Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Про скудні місячні - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Про скудні місячні Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Юля 100 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 04 June 2017 - 12:30

Дівчата у мене таке питання.
Після завмершої вагітності у мене скудні місячні хоча до того були в нормі і по днях і по кількості. Лікар виписала мені утрожестан , але ніякого результату після піврічного прийому я не відчула . Замість місячних якась коричнева мазня.Дві, три каплі на щоденну прокладку і все. Хоча здавала аналіз на гормон прогестерон сказали що в нормі. Лікарі сказали що то засильний зробили зішкріб. Що мені робити, порадьте бо я уже у відчаї? А так хочеться лялі.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мудрагелик 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 June 2017 - 14:02

А Ви УЗД робили, ніяких новоутворень немає, ендометрій без потовщень, запальні процеси у ньому відсутні?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 June 2017 - 21:00

УЗД робила одразу після перших місячних (після чистки) ,сказали що запальних процесів немає.Потім через 8 місяців перевіряли фолікули. Сказали ,що фолікули в нормі,а ендометрій на 7 день циклу затоненький (6мм) . Лікарі стверджують ,що це допустимо оскільки він наростає.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 June 2017 - 08:42

Ні я помилилась то на 10 дні циклу 6 мм. Не врахувала дні місячних.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   мамасинулі 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 17 August 2017 - 09:31

Перегляд повідомленняЮля 100 (04 June 2017 - 12:30) писав:

Дівчата у мене таке питання.
Після завмершої вагітності у мене скудні місячні хоча до того були в нормі і по днях і по кількості. Лікар виписала мені утрожестан , але ніякого результату після піврічного прийому я не відчула . Замість місячних якась коричнева мазня.Дві, три каплі на щоденну прокладку і все. Хоча здавала аналіз на гормон прогестерон сказали що в нормі. Лікарі сказали що то засильний зробили зішкріб. Що мені робити, порадьте бо я уже у відчаї? А так хочеться лялі.

Привіт. в мене такі ж симптоми ( зв не було, була чистка після лохіометри) . Шукали причину довго, нарешті на УЗД, виявили аденоміоз ( хоча все, що я перечитала, не відповідає моїм симптомам, тому стверджувати, що причину знайдено не можу). Гормони теж в нормі. Призначили Дюфастон, ще не приймала, сподіваюсь допоможе завагітніти. А у Вас на УЗД що сказано про міометрій?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 August 2017 - 20:24

Я не знаю про дюфастан,але від утрожестану в мене були побічні симтоми. Мене боліли груди так , що хотілось бігти до мамолога,крім того я почала набирати зайву вагу,і це на фоні того що нічого не допомагало при скудних місячних. Тепер я почала приймати борову матку та червону щітку. Приймаю тільки другий цикл. Можу відзначити ,що в мене трохи перестали боліти груди трохи схудла.Місячні трохи більші. Про те не знаю,як їх правельно приймати ,щоб дійсно був ефект. Може потрібно ще якась трава. Хотіла б порадитись на рахунок цих трав з якимось хорошим лікарем,про те такого не знаю. Зі своїм лікарем говорила про трави,сказала що фітотерапією не займається,виписує тільки ліки.
Що до вас .---На УЗД вам дійсно поставили такий діагноз чи це лиш припущення? Вони вам записали цей діагноз у вашій картці?

ПРо міометрій на УЗД мені сказали що рівномірний проте тонкий.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2017 - 17:37

Перегляд повідомленняЮля 100 (17 August 2017 - 20:24) писав:

Я не знаю про дюфастан,але від утрожестану в мене були побічні симтоми. Мене боліли груди так , що хотілось бігти до мамолога,крім того я почала набирати зайву вагу,і це на фоні того що нічого не допомагало при скудних місячних. Тепер я почала приймати борову матку та червону щітку. Приймаю тільки другий цикл. Можу відзначити ,що в мене трохи перестали боліти груди трохи схудла.Місячні трохи більші. Про те не знаю,як їх правельно приймати ,щоб дійсно був ефект. Може потрібно ще якась трава. Хотіла б порадитись на рахунок цих трав з якимось хорошим лікарем,про те такого не знаю. Зі своїм лікарем говорила про трави,сказала що фітотерапією не займається,виписує тільки ліки.
Що до вас .---На УЗД вам дійсно поставили такий діагноз чи це лиш припущення? Вони вам записали цей діагноз у вашій картці?

ПРо міометрій на УЗД мені сказали що рівномірний проте тонкий.

Мені невідомо, що там пише в картці. Але УЗД показало неоднорідність міометрію, розташований смугами з ехогенними ділянками ( може дослівно звучить якось не так, але сенс такий). Аналізи на гормони в порядку. Цикл двофазний. Ендометрій в нижніх межах норми. От мені цікаво, чи можна спираючись лиш на це УЗД ставити діагноз і призначати гормони. Ще на початку всього процесу діагностики, який, до слова, триває вже більше року, в мене було виявлено гіпотиреоз. Після курсу гормонів, аналізи стали на місце, а місячні, які були такі і є. тому думаю, що остаточний діагноз ще не знайдено. напишіть детальніше про трави. Хто порадив і як приймаєте?
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 August 2017 - 23:01

Про трави я сама вичитала в інтернеті. В боровій матці міститься прогестерон,в утрожестані теж. І ще я помітила якщо борову матку та червону щітку приймати після місячних до початку нових місячних то вони дають якісь ефект. Але пише про трави ,що потрібно робити перерви. Можливо за декілька місяців я себе вилікую. Якби я так приймала утрожестан весь цикл напевно я б посадила печінку ( я навіть експерементувати з цими ліками не хочу).БМ та ЧЩ нормалізують гормони щитовидки теж .І в них ще містяться такі гормони як естрогени,які вигладжують матку із середини. НЕ знаю на УЗД у мене показує однорідний шар ,фолікули теж відповідають дням. Єдина тільки ця проблема.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 19 August 2017 - 08:36

Тут у вас похоже не на аденоміоз ,а на ендометрит(коли неоднорідний шар матки). Я знаю що при ендометриті якраз і призначають гормони прогестерон.
  • 0
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 September 2017 - 09:36

Перегляд повідомленняЮля 100 (19 August 2017 - 08:36) писав:

Тут у вас похоже не на аденоміоз ,а на ендометрит(коли неоднорідний шар матки). Я знаю що при ендометриті якраз і призначають гормони прогестерон.

Добрий день. Так власне аденоміоз і є одним із видів ендометріозу. тільки проблема в міометрії, а не в ендометрії ( то 2 шари які знаходяться один під одним, але думаю то Ви й самі знаєте). менше з тим. Напишіть детальніше про трави. Де купуєте? Готові аптечні настойки чи самі готуєте відвари? Як приймаєте, по скільки? Коли робите перерви, лиш на період місячних? Цікавить Ваша схема лікування, бо в інтернеті багато різної інформації, яка може не відповідати дійсності.
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

mandarinkamk світлина

mandarinkamk  Доброго вечора. підскажіть будь ласка чи обов'язково вказувати в заяві про шлюб, те що була розлучена. Але змінила всі документи після розлучення?

18 Sep 2018 21:10

Показати коментарі (1)

Руслана Воротняк світлина

Руслана Воротняк  Доброго вечора! Звертаюся до мам особливих дітей яким поставлено діагноз синдром Веста.Підскажіть в кого лікуватися що дали результат лікування. Буду вдячна за любу інформацію.

16 Sep 2018 20:44

Показати коментарі (2)

Любомирівка світлина

Любомирівка  Дівчатка, може хто пам'ятає. Колись було СП нижньої білизни здається з Тернополя. Магазин For you (чи плутаю)..

27 Aug 2018 10:25

Показати коментарі (4)

Санджана світлина

Санджана  Люди схожі на книжки. Одних, почав читати, відкидаєш у сторону..... В інших - потопаєш і розчиняєшся.. Одні чомусь ніколи не затримуються в твоїй бібліотеці. А інші ніколи не покинуть твоє серце....

26 Aug 2018 13:26

ЛяляМанюня світлина

ЛяляМанюня  Не активується опція щоденник. Порадьте будь ласка що робити. Дякую

23 Aug 2018 18:38

Показати коментарі (1)

NikaZ світлина
Lenka))) світлина

Lenka)))  Дівчата дуже треба невропатолога хорошого дитячого в Чернівцях!!!!Порадьте будь-ласка, дуже треба терміново!!!

16 Aug 2018 09:28

Показати коментарі (1)

Мама Вероніки світлина

Мама Вероніки  Маля відмовляється смоктати груди що робити, а дурачок і бутилочку не бере від народження що робити??((

06 Aug 2018 20:56

ОксанкаБ світлина

ОксанкаБ  Чому не працюють вагітні лінієчки?

19 Jul 2018 13:29

Показати коментарі (1)

Puggolga світлина

Puggolga  Дитина 5 місяців спить 10-12 годин на добу. Це мало?

11 Jul 2018 16:25

Показати коментарі (1)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 September 18 )

Реклама

Перекладач онлайн