Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Хто із Чернівців - давайте спілкуватись? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 76 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Хто із Чернівців - давайте спілкуватись? Оцінка: ****- 1 Голосів

Гість_Сонцеслава_*

• Група: Гості

Відправлено 26 May 2009 - 20:00

Перегляд повідомленняjula (25.5.2009, 11:15) писав:

Давай якщо непроти общатися на "ТИ"! :)
У кого кума на обліку я точно незнаю.Я мала також народжувати на Ровенській,але так склалося,що її тоді мали закривати на ремонт,тому прийшлося б народжувати на Буковинській,але нехотілося там ,тому народжувала в себе в районі в Заставні.
"Як воно?" - в кожного напевно порізному.В мене трошки було важко ,бо схватки були часті ,а відкриття маленьке,тому підчас потугів доця придушилася, і тому прийшлося розрізати промежину,а так більш -менш нормально.
Гуляємо з більшого біля дому - це на Роші.А так деколи в неділю із чоловіком та доцею їздимо в парк ім.Шевченка.
А ти на кого навчаєшся?
Удачі у захисті дипломної.Все буде добре!!! :lol:

Привіт! термін 26 тижнів вважається критичним,от мене і уложили на тиждень в патологію.Сьогодні на ніч утікла, Не можу там спати,бо в палаті є жінка,яка дуже отікає і через це страшно хропить усю ніч.
Ставлять системи з гінепралом,а ще кажуть що діти не відповідають терміну наче відстають,а я думаю що не правильно рахують термін.28 іду знову на узд, не хочу бо це вже буде п"яте.А скільки ти за вагітність зробила узд?Кажуть що Рівненську в цьому році на ремонт закриють десь з 28 липня по 28 серпня. такщо якщо діти попросяться на світ раніше прийдеться народжувати на Буковинській. А закінчую я Харьківський політехнічний інститут факультет "Менеджер організацій". Отримаю корочку і раз в рік буду протирати з неї пилюку.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jula 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 June 2009 - 12:58

Перегляд повідомленняСонцеслава (26.5.2009, 21:00) писав:

Привіт! термін 26 тижнів вважається критичним,от мене і уложили на тиждень в патологію.Сьогодні на ніч утікла, Не можу там спати,бо в палаті є жінка,яка дуже отікає і через це страшно хропить усю ніч.
Ставлять системи з гінепралом,а ще кажуть що діти не відповідають терміну наче відстають,а я думаю що не правильно рахують термін.28 іду знову на узд, не хочу бо це вже буде п"яте.А скільки ти за вагітність зробила узд?Кажуть що Рівненську в цьому році на ремонт закриють десь з 28 липня по 28 серпня. такщо якщо діти попросяться на світ раніше прийдеться народжувати на Буковинській. А закінчую я Харьківський політехнічний інститут факультет "Менеджер організацій". Отримаю корочку і раз в рік буду протирати з неї пилюку.

Ці врачі весь час щось находжут і цим тільки лякають майбутніх мам,я вважаю що потрібно менше їх слухати.
Ну що там кажуть на узі?Все добре?
За вагітність я робила 2 рази узі,на початку вагітності і в кінці.А на узі , що на 21 неділі взагалі забули направити, от так то :)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 June 2009 - 12:28

Привіт чернівчанам : :diablo: Ніхто не народжував на Буковинській?
  • 0
  • Back To Top

Гість_Сонцеслава_*

• Група: Гості

Відправлено 14 June 2009 - 18:13

Перегляд повідомленняjula (11.6.2009, 13:58) писав:

Ці врачі весь час щось находжут і цим тільки лякають майбутніх мам,я вважаю що потрібно менше їх слухати.
Ну що там кажуть на узі?Все добре?
За вагітність я робила 2 рази узі,на початку вагітності і в кінці.А на узі , що на 21 неділі взагалі забули направити, от так то :)

По узі все добре.Діточки вже по кілограмчику.З патології нас вже виписали,наступний критичний термін (32 тижні) десь 15 липня.мабуть знову положуть. Дипломну роботу я вже захистила,комісія звернула увагу на мій пузик,довго не мучили і поставили відмінно.

Користувач подумав і додав через 7 хв.:

Перегляд повідомленняВалюся (14.6.2009, 13:28) писав:

Привіт чернівчанам : :sad: Ніхто не народжував на Буковинській?

Привіт! ми будем народжувати десь на початку вересня(по сроку 8),але кажуть,що двійні просяться на світ раніше десь на 2 тижні.а ще я чула що пологовий на Рівненський закривають на ремонт(мийку).А коли точно не знаю,от може і мені прийдеться на Буковинський народжувати. А якій у вас срок? Хто живе в пузику?
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюся 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 June 2009 - 18:38

Ну, в мене синові 2,5р, а другу вагітність тільки в стадії планування.
А, сина я народжувала на Буковинській, хоча всі радили(всі знайомі молоді батьки народжували на Ровенській)Ровенську.
Так у нас вийшло, але нічого я задоволена, мені було комфортно, тільки приємні спогади (я маю на увазі саму лікарню,а не процес народження).
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jula 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 17 June 2009 - 13:15

Сонцеслава
Дуже рада чути,що з малятами все гаразд.Вітаю із закінченням учоби,та отриманням диплома :36_1_55: :smile:

Валюся- вітаємо Вас на форумі! :36_3_11: :36_1_39:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Cherika 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 15 July 2009 - 11:50

Привіт! Я теж з Чернівців. Жаль що нас чернівчан тут так мало на сайті, тому таке спілкування нечасте получається :15_5_3v: Я народжувала на Ровенській, можливо комусь треба буде якась інформація - питайте :give_rose:

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   jane_jane 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 10:54

Перегляд повідомленняКучеряшка (5.2.2009, 23:56) писав:

Привіт дорогі чернівчани! Приєднуюсь до вашої компанії. Я родом з тернопільщини, але після одруження переїхала в Чернівці, признаюсь місто мені зразу не сподобалось, але за 2 р я вже звикла і навіть орієнтуюсь у ньому більше ніж у Тернополі. :dance2:

привіт. кучеряшка!!!
мене також друзі називають кучеряшкою!!!
скільки зараз твоїй малечі?де живеш в Чернівцях?
з нетерпінням чекатиму на відповідь![/color][/b] :)

Користувач подумав і додав через 4 хв.:

Перегляд повідомленняCherika (15.7.2009, 12:50) писав:

Привіт! Я теж з Чернівців. Жаль що нас чернівчан тут так мало на сайті, тому таке спілкування нечасте получається :cray: Я народжувала на Ровенській, можливо комусь треба буде якась інформація - питайте :clapping:

[b]привіт!я також народжувала на Ровенській. малому уже 5 місяців!!1а досі нізким з мамочок так не познайомилавсь.ось вирішила пошукати колег на форумі!
а скільки твоїй малечі!де гуляєте? :)
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 11:03

jane_jane, Моїй малій 8 серпня буде піврочку! Ми гуляємо в основному в парку "Шевченка" або парку "Жовтневому"(більше полюбляю останній, тому що там багато лавочок де можна присісти з дитинкою). А ви де гуляєте?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 11:11

Перегляд повідомленняCherika (7.8.2009, 12:03) писав:

jane_jane, Моїй малій 8 серпня буде піврочку! Ми гуляємо в основному в парку "Шевченка" або парку "Жовтневому"(більше полюбляю останній, тому що там багато лавочок де можна присісти з дитинкою). А ви де гуляєте?

ми з центру!гуляємо на кобилянській, площі філармонії!..мені також дуже подобається комаровський парк, проте це дуже далеко від нас!
доречі мого малого звати Сергій, 26 серпня також буде 6 місяців! :clapping:
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 11:16

jane_jane, а ми живемо на вул. Чапаєва, і нам трохи ближче парк Шевченка, але я все одно ходжу в комаровський парк :) Мою доцю звати Настя. А яку ви коляску придбали? У нас Geobi рожева, дуже класно їздити по нашим дорогам бо там колеса великі), але дуже важка.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 19:18

Перегляд повідомленняCherika (7.8.2009, 12:16) писав:

jane_jane, а ми живемо на вул. Чапаєва, і нам трохи ближче парк Шевченка, але я все одно ходжу в комаровський парк :) Мою доцю звати Настя. А яку ви коляску придбали? У нас Geobi рожева, дуже класно їздити по нашим дорогам бо там колеса великі), але дуже важка.

у нас "Chicco" сіра з голубим, трансформер,.. легенька, проте мені не дуже зручно, легше з кінгуру, але ми ще маленькі для цього, треба трохи підрости!
хотіла запитати ти вже даєш малій прикорми, що саме? :good:
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 August 2009 - 21:01

Ще нічого не даю - у нас і так вага завелика, хоч ми повністю на ГВ. З понеділка думаю дати кабачок. Далі будем пробувати їсти інші овочі-фрукти, а каші не буду поки що давати. А чому ти вважаєш що ви замаленькі для кенгуру? Я навпаки вже не можу носити малу в кенгуру, тому що вже важко на спину...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2009 - 15:50

[color=#000000]лікар сказав, що кенгуру можна, коли дитина вже може сама сидіти, бо інакше йде велике навантаження на ще незовсім сформований хребет маляти!

і як малій кабачок?
давай все дуже обережно...я на вихідні поїхала до мами чоловіка! то поки ми гуляли вона встигла накормити малого кабачками, хоча я йому давала лише яблука і банани по трошки. малого обсипала алергія, але вона на цьому не зупинилась зранку, поки ми спали, дала йому груші... :dance2:
тепер у малого болить животик, понос і алергія..накупляла ліків на 100 грн.[/color
]

Користувач подумав і додав через 5 хв.:

лікар сказав, що кенгуру можна, коли дитина вже може сама сидіти, бо інакше йде велике навантаження на ще незовсім сформований хребет маляти!

і як малій кабачок?
давай все дуже обережно...я на вихідні поїхала до мами чоловіка! то поки ми гуляли вона встигла накормити малого кабачками, хоча я йому давала лише яблука і банани по трошки. малого обсипала алергія, але вона на цьому не зупинилась зранку, поки ми спали, дала йому груші... :acute:
тепер у малого болить животик, понос і алергія..накупляла ліків на 100 грн

• 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2009 - 20:53

jane_jane, я сьогодні малій вперше дала кабачок, але не сам кабачок, а водичку, в якій він варився плюс малюсіньку щіпотку самого кабачка - то поки що у нас все ОК. Завтра думаю вже змолоти трохи вареного кабачка на блендері і дати півложечки.
Якби моя свекруха дала щось моїй дитині без мого відома, я б їй влаштувала :pardon: А кабачок, який давала твоя свекруха, був з власного города чи куплений?

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 09:18

кабачок давала з городу...
пройшло 5 днів а у малого ще є трохи алергія, проте я думаю, що це на грушу, яку вона дала зранку :kiss:
а ти малій прикорм вводиш по якій схемі..бо я в неті знайшла прикорми по Комаровському...проте ще недокінця з усім не розібралася! :kiss:
а твоя мала уже сидить?
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 12:32

Я теж думаю що то на грушу в твого синочка алергія, бо навряд чи домашній кабачок... Бажаю Вам швидко видужати!
Щодо прикорму - маю плани в цьому місяці познайомити малу з морковкою, цибулькою, картоплею, цвітною капустою, а ще з яблучком. Схем ніяких особливо не дотримуюсь, починаю з півложечки, і на кожен новий продукт буду відводити по 5 днів (якщо не буде алергії). Комаровського теж не до кінця вивчила, але точно знаю що кефір малій давати поки що не буду :) Мені взагалі ближче до душі педприкорм, але не наважуюсь без дозволу педіатра експериментувати :)
Мала сидить тільки з підтримкою, наприклад в стульчику для кормління або на руках.
Ви до педіатра на проспекті Незалежності ходите? Хто у вас дільничий?

Повідомлення відредаговано Cherika: 13 August 2009 - 12:35

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 15:01

ти починаєш з овочевих пюре, бо боїшся, що мала не захоче після солодких фруктових пюре овочеві?!
а я навпаки почала з бананів та яблук!!!якби не алергія дала би кабачок(доречі мені сказали що кабачок динині дуже сподобався)
я в єдиному не можу розібратися: поки я ввожу нові продукти, я можу давати малому вже знайомі по 30-50 г і збільшувати дозу , так??? :crazy:
  • 0
  • Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2009 - 21:44

Я читала що яблуко має занадто високу кислотність і може подразнювати шлунок дитини, тому вирішила не вводити його як перший прикорм, але це тільки моя думка - кожна мама краще знає що добре для її дитини.
Щодо доз, то наскільки я зрозуміла, якщо ти даєш 50 г фруктів, то краще давати дитині ще 50 г овочів, щоб в сумі вийшло 100-150 г різноманітного прикорму. Але це питання краще задай тут на форумі в темці "прикорм", бо я і сама ще досвіду в цьому не маю, можу щось напутати.
Ти малому всі щеплення по графіку робиш?

Повідомлення відредаговано Cherika: 13 August 2009 - 21:54

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 August 2009 - 11:52

Перегляд повідомленняCherika (13.8.2009, 22:44) писав:

Я читала що яблуко має занадто високу кислотність і може подразнювати шлунок дитини, тому вирішила не вводити його як перший прикорм, але це тільки моя думка - кожна мама краще знає що добре для її дитини.
Щодо доз, то наскільки я зрозуміла, якщо ти даєш 50 г фруктів, то краще давати дитині ще 50 г овочів, щоб в сумі вийшло 100-150 г різноманітного прикорму. Але це питання краще задай тут на форумі в темці "прикорм", бо я і сама ще досвіду в цьому не маю, можу щось напутати.
Ти малому всі щеплення по графіку робиш?

мені лікар сказав, що можна почати з зелених яблук...
так вс і щеплення роблю...тільки не робила від гепатиту В, бо не було вакцини. буду робити в 6 місяців...
а ти як відносишся до прививок? робиш у дитлікарні на Проспекті?хто у тебе лікар?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 76 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Мамуся Діанки світлина
Всі зміни →

Facebook стрічка