Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Догляд та виховання близнят, двійнят, погодок 2 - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 53 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Догляд та виховання близнят, двійнят, погодок 2 ділимося лосвідом Оцінка: ****- 4 Голосів

Користувач поза мережею   anne* 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 18 February 2013 - 15:30

І ми трошки про себе напишемо.
На двір ходимо, не щодня, але часто (минулий цілий тиждень були) на 1-1,5 год.
Машиною з ними ще сама не впускалася, але на весні планую спробувати, крісла маємо вже більше року, тепер лише мені відважитися, бо на разі лише татко нас возить )))
Спати на ніч вкадаємо обох разом, малий не засне раніше від малої, чекає поки вона відрубається. Часом колишемо в ліжечку (доцю), а інколи просто погладжую по голівці. Синочок простіше, йому досить бутилочки з рідиною і він спить :))) На обід теж роздаю бутилочки з кампотом і сиджу просто біля них, чекаю поки заснуть. Хоча зрідка також влаштовують "концерти по заявках" і годі їх вкласти, ще й вночі вміють прокинутися і почати щось собі балакати.
Горщики в нас два різних (кріселко і у формі зайця, овальний), часом сваряться за них. Але реально на горщик ходить лише Данік, а Яна рідко. Ми вже вміємо самі зняти собі колготки і сісти на горщик коли є потреба (він у нас на видному місці стоїть), а часом може просто у колготах сісти на нього і попісяти.Проколи є, але все рідше. А мала посидить 5 хв встане і попісяє на підлогу, тому вона переважно у памперсі ще.
Я не парюся особливо по тому, сусідки малий до 1,9 взагалі боявся горшка, а в 1,10 обходяться без підгузків. Все дуже швидко відбулося )))

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NikaLovely 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 February 2013 - 22:42

Всім привітики. Час так швидко летить і так дітки змінюються з часом! Ще недавно тут жалілася, що мої зовсім не хочуть топати по снігу, що прогулянки - то жахіття. І сьогодні зрозуміла, що все поступово змінилося. Малі спокійно їздять в санчатах, бігають по снігу, ліплять пасочки, всі довольні. Щоправда, ходимо гуляти лише по годині, але намагаємося робити то два рази на день.
Спати вкладаємося самі, але я маю бути присутня або в кімнаті, або десь поруч. Буває, треба когось за руку потримати або по голівці погладити. Якщо настрій гарний і дітки гарно побігали і перед сном спокіно посиділи і послухали казочки, то засинають самі переважно. То вдень. На ніч засинали донедвна жахливо, по годині часу товклися в ліжках і мене не відпускали з кімнати. Довелося змістити час вкладання на пів години. Тепер п'ють і засинають за хвилин 5-10. Сподіваюся, так буде і надалі. Я ладна і ще пізніше їх вкладати, або вночі не гуляли, бо стали полюбляти останнім часом прокидатися і пару годин помуркотіти і пововтузитися. Особливо класно, коли один за одним то роблять. Вже чекаю-недочекаюся весни, щоб гуляти ввечері довго-довго, думаю, спати будуть краще.
З горщиком знайомитися навіть і не пробуємо ще. Ховаю його від малого, бо той, як бачить, аж труситься і хоче на нього залазити ногами :)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   alooha 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2013 - 11:21

і я похвалюсь,мої почали ходити на горщик!в нас різних кольорів горщики,дівчатка в усьому так що перший раз їм дали то запамятовують і користуються кожен своїм :greeting:
ну і я переконалась,що всьому свій час горшки завжди стояли на видному місці,особливих зусиль я не приділяла,просто пішли і все, ну звичайно потім треба плескати і кричати урааааа!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   G@lynk@ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 February 2013 - 20:47

Перегляд повідомленняalooha сказав:

і я похвалюсь,мої почали ходити на горщик!в

Йой,як вам добре!!!дуже за вас рада!ще б моїх хто навчив...

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   лианочка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 01:03

Перегляд повідомленняG@lynk@ (19 February 2013 - 20:47) писав:

Йой,як вам добре!!!дуже за вас рада!ще б моїх хто навчив...

Привіт! Як ваші дівчатка, чи стало вже трішки лекше чим пару місяців тому.Бо в нас чим далі в ліс тим більше дров.Шкоду вже робимо свідомо, особливо . коли допомагає середущий, "не можна" розуміємо, але зовсім не сприймаємо, ляски по памперсах і нечемних лапках і мамин крик нічог не значить, слухають тільки діда.

і внас з горшками проблема, точніше не в малих , а в мене я просто їх не встигаю висаджувати. Підгузники боїмося зняти , бо багато какаєм по 3-4 рази на день, із старшимми так не було, можливо через те, що і ще на грудному годуванні!? Маю надію , що як потепліє, просто знімемо памперси і будем ВЧИТИСЯ! Бо так хочеться з"економити тих 400-500 грн! Горшки в нас звичайні, просто різних кольорів, таких є аж чотири, ще збереглися від хлопців, у ванній в нас як в садочку, до речі на канікулах моя Катруся пару раз просилася на горшочок, я більше цьому приділяла уваги, та тримала на виду, а тепер школа-садочок, весь час поспіх і ми вже знов закинули це діло!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 01:18

alooha, які ви молодці, а ми теж чекаємо тепла, хотіла б їх до 2-х років навчити, але чи вийде... побачимо

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ната Д 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 20 February 2013 - 10:11

або, я відлучала повільно. Почала в 11місяців. Спочатку забрала одне дненне годування, потім друге денне, десь через тижнів півтора третє. Внас лишилось тільки на ніч перед сном, і 3нічних. То було найважча. Спочатку прирала однете нічне середнє, вірніше я зробила помилку замінила його бутилочкою з молоком. ПОтім уже в 1.1 я відлучила повністю. Але плешечка в ночі так і лишилась, іобовязково перед сном.
Зараз думаю як забрати в них пляшечку.
Ось знайшламетодику правильного вкаладання малюка спати.Складно. АЛЕ ДІЄ.
Спойлер

Спойлер

Багато але почитайте. Звичайно з однією дитинкою то легше.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ванілька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 10:19

Перегляд повідомленняmama orsetti (17 February 2013 - 21:31) писав:

дівчата ви купляли горщики однакові? ну моделі-кольори.. чи треба чітко відділяти котрий - чий, чи немає різниці. Розкажіть, може я вже зважусь приступити до тої науки

В нас одинаковы по моделы, але рызних кольорыв. Вони все одно мыняються горщиками, так що я думаю, то не так важливо.

Перегляд повідомленняНата Д (20 February 2013 - 10:11) писав:

або, я відлучала повільно. Почала в 11місяців. Спочатку забрала одне дненне годування, потім друге денне, десь через тижнів півтора третє. Внас лишилось тільки на ніч перед сном, і 3нічних. То було найважча. Спочатку прирала однете нічне середнє, вірніше я зробила помилку замінила його бутилочкою з молоком. ПОтім уже в 1.1 я відлучила повністю. Але плешечка в ночі так і лишилась, іобовязково перед сном.
Зараз думаю як забрати в них пляшечку.
Ось знайшламетодику правильного вкаладання малюка спати.Складно. АЛЕ ДІЄ.

Я доню так відлучала - забирала по одному годування. Тоді без проблем з півтора до 2 рочків все вдалося.
А з хлопцями... Ну ніяк. Даю молочко - не п.ють і все. Годую чимось іншим замість молока (напр., кашка молочна, сочок і т.д.), все одно вимагають цицю.

Повідомлення відредаговано Ванілька: 20 February 2013 - 10:24

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 10:25

В нас однаокові, але кольори різні. Такі що як щось нароблять туди співає музика. То вони такі щасливі, як заграє музика.

Ванілька, в моє куми так. То вона заклеїла соскилейкопластиром і показує малій, та дивиться і не має. Спочатку плакала. Але згодом звикла підбужить(вонауже булаготова показати що не має) побачить не має, не має.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 10:30

Перегляд повідомленняНата Д (20 February 2013 - 10:25) писав:

В нас однаокові, але кольори різні. Такі що як щось нароблять туди співає музика. То вони такі щасливі, як заграє музика.

Ванілька, в моє куми так. То вона заклеїла соскилейкопластиром і показує малій, та дивиться і не має. Спочатку плакала. Але згодом звикла підбужить(вонауже булаготова показати що не має) побачить не має, не має.

В нас істерики коли пробую не давати цицю.
Ну якщо заклеювати, то значить, треба різко зупинити ГВ? А як тоді бути з молоком?

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 February 2013 - 10:37

Ванілька, то ви собі будете зціджувати потрошки, як вони не бачитимутьь.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bossy 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 21 February 2013 - 00:22

Привіт! Я сьогодні ходила купувати нові пляшечки. Ми маєм Dr.Brownes на 120 і 250 мл, але у тієі більшоі соска знизу дуже широка, така як у Avent. Вони не вміють з неі пити, бо та сосочка всюди і під язиком і за щічками, все з рота тече.
так от пішла в магазин, купила дві пляшки від Canpol. Ідем додому, а я дорогою розкручую одну, а там на пляшечці, де верх прикручується - ГУСЕНИЦЯ в павутинні O.O. Я була в шоці... Тоді ми вернулись в маг і мені поміняли, але я все провірила перед тим як брати.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 February 2013 - 18:16

Нічого собі... І то дитячі пляшечки. Ясно, що їх потрібно стерилізувати, але все ж... Уявляю собі як в тих магазинах зберігають товар.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 February 2013 - 23:02

Перегляд повідомленняBossy (21 February 2013 - 00:22) писав:

Привіт! Я сьогодні ходила купувати нові пляшечки. Ми маєм Dr.Brownes на 120 і 250 мл, але у тієі більшоі соска знизу дуже широка, така як у Avent. Вони не вміють з неі пити, бо та сосочка всюди і під язиком і за щічками, все з рота тече.
так от пішла в магазин, купила дві пляшки від Canpol. Ідем додому, а я дорогою розкручую одну, а там на пляшечці, де верх прикручується - ГУСЕНИЦЯ в павутинні O.O. Я була в шоці... Тоді ми вернулись в маг і мені поміняли, але я все провірила перед тим як брати.

Це дійсно жах , таке купити, але що поробиш! А мої і бутилочки беруть , п"єм коров"яче молоко і цицю.Планую відлучати після Паски, не рекомендують на це робити на голі дерева. Напевно буде важко, бо циця в нас як заспокоєння , розвага і допомога заснути.
Ваші дітки розуміють " не можна", бо мої категорично це не сприймають , закатують істерики , все має бути , як вони хочуть1

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2013 - 00:21

лианочка, мої розуміють "не можна" дуже добре, але лишать заборонене робити лише тоді коли воно їм не дуже важливо, а так лише на 1 сек зупиняються і далі за своє, і говори до них не говори, кричи-не-кричи вони у "своєму світі".

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2013 - 01:34

Перегляд повідомленняmama orsetti (25 February 2013 - 00:21) писав:

лианочка, мої розуміють "не можна" дуже добре, але лишать заборонене робити лише тоді коли воно їм не дуже важливо, а так лише на 1 сек зупиняються і далі за своє, і говори до них не говори, кричи-не-кричи вони у "своєму світі".

Ви пишете так якби про мої дівчат, якщо силою забрати , то буде істерика, биття ногами і хованка по кутах, а робити хатні справи потрібно?! Зауважила, що коли їх трішки розділити, то стає спокійніше!

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 February 2013 - 20:27

Перегляд повідомленнялианочка (25 February 2013 - 01:34) писав:

Зауважила, що коли їх трішки розділити, то стає спокійніше!

а я сьогодні ще раз переоналася, що моїх не можливо розділити. Доця раніше заснула на обід (в нас зараз дуже важкий період зубчиків), синочок не міг, а мамі ну конче треба було в магазин. Вирішила взяти малого з собою, а малу залишити саму (магазин близько від дому), почала його одягати, а він в плач, знімає з себе куртку, не дає взутися, показує на ліжечко і кричить "Нана" (це в нас Яна). Я навіть не очікувала такої реакції. Довелося залишити вдома на сусідку.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 February 2013 - 11:54

лианочка, мої добре розуміють. Ае не лишать поки не встану, як встану втікають.
anne*, я уже, мабуть, писала ми якось їх ліжечка розділили в різні кутки кімнати. Мусили вночі зсовувати.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 February 2013 - 22:42

Ната Д ! Добре ,що Ваші тікають, а мої такі істерики почали закатувати, що просто жах.І сварю , і жалію, вже виходжу з себе,а вони поки свого не доб"ються не заспокоюються! :girl_cray: :girl_cray: Хоч досвід є , але вже не знаю , що робити, стали просто невгамовні, може тому , що дві левиці, дуже сильно виражене почуття власності в обох.
Може хтось щось порадить, буду вдячна! :36_15_48:

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 February 2013 - 13:21

Перегляд повідомленнялианочка (27 February 2013 - 22:42) писав:

Нстали просто невгамовні, може тому , що дві левиці, дуже сильно виражене почуття власності в обох.
Може хтось щось порадить, буду вдячна! :36_15_48:

як я вас розумію, в мене теж два лева.
Коли говорю наказовим тоном, але тихо просто сміються продовжуючи робити своє, а коли вже крикну зупиняються. Але навіть не завжди крик допомагає. Та й не хочу постійно кричати, бо вже сама себе не люблю за постійний "гавкіт". Але навіть мій чоловік, який раніше ніколи не сварив малих і ще й мені звертав увагу, коли я підвищувала голос, тепер також почав так робити, бо іншого впливу на них нема. Краще вже так, ніж бити (то я себе так втішаю)

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 53 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Куратор теми

1. Bossy 

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 07 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн