikom 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 16 April 2015 - 15:04

Перегляд повідомленняЛайм@ (27 August 2014 - 15:01) писав:

1. Шендибило Л.Я. - заявила де це ти бачила ,що безпліддя лікують за пару місяців. Виявляється в неї є мірки лікувааня хвороб роками!!!! Мені аж погано стало коли вона сказала те страшне слово, я прийшла до неї пролікуватись перед вагітністю, а вона на мені мало хрест не поставила.
2. Петровський В.В. - дуже хитрий,вміє заговорити по самі вуха, будьте обережні, знаю що багато дівчат довго ходять під "враженням" від його прийомчиків.

Не можу з Вами погодитись на рахунок Шендибило Лариси Яківни. Вона дуже хороший та відповідальний лікар. Саме вона допомогла мені завагітніти. А щодо лікування безпліддя, то вона безперечно права - це справа не кількох днів, особливо коли йдеться про гормональний збій.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Elena Ms 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 October 2015 - 15:24

Мусіна Світлана Геннадіївна - дільничий педіатр, Луцька міська дитяча поліклініка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Воїн Світла 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 March 2016 - 21:43

Доповню цей ганебний список ще однією людиною, з якою мене звела хвороба в 2 поліклініці. Ім"я її Колобова Євгенія Павлівна. Колись була дільничим(не дуже хорошим по словах знайомих), а зараз керує оформленням груп інвалідності. Після спілкування з нею можна інфаркт отримати...Високомірна, кричить по будь-якій причині на нещасних хворих людей і не дай Боже попасти їй не під настрій, якшо вінв неї взагалі буває...Та шо там казати, якшо вона і на своїх медиків кричить постійно і кидається! От що буває коли неврівноваженій людині дають владу в руки...
коли в нашій країні будуть нормальні лікарі?! задумайтесь люди
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 2 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Щаслива Зірка світлина
Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- чекаю на вас!)) і не тільки я) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

08 Dec 2018 00:44

Показати коментарі (1)

Санджана світлина

Санджана  Запрошую всіх бажаючих на "Літературний флешмоб 2019року!" https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=71348&st=360&gopid=2835981

04 Dec 2018 10:09

Nata_Nata світлина
Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 March 19 )

• З днем народження
    vishka 
    - Вік: 32

Перекладач онлайн