Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Історія про другі пологи - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Історія про другі пологи Народження квіточки Вікусі) Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Maria))) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 March 2018 - 14:22

Поки моя донечка солодко сопе, вирішила написати про другі пологи. Історія перших тут Народження синочка
Друга вагітність у нас також запланована. Я хотіла, щоб різниця була між дітьми не велика, тому прогодувавши старшенького до 1,4 роки, зупинила ГВ, адже не було місячних. І вже за два місяці після цього, побачила //. Чесно кажучи, моїй радості не було меж, адже синочка нам вдалось зачати лише через три роки. Різниця між дітьми вийшла 2 роки і 3 місяці.
Сама вагітність відрізнялась від першої усім. До 11 тижня мучив токсикоз (без блювоти, зате з постійним відчуттям тошноти). На 13 тижні без усіляких причин розпочалась сильна кровотеча, пролежала на збереженні три тижні з ретрохоріальною гематомою. На щастя, все минулось, гематома розсмокталась і на дитинку це ніяк не вплинуло. Можливо від того лежання, чи від ліків, а може і ні, але до кінця вагітності в мене було весь час відчуття слабкості, важко було ходити на далекі відстанні, старалась весь час лежати. Добре, що старшенький синочок був весь час з татом.
Починаючи з 32 тижня відчуття були такі, ніби вже 39. Живіт був величезний. В жіночій консультації лякали багатоводдям, але нічого не підтвердилось. Живіт опустився десь у 35 тижнів, голівка була дуже низько, і це ще більше ускладнювало моє пересування. Я просто котилась))
Десь у 36 тижнів я вирішила домовитись з тією ж лікаркою, у якої народжувала вперше (бо всю вагітність боролась з думкою "домовлятись-не домовлятись", адже перші були не домовлені. Але все-таки вирішила перестрахуватись). Вона на крісло не брала, але при огляді сказала, що голівка дуже низько і до 40 тижнів я явно не доношу. Та й плід крупний буде. Скажу, що і без її слів я це відчувала, адже ну дужже вже тиснуло на одне місце)))
Десь за 5-7 днів до родів в мене почались тренувальні схватки. Але що це саме тренувальні, я розуміла лише тоді, коли вони припинялись. В мене вже голова боліла від того рахування інтервалу. Відчуття такі, ніби тонус хапає на 1 хв. і відпускає. Інтервал був досить регулярний. Інколи що 15 хв., інколи що 10 хв. Кожного дня я думала, що це воно, але після душу чи ношпи все затихало. Чесно кажучи, я взагалі не пам’ятала, які мають бути справжні схватки, хоч вже і нороджувала, адже перші пологи розпочались з відходження вод і стимуляції.
Коли прийшло 38 тижнів, я подзвонила до своєї лікарки, описала симптоми. Вона назначила огляд на 38 тиждень і 3 дня.
Так от... день Х)))
Прийшла я на огляд в 11.00. Лікарка подивилась на кріслі, відкриття 1,5 пальці і сказала, що сьогодні може все початись (я думаю, вона посприяла цьому). Я прийшла додому (мені до роддому хв 5 пішки) і десь через півгодини сильно хапануло внизу живота. Я випила ношпу - попустило. Але через півтори години знову почало тонусувати, як тренувальні схватки. Болю як такого не було. Я почала засікати інтервал. 13 хв...10 хв...7 хв. 5 хв... Пройшла година, а інтервал через кожні 5 хв. (30-40 сек схватка). Болю все ж не було, лише легке піднивання внизу живота. Але оскільки інтервал зменшувався, я подзвонила до лікарки, все розказала, і вона підтвердила, що це вже початок. Вона знала, що мені недалеко до роддому, каже:"Можеш приходити і тут плитку на підлозі рахувати))) або побути ще вдома у спокійній обстановці". Я обрала друге, але не надовго. Доскладала сумки, пройшла десь година ще, а інтервал між переймами вже був 1,5-2 хв. Я дзвоню до чоловіка, кажу їдь додому, бо щось дуже часто стали схватки. Треба сумки в роддом вести. Прочекавши 15 хв., вирішила йти в пологовий сама, бо швидко інтервал зменшувався. Взяла лише пакунок в родзал, пішла... Тих 5 хв дороги я йшла хвилин 15. Не те, щоб мене боліло, біль не сильно збільшилась від початку перейм, просто якось так повільно, нога за ногу, йшлось))) На огляді відкриття було вже 5 см. Тому мене перевели находжувати схватки в палату (в родзал перевели пізніше, бо один був на ремонті, а в іншому щойно родила жінка). В палаті я провела 2 години (десь з 17.00 до 19.00). Весь час зі мною був чоловік для компанії. Схватки по інтервалу стали що 1-1,5 хв по 30-40 сек. В 7 вечора перевели в родзал. Відкриття було вже 8 см, що мене дуже здивувало, бо згадуючи перші пологи, при такому відкритті я вже лізла на стінку, а тут біль, ну як при дуже сильних місячних. При чому я чітко відчувала, як наступає перейма, наростає біль і спадає. Потім лікарка спустила води і тут я вже віддчула справжню біль при схватках. Тепер вже хотілось тої стінки))) Потуги почались десь через півгодини після амніотомії, тобто десь у 19.40. А у 20.10 я вже народила свою донечку. Те, що я родила якраз у час перезмінки (о 20.00) дуже відчувалось. Персонал весь час на годинник заглядав. Під час потуг мене два рази зганяли з крісла, щоб я тужилась стоя, щоб дитина швидше йшла. І під час другого разу я чуть не родила на підлогу. Мене так поперло, що я відчула як дитина йде. І так, при потузі, з головою між ногами і забороною тужитись, я лізла на той трансформер. А на кріслі за другою потугою народила донечку, 3300 г і 53 см. Синюшного кольору (думаю, якраз через це). В результаті, в мене тріщинка на шийці 1 см, і промежини 2 см (пішло по старому шві), а донечка 7/8 по Апгар і через 2 години синюшність зійшла.
В загальному, я вдячна Богу за такі пологи, можна сказати, без болю (лише останні 40 хв.) і за здорову донечку Вікусю.

P.S. Хотілось описати якомога детальніше, адже коли читала розповіді, мені тої детальності бракувало. Тому вибачайте за "много текста")))

Хотіла редагувати, але не получається. Тому допишу - Потуги почались десь через півгодини після амніотомії, тобто десь у 19.40. До цього часу, я весь час ходила, мала багато енергії і навіть не задумувалась, щоб лягти. А при потугах страшенно хотілось спати і таке враження, що я вже сутку так ходжу. Сили не було зовсім. Лікарка казала, що це так є при потужному періоді. Чесно кажучи, з цілих родів, я боялась лише потуг. Адже при перших пологах мені цей етап здавався вічністю. І тужитись було важко. А в голові лише думка, щоб я своїми діями не нашкодила дитині. Тому зробивши аналіз усіх ді перших родів, я тужилась дуже правильно (так казали всі) Можливо комусь стане у пригоді - зробити великий вдих і напружувати живіт, ніби як стискати прес, і одночасно пхати ногами і тягнутися руками. Складно звучить))).
На родах зі мною була (як і першого разу) моя братова. Спочатку була компанія для спілкування, потім вона засікала схватки, а на потугах давала води і обтирала мокрим рушником. Одним словом, дуже допомогла. За що їй дуже вдячна.
My Signature
Спойлер
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   VikiToriya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 21 March 2018 - 15:14

Вітаю з донечкою! Хай росте здоровою і щасливою вам з чоловіком на радість!
My Signature
«Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди,... Ніколи любов не перестає!…»
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   яяяяяяяяя 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 21 March 2018 - 17:41

Вітаю) аж свої пологи згадалаЗображення
My Signature
Зображення

Літо строкато виблискує
З дупла сова собі позиркує
Потічок під хатою дзюрчить
Небокрая музика звучить

Наталочка в щасливу літню мить
Від щастя вся, як сонечко горить
Вона , як пава ніжно колихається
Вагітності своій дівча втішається !

Yairam :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

трендючка світлина
Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 25 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн