Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Кесарів розтин: за і проти - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Кесарів розтин: за і проти всі за і проти Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юлія 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 29 October 2007 - 13:35

Перегляд повідомленняLara! (29.10.2007, 13:31) писав:

Я годувала... точніше годувала змішано... але в той час лише груддю, і мені лікарі не радили не прикладати дитину, навпаки, прикладала я дуже часто, щоб стимулювати прихід молока... Але, як уже писала, давала пребіотики....

Спасибі. Сподіваюсь, що все буде добре
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   buba 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 30 October 2007 - 08:18

Перегляд повідомленняЮлія (29.10.2007, 14:22) писав:

Люди, невже не можна якось обійтись без цього всього? Я не хочу ніяких сумішей, невже не можна груддю годувати?

Можна але ж з молоком підуть всі ліки... :unsure:
Треба говорити з лікарями як краще в конкретному випадку.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 October 2007 - 10:01

Перегляд повідомленняbuba (30.10.2007, 8:18) писав:

Можна але ж з молоком підуть всі ліки... :blink:
Треба говорити з лікарями як краще в конкретному випадку.

Жаль... взагалі я переношу біль і без ліків... ще до вагітності мене вже майже ніщо не брало, тому і не вживала таблеток та антибіотиків, організм звик.
А з лікарем обов"язково пораджусь. Спасибі за пораду
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 01 November 2007 - 15:20

Юлія, переклала статтю про ГВ після кесарева, можна тут прочитати.https://www.malecha.org.ua/index.php?ind=re...ew&iden=121
My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:24

Перегляд повідомленняКапітошка (1.11.2007, 15:20) писав:

Юлія, переклала статтю про ГВ після кесарева, можна тут прочитати.https://www.malecha.org.ua/index.php?ind=re...ew&iden=121

Спасибі, зараз почитаю :)
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   aramine 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:33

Привет, Юля. Я могу тебя успокоить. У меня двое сыночек - погодок. Оба плановые кесарята. Знаю про кесарево и последствия от и до... Одного рожала под общим наркозом, второго (ровно через полтора года) - под местным (эпидуральным). Кормила грудью на третий день. Молоко появилось без проблем. Могу рассказывать много чего. Если интересно задавай вопросы.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:37

Перегляд повідомленняaramine (1.11.2007, 15:33) писав:

Привет, Юля. Я могу тебя успокоить. У меня двое сыночек - погодок. Оба плановые кесарята. Знаю про кесарево и последствия от и до... Одного рожала под общим наркозом, второго (ровно через полтора года) - под местным (эпидуральным). Кормила грудью на третий день. Молоко появилось без проблем. Могу рассказывать много чего. Если интересно задавай вопросы.

А який наркоз ліпший для дитинки? І коли ти після операції побачила діток? І чому тільки на третій день, а раніше не дають дитинку?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:44

Перегляд повідомленняaramine (1.11.2007, 15:33) писав:

Чи переводять після кесаревого в реанімаційне відділення? І коли приносять до тебе дитинку?
Чи довго загоюється шрам? Чи можна брати дитину на руки, бо ж після операції в цьому мають допомогти рідні?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:47

Наркоз как для мамы так и для ребенка лучше местный. Почему?
1) ты находишься все время в сознании и видишь сразу ребенка.
2) очень легко и быстро восстанавливается организм. Никакой тошноты, боли в машцах как от общего наркоза. я на второй день буквально бегала по плате.
3) Мое личное мнение - общий наркоз таки доходит до ребенка ( фактов нет, но первый ребенок у меня страдал очень много и животики, и тонус, и нервы)... Жуть. Со сторым - все совсем по-другому. Конечно. я еще и опытная была.

На второй день я уже ровно ходила (после общего наркоза на второй день ползаешь по стенке).

Первый день, я находилась как бы в палате реанимации - все время капают. Меня оперировали утром, но я до вечера читала, болтала, но не спала. так как вкалывали обезболивающе чувствовала себя супер.

Антибиотики сейчас более менее безопасные для ребенка.

Ребенка приносили и раньше, но первый - второй день (с катетером в руке) особо не поносишь дите. С третьего дня мне мльчиков оставляли . медсетсры были замечательные. они все время приходили узнавали как мы. но я с 4-го дня полностью сама со вторым справлялась. на пятые сутки (это очень рано) меня уже выписали - упросила :-) .

Но главное это настрой. надо идти не как на операцию, а как на праздник и тогда восстанавливаешься прямо на глазах!!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:51

Перегляд повідомленняaramine (1.11.2007, 15:47) писав:

Наркоз как для мамы так и для ребенка лучше местный. Почему?
1) ты находишься все время в сознании и видишь сразу ребенка.
2) очень легко и быстро восстанавливается организм. Никакой тошноты, боли в машцах как от общего наркоза. я на второй день буквально бегала по плате.
3) Мое личное мнение - общий наркоз таки доходит до ребенка ( фактов нет, но первый ребенок у меня страдал очень много и животики, и тонус, и нервы)... Жуть. Со сторым - все совсем по-другому. Конечно. я еще и опытная была.

На второй день я уже ровно ходила (после общего наркоза на второй день ползаешь по стенке).

Первый день, я находилась как бы в палате реанимации - все время капают. Меня оперировали утром, но я до вечера читала, болтала, но не спала. так как вкалывали обезболивающе чувствовала себя супер.

Антибиотики сейчас более менее безопасные для ребенка.

Ребенка приносили и раньше, но первый - второй день (с катетером в руке) особо не поносишь дите. С третьего дня мне мльчиков оставляли . медсетсры были замечательные. они все время приходили узнавали как мы. но я с 4-го дня полностью сама со вторым справлялась. на пятые сутки (это очень рано) меня уже выписали - упросила :-) .

Но главное это настрой. надо идти не как на операцию, а как на праздник и тогда восстанавливаешься прямо на глазах!!

Спасибі за відповіді. А де народжувала? Ти з Києва?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 15:58

Нет, я с Николаева.

Кстати за шрам можешь не волноваться. Если себя правильно вести, то его почти не видно. Можно делать косметический шов, но это только, если ты не собираешься больше рожать. У меня обычный, но его реально не видно. Единственный существенный минус - после кесарева живот сходит дольше. Но сходит!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 16:05

Перегляд повідомленняaramine (1.11.2007, 15:58) писав:

Нет, я с Николаева.

Кстати за шрам можешь не волноваться. Если себя правильно вести, то его почти не видно. Можно делать косметический шов, но это только, если ты не собираешься больше рожать. У меня обычный, но его реально не видно. Единственный существенный минус - после кесарева живот сходит дольше. Но сходит!

Я чула, що є якісь такі шви, що самі розсмоктуються, але не чула, що після того не можна народжувати. А чому? А кесарів повторно після косметичного шова можна робити?
І коли з"явилося молоко?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 16:19

Наверное, я неправильно выразилась. Косметической шов ДОЛЬШЕ заживает. Собираешься вскоре рожать, зачем мучаться с косметическим? Когда я рожала второй раз, то у меня резали по тому же шву. Но это еще зависит от какого состояния шов. У меня шов еще свежий был, соединительная ткань не наросла - значит можно резать по нему. В следующий раз, боюсь прийдется резать рядом. Я не врач, все рассказываю со слов своих врачей. Все надо оговаривать с врачом. Рожать можно и нужно в любом случае. :-)

Молозиво пошло на второй день, ну а на четвертый день было молоко. По поводу молока была смешная ситуация. Ко мне домой приходит врач участковый и спрашивает, вы что грудью кормите? Я говорю, а чем надо? :-) А у вас, что молоко есть? А почему бы не быть:-) Я даже никогда не сомневалась, что у меня пойдет нормально молоко. Кстати кормила младшего до года и 8 месяцев.

Еще один моент: Плановая операция делается не просто по желанию мамы. Врачи стараются приблизить операцию к предположительному дню родов. Тоесть, ты будешь лежать долго. А не так, хочу сегодня, рожу. И это, я считаю, правильно. Но вот заранее ложиться в больницу я очень не советую. Лучше прийти договориться с врачами и пойти домой. А лечь уже на 39-й неделе.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 16:26

Перегляд повідомленняaramine (1.11.2007, 16:19) писав:

Наверное, я неправильно выразилась. Косметической шов ДОЛЬШЕ заживает. Собираешься вскоре рожать, зачем мучаться с косметическим? Когда я рожала второй раз, то у меня резали по тому же шву. Но это еще зависит от какого состояния шов. У меня шов еще свежий был, соединительная ткань не наросла - значит можно резать по нему. В следующий раз, боюсь прийдется резать рядом. Я не врач, все рассказываю со слов своих врачей. Все надо оговаривать с врачом. Рожать можно и нужно в любом случае. :-)

Молозиво пошло на второй день, ну а на четвертый день было молоко. По поводу молока была смешная ситуация. Ко мне домой приходит врач участковый и спрашивает, вы что грудью кормите? Я говорю, а чем надо? :-) А у вас, что молоко есть? А почему бы не быть:-) Я даже никогда не сомневалась, что у меня пойдет нормально молоко. Кстати кормила младшего до года и 8 месяцев.

Еще один моент: Плановая операция делается не просто по желанию мамы. Врачи стараются приблизить операцию к предположительному дню родов. Тоесть, ты будешь лежать долго. А не так, хочу сегодня, рожу. И это, я считаю, правильно. Но вот заранее ложиться в больницу я очень не советую. Лучше прийти договориться с врачами и пойти домой. А лечь уже на 39-й неделе.

Спасибі. Знаєш, дуже важливо було почути думку жінки, яка сама через це пройшла :).
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 November 2007 - 16:28

Всегда, пожалуйста ^_^ . Все будет хорошо. Надо только успокоиться и настроиться на лучшее.
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2007 - 09:28

Цікаво, чи можливі партнерські пологи у випадку кесаревого розтину? І чи варто..?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2007 - 09:39

Можливі, якщо КР роблять під епідуральною анестезією... Проте не знаю, чи у нас такі практикують...
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2007 - 09:49

Перегляд повідомленняLara! (6.11.2007, 9:39) писав:

Можливі, якщо КР роблять під епідуральною анестезією... Проте не знаю, чи у нас такі практикують...

Знаєш, я хотіла поговорити з лікарем і про анастезію, і про ціни, а він мені щось типу "телятко де, а баба з довбнею стоїть", що рано ще про це говорити... Думаю, що аж через два місяці все це дізнаюсь... а так хочу все знати... і сумку зібрати вже зараз.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2007 - 10:07

Перегляд повідомленняЮлія (6.11.2007, 11:49) писав:

Знаєш, я хотіла поговорити з лікарем і про анастезію, і про ціни, а він мені щось типу "телятко де, а баба з довбнею стоїть", що рано ще про це говорити... Думаю, що аж через два місяці все це дізнаюсь... а так хочу все знати... і сумку зібрати вже зараз.

Иногда мне кажется, что врачи народ суеверный. Они не любят заранее что-либо обсуждать. А при кесаревом можно договорится, чтобы пустили мужа. НО ЛУЧШЕ НЕ НАДО!!! Простите за откровенность, но кому понравится, когда жену режут ножом по животу, а потом вытаскивают ребенка, море крови, а еще чтобы вытащить, надо и с одной стороны надавить на живот и с другой. А плацента... Вы ничего не чувствуете, но со стороны выглядит жутко. Не надо лишать себя мужа. Пусть лучше под палатой стоит.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lara! 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2007 - 10:11

Юленько, не спіши... Навіщо тобі сумка речей, котра буде займати місце... Рано ще :) Хоча твоє нетерпіння цілком зрозуміле, але заспокійся... Повір, це направду найспокійніші, найкращі місяці... Читай, дивись нові фільми (і старі, улюблені), а якщо бажання потурбуватись про майбутнє стає непереборним, роби вояж по дитячих магазинах, вивчай асортимент :)
А ще, сходіть з чоловіком в якийсь спокійний заклад, влаштуйте собі вечерю, потім вам не скоро випаде така можливість...
А щодо анестезії і т.п. під час КР, то зараз ще і правда рано говорити про це.... яВсе вирішуватиметься ближче до пологів, після останнього УЗД... Ти ще і аналізів будеш купу здавати..
My Signature
Мій смачний сайт

Те, що ми говоримо про інших людей, більше розповідає про нас самих. © Un.Known
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка