Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Мама залишилась сама - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Мама залишилась сама Якщо ви народжуєте без чоловіка Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Delfinka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 May 2009 - 11:17

Всім привіт! Можливо ця тема піднімалася, та не можу знайти. Чи народжував хтось без батька, який відмовився від дитини ще до народження. Це дуже тяжко, як налаштуватися на позитив і чи варто боротися за увагу такого "татуся"? Розкажіть свої історії.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Алішка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 14 May 2009 - 11:29

Перегляд повідомленняDelfinka (14.5.2009, 12:17) писав:

Всім привіт! Можливо ця тема піднімалася, та не можу знайти. Чи народжував хтось без батька, який відмовився від дитини ще до народження. Це дуже тяжко, як налаштуватися на позитив і чи варто боротися за увагу такого "татуся"? Розкажіть свої історії.

Привіт ! Боротися за такого татуся навіть не думайте !!!!!!!!!!!!!!! Що це за батько який відмовляється від дитинки ? Це навіть не мужик ! Ви як народите то зрозумієте -що цю крихітку ,і цю посмішку не проміняєте на міліон татусів ! Повірте - це найдорожче створіння в світі і навіщо вам той татусь ? гроші щоб заробляв ? Такі жінки ємансіповані як зараз можуть і самі обходитись - без мужика. Поговорка : " Лиш бы какой лучше чем не какого " -то вона тут не помічник . Шукайте позитив в малятку ! удачі ВАМ !
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 14 May 2009 - 11:36

Delfinka, в мене подружка боролася, він визнав батьківство, навіть деякий час жив з нею перед та після народження малого. Бив її вагітну, вона майже всю вагітність пролежала на збереженні, а він приходив і псував нерви. а тепер малому 8 років і вона переймається лише тим, аби син не спілкувався з отим чмом. Вийшла 2 роки тому вдруге заміж, народила нещодавно хлопчика, старший називає вітчима татом і вони - найліпші друзі.
"Насильно мил не будешь" - це якраз до такої ситуації. Любіть дитинку!!!! Вона - ваше щастя!!!!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 11:42

Перегляд повідомленняDelfinka (14.5.2009, 12:17) писав:

Почитайте тут Руденька "Царські пологи" та Щаслива "Щастя так просто не буває", також можете почитати про аборти, Незаконнонароджені діти чи все-таки аборт?, Народження дітей поза шлюбом

Будьте мужньою жінкою. Найбільше щастя це те що у вас буде дитинка.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   natalia220 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 11:48

В мене сусідка народжувала так. Правда вагітність вона приховувала, а вже після народження, вона з мамою ходила до батька дитини, а він відмовився і сказав що дитина не його. Більше вони до нього не ходили. Пройшов час хлопчик виріс - копія свого тата, навіть він сам признає, а сусідка вже 2 роки як замужем. Чоловік на 3.5 роки молодший за неї, в них є хлопчик якому скоро буде рік. Недавно я з нею зговорилась про того першого, і вона сказала що ніколи б до нього не повернулась хоч він їй і пропонував. Час лікує все!
My Signature
Зображення

Нехай наші бажання здуріють від наших можливостей
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Naya 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 11:52

Скажу вам, що ще невідомо, кому більше повезло:)
Думаю, що вам:) Бо в вас буде дитинка, мамине щастя, розрада та стимул та сенс в житті.

А якщо не вистачило сміливості та відповідальності такому таточку до стількох років( а йому думаю не 14), то й надалі від нього не варто чекати чогось мудрого, окрім псування нервів.
То ж бережіть себе, у вас ще всі радості попереду.
My Signature
Малюк - не плід, не об*єкт пологів. Він - дитя любові, і він сама любов. Прислухаючись до нього, вірячи йому, надіючись на його життєву силу в доповненні до власної, жінка отримає найвищу нагороду, яка тільки може бути їй суджена - гармонію із всесвітом і з самою собою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 11:54

У моїх друзів така була ситуація: їй 35,йому 32.Він щойно після розлучення,вона-вперше завігітніла.Після звістки про вагітність,майбутній тато сказав,що нехай жінка вирішує сама,але ,якщо вибір буде за "народжувати"-це буде лише її рішення.Під час вагітності кілька разів приходив.З пологового вона їхала додому сама.Коли сину виповнилося 2 місяці-тато прийшов і....залишився. Наразі вони разом вже 10 років.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Галі 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 14 May 2009 - 12:10

В мене є знайома, яку чоловік покинув коли вона була на 5 місяці вагітності. При чому в шлюбі вони прожили 3 роки і одружувались по великому коханню. Він дуже хотів дитину і вагітніли вони планово, як завагітніла то носив її на руках, цілував живіт і таке інше. А потім загуляв з малолеткою і забрав речі з дому. Вона це дууууууже важко переживала і це зрозуміло, плакала, зривалась, курила пачками не зважаючи на животик. Але все пройшло, народила хлопчика дуже гарного і якось тепер життя налагодилось. Діточки то щастя, а мужики деякі бувають просто сволочами. Нашо боротись за такого зрадника? Все життя будеш жити і не знати коли він вдарить по самому болючому. Бажаю сили, здоров'я і терпіння всім жінкам, які потрапляють у такі ситуації!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Львів'янка 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 12:21

Delfinka, пустіть все на самотік - як буде, так і буде. Цілком можливо, шо майбутній татко передумає, повернеться, і буде так, як писала юля77. Це у випадку, якшо Ви його кохаєте, ясно шо! Тоді Ви зможете пробачити. А якшо не кохаєте - то взагалі - об чьом рєчь? :pardon:
Живіть і насолоджуйтеся вагітністю, не нервуйте, нехай Ваше мацьопство народиться здоровим і знає, шо має найліпшу мамочку в світі! :bye:
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NATYSIA 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 12:23

Delfinka! Тепер, ти в першу чергу мама. Постарайся усвідомити ту відповідальність, яка на тобі лежить, те щастя, яке тобі дароване. Не жалій себе, не вини його. Спробуй не втрачати контроль над своїми емоціями, відчуттями. Не засуджуй його, кожна людина може оступитися, заплутатися. Будь сильною і доброю. Дитина - це щастя!!!! Спробуй не думати про своє горе. Адже це і не горе зовсім. Тому що все, що посилає нам Господь - на благо нам. :)
My Signature
[spoiler]Зображення
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 May 2009 - 13:08

Delfinka, якщо йому "по барабану", то всі Ваші зусилля будуть марними і тільки додадуть Вам болю. А можливо йому треба час, щоб все зважити і наважитись стати батьком по справжньому. І таке буває, правда рідше. В будь-якому випадку не варто його смикати, він же знає про Вашу вагітність.
Я знаю як це тяжко, бо свого первістка я народжувала одна.Особливо тяжко піся пологів, коли до щасливих жіночок приходять їхні не менш щасливі чоловіки і довкола тільки і лунає: "Свєтка! Дякую за сина!!!!!!", "Оля! Дякую за доню!!!!!!",а ти лежиш і ковтаєш сльози і чекаєш, чекаєш,чекаєш... а може все-таки прийде, спам"ятається... Це треба просто пережити і забути. Коли з"явиться на світ Ваша крихітка, увага моментально переключиться на це ангельське створіння і життя наповниться приємними солодкими хвилинами. Любов до дитини - це щось особливе...

Цитата

Немає нічого святішого і безкориснішого од любові матері; будь-яка прив'язаність, всяка прихильність, всяка пристрасть або слабка, або своєкорисна у порівнянні з нею.
В. Бєлінський

Наступає прекрасна пора року - насолоджуйтесь сонцем і теплом і по більше розмовляйте зі своїм пузиком - це найкращий позитив!!!

Ну і завжди заходьте сюди на "Малечу", тут Вас завжди зрозуміють і підтримають :pardon: .
My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Delfinka 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 14 May 2009 - 13:23

Дякую всім за підтримку! Важко в це повірити, бо для мене до вагітності "татусь" був хорошою людиною, тому так боляче. Проблема ще в тому, що живемо ми близько та й бачитися будемо, ось що мене не влаштовує. А те, що буде дитинка - я щаслива, бо мені 27 років ("татусю" так само), це в мене перша дитина, хлопчик, через місяць народжувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Люська* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 13:47

Delfinka, тримайтесь. Ми будемо тримати за вас кулаки@@@@@. Заходьте частіше на "Малечу" тут вас завжди підтримають. Можливо хлопець отямиться, але щоб не було пізно. Жінка яка йде на те щоб виховувати самостійно дитину заслуговує на повагу. Я перед Вами знімаю шляпу. :pardon: Удачі Вам.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 14:10

Delfinka, Ви молодець і прийняли правильне рішення! Материнство це великий Дар і велике щастя. Не варто від нього відмовлятись через такого "чоловіка"! Удачі та здоров"я Вам, і Вашому синочку!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руденька 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 May 2009 - 14:43

Delfinka, дитятко це нагорода від Бога! Повірте мені))) Я теж виховую малечу сама, наш тато "думають")))) Але я щаслива - бо в мене є моє солодке сонечко. Налаштовуйтесь на позитив! Час все розставить по місцях. Ви будете мати синочка і втіху на все життя, а він - нічого..... Якщо буде важко - звертайтесь до нас на Малечу - ми завжди допоможемо.)))))
My Signature
Зображення

Щоб освітлювати світлом інших, треба носити сонце в собі:)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MeriEn 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2009 - 13:18

Я мати-одиначка. Коли завагітніла прийняла джля себе рішення, що буду народжувати. спочатку все нібито було нормально, мій хлопець досить спокійноприйняв цю новину, а коли я була на 5- му місяці сказав, що він не визнає цієї дитини... я впала в дипресію...було дуже важко, особливо сказати батькам. вони нічого не знали до 7-го місяця вагітності, а коли дізналися, були дуже щасливі що у них буде онук. тутже на насиупний день рогорнули бурну діяльність щодо пошуку пологового будинку і т.д.
найбільш не приємним в цій всій і сторії був момент, коливони захотіли познайомитись з татусем дитини. знайшли його батьків, які як вияснилось нічого не знали...
синочок народився трошки швидше ніж планувалось. до мене ще в роддом прийшла мама хлопця, і обернула цю всю ситуацію так, що я стала винною у всьому, а впершу чергу, що завагітніла, одним словом довела мене до істерики.
ми виписались з роддому, приїхали додому і спокійно почали собі жити. одного прекрасного дня зновудзвонить та жінка і питається чи можна приїхати до онука... приїхали, подивились, задали пару стндартних питань,і ... знов мовчок... що хотіли - не знаю.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Оленка2008 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2009 - 13:26

MeriEn, знімаю перед вами капелюха! :angel:
Ви просто молодчинка! Затишку і гармонії в вашу сім"ю!
Насолоджуйтесь спілкуванням з малюком і не звертайте уваги на тих "майже родичів".
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Руня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2009 - 14:14

Прочитала ваші повідомлення і наче повернулася на майже 12 років назад.
Заміж я вийшла в сімнадцять за старшого за себе на 15 років. Запитаєте навіщо????????? це була так звана остання воля мого тата(в результаті вияснилось, що це не так) Весілля в нас не було (траур за татом) а невдовзі я завагітніла. І почалися самі цікаві дні. Похід до гінеколога (яка чомусь мене відмовляла народжувати), чоловік до ужаса нестерпний, бо мама капала на мізки (жінка замолода), токсикоз з яким не знала що робити. А далі як в казках "чем дальше тем страшнее". Чоловік з"являвся додому не раніше другої третьої ночі свекруха на це не реагувала ніяк, нервові зриви жменя якихось таблеток(що нагребла в тумбі), і в останній момент прокинулась свідомість "ну здохнеш ти, а дитинка вона ж хоче жити". Наступна безсонна ніч, свекра забирає швидка він сердечник і на ранок в мене спаковані речі. Я повернулася додому. Жила сама. Поговорити ні з ким тай не хотілося. Погляди сусідів. І нарешті візит свекрухи: навіщо це тобі, роби аборт. Моя відповідь була несподіваною: краще б ви зробили аборт коли були вагітною то й проблем не було б. Я її вигнала...
На протязі вагітності потихеньку покупляла дитячі речі, знайомі віддали мені ліжечко і коляску і так я готувалася стати мамою-одиначкою, (толку було з печатки в паспорті?). І нарешті я в роддомі, як проходило це все навіть і не знаю, як в сні. Мабуть все таки була не зовсім до всього готова тай замолода. Але трошки терпіння і я мама "в вас дівчинка, 3200 52 сантиметри"
Було по всякому в основному важко, але нічого я годувала грудьми, бо на каші куплені не вистачило б і так рік за роком ми потихеньку викарабкалися. З своєю "половиною" розлучилися коли донечці був 1 рік. Зараз моїй дівчинці 10 років свого тата знає тільки по фамілії (зате він заглядає коли випадково зустрічаємось не підходить, бо знає-вб"ю). Я знову вийшла заміж. Доня інколи називає мого коханого татом. А недавно сказала що як народиться малюк, то татом будуть кликати разом, бо негарно буде якщо по різному.
До чого ця вся розповідь, а до того що це не ми одиначки це вони бовдури, бо в нас є найдорожча половинка яка виросла в нас під серцем. А хто вони? Їм життя дало шанс почути себе потрібними вони від нього відмовились. А ми кожного дня чуємо дорогінне слово "мама" і з цим долаємо всі негаразди.
Сили вам дівчата і здорового глузду. Бог з нами і допомагає нам. :blush:
  • 14
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Bridgitta 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2009 - 14:33

капець, якою ж мабуть треба бути сильною! :blush: я завагітніла, коли ми ще не були одружені, але коли він вже освідчився і був морально готовий до шлюбу. тепер поруч коханий чоловік, який і цяцькає і бавить, але іноді так важко стає, коли живіт тягне вниз чи просто знудилась сама вдома, і от тоді починаю думати: а що якби його не було поруч і я була б сама? не знаю, сильними народжуються чи сильними стають від обставин?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   oolviya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 July 2009 - 14:58

Дівчатка, можливо я скажу трохи тревіально, але навчена на гіркому досвіді подоуги. Я вважаю що потрібно зробити все щоб батько визнав дитину хоча б документльно. А там буде видно. Життя по всякому може скластися, якщо схаменеться то добре, а ні - то нехай аліменти платить, адже матері одиначці в наш час дуже важко.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 16 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Olia12 світлина

Olia12  Всім привіт. Чи може бути овуляція перед місячними????

19 Sep 2019 10:29

Показати коментарі (1)

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка