Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Позаматкова вагітність - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Позаматкова вагітність які причини? Оцінка: ***** 1 Голосів

Користувач поза мережею   Антік 

• Симпатія форуму-Романтик форуму
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 16 October 2008 - 18:16

При нормальної внутрішньоматковій вагітності запліднена яйцеклітина проникає в ендометрій в порожнині матки. Якщо це случається в будь-якому іншому місці (маткових трубах, яєчниках, шийці матки, черевної порожнини) визначають позаматкову вагітність. Частіше (у 95%) спостерігається трубна вагітність.

Причинами розвитку позаматкової вагітності можуть бути як механічні фактори, що запобігають проходженню заплідненої яйцеклітини в матку (сальпінгіт, аномалії розвитку труб, операції на трубах, численні медичні аборти, пухлини матки і придатків, внутрішньоматкова спіраль) так й функціональні, наприклад порушення гормонального балансу.

У результаті плідне яйце не знаходить сприятливих умов для розвитку. Ворсини хоріона руйнують маткову трубу. При цьому можливі розрив маткової труби чи відшарування плідного яйця від стінки маткової труби (трубний аборт).

При розриві маткової труби звичайно на фоні гарного загального стану при невеликій (звичайно на 1-3 тижні) затримці місячних у жінки з'являється різкий біль унизу живота, що віддає в пряму кишку. Незабаром з'являються симптоми внутрішньої кровотечі: блювота, кровотеча, непритомність, різка слабість, зниження артеріального тиску. При трубному аборті спостерігаються періодично виникаючі болі внизу живота і хрестці, що віддають униз. Приступ болю може супроводжуватися чи нудотою непри-томністю. На 2-3 день захворювання з піхви з'являються темні кров'янисті виділення.

Відсутність або пропуск менструації не є обов'язковими при позаматкової вагітності. Так, жінка може помилково прийняти кров'янисті вагінальні виділення за останній нормальний менструальний період.

Також з'являється біль при пальпації живота, заднього вагінального склепіння і екскурсіях шийки матки.

Лікарем визначається збільшення матки, відхилення її вбік, збільшення придатків з одного боку.

При підозрі на позаматкову вагітність необхідна термінова госпіталізація у гінекологічний або хірургічний стаціонар. До цього не можна приймати знеболюючі ліки і накладати холод на живіт.

Додатковими методами діагностики у клініці є також УЗД (ультразвукове дослідження), кюретаж, кульдоцентез, лапароскопія.

Лікування трубної вагітності в більшості випадків полягає в сальпігектомії (видаленні макової труби).

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vitalinka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2009 - 09:33

привіт усім.. давно не бачилися, не чулися. я є, я жива, але малятка мого вже немає у мені...
пишу для того щоб ви добре обсліджували себе, бо я ходила на узд на 4-5 тижні, мені сказали шо труби чистенькі, все добре... а на 7 тижні, на великодні свята вночі, мене забрала швидка у лікарню з крововиливом у черевну порожнину.. і Бог руками хірургів рятував моє життя... труба тріснула, її видалили...
про стан , мабуть , не варто розказувати, всі розуміють що було зі мною морально, підтримка чоловіка і мами підняли на ноги, вчора виписали з лікарні зараз вдома, набираюся сили і молюся Богові...
Звичайно всі в шоці, як можна було не побачити у трубі той ембріончик??? ну бачте, значить можна, значить такі у нас уздисти, така техніка.. така доля...
Прошу кожну з вас як дізнаєтеся по тесту що вагітні, підіть до лікаря, підіть на 2 узд.. бережіть себе. у мене не було жодних симптомів позаматкової, ані виділень ніяких, ані болей, почувалася прекрасно, вночі встала у туалет і впала в обморок...
я всіх вас люблю , але деякий час не відвідуватиму форум... :smile:

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Sweet one 

• Швидка допомога
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2009 - 11:29

Так жаль! Згадую про дописи щодо зміни рівня ХГТ -здогадувалася,але сподівалася,що помиляюся.ВСе буде гаразд! Моя коліжанка після подібного народила двох діток-погодок.Тільки позитив!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Сонячна 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 30 April 2009 - 11:30

vitalina, прийміть мої співчуття. Зі мною сталося те саме: два місяця лікарі не могли сказати, що діється - чи вагітна я чи ні, на огляд ходила до кращих, УЗД робили теж кращі спеціалісти, а в результаті розрив труби. Але пам"ятайте - у Вас є ще одна труба, а відтак будуть ще у Вас дітки. Просіть Бога і не переставайте вірити у чудеса. Он моє чудо бігає по хаті і робить шкоду :D .
Було б добре, якби визначили причину того, що сталося. Загояться Ваші ранки, тоді сходіть з чоловіком на обстеження, здайте всі аналізи, можливо прийдеться трішки підлікуватися і вперед...

My Signature
Все, що існує на світі, колись було мрією.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Зайка* 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 April 2009 - 18:20

vitalina , не можу прийте до себе!! :aggressive: Просто немає слів. Дуже співчуваю. Знаю, що це таке. Мала позаматкову 1,5 року тому. Прочитала Ваш допис і ніби повернулася назад в минуле. Дуже боляче читати, що з Вами таке сталося. Згадаю Вас у своїх молитвах, що б ти як найшвидше поправлялася. Ми всі діти Божі, тож нехай Боженька тебе оберігає і допоможе стати на ноги. Тримайся. Не знаю, чи лікарі говорили, тому пишу- постарайтеся зараз деякий час пооберігатися. Твоєму організму потрібно окріпнути.
Мені дуже шкода, що так трапилось... :aggressive:

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2009 - 13:53

Моя перша вагітність була позаматкова. Довго шукала яке пояснення. Натрапила на таке:Причини позаматкової вагітності

Текст, що розкривається

Причини позаматкової вагітності
При позаматковій вагітності запліднена яйцеклітина прикріпляється не до матки, а усередині фаллопієвих труб. Таке можливе у разі порушення прохідності труб, яка у свою чергу може виникнути через різні запалювальні захворювання органів малого тазу, гормональні порушення в організмі жінки. Позаматкова вагітність – не таке вже рідкісне явище, спостерігається приблизно 1 позаматкова на 150 випадків нормальної вагітності.

Перш за все, позаматкова вагітність небезпечна механічними пошкодженнями фаллопієвих труб – тобто їх розривом на 6-8 тижні під дією плоду, що росте. Ознак позаматкової вагітності немає практично ніяких до того моменту, як наступає розрив, тому дуже важливо при перших же ознаках вагітності відвідати гінеколога, який виявить цю патологію до того, як виникне загроза для життя матері.
Діагностика позаматкової вагітності
Звичайні тести під час позаматкової вагітності показують, що ви не вагітні

Самостійно визначити позаматкову вагітність дуже складно, бо вона маскується під звичайну вагітність або просто під затримку менструації. Не всі жінки вчасно звертають увагу на тянучі болі внизу живота (ліворуч або праворуч). Багато хто пояснює це тим, що затримка менструації і болю пов'язані з ненормальним циклом, чи перенесеної застудою, або стресом, або... позаматкова вагітність.

Симптоми позаматковою вагітності такі:

• Затримка менструації на 10 - 15 днів,

• Типові ознаки вагітності: затримка місячних, відсутність апетиту, нудота, блювота, нагрубання молочних залоз. Лише зрідка можуть турбувати слабкі тягнучі болі внизу живота, невеликі темні, кров’янисті виділення. При появі цих виділень жінка вирішує, що менструація наступила із запізненням, і нічого не робить.

• Незабаром поряд із тривалими виділеннями відчуваються різкі спазмові болі внизу живота, у одній з пахових областей ліворуч або праворуч.

• Постійне нагрубання молочних залоз, почуття важкості в них, поява молозива при натисканні на сосок, короткочасні обморочні стани або почуття дурноти.

• Загальна слабкість через кровотечі в черевну порожнину. У цьому випадку необхідно жінку госпіталізовати. Після уточнення діагнозу їй негайно роблять операцію, під час якої найчастіше цілком видаляють розірвану трубу або її пошкоджений ділянку.

• Коли стінка труби, не витримуючи навантаження, розривається, симптоми настільки яскраві, що їх просто не можна не помітити — сильний біль внизу живота, що супроводжується слабкістю, блідістю, підвищеним потовиділення, часом — втратою свідомості. З розривом труби виникає загрожуюча життю масивна внутрішня кровотеча.

• Найбільш складна ситуація виникає, коли кровянистих піхвових виділень взагалі немає, і раптово з'являється різкий біль (аж до втрати свідомості), що свідчить про кровотечі в черевну порожнину. У такій ситуації треба терміново викликати швидку допомогу. Діагностика позаматкової вагітності проводиться за допомогою ультразвукового дослідження або спеціального чутливого тесту «бета-hCG», який за станом гормонального фону жінки може виявити цю патологію.

У результаті розриву фаллопієвої труби виникає сильний біль внизу живота, з піхви йде кров. Спостерігається загальна слабкість, можна знепритомніти, жінку кидає в холодний піт. Іноді розриву передують невеликі болі і легка кровотеча. У цьому випадку в екстреному порядку проводиться хірургічне видалення пошкодженої фаллопієвої труби. Оскільки маткових труб – дві, після такої операції жінка може завагітніти і нормально доносити плід.

Позаматкова вагітність трапляється нерідко, і не завжди вона протікає з класичною клінікою: мажучі виділення і тягнуче відчуття в боку, крім того це можуть бути ознаки і маткової вагітності із загрозою або навіть без — біль у боці може давати жовте тіло — абсолютна норма ранніх термінів вагітності. Огляд на кріслі, яким раніше виявляли позаматкову вагітність, небезпечен і не так точний, як вагінальне УЗД: вагітність можна переплутати з тією ж кистою жовтого тіла в яєчниках, а реальна позаматкова може перерватися прямо на кріслі під натиском рук. Тому в даній ситуації вагінальна (обов'язково!) УЗД — це метод вибору, і його плюси переважають над його теоретичними мінусами.

У деяких випадках у жінки може відбутися трубний викидень. Його симптомами можуть бути переймоподібні болі внизу живота, які іноді супроводжуються станом напівнепритомності; невеликі кров'яні виділення.

За будь-якого з вищезгаданих симптомів хворого слід терміново госпіталізувати. Як запобігти?
Якщо жінка буде уважніше ставитися до себе, то вона зможе контролювати ситуацію і не допустити розриву маткових труб і черевної кровотечі. Для цього на 7-10 день затримки менструації бажано звернутися до лікаря, особливо, якщо є мажучі кров’янисті виділення.

Сучасні методи діагностики дозволяють визначати вагітність на дуже ранніх термінах, аж до одного дня затримки менструації. Для того, щоб переконатися, що вагітність розташована нормально в матці, необхідно провести ультразвукове дослідження трансвагінальним датчиком, який дає найбільш точну інформацію на самих ранніх термінах.

Перш за все — треба вчасно лікувати запальні процеси в малому тазу. До планованої вагітності необхідно зробити комплексне обстеження на наявність хламідій, мікоплазми, уреаплазм та інших патогенних мікробів, щоб скоріше від них позбутися. Це обстеження разом з вами повинен пройти чоловік (або постійний статевий партнер).

Запальний процес може сприяти розвитку непрохідності маткових труб і неможливості імплантації ембріона в матку. У цьому контексті варто пам'ятати, що тільки регулярні відвідування фахівця-гінеколога два рази на рік можуть дати вам певну гарантію захисту від захворювань і різних порушень.

Аборт, як і раніше, — головний винуватець позаматкової вагітності. Позаматкова вагітність частіше виникає у жінок, що робили раніше аборт. Тому основним напрямком сучасної медицини залишається пропаганда надійних і безпечних методів планування сім'ї, а у випадку настання небажаної вагітності операція повинна проводитися в оптимальні терміни (протягом перших 8 тижнів вагітності), обов'язково в медичному закладі висококваліфікованим лікарем при адекватному знеболюванні і з обов'язковим подальшим призначенням післяабортової реабілітації.

Вибір, по можливості, повинен падати на безопераційне медикаментозне переривання вагітності препаратом Мифегін (докладніше про нього — у статті про аборти). З класичних методів кращий «міні-аборт».

Після оперативного втручання з приводу позаматковою вагітності дуже важлива реабілітація, спрямована на підготовку до наступної вагітності. Зазвичай вона проходить під контролем лікаря гінеколога, у кілька етапів. Фахівці вважають, що кращі строки для нової вагітності — півроку-рік після операції на трубах.

Дуже важливо пам'ятати (і розуміти), що не виявлена, не усунена причина, яка потягла за собою позаматкову вагітність, — запорука її повторення.
Ліквідація позаматкової вагітності
Якщо ж позаматкова вагітність виявлена, але терміни поки невеликі, плід можуть видалити з фаллопієвої труби за допомогою лапароскопії. Для цього на трубі робиться невеликий надріз, і за допомогою лапароскопа плід «висмоктується» з неї разом з плацентою.

При такому втручанні оточуючі тканини й органи не травмуються, значно менший ризик спайок і рубців, що особливо важливо при бажанні надалі мати дітей. Іноді за допомогою лапароскопа вдається відсмоктати плідне яйце. Важливо, що при таких операціях зберігається труба, вона продовжує функціонувати і через деякий час після курсу лікування жінка знову може завагітніти.

Основним у лікуванні позаматкової вагітності є її переривання та ліквідація можливих негативних наслідків. На ранніх термінах виявлення позаматковою вагітності застосовують спеціальні препарати, що викликають загибель зародка і викидень. У ряді випадків необхідно невелике хірургічне втручання: введення розчину глюкози в просвіт маткових труб через спеціальний апарат. Якщо ж терміни позаматковою вагітності великі, необхідне видалення маткових труб. Якщо вже стався крововилив у черевну порожнину, трубу слід видалити в максимально короткі терміни, тому що ситуація небезпечна для життя жінки.

Одним з сучасних методів ліквідації позаматкової вагітності є введення в порожнину маткової труби хімічної речовини, яка розчиняє тканини плоду.

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 June 2009 - 09:02

Sajka*, а тобі визначили причини точні? мені кажуть , мабуть запалення, яке було 3 роки тому ...

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 June 2009 - 22:20

vitalina , мені також не назвали точної причини. Теж сказали, що мала мати яке запалення, перенесла на ногах. І так як не лікувала- поробилися спайки. Сказали- ось вони короткі юбки взимку. А те, що в школах та університетах не опалювалося і ми сиділи на холодних стільцях- то хто винний? Думаю, що вони самі толком не знають, що до чого, ось і мають одну відмазку- запалення :yahoo:

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 June 2009 - 08:26

Sajka*, а ти робила ту процедуру.. перевірку на прохідність труб? скільки сказали після того не вагітніти?

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 09:54

Хотілося б обговорити от таку тему.
Власне що робити щоб вдруге такого не повторилося.
Мені назначили хороше харчування, більше відпочинку, 6 циклів ОК + 3 місяці перерви після них і можна починати вагітніти. Читала що роблять процедуру перевірки труб на прохідність, треба чи не треба робити? Які аналізи здавати?
Було б дуже добре якби написали відгуки через скільки вдалося завагініти після позаматкової Ви чи знайомі/родичі/друзі. :bye:
особисто щодо мене, планую ОК 3-4 цикли (6 то мабуть забагато) потім 4 місяці перерви , аналізи на ТОРЧ... чи треба ще щось перевіряти?

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 12:48

vitalina , розкажу тобі про моє планування після ПВ. Значить так... ОК мені не виписували. Слазали почекачи рік, півтора. Відразу ж після операції мені нічого не виписували. Десь до року мені виписали свічки, краплі, таблетки, вітаміни, шприцювання. Цілий курс. Були краплі та таблетки для відрегулювання циклу. Свічки для підтримки флори в матці. А також трави та таблетки для укріплювання матки... На той момент оглядалася у двох лікарів. І так як у мене знову були прояви дисплазії, а бажання мати дитинку- то мені підібрали ліки що б підлікувати дисплазію та укріпити матку після ПВ.
Думаю, що одного 100% лікування після ПВ немає. Організм у кожної з нас інший з різними проблемами або й без них...
Я завагітніла десь 13-14 місяців по ПВ. На жаль, ця вагітність завмерла...

vitalina , те що ти шукаєш відповіді, як і що тепер краще зробити- це добре. Але думаю, що краще в такому випадку прислуховуватися лікарів. Як не як, твій лікуючий лікар знає твою ситуацію краще чим будь- хто з нас.
Бажаю тобі успіхів у лікуванні!!! :girl_angel: :yahoo: :unknw: :wacko:

My Signature
Щастя бути мамою...

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 June 2009 - 15:16

Sajka*, дякую і тобі бажаю успіхів!!!

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Нерозгадана 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 July 2009 - 10:56

Позаматкова вагітність – досить часта патологія вагітності, при якій плідне яйце розвивається поза маткою. Позаматкова вагітність супроводжується внутрішньою кровотечею і шоком.
Наслідками позаматкової вагітності можуть бути запальні, спайкові процеси в черевній порожнині, малому тазі, повторна позаматкова вагітність, безпліддя. Найбільш часто плідне яйце розвивається в одному з відділів маткової труби (у лійці, перешийковій і матковій частинах), у рідких випадках – у яєчнику чи черевній порожнині, а також у рудиментарному розі матки. Умови для розвитку плідного яйця поза маткою несприятливі, тому протягом 4-5 (рідко до 8) тижнів така вагітність порушується. Повинні насторожувати періодично повторювані приступоподібні болі внизу живота, в одній з пахових ділянок, незначні темні кров'янисті виділення з піхви при наявній затримці чергової менструації (рідше без затримки), постійне нагрубання молочних залоз, почуття важкості в них, поява молозива при натисненні на сосок, короткочасні непритомні стани. Можливо гостре протікання захворювання – раптовий різкий біль унизу живота, у паху, що віддає в плече, лопатку, нудота, блідість, холодний піт, можлива утрата свідомості. Необхідно своєчасне звертання до лікаря-гінеколога.

Група ризику

Особливо уважними до себе повинні бути жінки, що страждають хронічними запальними захворюваннями, з виявленою хламідійною інфекцією, мікоплазмою чи уреаплазмою, а також ті, хто проходив лікування з приводу трубного й ендокринного безпліддя. У групу ризику входять жінки з ендометріозом, уродженими аномаліями матки і маткових труб, невиношуванням вагітності. Використання як контрацепції внутрішньоматкової спіралі так само провокує позаматкову вагітність.
Фахівці установили, що кожна шоста жінка, у якої була позаматкова вагітність, піддана їй і вдруге.
Однією з головних причин позаматкової вагітності є аборти, тому що в більшості випадків після штучного переривання вагітності виникає запальний процес органів малого таза (внутрішніх статевих органів). У результаті запалення у тонких маткових трубах утворюються спайки, що заважають заплідненій яйцеклітині успішно досягти матки.

Діагностика

• позитивний тест на вагітність;
• ультразвукова діагностика останнім часом стає усе більш інформативної в зв'язку з підвищенням роздільної здатності апаратів і впровадженням трансвагінального дослідження. Це дає можливість визначити наявність плідного яйця в матковій трубі чи в яєчнику на ранніх термінах і прискорити оперативне втручання;
• визначення в крові хоріогонічного гонадотропіну є найбільш інформативним і чутливим методом.

Лікування позаматкової вагітності

При підтвердженні діагнозу в усіх випадках лікування хірургічне. При вчасно поставленому діагнозі такі операції дуже часто виконуються за допомогою лапароскопії, тобто без розрізу черевних тканин, коли хірург вводить інструмент через невеликі отвори в животі. При такому втручанні навколишні тканини й органи не травмуються, значно менший ризик спайок і рубців, що особливо важливо при бажанні надалі мати дітей. Іноді за допомогою лапароскопу вдається відсмоктати плідне яйце. Важливо, що при таких операціях зберігається маткова труба, вона продовжує функціонувати і через якийсь час після курсу лікування жінка знову може завагітніти.
У післяопераційному періоді необхідно пройти курс протизапального лікування для збереження здоров'я жінки і її дітородної функції, оскільки наслідками позаматкової вагітності можуть бути запальні захворювання статевих органів, спайковий процес у малому тазі, повторна позаматкова вагітність, безпліддя.
Протягом не менше 6 місяців варто застерігатися від вагітності – краще за допомогою гормональних протизаплідних засобів, щоб виключити можливість настання повторної позаматкової вагітності. Профілактика включає своєчасне виявлення і лікування запальних захворювань статевих органів, порушень функції яєчників, варто уникати абортів

My Signature
Навіть якщо ти - ангел, завжди знайдеться той, кому не сподобається шелест твоїх крил...
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ліда 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 24 July 2009 - 11:21

Перегляд повідомленняvitalina (25.6.2009, 11:54) писав:

Було б дуже добре якби написали відгуки через скільки вдалося завагініти після позаматкової Ви чи знайомі/родичі/друзі. :pardon:

Привіт! В кінці 2003 року я зіткнулася теж з такою проблемою - позаматкова вагітність. Тоді я ще була мала і зелена і якось на це не дуже серйозно реагувала. Термін вже був великий і почалася кровотеча тож мені вирізали праву трубу. Після операції сказали щоб я не вагітніла 1 рік. Виписали противозаплідні таблетки (якісь малогормональні, вже не памятаю). Я таблетки попила десь до пів року, а потім вирішили з чоловіком просто бути обережними, щоб собі тими таблетками нічого не зрушити в організмі на гормональному фоні.
Через рік захотілося дитинки, але нічого в нас не получалося. Ми здали аналізи на торч-інфекції і виявили якусь інфекцію, яку потрібно було лікувати. Пройшли ми два курси лікування - знов нічого, неполучається. :cray:
Почали ми звертатися до різних лікарів, питати різні думки з того приводу. В мені вони нічого не бачили, всі казали, що все добре, старайтеся. Чоловік теж здавав аналізи, і теж все було добре......але чомусь я не вагітніла. В 2006 році я звернулася до ще одної лікарки і вона мені сказала що можливо в мене є спайки після операції, і потрібно їх розсмоктати. Десь 10 днів я ходила до неї на спеціальні ванночки....
Але оночасно з тим мені порадили зїздити до оного діда який лікує руками...Ми приїхали до нього, він пощупав мені живіт і сказав зразу що в мене немає правої труби і що я завагітнію, а не вагітнію із-за того що я народилася з гулькою біля матки і вона мені мішає. Каже "ще раз приїдеш, розмасажуєм і завагітнієш!" ............ :)
І справді, я ще раз приїхала, а на наступний місяць ридала від щастя бо тест показав що я ВАГІТНА!!!!
так що незнаю хто мені в цьому допоміг, чи лікарі, чи дідуля, чи просто така моя доля, прийшов той час і Бог мені дав дитинку! а зразу після того як перестала годувати груддю свою першу дитинку - завагітніла вдруге!!!
так що не втрачайте віри і шукайте всі способи щоб позаматкова вагітність не стала останньою і не повторювалася!!!! :db:

• Back To Top

Користувач поза мережею   jasya 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2009 - 17:02

Ліда, рада, що у Вас все добре склалося.
Напишіть будь ласка де живе той дідусь, як його звати, і чи приймає зараз.
Буду вдячна за його координати.

My Signature
Чекаємо на сестричку!
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 July 2009 - 08:23

Перегляд повідомленняjasya (26.7.2009, 19:02) писав:

Ліда, рада, що у Вас все добре склалося.
Напишіть будь ласка де живе той дідусь, як його звати, і чи приймає зараз.
Буду вдячна за його координати.

Як його звати я незнаю, всі кажуть "дідо", хоча не є він стареньким, розказували що буквально паро років тому він виглядав дуже гарно, а лікування людей, втрата сил - так його змарнило. А живе він в меленькому селі біля Нововолинська (непамятаю назви села, потім подивлюся на карті і напишу).
я думаю що він приймає і зараз. В нього там людей огого...треба чуть не вночі приїзджати, чергу займати, але якщо в будній день то можна дуже легко попасти. Ми їздили в понеділок, так щоб на 9 годину вже бути там. В неділю він вродіби не приймає, бо ходить до церкви...В тому селі його легко знайти, там одна дорога "головна" і декілька бічних, то треба їхати в кінець по головній і останній поворот направо...там буде видно де його хата, бо завжди багато машин.

• Back To Top

Користувач поза мережею   gato 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 July 2009 - 15:47

В мене також рік тому була така операція.
Зараз лікуюся. Сказали що якісь інфекції. Попила ліки раз. Пішла на огляд сказали треба повторити. Вже закінчила другий раз. На днях здам мазок подивлюся на результат.
Щось в мене якесь погане відчуття на рахунок цього. Щось нічого ніби не допомагає. Я кожного дня про це думаю. Чоловік заспокоює, каже треба час.

• Back To Top

Користувач поза мережею   kovmarjana 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 July 2009 - 16:38

Перегляд повідомленняЛіда (27.7.2009, 9:23) писав:

Як його звати я незнаю, всі кажуть "дідо", хоча не є він стареньким, розказували що буквально паро років тому він виглядав дуже гарно, а лікування людей, втрата сил - так його змарнило. А живе він в меленькому селі біля Нововолинська (непамятаю назви села, потім подивлюся на карті і напишу).

напишіть будь-ласка назву того села, бо у мене коліжанка є, в неї якраз зараз позаматкова вагітність, її лікар казав чекати коли воно саме вийде, але у неї вже десь 5 тиждень і не виходить...
вони вже 5 років з чоловіком ходять по лікарях, бо дуже хочуть мати діточок!

я вам щиро співчуваю, прочитала цю тему і розплакалась,в мене так багато подружок перенесли всякі аномалії вагітності, що аж страшно...
але я вірю що все беде добре...головне не падати духом... :kiss3:
Бог допоможе Зображення

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2009 - 08:44

Село називається Грибовиця, воно маленьке з розбитими вуличками, але його легко знайти. Воно знаходиться біля Нововолинська.

Перегляд повідомленняgato (27.7.2009, 17:47) писав:

В мене також рік тому була така операція.
Зараз лікуюся. Сказали що якісь інфекції. Попила ліки раз. Пішла на огляд сказали треба повторити. Вже закінчила другий раз. На днях здам мазок подивлюся на результат.
Щось в мене якесь погане відчуття на рахунок цього. Щось нічого ніби не допомагає. Я кожного дня про це думаю. Чоловік заспокоює, каже треба час.

Доречі, наскільки я знаю, якщо якась інфекція є в організмі то обовязково потрібно лікуватися разом з чоловіком. Так мені говорили лікарі і так ми робили. Звичайно це в 2 рази дорожче, але ефективніше!!!

Не переживайте, все получиться, і на це справді потрібний час!

Користувач подумав і додав через 6 хв.:

Перегляд повідомленняkovmarjana (27.7.2009, 18:38) писав:

напишіть будь-ласка назву того села, бо у мене коліжанка є, в неї якраз зараз позаматкова вагітність, її лікар казав чекати коли воно саме вийде, але у неї вже десь 5 тиждень і не виходить...
вони вже 5 років з чоловіком ходять по лікарях, бо дуже хочуть мати діточок!

може хай ваша коліжанка звернеться ще до якогось лікаря.....то так страшно....в мене термін був 6,5 тижнів і нічого не вийшло :sad:
Пізніше я дізналася що позаматкову можна лікувати, але на ранніх термінах 2-4 тижні. Якось вони розсмоктують ту позаматкову.

• Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2009 - 11:34

дівчата, робив хтось ту процедуру перевірки прохідності маткової труби?

My Signature
я вірю в дива
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 09 July 20 )

• З днем народження
    Yaroslavna 
    - Вік: 46

Реклама

Перекладач онлайн