Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Остеопатія. Краніо-сакральна медицина - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Остеопатія. Краніо-сакральна медицина Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Mira01 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 28 May 2010 - 10:37

:ireful: Привіт усім матусям, які зацікавились даною темою. Якщо Вас цікавить додаткова інформація можете по Google пошукати, там є посилання, або проконсультуйтесь з вашими лікарями. Одним словом є можливість, щоб лікар ГРАНЕНКО, який працює в Одесі приїхав в Луцьк (це 150км від Львова) полікувати наших діток. Він один з найкращих в цій галузі, принаймі в Україні (можете також задати по Googlе). Сеанс складається з двох процедур на два дні. Ми записались і Вам радимо, принаймі це Вам точно не зашкодить.

• Back To Top

Користувач поза мережею   Lori 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 28 May 2010 - 21:08

Жаль що ми живемо не в Львові чи Луцьку, або в найближчих містах. Це дуже корисна річ не тільки для діток. Я для своїх шукала рік назад такого лікаря і не знайшла нічого в Неті. Але дуже багато інформації стосовно цього напрямку лікування, особливо проблемним діткам.

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 May 2010 - 21:57

Перегляд повідомленняLori (28.5.2010, 22:08) писав:

Жаль що ми живемо не в Львові чи Луцьку, або в найближчих містах. Це дуже корисна річ не тільки для діток. Я для своїх шукала рік назад такого лікаря і не знайшла нічого в Неті. Але дуже багато інформації стосовно цього напрямку лікування, особливо проблемним діткам.

:36_1_66: Lori, Граненко буває і в Києві. Звідки Ви? Думаю, якщо б Ви зібрали групу (здається не менше 10-15чол), то він би і у ваше місто приїхав. Ви зателефонуйте до Наталі (яка збирає групу в Луцьку), якщо Вас ще досі цікавить це питання!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Ihor Somov 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 23 October 2010 - 21:16

Перегляд повідомленняMira01 (28.5.2010, 11:37) писав:

:bye: Привіт усім матусям, які зацікавились даною темою. Якщо Вас цікавить додаткова інформація можете по Google пошукати, там є посилання, або проконсультуйтесь з вашими лікарями. Одним словом є можливість, щоб лікар ГРАНЕНКО, який працює в Одесі приїхав в Луцьк (це 150км від Львова) полікувати наших діток. Він один з найкращих в цій галузі, принаймі в Україні (можете також задати по Googlе). Сеанс складається з двох процедур на два дні. Одна процедура 50у.о. Ми записались і Вам радимо, принаймі це Вам точно не зашкодить.
:man_in_love: Групу збирає Наталя - тел. 066 088 77 59. Телефонуйте!!!

Привіт Mira,

Мене звати Ігор Сомов. Я з Луцька і працюю лікарем в дитячій обл лікарні. Також паралельно практикую та вивчаю остеопатію. Навчаюся краніосакральній терапії у акажемії післядипломної освіти у швейцарському інституті тілесних терапій, також проходив навчання з мануальної терапії (остеопатії) у києві, і інших паралельних семінарах (ящо цікаво детально можу написати). Планую повне остеопатичну освіту (як і лікар Граненко, про якого я чув, хоча особисто не спілкувався)

Я не рекламую себе, бо не є ще поки професіоналом, але вже маю гарні результати.
Тому можна розвивати цю тему та допомагати у Луцьку. До лютого я ще тут. А далі буду 5 міс у Києві на неврології.

У Луцьку є ще одлин лікар, який навчався у швейцарців. Тобто нас двоє тут :-)

Якщо ви плануєте запросити Граненка у Луцьк, буду радий бути присутнім і допомогти в організації. Також в серпні слідуючому у Луцьку будуть курси, які я організовую, для лікарів по медреабілітації і там будуть теж досвідчені спеціалісти по краніосакральній терапії на кілька днів.

Повідомлення від модератора CoH9I
Ваші контакти видалено. Всі свої контактні дані Ви можете надавати бажаючим у приватному порядку, тобто через листування у персональній скриньці форуму чи на і-мейл. Або ж узгодьте їх публікацію із адміністрацією форуму. Можливо Ви маєте час, можливість та бажання консультувати/відповідати на запитання наших мам? У такому випадку адміністрація радо виділить Вам для цього окрему тему після узгодження:)

• Back To Top

Користувач поза мережею   чувіха 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 October 2010 - 22:51

Перегляд повідомленняIhor Somov (23.10.2010, 22:16) писав:

Мене звати Ігор Сомов. Також в серпні слідуючому у Луцьку будуть курси, які я організовую, для лікарів по медреабілітації і там будуть теж досвідчені спеціалісти по краніосакральній терапії на кілька днів.

А в інших містах ви працюєте?

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2010 - 02:29

Перегляд повідомленнячувіха (23.10.2010, 23:51) писав:

А в інших містах ви працюєте?

працюю в Луцьку.
але планую в Київ на спеціалізацію з неврології з лютого на 5 міс.

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2010 - 18:17

Перегляд повідомленняIhor Somov (24.10.2010, 3:29) писав:

працюю в Луцьку.
але планую в Київ на спеціалізацію з неврології з лютого на 5 міс.

а з якими саме проблемами у дітей ви хочете викристати остеопатію? наприклад в луцьку?

• Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2010 - 19:39

Скажіть будь-ласка чи можна за допомогою остеопатії припинити слюновиділення???????

My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2010 - 19:46

Перегляд повідомленняsmaili (24.10.2010, 20:39) писав:

Скажіть будь-ласка чи можна за допомогою остеопатії припинити слюновиділення???????

слюнотеча має різні причини - і потрібно краще знати ситуацію

• Back To Top

Користувач поза мережею   smaili 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2010 - 13:33

Перегляд повідомленняIhor Somov (24.10.2010, 20:46) писав:

слюнотеча має різні причини - і потрібно краще знати ситуацію

В нашому випадку -це слабі м"язи лиця, відсутність жувального рефлексу, в деякій мірі проблеми з ковтанням.

My Signature
Спойлер

Коли життя набуває сенсу – серце болить сильніше…
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 December 2010 - 21:47

Ihor Somov, доброго вечора!!!
Давно не заходила в цю тему. Дуже приємно, що медицина розвивається і є люди, які прагнуть знань і самовдосконалення!
Мені, як і багатьом форумчанкам, краще у Львові, просто планувалось, що Граненко приїде в Луцьк, тому і було вибране це місто. Там на початку теми є телефон (Наталя - тел. 066 088 77 59) і саме ця жінка займалась організацією групи, а я просто була зацікавлена, щоб ця група зібралась і Граненко таки приїхав, але, оскільки до мене ніхто не телефонував, думаю наш задум не вдався! Тому, якщо вас цікавить практика саме в Луцьку, то Вам краще звернутись до Наталі!
Також, багато спеціалістів, радили не їхати на 2 дні остеопатії, тому що мало ефекту від такого миттєвого курсу! Яка Ваша думка? Скільки достатньо процедур, щоб досягти ефекту за один курс?
Ви, також, запитували, яка проблема - це діти з ДЦП, тому самі розумієте, яка це проблема і спрямування!!!!

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 December 2010 - 11:13

Добрий день,

Дякую за повідомлення.
Остеопатія займається цілісно організмом людини і лікує функціональні порушення. Хоча через відновлення функції - рухомості тканин і рідин в організмі - можна покращити і структуру. Але тут є певні обмеження і саме у випадку ДЦП. Якщо є грубі ураження нервової системи, або відсутність її частин - то остеопатія лише може покращити стан, але не вилікувати.

І ті випадки несподіваного зцілення, які описує Апледжер (один з корифеїв краніосакральної терапії) повязані з такими дітьми у яких нервова система не була ушкоджена органічно, можливо буле нерозвинута, але з-за механічних порушень не функціонувала.

Тому потрібно пробувати з кожним випадком. Остеопатичні сеанси проводяться 1 раз на тиждень чи 2 тижні чи навіть місяць. Все індивідуально. Але не частіше 1-2 раз на тиждень. Отсеопатія - це не массаж який проводять курсом наприклад 10 днів щоденно.

Організм отримує інформацію і йому потрібний час для перебудови адаптації до нових умов. Остеопатія - це не директивна методика і ми нічого не вправляємо - ми даємо організму зрозумілу опору відносно якої він відновлює себе своїми власними здібностями мати здоровя. І з кожним сеансом це новий організм, який дає нам інформацію що далі робити. Цитата засновника остеопатії Єндрю Тейлора Стілла "Тіло знає все"

Саме краніосакральна терапія підходить для дітей з ДЦП - як наймягший і найглибший по дії метод остеопатії.

Ок. Я зконтактуюся з пані Натілією в Луцьку. І впевнений ми знайдемо спільні рішення. Потрібно використовувати ці можливості.

З повагою
Ігор Сомов

• Back To Top

Користувач поза мережею   #dana# 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 December 2010 - 23:49

А ми на сеанси їздили до Вінниці, зміни є!

Користувач подумав і додав через 2 хв.:

Перегляд повідомленняIhor Somov (4.12.2010, 12:13) писав:

Добрий день,

Дякую за повідомлення.
Остеопатія займається цілісно організмом людини і лікує функціональні порушення. Хоча через відновлення функції - рухомості тканин і рідин в організмі - можна покращити і структуру. Але тут є певні обмеження і саме у випадку ДЦП. Якщо є грубі ураження нервової системи, або відсутність її частин - то остеопатія лише може покращити стан, але не вилікувати.

І ті випадки несподіваного зцілення, які описує Апледжер (один з корифеїв краніосакральної терапії) повязані з такими дітьми у яких нервова система не була ушкоджена органічно, можливо буле нерозвинута, але з-за механічних порушень не функціонувала.

Тому потрібно пробувати з кожним випадком. Остеопатичні сеанси проводяться 1 раз на тиждень чи 2 тижні чи навіть місяць. Все індивідуально. Але не частіше 1-2 раз на тиждень. Отсеопатія - це не массаж який проводять курсом наприклад 10 днів щоденно.

Організм отримує інформацію і йому потрібний час для перебудови адаптації до нових умов. Остеопатія - це не директивна методика і ми нічого не вправляємо - ми даємо організму зрозумілу опору відносно якої він відновлює себе своїми власними здібностями мати здоровя. І з кожним сеансом це новий організм, який дає нам інформацію що далі робити. Цитата засновника остеопатії Єндрю Тейлора Стілла "Тіло знає все"

Саме краніосакральна терапія підходить для дітей з ДЦП - як наймягший і найглибший по дії метод остеопатії.

Ок. Я зконтактуюся з пані Натілією в Луцьку. І впевнений ми знайдемо спільні рішення. Потрібно використовувати ці можливості.

З повагою
Ігор Сомов

Поясніть що значить "грубі порушення", ви практикуєте?

• Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2010 - 18:30

Цікаво, у кого Ви були у Вінниці? Що саме вам робили? і який еффект ви відмітили?

"Грубі порушення" - це умовний термін і в кожному випадку потрібно пробувати допомагати.
Але як я писав раніш при "грубих порушеннях" ми не можемо додати наприклад відсутню частину нервової тканини, ми лише можемо покращити адаптацію організму до даної ситуації в рамках його можливостей.

Тобто потрібно пробувати. Так я практикую.

З повагою,
Ігор

• Back To Top

Користувач поза мережею   Меррі 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2010 - 10:49

Доброго дня всім! Нам порадили остеопата в Києві Самбір В.В. ! Можливо хтось чув про нього?? :blush:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 December 2010 - 07:31

Перегляд повідомленняburka85 (12.12.2010, 11:49) писав:

Доброго дня всім! Нам порадили остеопата в Києві Самбір В.В. ! Можливо хтось чув про нього?? :give_rose:

Так це гарний спеціаліст. Він викладає остеопатію і я в нього був на семінарах.
Ігор

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2010 - 11:14

Привіт! Були вчора з малою в остеопата Самбір В.В.,задоволена повнстю :dance: :good: .Мала після 3 хвилин сеансу заснула :bye: ,а сьогодні я замітила,що вона перестала косити оком(була косина лівого ока).Незнаю,може це тимчасово,але через 10 днів їду знову :dance2: ...

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   linka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 December 2010 - 13:02

А скажіть , будь-ласка, а дітям з Синдром Дауна чим може допомогти остеопатія?
Дитина ходить, слюновиділення немає, тільки коли мають лізти зубки, правда часто ходить з відкритим ротиком, інколи може смоктати язик (це теж таке враження що коли сверблять ясна він собі ним їх "точить"), ще погано говоримо - робимо логопедичний масаж.
Бачу що м"язи спини слабенькі (хоча до 2-хроків робили регулярно масажі) - як сидить - спинка кругленька (правда у свекрухи теж така, навіть шиї не видно)

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 December 2010 - 18:36

Перегляд повідомленняburka85 (17.12.2010, 12:14) писав:

Привіт! Були вчора з малою в остеопата Самбір В.В.,задоволена повнстю :good: :good: .Мала після 3 хвилин сеансу заснула :shok: ,а сьогодні я замітила,що вона перестала косити оком(була косина лівого ока).Незнаю,може це тимчасово,але через 10 днів їду знову :yahoo: ...

А який діагноз у дитини?

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 December 2010 - 23:11

Перегляд повідомленняIhor Somov (18.12.2010, 19:36) писав:

А який діагноз у дитини?

В малої ЗПР,гіпертонус,і дизартрія. А їнший лікар каже що защемлення мязів в шиї(звідти і всі проблеми) :prapor:

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 10 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 02 July 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн