Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! Для тих, кого доля закинула в Канаду Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 19 June 2010 - 10:12

SweetN, дякую, що відгукнулись. Я про ті фонди знаю. Ось тепер сидимо теж думаємо, як можна вийти з положення... Мабуть, почекаємло, коли нам гостьову візу зроблять, а там далі видно буде...
mum of 4, вдячна за інфу! А про "фонди легко показати" що ви мали на увазі? Напишіть, плз, а то нам назбирати таку суму на рахунку нереально...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SweetN 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 19 June 2010 - 10:17

Перегляд повідомленняmum of 4 (19.6.2010, 6:26) писав:

SweetN, є й інші легальні програми іміграції без тих фондів... Та й ті фонди легко показати...

ми хочемо усе по-чесному, є багато фірм які шось пропонують, але хочуть за те менше-більше 5 тис дол. комісійних. це теж гроші, та ще й страшно, що обмануть.
якщо можеш, дай посилання почитати про програми без фондів.

і ще, тут чоловік питання підказує. якщо знаєш, чи можна ті фонди показувати вже після усіх процедур. ну тобто у нас є квартира тут, і продавши її ми б отримали кошти на перший час у Канаді. але я так зрозуміла, що підтвердження фондів треба робити до оформлення візи. тоді нам жити не буде де, а оформлення триває багатсько, інколи роками...
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 19 June 2010 - 13:47

Програми пошукайте на тому ж офіційному сайті. Це або Скілд Воркер або Провіншиал Програмс.

Багато наших знайомих, в тому числі сім"я з 4 дітьми, шукали знайомих, які клали чек у банк, зразу ж бралася довідка про наявність коштів у тому банку і зразу ж кошти знімались, щоб повернути власнику. Проста і зрозуміла схема.

Справа в тому що так як ви і пишете, зараз коштів тих немаю, але перед відїздом продам квартиру, то ж вони будуть. А з 1-2 штуками вам нема чого сюди СІМЄЮ їхати! Бо на перших порах не виживите... З роботами не так просто, та й ще інші ньюанси....
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2010 - 21:20

ми розуміємо, що 2 тис це несерьйозно. в принципі розраховуємо як раз на таку суму, яку і вимагає програма, тисяч 15.
дякую за підказку, нам чогось не прийшло на думку, що одразу після отримання виписки про наявність грошей ті гроші можна повернути. думали про кредит під квартиру, але то дуже потім проблемно її продавати.
вибач, що засипала питаннями, але хочу ще спитати. з якого дитячого віку можна приїзжати. ну щоб у садочок можна було віддати, і там медичні чи ще якісь проблеми? ми так собі розмірковуємо, що десь коли синочку буде рік, подати документи, і десь у 2-3 роки від'їзжати. я розумію, що в перший час з роботою туго, тому краще коли б обидва з чоловіком працювали, а не він один і я з дитиною на шиї.. бачила у інеті, що є дитсадочки для найменших, але як воно на практиці?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2010 - 23:43

Перегляд повідомленняSweetN (19.6.2010, 22:20) писав:

.....з якого дитячого віку можна приїзжати. ну щоб у садочок можна було віддати, і там медичні чи ще якісь проблеми? ми так собі розмірковуємо, що десь коли синочку буде рік, подати документи, і десь у 2-3 роки від'їзжати. я розумію, що в перший час з роботою туго, тому краще коли б обидва з чоловіком працювали, а не він один і я з дитиною на шиї.. бачила у інеті, що є дитсадочки для найменших, але як воно на практиці?

Якщо плануєте в 2-3 р дитини покинути Україну, то ви вже може й спізнились! Україна (тобто імміграційний офіс Канади у Києві) найгірша в світі, по часу.... Тобто від подачі документів може зайняти як мінімум 2-3 роки а можливо і до 8! Зараз я і депутат мого округу з цим воюємо, щоб збільшили штат. Найкраще подаватись чим швидше. Заповняючи аплікації обдумуйте кожне слово. Обов"язково робіть копії для себе в 2 екземплярах всього що подаєте. Як є "слабкі місця" -- добре їх прикривайте. Перевіряють все.
На якому рівні у вас англ? Чи ви готові з хорошою англ і з хорошою освітою прибирати, чи працювати на будові? Реалії в Канаді трошки суворіші ніж здається. Хоча тут ще треба бути везучим!
Садочки і від народження, але рідко хто так рано дає дитину. Хоча дикрет тут закінчується до року (50 тижнів) Садочки державні хороші, для діток 0-18 м 3 виховательки на 10 дітей максимум, для 18-30 на 3 аж 15 (в більшості 2 на 10), з 2.5-6 на одну виховательку максимум 8 дітей.

Користувач подумав і додав через 10 хв.:
Ще одне. Садочків бракує. На чергу стають вагітні. Чим менша дитина, тим довша черга і ... дороше (від 800 до 1200 на міс) Є субсидії, але черга на них від 2 р.
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2010 - 00:33

дякую за таку простору відповідь!
а ми оце як раз у неділю народилися :angel:
суворі реалії розуміємо, але оце все ж таки вирішили ризикнути. зараз трохи відпочинемо від пологів і почнемо заглиблювати знання англійської. у мене рівень так собі, розумію багато, а говорити - проблема, а у чоловіка геть слабо. ми вважаємо це нашим найслабкішим місцем, бо по бальній шкалі нам вистачає балів (звичайно то по нашим підрахункам). заразом з вивченням мови почну вивчати усі форми і роздумувати над заповненням. десь читала, що процес займає максимум рік-півтора, а виявляється насправді так може затягнутися :shok:
ще раз величезна подяка за відповіді, і удачі Вам у налагодженні роботи!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vee1981 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 03 August 2010 - 17:50

Всім Привіт!!!

Можна до Вас приєднатись?

Я вже майже 15 років проживаю в Канаді, на батьківщині буваю рідко. Коли народився мій синок я дуже почала сумувати за рідними бо тут нас мало. Мій чоловік канадець, і хоча йога родина мене прийняла як свою дочку, мені все одно не хватає своїх.

А саме головне мені дуже хочеться поспілкуватись на рідній мові, яку я дуже мало вживаю і трошкі вже забуваю. І дуже хочу навчити сина.

А зараз проживаю в Бурлінгтон. Якщо е сусіди, відгукайтесь :):)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 03 August 2010 - 18:47

Українській Фестиваль в Торонто

Я чомусь пам"ятаю цей фестиваль був на день незалежності України в Серпні, але бачу цього року фестіваль буде в Вересні. Може я помиляюсь? Може фестиваль зовсім не звязанний з днем незалежності? Хтось може знає???
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 August 2010 - 17:23

Перегляд повідомленняkhlopenyuk (5.11.2009, 6:05) писав:

мені такош шкода що не має тут молодих мам які розмовляют укр тут взагалі мало хто розмовляє нашою мовою :aggressive:

Привіт!

Я в Бурлінгтоні живу, тут я дуже часто чую і россійську і українську мову, але от як познайомитись з людьми не знаю :):)

Я часто в Камбрідж іжу то подружкі, як раз в сторону Кітченера, а також іздим на St. Jacobs маркет.

Якщо цікаво може побалакати, піши!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   khlopenyuk 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2010 - 02:36

Перегляд повідомленняvee1981 (4.8.2010, 17:23) писав:

Привіт!

Я в Бурлінгтоні живу, тут я дуже часто чую і россійську і українську мову, але от як познайомитись з людьми не знаю :):)

Я часто в Камбрідж іжу то подружкі, як раз в сторону Кітченера, а також іздим на St. Jacobs маркет.

Якщо цікаво може побалакати, піши!!

прив1т!!! я також буду рада сп1лкуванню знайди мене в контактах або в однокласниках ольга хлопенюк 1 м1й номер тел 519-745-1574 звони :yahoo:
My Signature
[ex]На Малечі дозволені лише лінієчки з нашого ресурсу :)[/ex]
  • 0
  • Back To Top

Гість_myramela_*

• Група: Гості

Відправлено 10 August 2010 - 12:11

Перегляд повідомленняbaby_jackdaw (8.2.2010, 23:12) писав:

Дякую за швидку відповідь. ви, власне, вже й сказали те, що я хотіла почути - про терміни розгляду :girl_angel: . Чомусь сподівалась, що це швидше. Ми належимо до Priority Occupation List і начебто могли б чекати (за інформацією з інету) на результат цього аплікаційного процесу вже в Канаді, але напевно дійсно треба дивитись по провінції. А на рахунок дитинки, то мене знайома налякала. Начебто, нам з чоловіком можуть одразу відмовити у візі, якщо дізнаються, що я (на момент подання заяви) вагітна. Вона стверджує, що мусіла такий факт приховати, хоч і їхала туди про грін карті.
Дуже Вам дякую, що відгукнулись. З вашого дозволу, буду звертатися з запитаннями ще :36_15_38:

baby_jackdawа вм вже виїхали до КАНАДИ?

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняmum of 4 (20.6.2010, 0:43) писав:

Якщо плануєте в 2-3 р дитини покинути Україну, то ви вже може й спізнились! Україна (тобто імміграційний офіс Канади у Києві) найгірша в світі, по часу.... Тобто від подачі документів може зайняти як мінімум 2-3 роки а можливо і до 8! Зараз я і депутат мого округу з цим воюємо, щоб збільшили штат. Найкраще подаватись чим швидше. Заповняючи аплікації обдумуйте кожне слово. Обов"язково робіть копії для себе в 2 екземплярах всього що подаєте. Як є "слабкі місця" -- добре їх прикривайте. Перевіряють все.
На якому рівні у вас англ? Чи ви готові з хорошою англ і з хорошою освітою прибирати, чи працювати на будові? Реалії в Канаді трошки суворіші ніж здається. Хоча тут ще треба бути везучим!
Садочки і від народження, але рідко хто так рано дає дитину. Хоча дикрет тут закінчується до року (50 тижнів) Садочки державні хороші, для діток 0-18 м 3 виховательки на 10 дітей максимум, для 18-30 на 3 аж 15 (в більшості 2 на 10), з 2.5-6 на одну виховательку максимум 8 дітей.
Ще одне. Садочків бракує. На чергу стають вагітні. Чим менша дитина, тим довша черга і ... дороше (від 800 до 1200 на міс) Є субсидії, але черга на них від 2 р.

якщо в мене 3 дітей і мені 32роки ,а чоловікові 35 років то ,які в нас можуть бути шанси на пмж?і чи важко отримати дозвіл на роботу ,бо чоловік гірничий інженер?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

Користувач подумав і додав через 15 хв.:

Перегляд повідомленняmyramela (10.8.2010, 13:11) писав:

baby_jackdawа вм вже виїхали до КАНАДИ?

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

якщо в мене 3 дітей і мені 32роки ,а чоловікові 35 років то ,які в нас можуть бути шанси на пмж?і чи важко отримати дозвіл на роботу ,бо чоловік гірничий інженер?

Користувач подумав і додав через 14 хв.:

А з вами можна зв'язатись по скайпу?

Користувач подумав і додав через 17 хв.:

А з вами можна зв'язатись по скайпу?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 11 August 2010 - 15:48

Дорогі форумчани, у нас на форумі відкрито Благодійні аукціони для допомоги хлопчикам Нікіті та Богдану

Я в'яжу на замовлення дитячі і дорослі шапочки, шарфики, шалі, інколи кофточки. Переважно гачком. Якщо гачком, то можу зв'язати будь який виріб.
Якщо вас цікавить придбання в'язаних виробів, з умовою, що всі кошти підуть на рахунки хлопчиків (або ви мені перерводити на пейпал, а я зі свого вебмані переводу хлопчикам. або ви відразу переводите хлопчикам, якщо маєте таку можливість). доставка по америці та канаді за мій рахунок, зголосіться будь ласка!

Я відкрию тему в аукціоні.

Прихований текст
Мої роботи можна подивитися тут і серед проданих тут

У мене обмежений вибір кольорів, але є достатньо, або я зможу купити, переважно baby yarn, якщо вас щось зацікавить - пишіть!
я маю дуже гарну шовкову нитку. за'язала собі кофточку, не дуже вдало вийшли фоото. загалом виглядає ось так
Текст, що розкривається
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2010 - 06:19

vee1981, khlopenyuk, та інші форумчани Канади! Прошу переглянути газету "Міст" -- завтра повинно бути оголошення про Богданчика! https://www.malecha.o...showtopic=13096
Відкрито благодійний рахунок в Українській Кредитовій спілці на операцію малюкові.
Прихований текст
№ 01972-828-61104-200
Iryna Ivaniv for SURGARY of Bohdan Baziuk

Не залишайтеся байдужими!
Прошу Вас, по можливості звернутись до знайомих, які мають можливість і бажання допомогти ЖИТИ малюкові. За пожертву надаю офіційний чек, що підтверджує пожертву (для зменшення плдатків)
Не забувайте про Український Фестиваль у Сентеніал Парку цієї суботи, а також Фестиваль на Блурі. Прошу, зголосіться про зустріч. Будумати листівки, які треба буде розповсюдити на фестивалі і в будь-яких "точках" нашої діаспори.
Мої контакти
Прихований текст
1-647-239-7830 або kokhanovska@yahoo.com

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2010 - 07:06

Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 August 2010 - 04:28

Моя акція розповсюдження листівок про Богданчика на фестивалі непройшла, нажаль. А я на неї найбільш розраховувала. Ми зі всіма малюками всі у вишиванках приїхали в Сентеніал на 1 год. Запаркувались найближче додому і ... найдальше від місця проведення фестивалю. Тільки дійшли до сцени як почався невеликий дощ -- терпимо. Тож я зі своїма 4 хлопчаками пішла до яток з українською всячиною купити синьо-жовту парасолю і роздати листівки. Тут почалась вже серйозна злива.... Поки тато знайшов де ми запаркувались і пригнав мій вен всі ми до ниточки були мокрі. Було не до агітації. Тепер вже 3 день ми всі лікуємся, нас так заклало, що просто ужас. Малі вже 2 ночі взагалі не сплять, мучить кашель і сопельки. От такий був фестиваль!

Старалась все, що можу зробити телефоном і по найближчих до мене точках
1 Розклала листівки у Старських, у 2 Кредитівках, в церкві на Кавтра і по всіх відомих мені укр хатах нашого району
2 Обдзвонила всі ДОБРОЧИННІ ФОНДИ і майже всі служби і конгреси українців Канади ... і мені просто нагло ВСЮДИ сказали, МИ ГРОШЕЙ НЕ НАДАЄМО!
3 Минулий четвер у Мості надрукували маленьку оголошення від Ілони про Богданчика, цього четверга надрукували моє вже з фото малюка
4 Має бути в газетах Новий Шлях і Гомін
ПРИКРО І СОРОМНО, що Канадська діаспора -- БІДНА!

Повідомлення відредаговано mum of 4: 28 August 2010 - 04:45

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   -=Чуча=- 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 September 2010 - 08:29

Привіт. Уважно перечитала темку. І виникло трохи питань. А якщо емігрувати уже на готове місце роботи. Ну, якщо чоловік відправить своє резюме, і там погодяться взяти його на роботу. То які умови виїзду? Теж треба ті фонди? Тести проходити?
Також зацікавили вартість проживання в Канаді...аренда житла, харчування, машина, одяг, медичне страхування...?
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   violet_i 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 November 2010 - 17:15

почитала темку, і сама захотіла в Канаду. Успіхів всім українцям!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Гість_aster1_*

• Група: Гості

Відправлено 03 December 2010 - 08:48

Як у вас там живеться?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Malaann 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 December 2010 - 00:24

2 рази була в Канаді,у мене там тато живе...можливо доля закине до вас на постійно))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   havrynja 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 February 2011 - 00:34

Пртвіт! Я теж новенка ( і на Малечі і в Канаді ). Ми тут 1 рік. Живу в Торонто, Етобіко.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка