Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Форумчани КАНАДИ --- єднаймося! Для тих, кого доля закинула в Канаду Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 November 2009 - 15:06

Перегляд повідомленняkhlopenyuk (6.11.2009, 7:02) писав:

дівчатка скажіт чи можливо в канаді купити гречану кашу для малоі???

У Старських дивилась?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sashynka 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 07 November 2009 - 05:28

Перегляд повідомленняkhlopenyuk (6.11.2009, 6:02) писав:

дівчатка скажіт чи можливо в канаді купити гречану кашу для малоі???

ми купували гречану кашу в магазині Future Bakery (фючебейкері). звичайна наша гречка, там же є і кукурудзяна каша (вже мелена), вона кстаті теж дуже корисна для дитини. я своєму малому варила звичайну гречку, тільки перед тим молола на кавомолці, але то було давно і ше на Україні. А от дитячі каші то вже не знаю де є, бо не цікавилась, оскільки ми вже їмо дорослу їжу.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2009 - 15:25

У Стаських гречка (звичайна) дешевше ніж у Future Bakeryю Взагалі дивуюсь п. Б. Вжесневському --- то позор утримувати такий магазин, в Укр на селах такого брудного сільпо (не плутати з маркою магазинів Сільпло) вже не залишилось! Вонь, бруд, смруд і хамство танцюристок Вірського, що там працюють.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 November 2009 - 23:12

khlopenyuk @ ти в іншій темі, (про епідемію грипу) питала чи робити тобі тут прививку від H1N1. Зустріла сусідку (живу на вулиці, де 20-25 сімей українців зі Львова) У неї тут 2 дорослі дочки... Одна з них недавно (4 р т) вийшла заміж за лікара (не то білорус, не то молдаванин, точно не знаю) Вони тільки приїхали з прививки. Робили в Етобіко Ситі Хол. Зробили дідо-баба (по 65-75 р), діти 15 р і 3р і вона вагітна на 16 тижні. Переконувала мене іти щепитися......
Каламбурно написала, соррі.... Доречі, у нас ще ніодного випадку ускладнень від прививки неоголошували!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ольга Ф 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 09 November 2009 - 11:27

Мамусі з Торонто, яка у вас на вихідних чудова ярмарка була. Ну просто очі розбігаються :cray:
Коні,( дійсно королівські), :sorry: свині (приймають душ), :sorry: кури ( рожевого і голубих кольорів), :unknw: кози( люди ведуть на виставку ,як собак).
Відпочити можна :cray:
Зображення
Зображення
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 November 2009 - 14:42

Перегляд повідомленняОльга Ф (9.11.2009, 12:27) писав:

Мамусі з Торонто, яка у вас на вихідних чудова ярмарка була. Ну просто очі розбігаються :crazy:
Коні,( дійсно королівські), :crazy: свині (приймають душ), :wacko: кури ( рожевого і голубих кольорів), :crazy: кози( люди ведуть на виставку ,як собак).
Відпочити можна :good:

Шкода, що ви нас раніше не повідомили. Ми б теж відвідали. Але ці вихідні були суперські -- літо вернулося! Ми гуляли без шапочки і курточки, а я вчора на короткий рукав. Ще б хоч к-ка таких днів золотої осені!

Ольга Ф, а ви звідки? Давно в Торонто? Де в Торонто живете?
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 November 2009 - 12:23

Перегляд повідомленняmum of 4 (9.11.2009, 15:42) писав:

Ольга Ф, а ви звідки? Давно в Торонто? Де в Торонто живете?

Я не живу в Торонто. :bye2:
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 November 2009 - 17:09

Багато хто з канадських українців (новоприбулих) суди забігає, шкода, що не признається. Для тих хто новенький напишу про деякі безкоштовні ресурси.
Ontario Early Years Centres
Eating for Two
Feeding with love
Play with me
.... та інші
Варто переглянути ресурси
Прихований текст

• 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 November 2009 - 15:33

Дівчатка! Яка реальна ціна, квартир в Торонто? І яка тенденція до зростання. Знайома назвала ціну,
квартири з 2 спальнями ( 220 000). :help: Реально знайти щось, хороше за меншу ціну.
І ще таке, дійсно існують "чорні квартали", бо я знайшла в неті дешевші варіанти, мені сказали що то район кримінальний. Може хтось, орієнтується в нерухомості, або має якісь посилання. Підкажіть. ;) Чекатиму на поради.
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 November 2009 - 00:10

Перегляд повідомленняОльга Ф (26.11.2009, 16:33) писав:

Дівчатка! Яка реальна ціна, квартир в Торонто? І яка тенденція до зростання. Знайома назвала ціну,
квартири з 2 спальнями ( 220 000). :15_1_55: Реально знайти щось, хороше за меншу ціну.
І ще таке, дійсно існують "чорні квартали", бо я знайшла в неті дешевші варіанти, мені сказали що то район кримінальний. Може хтось, орієнтується в нерухомості, або має якісь посилання. Підкажіть. ;) Чекатиму на поради.

Реальна ціна може бути і в к-ка раз більша.... Менша --- навряд. Як і в будь-якому місті світу існують гарні райони, дорогі-престижні, і кримінальні...... або ж брудні, бідні, з розвалюхами. Якщо серйозно вас щось таке цікавить, то з вами може працювати маклєр (ріал істейт), який підбере вам к-ка варінтів, за підходящою вам ціною, у потрібному районі. Ніхто "з неба" не шукає помешкання, а шукає поближче до роботи, так як відстані тут шалені. Наприклад мій тато кожного дня робить 100 км з роботи і назад, що не є зле....
Та й краще дивитись за домами, або в крайності таунхаусами (дім на 5 або більше окремих домиків, спаяних стінкою) Кондомініуми (квартири) ніколи сильно не взростають і попитом не користуються, хіба елітні, а у них ціна деколи дорожча за хату.
Зараз на ринку пропозицій мало, а потенційних клієнтів багато, тому по закону бізнесу, ціни мали б зрости. Але, скоро має прийнятись закон, коли будуть на все рахувани однаковий податок 13%, а зараз є 5%. Тепер уявіть, що ви купляєте хату за 300 000 + 5%, а в новому варіанті 300 000 + 13%!!!! От то тоді і буде ШОК! І може похитнути ринок, і відповідно зменшити попит, а ціни піти вниз.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   baby_jackdaw 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2010 - 21:22

Дівчаточка, ну дуже потрібна відповідь на наступні питання:
1. Чи хтось виїжджав в Канаду по skilled worker visa?
2. Чи може вагітність заявника стати перешкодою для отримання канадської візи?
Наперед дякую.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2010 - 21:37

Перегляд повідомленняbaby_jackdaw (8.2.2010, 22:22) писав:

Дівчаточка, ну дуже потрібна відповідь на наступні питання:
1. Чи хтось виїжджав в Канаду по skilled worker visa?
2. Чи може вагітність заявника стати перешкодою для отримання канадської візи?
Наперед дякую.

Уточніть на яку візу і чи термін видимий?
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2010 - 21:50

Прошу вибачення, я трохи неточно висловилася. Я мала на увазі Canada’s Skilled Worker Program, яка надає можливість кваліфікованим фахівцям емігрувати до Канади. Власне я сама про це нещодавно прочитала на сайті Canadian Visa Bureau і воно мене дуже зацікавило. Як я зрозуміла, існує дуже складна система оцінок (освіта, спеціальність, досвід роботи, знання мови і т.д.), і в залежності від кількості набраних заявником балів вирішується питання про надання візи.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2010 - 22:01

Перегляд повідомленняbaby_jackdaw (8.2.2010, 22:50) писав:

Прошу вибачення, я трохи неточно висловилася. Я мала на увазі Canada’s Skilled Worker Program, яка надає можливість кваліфікованим фахівцям емігрувати до Канади. Власне я сама про це нещодавно прочитала на сайті Canadian Visa Bureau і воно мене дуже зацікавило. Як я зрозуміла, існує дуже складна система оцінок (освіта, спеціальність, досвід роботи, знання мови і т.д.), і в залежності від кількості набраних заявником балів вирішується питання про надання візи.

Справа в тому, що ця програма у кожній з провінцій іде по-різному і з різними термінами розгляду. Знаю людей у яких іміграція тягнеться більше 7 років! Такщо ви вже можете народити не одну лялю..... У нас справа вже на підході і за цей час скоро буде 3 і 4 дитина :) (але у нас інше у нас спонсорство)
Ви більш детально і точно вкажіть свої питання і тоді спробую вам відповісти....
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 February 2010 - 22:12

Перегляд повідомленняmum of 4 (8.2.2010, 22:01) писав:

Справа в тому, що ця програма у кожній з провінцій іде по-різному і з різними термінами розгляду. Знаю людей у яких іміграція тягнеться більше 7 років! Такщо ви вже можете народити не одну лялю..... У нас справа вже на підході і за цей час скоро буде 3 і 4 дитина :) (але у нас інше у нас спонсорство)
Ви більш детально і точно вкажіть свої питання і тоді спробую вам відповісти....

Дякую за швидку відповідь. ви, власне, вже й сказали те, що я хотіла почути - про терміни розгляду :unknw: . Чомусь сподівалась, що це швидше. Ми належимо до Priority Occupation List і начебто могли б чекати (за інформацією з інету) на результат цього аплікаційного процесу вже в Канаді, але напевно дійсно треба дивитись по провінції. А на рахунок дитинки, то мене знайома налякала. Начебто, нам з чоловіком можуть одразу відмовити у візі, якщо дізнаються, що я (на момент подання заяви) вагітна. Вона стверджує, що мусіла такий факт приховати, хоч і їхала туди про грін карті.
Дуже Вам дякую, що відгукнулись. З вашого дозволу, буду звертатися з запитаннями ще :wub:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nirvana 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 24 February 2010 - 15:55

Ми з чоловіком теж подумуємо про імміграцію в Канаду - у нього там родичі в Торонто, щоправда, літні люди, і не знаємо, чи зможуть допомогти, бо ще з ними не звязалися. Чоловік за освітою програміст, я журналіст. Але розумію, що за спеціальністю робота мені не світиить, принаймні одразу - забуваю англійську, хоча вчила поглиблено в школі, потім в інституті. Але нема з ким спілкуватись... Скажіть, будь ласка, чи правда, що при виїзді протрібно мати значну суму грошей з собою на кожного члена сімї? Чи скеруйте, де можна про це все почитати? напевно, нам легше буде все оформити, якщо нам надішлють запрошення? Може, щось трохи дурне спитала, вибачайте, ще не обізнана у цих питаннях... :36_1_55:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SweetN 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 June 2010 - 17:43

Перегляд повідомленняNirvana (24.2.2010, 16:55) писав:

Ми з чоловіком теж подумуємо про імміграцію в Канаду - у нього там родичі в Торонто, щоправда, літні люди, і не знаємо, чи зможуть допомогти, бо ще з ними не звязалися. Чоловік за освітою програміст, я журналіст. Але розумію, що за спеціальністю робота мені не світиить, принаймні одразу - забуваю англійську, хоча вчила поглиблено в школі, потім в інституті. Але нема з ким спілкуватись... Скажіть, будь ласка, чи правда, що при виїзді протрібно мати значну суму грошей з собою на кожного члена сімї? Чи скеруйте, де можна про це все почитати? напевно, нам легше буде все оформити, якщо нам надішлють запрошення? Може, щось трохи дурне спитала, вибачайте, ще не обізнана у цих питаннях... :unknw:

ого, давно тут ніхто не відповідає((((
ми теж подумуємо про Канаду, тобто дуже хочемо, але як раз питання фондів і зупиняє. взагалі усе можна дізнатися з сайту канадського міністерства (упс, мені посилання ще не можна, але я його швидко пошуком знайшла).
табличка звідти:
Number of
Family Members Funds Required
(in Canadian dollars)
1 $11,086
2 $13,801
3 $16,967
4 $20,599
5 $23,364
6 $26,350
7 or more $29,337

а у мене таке питання, раптом ще хто відповість: у широтах Торонто черешні ростуть? ми тут з чоловіком сперечаємося, він каже не ті широти... а так хочеться і надалі плекати мрію про будиночок з садочком десь під Торонто
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 June 2010 - 17:49

Перегляд повідомленняSweetN (18.6.2010, 18:43) писав:

ого, давно тут ніхто не відповідає((((
ми теж подумуємо про Канаду, тобто дуже хочемо, але як раз питання фондів і зупиняє. взагалі усе можна дізнатися з сайту канадського міністерства (упс, мені посилання ще не можна, але я його швидко пошуком знайшла).
................

а у мене таке питання, раптом ще хто відповість: у широтах Торонто черешні ростуть? ми тут з чоловіком сперечаємося, він каже не ті широти... а так хочеться і надалі плекати мрію про будиночок з садочком десь під Торонто

Так от, посилання на офіційний сайт іміграції
Прихований текст
www.cic.gc.ca

В Торонто черешні РОСТУТЬ, навіть у мене на подвір"ї ;) А хіба широта не таж що у Львові, чи то меридіан? Тупію з вагітностями і тими дітьми! Ужас! Принаймні погода завжди та сама з різницею у тиждень. Навіть як буревії у Львові були, то тут теж були бурі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   SweetN 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 18 June 2010 - 17:59

дякую, mum of 4
посилання я те саме хотіла))))

ну широти Торонто насправді дорвнюють майже Туреччині, якщо вірити гуглмапс. але ми як глянули у вікіпедії про обсяги щорічного снігу, і середню температуру, так чоловік і почав закидати, що набагато холодніше, ніж у нас.
дякую за відповідь! будемо і далі збирати ті фонди і мріяти про садочок біля хати)))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 June 2010 - 05:26

SweetN, є й інші легальні програми іміграції без тих фондів... Та й ті фонди легко показати...
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 14 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка