Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Заробітчани та емігранти. Як вам живеться? Чи солодке життя за кордоном? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 07 May 2008 - 11:55

Форумчани, які живуть за кордоном (працюють чи навчаються чи ін.) розкажіть, як живеться Вам за кордоном? Які перваги та втрати порівняно з життям в Україні. Плануєте повернутись додому? Чи змінився Ваш соціальний статус, як відносяться до Вас "аборигени"? Чи легко Вашим дітям, як Ви і діти адаптуються в суспільстві? Чи маєте Ви рівні права порівняно з громадянами країни?
І питання до всіх: "Чи хотіли б Ви віїхати за кордон на ПМЖ чи то на роботу чи навчання? У яку країну?"
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2008 - 12:03

Моєму чоловікові, наприклад, дуже подобаються країни Скандинавії. Особливо Швеція. Там дуже високий рівень життя, соціальні гарантії і клімат, нібито, схожий на наш. Наші думки щодо еміграції присутні, але так, несерйозно. Я не дуже багато бувала за кордоном, але закохалась у Барселону! Яке дивовижне місто! Вийду на пенсію і обов"язково поживу там хоч би рочок!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   NaTa! 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 May 2008 - 13:23

Зранку їздили в поліклініку і в маршрутку зайшла старша жіночка, вся вдягнута в чорне, сіла позаду нас і почала своїй сусідці по кріслу розказувати з слізьми. Я так зрозуміла, що в понеділок, тиждень тому похоронила сина - 42 роки, який їздив фурою і жив десь в Іспанії здається, а ще казала, що коли привезли його тіло, то також і жінку років 35, з Італії, яка там ніби вийшла заміж, а чого померла не знає... потім нам треба було виходити. Одним словом "за кордон" це вирішення певних проблем, але зявляються інші. Як на мене, то якщо виїзджати, то цілою сімею, а то наслухались ми вже і набачились сиріт при живих батьках. А той факт, що жінки, що працюють за кордоном няньками люблять і привикли більше до чужих діток ніж до своїх - це ж не природно і жахливо :child_ 09: А ще напевно краще виїзджати замолоду, легше звикнути. І взагалі є така приказка "добре там, де нас нема" в ній є доля правди, бо по досвіду близьких людей бачу, що вони вже і тут не свої і там чужі - в значенні тому, що будучи там, вони скучають за своєю землею, рідними, а тут - за тим кращим, що є там. Я може і хотіла б поїхати за кордон, але на екскурсію. Хоча чоловік обома руками "за", тільки б можливість зявилась.
My Signature
Зображення
Господи, дай мені спокій прийняти те, чого я не можу змінити, дай мені мужність змінити те, що я можу змінити, і дай мені мудрість відрізнити одне від другого.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 07 May 2008 - 13:32

В мене тіточка була в Італії все класно років 15 біла малого забрала класно класно... Поки одного дня малий не привів її до бабусиного будинку, без нічого і ... неприсвоєму розумі. Вони її і лікували і що ти тільки хоч, а результатів ноль. ніхто незнає що сталось там, де її речі. малий сказав що їх посадили в бус що воже передачі і відправили все і то чужі люди...
Як кажу моя мама там добре де нас нема!!!
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2008 - 08:09

А ми уже два роки у В"єтнамі живемо, ще рік залишився. Як і всюди, всякого намішано - і доброго, і поганого. Країна дуже красива, але клімат страшенно важкий - зараз уже +35 при вологості 80%, а далі буде гірше. Люди дивовижно безпосередні, всі емоції назовні: підбігти до дитини (моєї) і спробувати вхопити її на руки або захоплено показувати пальцем - звичне явище.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Марикоша 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 08 May 2008 - 11:29

Я дуже люблю країну, де я народилася - Україну! І ніколи б не змогла жити де інде. І ніякі статки, кращі умови життя чи щось інше не зваблять мене переїхати на ПМЖ в іншу країну. Щодо праці за кордоном, то, на мою думку, краще менше і, може, не так стабільно чи надійно, але вдома! На відпочинок за кордоном я їздила лише одного разу, до Болгарії, і більше не хочу. Чоловік агітує мене поїхати до Єгипту чи Турції, а я не горю бажанням. Як на мене, то миліше і рідніше в тій же Одесі. Хоча всі знайомі крутять пальцем біля скроні на мої слова і доказують переваги відпочинку за кордоном: сервіс, вартість, умови та ін. Та й ще багато місць в Україні, де я не була і де варто побувати; і в такій кількості, що була б тільки можливість і час.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   chemna 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2008 - 15:58

Перегляд повідомленняясочка (8.5.2008, 10:09) писав:

А ми уже два роки у В"єтнамі живемо, ще рік залишився. Як і всюди, всякого намішано - і доброго, і поганого. Країна дуже красива, але клімат страшенно важкий - зараз уже +35 при вологості 80%, а далі буде гірше. Люди дивовижно безпосередні, всі емоції назовні: підбігти до дитини (моєї) і спробувати вхопити її на руки або захоплено показувати пальцем - звичне явище.

А я недавно якраз читала про Вєтнам і так він мене захопив, його культура, архітектура! Дуже хотіла б туди потрапити, хоча б на трошки :)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2008 - 16:25

Перегляд повідомленняясочка (8.5.2008, 9:09) писав:

Розкажіть, будь ласка, трошки про життя там! Дуже було б цікаво!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 08 May 2008 - 16:35

Жити за кордоном можна зв1сно, якщо тебе не тягне додому(ностальг1я- то страшна штука)У Португал11 життя для ем1грант1в не погане.Нас у правах прир1вняно до португал1в (так1 суперов1 закони) не маемо права т1льки голосувати на виборах 1 служити у арм11,це зв1сно для тих хто легально проживае тут.Але ,якби не було б добре тут всер1вно ти чужий тут 1 н1хто не застрахований почути :" Заберайтесь до себе додому."Тому у наш1й родин1 вир1шено--ще к1лька рок1в 1 додому.бо н1чого милшого за р1дну дом1вку немае, нав1ть з ус1ма 11 негараздами-- пов1рте мен1.
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 1
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2008 - 04:57

Перегляд повідомленняchemna (8.5.2008, 16:58) писав:

А я недавно якраз читала про Вєтнам і так він мене захопив, його культура, архітектура! Дуже хотіла б туди потрапити, хоча б на трошки :)

Подивитися тут справді є на що. Перше, що згадується - дивовижної краси затока Ха Лонг з її тисячею островів і острвців. Ханойські пагоди, священна гора Ієн Ти... Ну і просто курорти - з гарячими мінеральними джерелами, на морському узбережжі, у горах... Оскільки країна довга, але вузька, то протягом години-двох можна з моря потрапити у гори і навпаки. От тільки прямого рейсу з України нема - треба з пересадкою летіти через Бангкок чи Париж.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 May 2008 - 05:16

Перегляд повідомленняОсока (8.5.2008, 17:25) писав:

Розкажіть, будь ласка, трошки про життя там! Дуже було б цікаво!

Навіть не знаю з чого почати: життя змінюється на очах, країна багатіє і "європеїзується". коли ми сюди приїхали, наприклад, хліб можна було купити в одному чи двох магазинах для іноземців (не у тому розумінні, що туди місцевим не можна заходити, а просто там товари такі, що в"єтнамці їх не потребували, ну і ціни відповідні). Зараз білий хліб продається на кожному кроці, в"тнамці його активно їдять. Та сама історія з молоком, навіть своє, а не привозне з"явилося, хоч і коштує все одно 7 грн. літр (це я переводжу місцеві тисячі донгів у наші гроші). Що не змінилося (крім важкого клімату, про який я писала)- шум від сигналів тисяч і тисяч мотоциклів і моторолерів на вулицях. Тут вулички вузенькі, тому уряд стримує кількість легкових машин у мешканців (мито - 70%, а всіх податків ще раз вартість машини треба заплатити)і всі їздять мотоциклами (їх тут "байки" називають). Уявіть собі суцьльну лавина байків, іноді на кожному по троє-четверо(!!) людей, і всі сигналять. І про правила вуличного руху водії мають дуже приблизе уявлення. Наші чоловіки, поки звикнуть, що завжди треба бути готовим до того, що хтось виїде на зустрічну смугу, обжене справа і т п - заробляють немало сивого волосся. А про їзду на червоне взагалі мовчу - звичне явище, як і водій, який їде і НАБИРАЄ СМС-ку!!! Так що перейти дорогу - екстрім шоу. Питайте, про що розказувати - мені цікаво відповідати, бо у спілкуванні я тут дуже обмежена.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   маматаня 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 09 May 2008 - 23:24

:gv: приiвiт э\з Португалii.Ого, нiчого собi ви страшилки розказуете за в"етнам.А тут iздять нормально i байкери мають своi маршрути ...Ми iздили цього року на Украiну то я там боялася сiсти за руль,менi здаеться що гiрше як на Украiнi нiде не iздять(маю на увазi нарушення правил). :36_1_4:
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 May 2008 - 05:58

Перегляд повідомленнямаматаня (10.5.2008, 0:24) писав:

:bye: менi здаеться що гiрше як на Украiнi нiде не iздять(маю на увазi нарушення правил). :kiss:

Ну, це ви про наших водіїв занадто "доброї" думки. За світовими рейтингами, найгіршими порушниками правил вважаються єгиптяни, потім Індія і В"єтнам. Але я не дивуюся: 20 років тому символом заможності родини тут був велосипед. Так що спосіб мислення залишився ще той, а засіб руху змінився. От і їздять за принципом "якщо не можна, але дуже хочеться, то можна". Але рятує, що тут їздять повільно, 30-40 км за годину, так що кривавих аварій не так багато, як побитих мотоциклів.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Мар'яночка 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 10 May 2008 - 23:09

Привіт! Я ось уже 6 років як живу в Італії, одружена,маєм маленького синочка! Мені подобається тут,маю роботу,здобуваю освіту! Звичайно,є свої недоліки,але де їх немає! Одне можу сказати,дуже скучаю за моєю рідною Україною! Саме тому,кожного року,ми цілою сім"єю їдемо до моєї рідної країни,гостюємо! Всім великий привіт,в Італії та в Україні! :cray: Моєму синочку Франческо уже 11 місяців! Він моє маленьке чудо!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Татіка 

• Мама трьох принцес
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 11 May 2008 - 07:12

Перегляд повідомленняМар'яночка (10.5.2008, 23:09) писав:

Привіт! Я ось уже 6 років як живу в Італії, одружена,маєм маленького синочка! Мені подобається тут,маю роботу,здобуваю освіту! Звичайно,є свої недоліки,але де їх немає! Одне можу сказати,дуже скучаю за моєю рідною Україною! Саме тому,кожного року,ми цілою сім"єю їдемо до моєї рідної країни,гостюємо! Всім великий привіт,в Італії та в Україні! :music: Моєму синочку Франческо уже 11 місяців! Він моє маленьке чудо!

І тобі наші вітання :cray:
My Signature
Відвідувачe, пам'ятай: найкращий модератор - твоя совість!
"...щоб всім було видно, що ця частка глобусу вкрита найкращою в світі країною..."

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2008 - 14:23

Перегляд повідомленняМар'яночка (11.5.2008, 0:09) писав:

Привіт! Я ось уже 6 років як живу в Італії, одружена,маєм маленького синочка!

І моя сестра у перших теж вийшла заміж в Італії, а в Україну приїжджає у гості, до речі, також із сином.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусiк 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2008 - 15:39

Розпов1м трохи про кра1ну , де ми зараз проживаемо, можливо комусь сподобаеться 1 при1дуть сюди в1дпочити.Р1вень розвитку 1 життя важко пор1вняти з 1ншими кра1нами Евросоюзу, але 1 тут е багато ц1кавого.Португали обожнюють старовиу,збережено величезну к1льк1сть фортець 1 замк1в, на територ11 яких е готел1, кафе, рестоани,так що можна поселитися у старовиному замку,але у сучасному готел1.У замках можна побачити спальн1 к1мнати , кухн1 з посудом ,як1 збериглися ще з давн1х час1в.Що особливо мен1 подобаеться так це океан, пор1вти з морем не можна ,бо це така сила!!!!!!!!!!!!!!!Вода холодна(це ж Атлантика), але при бажанн1 можна скупатись,аьо по1хати на п1вдень кра1ни у Алгарве там вода набагато тепл1ша.Також Португал1я славиться м1сцем поломництва католицького св1ту---це м1стечко Фат1ма, де у1917роц1 явилася Божа Мати 3-д1тям пастушкам.Туди йде ск1льки п1л1грим1в з усього св1ту.Ця под1я в1дбулася 13травня, отже сьогодн1 буде н1чна м1са на площ1 перед храмов, яка вм1щуе до 1 млн. ос1б, вс1 будуть з св1чками ( краса неймов1рна).Також дуже подобаються кв1ти , яких дуже багато перед кожним будинком:троянди, магнол11, камел11,орх1де1, а тини або будинки обплетен1 трояндами,то вже 1нша розмова.При1жджайте побачити все власними очима!!!!!!!!!!!!!!!!! :blush:
My Signature
"Все, що існує на світі, колись було мрією". К. Сендберг
І не важливо куди закинула доля... просто будь до кінця з Україною в серці!!!!
  • 0
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2008 - 07:54

А у нас зараз якраз сезон цвітіння - теж така краса довкола... І вода у морі уже градусів 23, ми вже купатися їздили...

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 May 2008 - 14:43

Розкажіть, будь ласка, які-небудь смачні місцеві рецепти. Як, наприклад, варити суп в"єтнамскький з грибами чи італійській тірамісу?
А чи є у Вас друзі з місцевих жителів, чи приймаєте ви їх вдома? Що готуєте, які традиції? Дівчата напишіть, це ж цікаво, а не тільки про те, що я вийшла заміж за італійця... :36_1_71:

Повідомлення від модератора martka
Відповідь з рецептом - у темі В'єтнамська кухня. :)

Повідомлення відредаговано martka: 24 August 2009 - 03:52

• 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 15 May 2008 - 14:32

Перегляд повідомленняясочка (15.5.2008, 9:02) писав:

Пропоную два рецепти в"єтнамських страв
Суп
Береться бульйон, зварений з курячої грудинки і свинячих кісток, найкраще ребер. М’ясо і кістки виймаються, у киплячий бульйон кидається 100 г насіння лотоса (на 2,5 л) – але можна і обійтися, зрізана з качана свіжа кукурудза (пригорща) або консервована солодка. Варити доки лотос не стане м’яким.
Тим часом порвати куряче м’ясо на волокна – що дрібніші і тонші, то краще. Так само (ниточками) нарізати гриби і «зо» - це така ніби варена ковбаса із свинини.
Коли лотос готовий, у каструлю закидається трошки моркви, натертої на дрібній тертці, нарізка, мелений чорний і білий перець і три дрібки глютамінату натрію. Пару хвилин це кипить на маленькому вогні.
Крохмал (можна спеціальний «вот дао», але можна і звичайний) двічі промивається, розводиться водою і заливається, весь час помішуючи, тонкою цівкою в каструлю. Вогонь збільшити і не переставати помішувати, варити, доки не загусне до стану рідкого клею. Перед тим, як відставити, докинути м’ясо, досолити до смаку і перемішати.
Неми
Начинка: тоненько натерта морква, соєві паростки (стільки, скільки всіх інших овочів і грибів разом), так само тоненькою соломкою нарізана «зо» і гриби, дрібно покришена цибулина, варене м’ясо двох крабів – вимішати. Півкіло свинячого фаршу, дрібно покришена зелена цибуля, 4 жовтки, сіль, перець, глютамінат натрію – вимішати. Обидві половини вимішати разом. Брати рисовий папір, цілий лист і посередині класти ще половину – щоб, якщо порветься, фарш не висипався. Закручувати як налисники чи складати конвертом, але так, щоб фарш всюди приставав до листка, щоб не було «кишень» з повітрям. Якщо папір грубий, то попередньо змочити його водою, щоб не ламався. Можна так само зробити вегетаріанські неми – без фаршу чи навіть і без крабів.

Супер! І Ви таку смакоту їсте щодня????? У мене є рисовий папір, обов"язково спробую! Дякую дуже. Обожнюю експериментувати на кухні. А ці неми потім варять чи жарять? фарш, як я зрозуміла, сирий?
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 9 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 23 October 19 )

• З днем народження
    Kuripochka 
    - Вік: 36