Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Потрібно переробляти ванну - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Потрібно переробляти ванну Оцінка: -----

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 06 February 2020 - 00:50

Нам потрібно переробляти ванну :hang1:
Скоро прийде дядька порахувати, буду знати чи зможемо зробити те, що задумали.
Поки думаю над плиткою для стін. Хочу "під мармур". Але не знаю чи зможу покласти таку саму на підлогу.
У мене поки такі запитання
Чи повинна підлога у ванній співпадати з підлогою в основній кімнаті, з якої вхід у ванну (коридору немає). Може знаєте які там зараз віяння у цьому питанні?
Чи повинна підлога у ванній гармоніювати з підлогою у кімнаті по кольору? По текстурі?
Що там взагалі до "під мармур" підходить, окрім дерева? Дивитися у напрямку мармурових прожилок? Чи якийсь контраст потрібний?

Може хтось ставив натуральний травертин. Дуже сипеться? Підходить у ванну?

Буду рада будь-яким порадам, яких помилок уникнути, на що звернути увагу навіть безвідносно до плитки. :give_heart:

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тато Карло 

• Своя людина
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 14

Відправлено 06 February 2020 - 01:22

Про гармоніювання з мармуром по відтінку і матеріалу, на жаль, не підкажу, наразі. (завтра запитаю родичку-дизайнера)
А от щодо рівня, то рівень має бути однаковим. В нас з тим були трабли, то щоб не лити стяжку наново в коридорі і кімнатах, а на один рівнь вийти ванної з коридором підложкою довелось вирівнювати під вінілом в коридорі і кімнатах.
По стику вінілу і плитки(можливо, пригодиться) мені майстри порадили пробкові компенсатори, які замість порожку під дверми. Класна штука! Рекомендую.
Фото додаю:
Зображення

My Signature
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Тарас Шевченко
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тато Карло 

• Своя людина
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Подякували: 14

Відправлено 06 February 2020 - 10:58

Цитую родичку-дизайнера:
"Підлога у ванній, як і все решта, повинна гармоніювати із всією квартирою, не тільки з сусіднєю кімнатою. Але не обов'язково підбирати в колір підлоги ванної підлогу основної кімнати. Вони можуть і контрастувати, це все залежить від художнього замислу. Текстур мармуру дуже багато як і дерева. На словах не підбереш) якщо брати білий мармур калаката (який зараз в тренді) то до нього пасує теплий (медово-сірий) дуб. Якщо мармур сірий, то можна спробувати ясен і погратись на нюансах, до чорного мармуру - дуб сіро-коричневий. Ну і підлога повинна в першу чергу гармоніювати із приміщенням, а потім уже із сусідніми)"

"найпростіший спосіб підібрати текструру - знайти на пінтересті)"

Доречі, якщо кому треба буде можу її перепродати :-) Дівчинка толкова і ціни притомні. :-)

My Signature
У нашім раї на землі
Нічого кращого немає,
Як тая мати молодая
З своїм дитяточком малим.

Тарас Шевченко
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zinaida90 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі
  • Подякували: 5

Відправлено 06 February 2020 - 16:57

Перегляд повідомлення❤❤❤ (06 February 2020 - 00:50) писав:

Буду рада будь-яким порадам, яких помилок уникнути, на що звернути увагу навіть безвідносно до плитки. :give_heart:

Єдині помилки, які можуть бути-це не перевірити плитку при покупці і все. З приводу вибору, зараз навіть в інтернет магазинах проектують в якійсь програмі ваш дизайн з плиткою абсолютно безкоштовно, все підбирають, радять.. тільки гроші готуй за ремонт. Я ось сама скоро планую робити туалет / ванну, але все відтягую через вартість божевільної таких ремонтів.

• Back To Top

Користувач поза мережею   marinet_758 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 20 May 2020 - 10:38

Мене зараз також чекає ремонт у ванній кімнаті. Вже довгий час плануємо його і все ніяк.

• Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

MyBaby світлина

MyBaby  Хто має номер офтальмолога Бойцової Ольги? Полетів тел і номер пропав((( в дитини напухло око, лікуємо халязіони, а прийом аж в скреду(((

20 Jul 2020 08:25

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Показати коментарі (1)

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 11 August 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн