Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? Чи солодке життя за кордоном? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 16 May 2008 - 08:06

Фарш сирий. Смажать з усіх боків. Їдять з соєвим соусом. А щодо "щодня", то мушу чесно сказати - екзотика екзотикою, а борщ все одно смачніший :D Хоч я і любитель кулінарних експериментів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мар'яночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 27 June 2008 - 20:08

Перегляд повідомленняОсока (13.5.2008, 14:43) писав:

Розкажіть, будь ласка, які-небудь смачні місцеві рецепти. Як, наприклад, варити суп в"єтнамскький з грибами чи італійській тірамісу?
А чи є у Вас друзі з місцевих жителів, чи приймаєте ви їх вдома? Що готуєте, які традиції? Дівчата напишіть, це ж цікаво, а не тільки про те, що я вийшла заміж за італійця... :sarcastic:

Привіт "Осока"! Ти хотіла б знати про життя за кордоном, тому напишу пару слів! Мені тут подобається, звичайно дуже скучаю за рідною Україною і ніколи її не забуваю. Та все ж таки я живу тут, вчуся (саме зараз захищаю диплом),маю сім"ю. Маю друзів італійців, ми часто збираємось разом, йдемо в піццерію! Хочу сказати що італійці дуже щедрі, гостинні.
З радістю поділюся рецептом "Тірамісу", але для нього потрібні печиво "савоярді" і сир "маскорпоне", то не знаю чи є ці продукти у нас у продажі? Якщо є, то дайте мені знати і я обов"язково напишу рецепт цього смачного італійського десерту!
Всього найкращого! :wacko3:
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Цинічна бандерівка 

• Відсутня до завершення війни
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 27 June 2008 - 21:09

Перегляд повідомленняМар'яночка (27.6.2008, 21:08) писав:

Привіт "Осока"! Ти хотіла б знати про життя за кордоном, тому напишу пару слів! Мені тут подобається, звичайно дуже скучаю за рідною Україною і ніколи її не забуваю. Та все ж таки я живу тут, вчуся (саме зараз захищаю диплом),маю сім"ю. Маю друзів італійців, ми часто збираємось разом, йдемо в піццерію! Хочу сказати що італійці дуже щедрі, гостинні.
З радістю поділюся рецептом "Тірамісу", але для нього потрібні печиво "савоярді" і сир "маскорпоне", то не знаю чи є ці продукти у нас у продажі? Якщо є, то дайте мені знати і я обов"язково напишу рецепт цього смачного італійського десерту!
Всього найкращого! :sarcastic:

Я обожнюю Тірамісу!!! Савоярді та маскорпоне в нас є!!! Так що чекаємо рецепт справжній!!!! І від мене прохання, як готувати порціонний десерт. Бо я вмію тільки тістечко робити. А хочу навчитися в креманках. :wacko3:

Повідомлення від модератора martka
рецепт в темі Італійська кухня

Повідомлення відредаговано martka: 24 August 2009 - 03:56

My Signature
У великій світовій драмі наших днів ми маємо до вибору: або бути творцями, або жертвами історії"
Євген Коновалець.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   PUPA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 27 June 2008 - 22:47

Привіт. Я 3 роки живу у Даніі. Вчуся а наразі чекаю свою першу дитинку :sarcastic: Мені тут в загальному подобаеться - невеличка спокійна краіна. От клімат мені не дуже - завжди вітряно - бо близько до моря, з якого боку не глянь :) І літо дошове. Але зате немае такоі спеки, яку я вдома не могла переносити. І зими тут - від +7 до -3 . А повітря яке свіже. Як приіжаю до Львова, а живу в центрі, то не маю чим дихати :( . До "наших" тут ставлятся так як і всюди - іноземці е іноземці. А тим паче датчани( данці, даки - зовіть як хочете..) дуже горда нація - обожнюють свою краіну, звичаі, традиціі, мову і прапор - прапор е біля кожного будинку, коли якесь свято , сімейне чи національне - піднімается догори.... Дуже мені подобается іздити на велосипеді, тут в них паралельно з дорогою - велосипедна доріжка і майже всі даки на роботу і з роботи на велосипеді. А ше мені подобаеться , шо до моря так близько - сяду на велосипед і за 7-10 хвилин - на березі, слухаю шум хвиль... Якшо доведеться повернутися колись до Лbвова, то за морем, точніше за такою його легкодоступністю сумуватиму найбільше.....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mamiks 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 29 June 2008 - 14:29

Хочу написать о том, что я эмигрант в своей собственной Украине. Я родилась и выросла на юге Украины, но последние 10 лет живу на Западной Украине. Чувствую себя совсем не своей. На каком языке учить ребенка говорить, не ясно. Менталитет тоже у меня отличается. Люблю свою маленькую родину, вернуться назад не могу, но сделала бы это с прибольшим удовольствием. У меня есть множество знакомых не приживающихся на новом месте в родной Украине, все они возвращаются. Я думаю, что всё зависит от чувства привязанности к родине и оттого, насколько легко человек умеет адаптироваться. Хотя Львов я люблю как город моей юности. Что Вы думаете по этому поводу?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2008 - 17:14

Перегляд повідомленняМар'яночка (27.6.2008, 21:08) писав:

Всього найкращого! :sarcastic:

Скажу більше, маскарпоне другий місяць у холодильнику, ніяк руки не дійдуть до тірамісу, готувала на Новий рік - вийшло дуже смачно. :rofl: Але ж цікавий рецепт з Італії, і такий, за яким готують вдома самі італійці.
Передавайте привіт Неаполю, ми з друзями прекрасно відпочили там у 2000 році!
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2008 - 22:51

Привіт усім! Осока, дякую за привіт Неаполю - гарне місто, от тільки повно сміття як ви знаєте, але помаленьку вже його розчищають. Тірамісу раджу зробити, дуже смачне солодке, рецепт мені дала моя свекруха. Щасти усім!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 14:34

Привіт Мар'яночка! Я в 2000 році також була в Неаполі маму відвідувала, вона там вже 8 років живе. Дуже строкате місто і майже українське, на кожному кроці рідна мова ...
Твій малюк вж потроху балакає ? Італійською ? Українською? :cray:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 14:52

Перегляд повідомленняЕмма (1.9.2008, 14:34) писав:

Привіт Мар'яночка! Я в 2000 році також була в Неаполі маму відвідувала, вона там вже 8 років живе. Дуже строкате місто і майже українське, на кожному кроці рідна мова ...
Твій малюк вж потроху балакає ? Італійською ? Українською? :smile:

Привіт і тобі! Я не в самому Неаполі живу, а в провінції, але часто там буваю, дійсно дуже інтернаціональне місто, здається, що більше іноземців, ніж самих італійців. Малого свого я стараюсь вчити двох мов, бо живем тут, то мусить говорити італійською, але хочеться щоб також розумів мою рідну мову.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 15:34

зараз я живу в сша, оскільки тут вчиться мій чоловік. нічого веселунського сказати не можу, не моя це країна і все. національної кухні тут теж не має, всілякі бургери, чізкейк, молочний суп з морепродуктів і т.д. ну ще відомий цезар.
хоча домашні бургери, приготовані на грилі - дуже смачно.

mamiks, ну ж не за кожним кущем у нас тут бандерівець з кулеметом :) хоча я розумію, що таке не своя тарілка. а мову дитина повинна вивчити ту, яку батьки вважають рідною. інші мови маля освоїть згодом.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MAECTP0 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 01 September 2008 - 15:51

живеться не погано. Ще нiхто не вернувся. Скiльки б тут сльощи не лили не бухали до срач..ки, тiльки дивляться як би то лiтак назад не провтикати.
My Signature
Зображення
.
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 16:20

MAECTP0, кому як. я знаю багатьох, котрі повернулися. є люди, які відкриті до змін, а є ті, хто погано почувається у новій країні, оточенні і дуже довго, інколи все життя не зможе призвичаїтися.

або ж просто не знають як і куди повернутися. я наприклад вже не знаю куди мені повертатися, якщо мій чоловік остаточно захоче жити в штатах, я залишуся коло нього. він в Україні себе не бачить, хіьа Київ, а я не хочу навіть Києва, тільки додому.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   MAECTP0 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 01 September 2008 - 18:21

Перегляд повідомленнягра з вогнем (1.9.2008, 17:20) писав:

MAECTP0, кому як. я знаю багатьох, котрі повернулися. є люди, які відкриті до змін, а є ті, хто погано почувається у новій країні, оточенні і дуже довго, інколи все життя не зможе призвичаїтися.

або ж просто не знають як і куди повернутися. я наприклад вже не знаю куди мені повертатися, якщо мій чоловік остаточно захоче жити в штатах, я залишуся коло нього. він в Україні себе не бачить, хіьа Київ, а я не хочу навіть Києва, тільки додому.

Шкода що Ваш чоловiк не бачить себе десь у Сквирi на фермi :D . Щодо емiгрантiв йе класний фiльм "Вiкно в Париж" там теж емiгрант плакався як додому хоче. На
7-му мiсяцi вагiтностi я попав на тиждень в Мадрид. Скажу чесно. Якби не вагiтна дружина, батато на що пiшов би щоб там залишитись.
Хай живеться Вам легко. Всiх благ.
My Signature
Зображення
.
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 19:35

на фермі себе бачу я :) і кілька разів на місяць, мій чоловік вислуховує про те, що раз він так вже хоче бути тут, хай шукає віддалену роботу і ми будем жити на фермі... ну і далі по списку всі прєлєсті життя подалі від людей :)

у мене з мовою погано, тому я плачуся про те як добре дома.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 20:34

Перегляд повідомленнягра з вогнем (1.9.2008, 16:34) писав:

зараз я живу в сша, оскільки тут вчиться мій чоловік. нічого веселунського сказати не можу, не моя це країна і все. національної кухні тут теж не має, всілякі бургери, чізкейк, молочний суп з морепродуктів і т.д. ну ще відомий цезар.
хоча домашні бургери, приготовані на грилі - дуже смачно.

Привіт ! Розкажіть будь ласка що вам там не подобається, а що до душі - бо я заочно дуже люблю цю країну, вони ж бо збудували таку високоцивілізовану систему. Там навіть песик соціально захищений. Звісно я все це знаю з прочитаного та побаченого по телевізору а що думаєте ви ? Цікаво :i_am_so_happy:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 21:09

ой, навіть не можу відразу відповісти, як то кажуть "душа -чорний ліс", навіть своя.
нічого поганого, але й нічого хорошого сказати не можу. якщо відверто, основна причина у незнанні мови, саме тому почуваюся неповноцінно.
мені не подобається система охорони здоров"я і система освіти.
якщо я не можу позволити собі нормального лікаря (а я зараз не можу позволити) - в соціальній клініці черга мінімум півроку (я зараз записана до стоматолога на грудень, нічо так, правда), і не факт, що обслуговування буде на рівні. моя дитина має страховку, і ходить до хорошого педіатра, запис до якого теж за 1.5 -2.5 місяці. тобто якщо ми з якихось причин пропустили візит - допобачення, завтра прийти не вийде. дуже багато людей, котрі не можуть позволити собі лікаря ходять хворими. це особливо помітно, якщо болячка шкірна. те, що ми придбали машину, позбавило мене від переживань, пов"язаних з пересуванням і контактами у громадському транспорті.
також мене не приваблює "вузькопрофільність освіти".
та й таке. насправді у правах люди тут дуже обмежені.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 21:32

Щодо системи охорони здоров я теж таке чула.... це звичайно страшно, та за півроку хвороба може стати хронічною якщо не гірше .. :diablo: А якщо якийсь екстренний випадок тоді як бути? А без мови дійсно тяжко, певно як на острові....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 21:44

дійсно екстренні випадки без черги у будь-якому приймальному відділені.
правда у них там оголошення висять типу: відмовити у наданні допомоги ми не можемо, зробимо все, щоб стабілізувати стан, далі і за всім іншим їдьте в соціальні клініки.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 23:07

Перегляд повідомленнягра з вогнем (1.9.2008, 17:20) писав:

Ви знаєте, дім це там - де ваша сім я, а ваша сім я поряд. Хочу вам процитувати слова героїні Меріл Стріп з фільму назви якого я не пам ятаю "Для щастя потрібно дуже мало - просто полюбити те що маєш" ...
Часом я б хотіла бути там де ви але лінуюся грати в Грін Карту та й не в впевнена на 100 % що мені це потрібно ....
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 September 2008 - 23:30

дякую за підтримку! наша сім"я довго-довго жила лише короткими зустрічами. ніхто не наважувався залишити роботу/навчання/звичний плин життя.
але дитинку було вирішено виношувати і народжувати разом. і ми дуже раді, що саме дитинка нас об"єднала.

а так кожен мав амбіції і не хотів поступатися :)

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

4 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 4 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 23 October 19 )

• З днем народження
    Kuripochka 
    - Вік: 36