Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Годування грудьми близнят - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Годування грудьми близнят Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Форумна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 August 2009 - 11:51

Всім привіт, я виношую двійню (однояйцеву), зараз нам 24 тиждень пішов.
Хочу отримати пораду на рахунок годування, чи одночасно двох вдається годувати і як прикладати: міняти груди, чи давати кожному свою...
Якщо тут є вагітні двійнею, буду рада спілкуванню)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 21 August 2009 - 22:24

Дякую, але навіть з найкращою Меделлою у мене щось то поганенько виходило, тепер напевно, прийдеться навчитись терпіню і годувати і сціджувати, годувати і знову зціджувати і так 24 на 7.... то може просто годувати і годувати, щось не люблю я то зціджування! Буде видно. Основне то виносити і народити, а далі --- голодні не будуть! :D Найбільше все ж мене поки турбує вся ця справа з вагітністю..... Я не хочу наразі задуже переживати за "що буде за 6 міс, чи дам собі раду, як справлюсь з 2 старшими + 2 меншими, і чи буде на той час чоловік поряд, чи буду сама"
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2009 - 21:05

Цитата

Хочу отримати пораду на рахунок годування, чи одночасно двох вдається годувати і як прикладати: міняти груди, чи давати кожному свою...

Вітаю! Поділіться будь-ласка своїм досвідом протікання вагітності, вище, у пості № 54 писала питання....
Щодо годування, я взагалі в тупіку, двох своїх хлопців старшого і меншого вигодувала тільки правою груддю, (ліву мала травмовану, і напевно в ній не було їм достатньо молочка), а зараз і не знаю, що буду робити за півроку! :friends: Одне буде смоктати :kiss3: , а друге кричати :praising:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lori 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2009 - 16:54

Форумна

Цитата

Годувати одночасно можна, але самому це зробити неможливо. Мені подавали дітей чоловік, або мама. Я сідала між двома подушками на ребро, ноги під мишки , а голова до грудей. Але не знаю чи можливо це зробити самостійно з подушкою для годування двійнят. Така продається.
На рахунок чергування грудей, скажу, а яка різниця хто буде з якої їсти, все-рівно дві використовуються.
Прочитала, що вночі , щоб не втавати, лягти посередині дивана (ліжка) по бокам дітки, заплакав -нагодував. І мамі зручно, не потрібно вскакувати, Як це я робила, чим себе знесилила, що врешті привело до зникнення молока.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зірочка-Єва 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2009 - 10:32

Можна мені трохи втрутитися!? Дякую :) Я хоть і не вагітна близнятками, але маю великий стаж :unknw: . То це для мене улюблена тема! :air_kiss: Знайшла вам таке, може буде цікаво...
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Зображення
Текст, що розкривається
У большинства матерей достаточно молока, чтобы прокормить близнецов: ведь женский организм, выносивший вместо одного ребенка двух, "запрограммирован" и на соответствующее количество грудного молока. Трудности, чаще всего, возникают из-за того, что очень сложно ухаживать одновременно за двумя детьми.
В первое время маме близнецов нужна сильная моральная поддержка со стороны близких, прежде всего, мужа (ты сможешь кормить грудью обоих детей!). Разумеется, необходима помощь и в домашней работе, ведь для кормления близнецов время тоже "удваивается", не только в физическом, но и в психологическом плане. Бутылочку с искусственной смесью можно вручить папе или бабушке, но самой лучшей пищей - грудным молоком - может накормить младенцев только мама!
Одни матери предпочитают кормить обоих близнецов одновременно, другие - по очереди, сначала одного малыша, потом другого. Иногда оба младенца любят сосать с одной стороны, другие - каждую грудь попеременно. Словом, вариантов множество.
Если вы кормите детей одновременно, можно использовать "способ из-под руки": сядьте на диван или кровать, под каждую руку положите мягкое свернутое одеяло. Малыши сосут грудь одновременно, один лежит с правой стороны, и сосет правую грудь, другой, соответственно, левую. Ножки детей находятся у вас за спиной.
Другой способ одновременного кормления такой: сядьте в удобное кресло со спинкой, одного малыша расположите у левой груди, его тела прижато к вашему. Другого - у правой груди, он, соответственно "прижат" уже не к вам, а к братику (или сестренке). Дети находятся у вашей груди как бы "крест на крест".
Часто бывает, что один из близнецов слабее другого. Нужно быть уверенной, что более слабый малыш получает достаточное количество молока. Если в этом есть необходимость, для ослабленного ребенка можно сцеживать грудное молочко и поить его из чашечки до того момента, пока он сам не научится сосать хорошо. Но даже ослабленному малышу всегда предлагайте грудь (а не только чашку со сцеженным молоком) - ведь сосание груди способствует лучшему перевариванию молока и более быстрому росту ребенка.
Если все-таки молока не хватает, и вы докармливаете младенцев искусственной смесью, постарайтесь сохранить хотя бы смешанное вскармливание. Даже если молока совсем мало, каждое кормление начинайте с прикладывания детей к груди. Для близнецов, часто более ослабленных, чем "одиночные" дети, это особенно важно.
Кормление малыша - процесс длительный! Он не приемлет суеты и случайностей. Мой личный опыт базируется на успешном, на мой взгляд, кормлении старшей дочери до 8 месяцев. А больше ей и не требовалось физиологически, в первые 5 месяцев, полностью питаясь грудным молоком, она прибавляла по 1 кг! в месяц! А к 7 месяцам превосходила сверстников в физическом развитии, хотя и родилась с параметрами, как все обычные доношенные дети - 3600 г, 53 см.

Моя двойня требовала более тщательного ухода, но к тому времени у меня была помощница-няня. Кормила я двойняшек, в отличие от старшей, по часам, с ними было так удобней.

Преимущества кормления по требованию - для меня это:

1. всегда спокойный ребенок;
2. он всегда наедается и ты об этом не беспокоишься;
3. грудь дает больше молока, но оно менее жирное, чем при кормлении по часам, лично у меня так!

Преимущества кормления по часам:

1. примерно через 3-4 недели, когда привыкнет, ребенок будет дольше спать, как днем, так и ночью;
2. я убедилась на своих детках, что это дисциплинирует и учит ждать, что очень ценно.
3. ребенок менее склонен к питанию через бутылочку, т.к. всегда ждет грудь.

Я считаю очень важным разговаривать с малышом во время кормления, говорить о том, что мамино молочко очень вкусное, так можно обезопасить себя от отказа от груди.

Очень важно забыть о пустышке - это второй враг после бутылочки.

Дети сами покажут, когда она станет им нужна. В 1 месяц пустышка практически никого не интересует, а бывают мамы и бабульки, которые прямо впихивают ее рот. Пустышка нам понадобилась как раз к 7 месяцам к первым неприятностям, связанным с зубами, и это очень правильно, ведь она отвлекает от боли. А до этого времени она ни чему. К 5-6 месяцам ребенок привыкает к груди, и после этого уже не откажется.

Двойня моя кушала молоко до 1,4. После года молока становилось все меньше, а потом оно и вовсе пропало, поэтому для них все прошло безболезненно.

Очень важно принимать витамины специально для кормящих мам, они сберегут ваши зубы.

С двойней я применяла специальную подушку для кормления, она так удобна, когда ребенок засыпает, можно посидеть и книгу почитать, руки свободны!

Вообще, с двойней я использовала все штучки, облегчающие жизнь молодой мамы - и это действительно помогает кормить дольше. Красивый бюстгальтер для кормления тоже поднимает настроение, а это положительно сказывается на молоке.

Не пренебрегайте, если есть возможность, ничем - Вы и ваш малыш - это самое важное!

У ребенка, который долго получал грудное молоко, практически не бывает аллергии - и это уже так радостно в наши дни.

Грудное вскармливание - это поистине фундамент дальнейшей жизни ребенка. Уж поверьте моему опыту, но это, как говорится, уже другая история...

Я хочу, чтобы моя маленькая история кому-то помогла принять правильное решение.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Kokhanovska, Я впевнена, що у Вас все буде добре, і навіть однією груддю вдало годуватимете малят! Здоровья Вам і Вашим діткам!!!!

Нагороди:

переглянути всі
  • 11
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сеструлька 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2009 - 12:33

я тоже опыта с близнецами не имею, но подруга моя близкая кормила близнецов по-очереди, сразу двоих у нее не получалось. Сама я кормила погодок иногда одновременно, иногда по-очереди. Мне кажется, что то, что сейчас вы интересуетес этой темой это очень правильно, но совсем не факт, что то, что вы себе сейчас запланируете, решите, что будете кормить по-очереди/одновременно или еще что-то - это совсем не значит. что так и будет. Просто надо знать как бывает, какие есть способы, а проблемы решать по мере их поступления. Главное, что вы знаете, что выкормить двоих вподне реально и у вас всё получится, быстро войдете в колею и будете кормить долго и счастливо.
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 September 2009 - 14:34

Дуже дякую за підтримку.
Щодо планів, то так, не зкавжди те, що ми плануємо у нас виходить. Але будучи вагітною вперше перечитувала море літератури, але дещо пропускала, бо,.... а , це не для мене, у мене з цим поблем не буде.... А потім вийшло навпаки! Тому стараюсь поки є час взнати найбільше що і як, щоб потім бутихочаб більш поінформованою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   АмІнка 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Модератори

Відправлено 06 October 2009 - 13:49

маю знайому, у якої двійня.. вона ще під час вагітності чомусь вирішила, що не зможе вигодувати двох діток груддю, тож коли малюки народилися, годувала їх лише у пологовому "для вигляду", щоб лікарі на неї не напосідали, потім перев'язалася і перейшла на ШВ.. шкода діток, що вони не отримали всього того корисного, що дає мамине молочко.. а молоко у знайомої було - сама казала, що довго не хотіло пропадати.. малюкам зараз по 4 місяці, думаю, що хоча б до цього часу можна було б і погодувати їх груддю, тим паче, що знайомій допомагає її мама поратись з дітками.. мені здається, що та мама, яка не шукає легких шляхів і згодна на все заради здоров'я своїх діток, принаймні спробує зробити все можливе, аби ГВ відбулося.. Удачі вам, сили і терпіння!

Повідомлення відредаговано АмІнка: 06 October 2009 - 13:50

My Signature
Спойлер

Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   @Іріша@ 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2009 - 19:16

як це ще нещодавно було :) ....
дорогі мої...дозвольте дати вам декілька порад (з особистого досвіду)...щоб не було лишніх проблем, з якими на жаль зіткнулася я....
-приділяйте зараз побільше уваги своїй "кухні для малюка", тобто грудям. ..(особливо ті у кого це перша вагітність)....щодня розмасовуйте їх (мені рекомендували махровий рушник, але звичайно мені на це не хватало ніколи часу)...
-"відтягуйте" соски, щоб ваші малюки не затрачали потім лишніх зусиль
-користуйтеся кремами від розтяжок (після родів життя продовжується ,повірте...)
а тепер трішки конкретики...оскільки в мене був важкий післяродовий стан, дітей я побачила на 4 день...а груди то ж ніхто не зціджував...!!!!! з того все почалося...маляви були такі манюні, що взяти загрубівший, недостатньо відтягнутий сосок незмогли...а з часом вже і не захотіли (побачили альтернативу- легкодоступну пляшечку)....і тут розпочалися 3 місяці безкінечного "доїння"...(самій не получалося, тому зціджувала мама і чоловік)...а в 3місяці молочко зникло взагалі...
майте на увазі, чим більше ви прикладаєте дітей, тим більше матимете молока...
удачі всім :yahoo: :yahoo: :yahoo:
My Signature
Зображення
  • 4
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 06 November 2009 - 19:40

Я теж прочитала допис Іріші і згадала..........я перший раз змогла дати груди одній дитині десь через два тижні після пологів, а до того цідилася кожних 3 години ( і вночі) бо потрібне було молочко....і малий потихенько груди взяв. А другий був дуже слабенький. Місяць провів в боксі..........і нічого в нас з грудьми не вийшло, прийшлося дальше зціджуватися. І так було до 6 місяців. Тобто Назар їв цицю сам успішно до 1,4р., а Лесько- зціджене до 6 місяців, а дальше не хотів молочка. Але молочко для діток було, бо я сама собі таку установку дала...."має бути і все"...а цицьок у мене - два прищика.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лянчик09 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 November 2009 - 20:22

Ой, дівчатка, як я вам заздрю що маєте двійню. Я з дитинства мріяла про сестричку близнючку. Чомусь хотілось і все. Як завагітніла, то кожен раз на УЗД казала лікарю добре дивитись і шукати двох)))). Тим більше, що моя бабуся сама із двійнят. А тепер маючи одного непосиду дякую Богу що змилостивився і для першого разу подарував одного але дуже-дуже любимого синочка. Можливо іншого разу вийде)). А фото просто супер!!!!
Легких і швидких вам родів і здорових діточок.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2009 - 16:19

Доречі поради @Іріша@, стануть у пригоді не тільки тим, хто носить близнят. Це будь-якій мамі треба б було підготуватись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Angel23 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 November 2009 - 17:53

Малюночки просто супер. Мене таке також чекає, я навіть не уявляла, що таке можливо. Та бачу, що напевне навіть зручно. Чого тільки не придумають мами для своїх коханих діточок!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   галюсик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2009 - 22:45

А мої малюки цицю їли по черзфі,дуже рідко було таке що хотіли їсти обидвоє зразу.З перших днів було дуже важко оскільки я їх годувала тоді коли просили то в мене складалося враження що я цілий день ходжу з голою цицьою.Мені це так подобалося годувати діток груддю,в ночі обклалася ними і годуєш з двох боків,не зриваєшся як зарас,а тепер тато каже діти віддайте це моя а ви ідіть по ліжечках спатки.Зарас молоко практично пропало їмо тільки один рас,як не старалася його зберегти воно все одно пропадає :wacko: .Може я мало рідини вживаю,але п"ю скільки хочу,дітей часто прикладаю,а вони після пляшечки хіба на ту цицю ля жуть і сміються,а ще краще Юрчик видав взяв цицю і починає брррукати і сміється,але все одно засинає хіба що з нею.
My Signature
Зображення
ЗображенняЗображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2009 - 22:58

Моя бабця догодувала своїх близнят до 3 років! Моя мама казала "Убцю (Любцьо) ході цицю суняти" --- каже, що то навіть пам"ятає. А мені б хоч би до року (але як з одною груддю буду годувати ще не знаю) Молока в мене вистарчить, аби терпіння по черзі годувати :wacko:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lori 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 November 2009 - 23:26

галюсик

Цитата

як не старалася його зберегти воно все одно пропадає
Аналогічно, молоко пропадало з кожним днем. Але як не крути, а перевтомлення і недосипання дає свої результати. :wacko:

Повідомлення відредаговано Lori: 14 November 2009 - 23:27

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Angelstone 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 January 2010 - 11:13

Моїй знайомій з США передали якийсь спеціальний наче столик для ГВ.Спочатку паралоновий круг одягався,а потім на нього столик з перилами ставився.В неї лише один малюк,але мама шле їй все що бачить.Вона ще не народила,тому не скажу чи це зручно...
My Signature
Зображення

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 March 2010 - 00:19

Перегляд повідомлення@Іріша@ (6.11.2009, 20:16) писав:

як це ще нещодавно було :) ....
дорогі мої...дозвольте дати вам декілька порад (з особистого досвіду)...щоб не було лишніх проблем, з якими на жаль зіткнулася я....
-приділяйте зараз побільше уваги своїй "кухні для малюка", тобто грудям. ..(особливо ті у кого це перша вагітність)....щодня розмасовуйте їх (мені рекомендували махровий рушник, але звичайно мені на це не хватало ніколи часу)...
-користуйтеся кремами від розтяжок (після родів життя продовжується ,повірте...)
а тепер трішки конкретики...оскільки в мене був важкий післяродовий стан, дітей я побачила на 4 день...а груди то ж ніхто не зціджував...!!!!! з того все почалося...маляви були такі манюні, що взяти загрубівший, недостатньо відтягнутий сосок незмогли...а з часом вже і не захотіли (побачили альтернативу- легкодоступну пляшечку)....і тут розпочалися 3 місяці безкінечного "доїння"...(самій не получалося, тому зціджувала мама і чоловік)...а в 3місяці молочко зникло взагалі...
майте на увазі, чим більше ви прикладаєте дітей, тим більше матимете молока...
удачі всім :diablo: :lol: :angel:

Поки сплять, постараюсь відписатись і тут...
Хто виношує багатоплідну вагітність категорично ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ!:

Цитата

Чому? Бо стимуляція молочних залоз може викликати передчасні пологи. Повірте, передчасні дітки набагато страшніше, ніж проблеми з сосками (трішини і тд)

Користувач подумав і додав через 24 хв.:
Мої хлопці народились через КР на 36 т. Старший (більший) 3005 г, молодший (менший) 2285 г -- 700 г - різниця колосальна! Хоч по показникам вони були супер, та всеж меншого забрали до інтенсивної терапії. Не памятаю які називали причини і взагалі як то було (напевно була під впливом медикаментів, юо забрали його десь через 3 год після народження, як я була сама.
Так як я була доранку "зв"язана" з катетром і внутрішньо-венною с-мою, то можливості годувати меншого не було аж до 10-12 дня (тобто після 15 год з його народження.)
2 доби я швиденько годувала більшого і летіла до другого погодувати і його. Він не сприймав ніякі суміші і всі які в нього заливали рвав фонтаном. Годували його через трубочку яка йшла через носик і також була підключена глюкоза і ще щось внутрівенно. Доліталась я до того, що старший теж почав втрачати вагу і рівень цукру почав падати.... потім почались проблеми з диханням... я їм доказувала, що він не може дихати бо має забитий носик, але мене не послухали... Його теж забрали з підозрою на реаспіраторну інфекцію і почали антибіотики. Аналіз мав бути через 48 год, але аони пояснили, що стільки чекати не будуть... Так вони вже були обоє в інтенсивці для передчасних діток з підключеною внутрівенкою.
Я приходила і що 3 год годувала --- то були тортури і мене і їх! Також я ще сціджувала для них молочко яке з 3 дня почало прибувати.
Виходило що годувала одного годину, другого годину і бігла назад до себе в палату і 20 хв зціджувала (медичною найпотужнішою меделлою)
Злівої груді більше як 20 мл я ще ніразу не отримала, так як мала травму ще в дитинстві, з правої було спочатку 60 тепер 150 мл... Але нам вже того не вистарчає давно!
Зараз ми зїдаємо десь від 100-130 ил кожен що 2-3 години.
Цілий місяць я зціджувала і годувала їх з бутилочки. Бо.... 1 груд на 2, бо молока і так не вистарчає і треба давати суміш теж, бо їм так легше і вони стали стабільно набирати....

Вже 5 днів ми по черзі гамаємо цицю і по черзі Нестле, скінчились мої муки з зціджуванням...
Діткм стали менше зригувати (колись було фонтаном)
А пізніше напишу як ми їмо і в яких позиціях --- я колись займалась гімнастикою :)
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 June 2010 - 17:12

Цитата

mum of 4
Ви взагалі --- ГЕРОЇНЯ! Після всього, через що ви пройшли , МОЛОДЕЦЬ, що налагодили ГВ! Чула, що навіть четверняток можливо вигодувати до 6 міс виключно ГВ. Але для цього потрібно багато допомоги, спокою, і відповідне харчування.

Дякую))
От такою коровкою я виявилась. Колись думала: "тільки би до 6 місяців дотягнути, а там вже не страшно", а тут далі сціджую півлітри за раз, правда вже 3-4 рази на добу, але ше всеодно вистачає. Думаю те молочко добре допомогло їм викарабкатися з того всього, тьху-тьху-тьху, але якихось серйозних проблем немає.

Аж тепер мої дівульки навчилися верещати і капризувати))) от тепер мені вже часами "дуже весело")) (мо на зуби)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 July 2010 - 07:13

Форумна, к у вас справи? Бачу ви чуть не єдина героїня, що годує грудьми, і тема "зависла"... А шкода........... Мамине моньо -- найцінніше!
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 8 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →