Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Багатоплідна вагітність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 109 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

Багатоплідна вагітність усе про виношування кількох діток Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 18 August 2009 - 02:12

Наші теми!

А ви хочете двійню?
Годування грудьми близнят
Вибираємо візочок для близнят
Як годувати близнят, трійнят, і більше, все що стосується годування, коли ГВ невдалось налагодити

Lori, , а також всі, хто мав багатоплідну вагітність, поділіться, будь-ласка, своїм досвідом:
1. На якому терміні Вам діагнозували баготоплідну вагітність, чи розвивалась вона так і на далі (бувають випадк, що друге-третє у подальших УЗД неспостерігається і , відповідно, народжується одна дитинка.
2. Які ускладнення були під-час вагітності (у 1, 2, 3 триместрі)
У мене, наприклад, вже підходить до кінця 1 триместр --- тушнить страшено, рвота --- словами не передати. З другою вагітністю таких проблем не було, а з першою --- до 5 міс було сильно зле, а тепер здається куди вже гірше.
3. Як Вас спостерігали лікарі і що рекомендували --- так як багатоплідна вагітність --- вагітність повишеного ризику.
4. Як Ви народжували ---- плановий кесарів, чи природнім, чи пробували вагінально, але вкінці пркесерили?

Наразі і так розумію, що питань багатенько, тому про підводні рифи після народження сюрпризиків * 2 чи на більше і боюсь питати.

Дівчатка, всі хто сам не був у такому становищі, але з близького досвіду сестри-сусідки-коліжанки і тд може поділитись корисною інформацією. Дуже Вам дякую!

Користувач подумав і додав через 1 хв.:
Маркіза Каприза, ВЕЛИЧЕЗНЕ Вам дякую за статю!
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lori 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2009 - 12:25

Kokhanovska

Цитата

1. На якому терміні Вам діагнозували баготоплідну вагітність, чи розвивалась вона так і на далі (бувають випадк, що друге-третє у подальших УЗД неспостерігається і , відповідно, народжується одна дитинка.

Дізналась на УЗІ в 13 тижнів - це було перше УЗІ. Надалі ускладнень не було, ще 2 рази на узі дагностували двійню і головне положення плодів.

Цитата

2. Які ускладнення були під-час вагітності (у 1, 2, 3 триместрі)У мене, наприклад, вже підходить до кінця 1 триместр --- тушнить страшено, рвота --- словами не передати. З другою вагітністю таких проблем не було, а з першою --- до 5 міс було сильно зле, а тепер здається куди вже гірше.
Так, вагітність зовсім інша ніж перша, причому у всьому. Пеший триместр схудла на 4 кг. бо із-за нудоти на могла їсти, внизу живота тягнуло весь перший триместр, стала дуже чутлива до запахів, в парфумованих магазинах не могла знаходитись зовсім. Після узі на 19 тижні поставили внутріутробне інфікування плода, то намагалась їсти кожен день кусочок телятини (рекомендував узіст), варене яйце, творог, сік. Важко було дихати, було враження, що не вистачає повітря, весь час хотілося глибоко вдихнути повітря. Дуже любила прохолоду (зараз діти сплять краще в прохолодну погоду).

Цитата

3. Як Вас спостерігали лікарі і що рекомендували --- так як багатоплідна вагітність --- вагітність повишеного ризику.

Особливого нічого, покій, неперевантажуватись роботою, по скаргам ліки з Зеленої аптеки. Носити бандаж, бо матка перерозтягнута, тому й болить внизу живота.

Цитата

4. Як Ви народжували ---- плановий кесарів, чи природнім, чи пробували вагінально, але вкінці пркесерили?

Народжувала сама в 38 тижнів, але із стимуляцією, почали підтікати води (але це не страшно було, можна було б ще походити тиждень)
Після пологів дуже важливо звертатись якнайшвидше до гарного невропатолога дитячого, щоб не упустити шанс на швидке одужання діток. Читайте уважно виписку з пологового, там пишуть, а не озвучуть. Бо кожна двійня народжується з підвищеним ризиком (мама має певний "ресурс"). Ми упустили момент, тепер важко надолужувати.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2009 - 16:53

vitalina

Цитата

Читала, що двійнята появляються частіше у мам , які вживали протизаплідні, блокували овуляцію, потім виходило 2 яйцеклітини.

Нічого не вживала, не блокувала, все сталося природно.

Vesta_lv

Цитата

Можу розказати, що двійнята це тяжко !!!!

Не те слово важко, дуже важко! А скільки вам зараз? На лінієчці нічого немає.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2009 - 21:04

Перегляд повідомленняvitalina (21.8.2009, 16:05) писав:

Читала, що двійнята появляються частіше у мам , які вживали протизаплідні, блокували овуляцію, потім виходило 2 яйцеклітини. Ану признавайтеся, мамуськи, хто вагітний чи має діток-двійнят, чи було так у вас?
А ще при штучному заплідненні часто двійнятка получаються!

Це у тому випадку якщо не однояйцеві --- принамні у мене теж так як у Форумна, у нашому випадку була запліднена одна яйцеклітина одним сперматизоїдом, а потім вирішно було поділитись на дві цілком однакові істотки! Чому так стається, з того що читала, вчені ще не розібрались.
Я ніколи не вживала ніяких протизаплідних і не блокувала і не стимулювала овуляцію --- на все воля з Вище.

Повідомлення відредаговано Kokhanovska: 21 August 2009 - 23:11

• 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 21 August 2009 - 23:32

З 2-ю вагітністю діагностували на 13 тижні іствіко-цервікальна недостатність шийки матки (напевно, трохи неправильно написала) і тому підшивали, потім при родах коли видушували малого її зовсім порвали --- неуявляю як я тепер 2 виношу. А ще я тепер в Канаді, а медицина тут......... недопорівняння. Була у сімейного лікаря --- для нього все --- гуд і нічого ніде страшного він не бачить, і то що тонус є --- то ок, я ж живий організм, і те що рву нонстоп --- а що ви хотіли --- ви ж --- вагітна...... А до гінеколога попаду десь так через 2 міс, тижнів в 20-22! УЗД його секретарка назначала у кількох лікарнях --- у всіх відмовили --- бо двійня :D смішно, але правда, напевно в Канаді двійнята самі по собі народжуються!
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 August 2009 - 19:43

Kokhanovska

Цитата

А ще я тепер в Канаді.....,
тоді зрозуміло.

Цитата

то що тонус є --- то ок, я ж живий організм, і те що рву нонстоп --- а що ви хотіли --- ви ж --- вагітна......

На рахунок тонусу, то це матка перерозтягнута, треба повільно рухатись, не робити різких рухів і обовязково носити бандаж!

Нудоту зупинити можна і потрібно ароматерапією. На жаль не памятаю назв трав, (помоєму апельсин). Вживайте кожен день молочні продукти, кефір, творог (зберегти зуби потрібно теж), кальцій дітки тягнуть з вашого організму. Ще я вживала фолієву кислоту (купила в аптеці) впливає на формування нервової системи дитини. Ще щось пригадаю, то розкажу.
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Vesta* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 22 August 2009 - 19:52

[ і то що тонус є --- то ок, я ж живий організм,

Тонус тому, що матка швідше росте і збільшується ніж з одним малюком

Користувач подумав і додав через 5 хв.:
Kokhanovska, А на рах рвоти, мені теж такі байки розказували, а потім виявилось що в мене ацетон ++++,а це не жарти а серйозна інтоксикація. Так що здайте аналіз сечі на ацетон.
І в Україні є хороший препарат при токсикозах Ессенціалє форте Н ( при токсикозах вагітних)
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 14:37

Мені при токсикозі в україні лікар виписав Хофітол --- мені здається як мертвоу кадило. Ще приймаю Віт Е, фолієву кислоту і МагнеБ6 --- якраз для заспокоєння матки. А сплю --- як суслік, добре що можливість є, лягаю в обід з малим на 1-1.5 і ввечір з ним до ранку на 9-10 год. Я ще такою втомленою в житті не була, просто все з рук валиться. Але може то ще й нерви --- маю досить важкий період в житті і ніц зробити не можу.

Дякую, дівчата за Ваші поради. Шкода тільки, що Форумна пропала, десь в темі про передчасних діточок ще натрапляла на дописи мамусі двійнят, отже нас більше --- просто часу в тих, хто вже народив менше :)
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 August 2009 - 16:04

Kokhanovska Я згадала, що кожен день випивала стакан будь-якого соку.

Щодо візочка, то вчора в маркеті побачила маму з візочком- тросточка для двійнят фірми Чіко. Розпитала її про ньог, то вона дуже задоволена ним. Там дітки сидять поруч.

Ще знайшла цікаву інформацію
Прихований текст

Повідомлення відредаговано Антік: 29 August 2009 - 15:11

My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 August 2009 - 09:20

Я вже тут))
Щодо протікання вагітності. На 10 тижні я пішла на УЗД і мене порадували, що в мене двійня))) я була шокована, бо сама худюща і взагалі боялася, що з такою вагою мені буде важко завагітніти, а тут двоє.... а також сказали, що гіпертонус матки і направили на підтримку, там я пролежала 3 тижні, правда нічого такого не вживала крім вітамінів, йодомарину, но-шпи та валерянки (налізи добрі, живіт прощупувався теж добре). Токсикозу як такого не було, правда, зранку не можна було допустити бути голодною, бо я починала "векати" (рвати не мала ше чим) (хоча в мене й до вагітності таке бувало, коли недосплю або переживаю за шось). А ще квартира була після ремонту і я не переносила запах лаку, яким пропиталася вся квартира, то вже знала, що тільки зайду до хати, зразу в туалет біжу. Але то тривало не довго, і не настільки жахливо, просто уникала залишатися вдома.
Цілу весну і ціле літо сплю при відкритому навстіж балконі, хочеться свіжого повітря. Ношу бандаж, бо без нього тягне внизу живота, набагато легше ходити. Живіт намагаюсь постійно мастити олійками, бальзамами. Багато лежу, шануюся. На другому УЗД в 19 тижнів тонусу вже не було. Деколи крутить поясниця, спина, ну але думаю то нормально і тим не переймаюся.
От. Та ніби усе. Теж переживаю як буде дальше, шо буде з пузом)))) і як народити двох здоровеньких діточок) але на все воля Божа, тому налаштовуюсь на позитив.
My Signature
Зображення
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Форумна 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 August 2009 - 10:06

Ще скажіть, хто вже виносив, як в кого дітки були розміщені перед родами? В мене зараз вони лежать впоперек паралельно одна одній... коли і як вони мають лежати в ідеалі?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 13:21

Форумна, я не знаю який в тебе термін, але ближче до кінця. В мене на 7 місяці вже лежали нормально, але бувають випадки , що і не стають нормально..... :acute:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 16:00

В мене завжди поздовж і головне.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 16:12

Ви всі пишете про бандаж.... А з якого терміну вам його радили? Перші 2-і вагітності лікарі всі одноголосно відмовляли від бандажу і ще казали, що його не можна носити поки не зафіксувалось правильне положення дитини... А як було у вас?

Користувач подумав і додав через 1 хв.:

Перегляд повідомленняVesta_lv (25.8.2009, 14:21) писав:

Форумна, я не знаю який в тебе термін, але ближче до кінця. В мене на 7 місяці вже лежали нормально, але бувають випадки , що і не стають нормально..... :sorry:

Цитата

Всім привіт, я виношую двійню (однояйцеву), зараз нам 24 тиждень пішов.

• 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 16:14

Kokhanovska, Я ходила без бандажа........не можу ніц порадити :sorry:

Користувач подумав і додав через 3 хв.:

Перегляд повідомленняФорумна (21.8.2009, 12:51) писав:

Всім привіт, я виношую двійню (однояйцеву), зараз нам 24 тиждень пішов.

Ой вибач, я просто не додивилась....стара в :nea: же
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 17:21

Носила десь з 20 тижня, але треба дивитись і на величину живота. Бандаж має підтримувати живіт. Місяць назад стала свідком такої ситуації. В аптеці дівчина питає про бандаж, а фармацевт питає для кого. Вона каже, що їй, а живота зовсім не видно! Сказала, що їй лікар порадила.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 22:03

Тільки приїхала з УЗД --- 12-13 тижнів, однояйцеві двійнятка!!! Все ніби ок. Але тут ніц ніхто не говорить і не коментує, потім всі ті заміри, що техперсона зробила під час УЗД відправлять в Госпіталь де я планую народжувати і десь за тиждень вони то все розшифрують... Трохи то дивно, але з Юльком мені так само робили. Просто смущає, що весь процес (35 хв) вона мовчала і коли я питала чи вона бачить чи все ок, то відповіла , що ніби так, але з впевненістю можна буде сказати тільки коли дітки народяться!
Крім тушноти до тушноти ніби нічо зараз не турбує, але я може вже хора якась!!!! ---- я чую рухи і то вже десь 3 дні! Мій доктор каже, що то не можливо ще.... З Ольком я чула на 16 тижні.... А ви як? Може то через то що вони 2 бушують і + 3 вагітність....
Але то диво бачити як вони одне-одне ручками і ножками торкають...... :D
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 August 2009 - 22:17

Kokhanovska

Цитата

Мій доктор каже, що то не можливо ще.... З Ольком я чула на 16 тижні.... А ви як?

Так, і в мене були рухи раніше. Це можливо. Прислуховуйтесь до їх рухів, якщо занадто бушують, то може не вистачати кисню і буде гіпоксія, що після пологів відобразиться на дітках гіперзбудливістю, як в нас. Тож зразу ж на свіже повітря і чим побільше дихати свіжим повітрям, краще хвойним.
А нудота в першому триместрі з двійнею - це переважно у всіх, скоро стане легше! :acute:
My Signature
Зображення
  • 1
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2009 - 14:38

Все таки то рухи Бейбусів, бо чую їх по к-ка разів на день, дітки вже по 6.5 і 5.5 см ---- як маленькі мишенятка. То напевно як вони рухаються, то то відчутно.
Тушнота помало відходить, чи то я звикаю :blush: найбільше вбиває втома і сонливість, добре що є можливість виспатись.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   boykoal 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 05 September 2009 - 20:58

Цитата

'Kokhanovska'[/b] post='175733' date='27.8.2009, 15:38']
Все таки то рухи Бейбусів, бо чую їх по к-ка разів на день, дітки вже по 6.5 і 5.5 см ---- як маленькі мишенятка. То напевно як вони рухаються, то то відчутно.
Тушнота помало відходить, чи то я звикаю :blush: найбільше вбиває втома і сонливість, добре що є можливість виспатись.

'Kokhanovska' вітаю і я Вас :blush: . По-перше дякую що запросили в таку гарну тему. В мене також двійнята - хлопчики тепер їм майже три роки. Я взнала що вагітна на 6 тижні. Коли лікар сказав що в матці візоалізується два плідних яйця - була в шоці. Виносити мені було трохи важкувати - я сама ростом 147см і вага 47 кг до вагітності. Хлопці народилися на 12 днів швидш точніше мене кесерили, бо живіт вже тріщав. 2,5місяці лежала на підтримці у Данкова О.В. (велике йому дякую).
хлопці народилися по 48см із вагою 2300г. і 2200г - здорові. Правда тепер ми найменші серед ровесників. Це напевно тому що ми з чоловіком не дуже високі, переживаю як би пізніше ніхто не дразнив їх. Але хлопці розумні. Хочу сказати двох діточок однакового віку легше рстити ніж з різницею в 1 рік або в два, тай вони (такі дітки) швидше розвиваються - одне за одним повторюють, спілкуються між собою.
Так що все буде класно - діти це найкраще що може бути у житті. :yahoo:
ТРИМАЙТЕСЯ!!!!
My Signature
Зображення
  • 6
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 109 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Тему закрито

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
Всі зміни →