Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Щоденник читача - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Схуднемо до 1 червня! Актуально як на мене).
"Парад аватарів "Замасковані

• 68 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Щоденник читача Ви прочитали якусь книгу? Поділіться з усіма своми враження Оцінка: ***** 2 Голосів

Користувач поза мережею   Jullietta 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 24 September 2012 - 13:14

В цій темі ми ділимося враженнями від нещодавно прочитаних книг!
Вказуємо:
1. Назву книги та автора
2. Свої враження (рецензія)
3. Вислови, цитати з книги

Ось список окремих тем, де обговорюються книги та автори, які набули резонансу, та книги, які читалися в Читацькому клубі Малечі:

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• 68 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   Книжуся 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2010 - 01:18

Пропоную створити тему де форумчани можуть ділитися враженнями про книги, які читають. Це можуть бути книги з вашої домашньої бібліотеки, чи навіть електронної, також тут можна обговорюватии книги, які приймають участь у Книгообміні.
Крім того, пропоную приєднати сюди теми:
Вишневський "Одиночество в сети"
Останній листок О.Генрі
Читаючи Олеся Бузину
Або якщо модератори дозволять, створити підфорум "Щоденник читача", де кожна книжка буде обговорюватися окремою темою. (Але це вже по бажанню модераторів, як вони вирішать - обєднати усі пости в одну тему, чи в підфорум з окремими темами.)

В Щоденнику читача вказуємо:
1. Назву книги та автора
2. Свої враження
3. Окремі уривки, вислови, що вам по особливому сподобались та запамяталися.

Дякую усім хто відгукнеться в даній темі.

• Back To Top

Користувач поза мережею   pazunika 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2010 - 08:21

Перегляд повідомленняКнижуся (11.7.2010, 2:18) писав:

В Щоденнику читача вказуємо:
1. Назву книги та автора
2. Свої враження
3. Окремі уривки, вислови, що вам по особливому сподобались та запамяталися.

Дякую усім хто відгукнеться в даній темі.

От щойно закінчила читати:
1.Артуро Перес Реверте "Фламандская доска"
2.Дуже мені сподобалась ця книжечка, я її ковтнула" (наскільки мені це дозволила зробити дитина :D). Я б охарактеризувала книгу так: захоплюючий, красивий, детективний роман про світ антикварів, рестваратогів, галеристів. Ну просто нямака! Читаючи книгу я періодично залазила в нет то "Приношение" Бетховена скачати, то на неможливі малюнки Ешера подивитись. Іншими словами - я не тільки отримала задоволення від цікавого сюжету, а й почепнула для себе бааагато цікавого поза межами роману, а я таке дууууже люблю :rofl:
3.Щодо уривків чи висловів: ну не можу сказати, що там якісь такі особливі були (а може тому що я не дуже за таким слідкую :)). Єдине можу додати, що успіх до автора прийшов після публікації саме цієї книги. Реверте часто порівнюють з Умберто Екко. :rofl:

My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lady_D 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2010 - 08:43

Чудова тема. Дуже цікаво почитати враження інших від тієї чи іншої книги, узнати про новинки... Хоча особисті враження доволі суб"єктивна річ. Буває одна і таж книга сприймається абсолютно по-різному в різні періоди життя. Іноді просто не можеш читати, а коли перечитуєш через деякий час, не можеш відірватися ...

My Signature
Зображення

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 July 2010 - 08:52

Книжуся ідея супер!!! Треба тільки тепер згадати, що я останнім часом читала - Гордера "Дочь циркача" (але мої враження думки і цитати в окремій темі є, тому повторюватися не буду)) і Ернест Хемінгуей "Прощавай, зброє!" (от про цю і розповім)

1. Ернест Хемінгуей "Прощавай, зброє!"
2. Скажу чесно, книга важка і взагалі я таке читати не дуже люблю - маю на увазі книги про війну. процес "перетравлення" книги в мене до сих пір триває - все ніяк в своєму паперовому щоденнику про цю книгу не зроблю запис.. Хемінгуей є таким антивоєнним автором - це є і в цій книзі.. Також є любов, але вона відмінна за своїм змістом від тієї до якої звикли ми, а також ставлення до вагітності - кохана головного героя не хотіла дитину.. Весь твір наскрізь просякнутий дощем.. Головний герой хоче втікти, забути про війну, але це не можливо, бо війна змінила його.. Ой, це напевно поки все що можу написати.. важкий твір..
3. Цитати:
- "Не может быть ничего стыдного в том, что дает счастье и гордость"
- "Порой мужчине хочется побыть одному, и женщине хочется побыть одной, и каждому обидно чувствовать это в другом, если они любят друг друга"
- "Если двое любят друг друга — это не может кончится счастливо"
- "Когда люди столько мужества приносят в этот мир, мир должен убить их, чтобы сломить, и поэтому он их и убивает. Мир ломает каждого, и многие потом только крепче на изломе. Но тех, кто не хочет сломиться, он убивает. Он убивает самых добрых, и самых нежных, и самых храбрых — без разбора. А если ты ни то, ни другое, ни третье, можешь быть уверен, что и тебя убьют, только без особой спешки"
- "Страшнее войны ничего нет"

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   sohappy 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 12 July 2010 - 00:48

Книжуся, действительно классная идея с темой!
1. Джек Лондон "Мартин Иден".
2.

Цитата

Lady_D Сьогодні, 8:43
Буває одна і таж книга сприймається абсолютно по-різному в різні періоди життя. Іноді просто не можеш читати, а коли перечитуєш через деякий час, не можеш відірватися ...

Абсолютно согласна, читала "Мартина Идена" зеленой школьницей - книга пошла довольно тяжело. А сейчас перечитала - роман очень понравился. Речь идет о человеке из низов, который хотел стать писателем и завоевать себе состояние и положение в обществе, чтоб стать на одну ступень с любимой - девушкой из высшего света.
3. Тронул, например, этот отрывок в романе: "Рука Мартина инстинктивно зажала золотую монету, хотя он в тот же миг почувствовал, что не должен принимать этого подарка. Но этот кусочек золота означал для него пищу, жизнь, приток новых сил для его тела и мозга, а вместе с этим способность писать; и, кто знает, быть может, он даст ему возможность создать нечто такое, что принесет ему много других таких же золотых кусочков. В его воображении тотчас же встали две недавно законченные статьи. Они лежали под столом на груде возвращенных рукописей, для которых у него не было больше марок... Он никуда их еще не посылал, а между тем это было лучшее, что ему удалось создать до сих пор в этой области. Если бы только у него были марки, чтобы разослать их по редакциям! Уверенность в конечном успехе, верная союзница голода, воскресла в нем с новой силой, и Мартин быстрым движением опустил монету в карман".

My Signature
Зображення
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 July 2010 - 13:33

От і я зі своїми враженнями, а то тему створила, а сама ще жодної книги не прокоментувала.

1.Генрі Райдер Хагард "Клеопатра"
2. Враження дуже хороші. Можна сказати одна з моїх найулюбленіших книг. Люблю читати про Клеопатру.
3. "Все в этом мире находится в равновесии - безумие на половину состоит из мудрости, а мудрость из безумия"

"Нет силы более могущественной, чем женщина во всей ее слабости"

"Природа - ее верная союзница, а женщина, лаская, поддерживая и утешая тебя, часто лишь играет роль, преследуя свою собственную тайную цель, к которой ты не имеешь никакого отношения."

"Женщина правит миром"

В книзі ще дуже багато розумних і просто хороших висловів. Переважно про жінок, та стосунки між жінками та чоловіками. Я гадаю, друкувати усі уривки, які мені сподобались немає сенсу ))). Читайте книгу і самі усе побачите. :blush:

Повідомлення відредаговано Книжуся: 12 July 2010 - 13:36

• Back To Top

Користувач поза мережею   denysko 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 July 2010 - 14:47

Прочитала нещодавно "Гудзик" І.Роздобудько. Скажу чесно - чекала більшого. книга - суцільний опис природи, жінки .... До сторінки 40 ще трималась, а потім чекала нових вражень, а далі...далі знову опис,і т.д. не сподобалась!

• Back To Top

Користувач поза мережею   Olesya* 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 14 July 2010 - 13:44

А я знову перечитала "Алхіміка" Пауло Коельо. Для підтримки духу і віри у власні сили.
Зображення
"На этой планете существует одна великая истина: когда ты по-настоящему чего-то желаешь, ты достигнешь этого, ведь такое желание зародилось в душе Вселенной. И это и есть твое предназначение на Земле" /Пауло Коельо.

My Signature
Сонце завжди встає у вікні дитячої спальні Зображення

Щастя схоже на метелика. Чим більше його ловиш, тим більше воно вислизає. Але якщо ви перенесете свою увагу на інші речі, воно прийде і тихенько сяде вам на плече.
Генрі Девід Торо
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 17 July 2010 - 09:13

привіт всім)) поки лежала в лікарні, то аж 2 книжки встигла прочитати))

1. Гюстав Флобер "Виховання почуттів"
2. Книжка щось мені важко читалася - надто багато описів кімнат, пейзажів, а потім і революції.. "Виховання почуттів" думаю називається саме так,тому що головний герой намагався стримувати свої певні почуття, а іноді навпаки йшов шляхом почуттів, а не розуму, не міг визначитися, яку жінку насправді кохає (і тому його носило між декількома) і яка йому потрібна.. Обурювали мене його друзі, яким від нього потрібні були тільки його успадковані кошти і вони обурювалися, коли він їм відмовляв і намагалися відімстити.. В результаті він залишився без жінок і без тих статків, які мав..
3. Цитати
- "Сердца женщин, словно ларцы с секретом, со множеством ящичков, вставляемых один в другой"
- "Без идеи не может быть ничего великого"
- "Любовь - это пища и как бы атмосфера гения"

1. Ірен Роздобудько "Гудзик"
2. Цю книгу я перечитувала. Все таки сюжет цікавий і захопливий.. Дуже багато виразів над якими задумувалась.. Чудові порівняння.. І велика іронія нашого життя.. Велика правда цієї книжки в тому, що ми справді почитаємо цінувати те, що маємо тільки тоді коли втрачаємо! Раджу читати!!!
3. Цитати:
- "...життя не має смаку, в чистому вигляді воно - як дистильована вода. Ми самі додаємо у нього солі, перцю чи цукру. Коли життя набуває смаку - серце болить сильніше"
- "Смерть і любов-дві таємниці, в яких немає місця для сторонніх"
- "Тільки людина здатна брехати. У природі брехні не існує."
- "Цей янгол тебе обожнює, цей — захистить, цей — убереже, а цей трохи сердиться…"
- "Найстрашніше - втратити віру. Її гублять раз - і назавжди... А потім шукають. І знаходять виправдання собі. Роблять вигляд, що все гаразд, і посміхаються. Але голка в серці залишається. З нею можна якось жити. Але хіба це життя?"
- "Відтоді я ніколи не плачу. І не тому, що соромлюся чи надто горда. Просто не можу"

Повідомлення відредаговано Jullietta: 17 July 2010 - 09:22

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 18 July 2010 - 00:00

От і зявилися у нас перші абсолютно різні враження про одну книгу, а саме про Гудзик від І.Роздобудько. У denysko, і Jullietta, про цю книгу різні враження. )

• Back To Top

Користувач поза мережею   Levchyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 July 2010 - 22:59

Марія Здюба, "Ранець для крил", читається легко, можна сказати, жіночий роман про жіночу долю, про нереалізовану творчу особистість, мені сподобалося.
Маю погану звичку приміряти книжку на себе, треба знати чого хочеш за будь яких обставин, а тепер анекдот із книжки
Старша бабця розповідає : "Вчора по тому радіо вітали якусь дорогу із тотим днем народження, то були мама, тато , чоловік і якийсь синий горщик..."
Може не дуже вдало, не дослівно, книжка далеко не маю змоги процитувати, але моя дитина від того синього горщика "волочиться" малося на увазі син Ігорчик.

Ще хочу додати свою думку про "Гудзик" Роздобудько, правда читала напевно рікт ому, але окрім назви та автора не памятаю нічого, якщо не памятаю то напевно і неварто.

My Signature
Зображення

Щоб історія не закінчувалася..., не розпочинай її
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 July 2010 - 02:19

Levchyk, чи можете запропонувати Марія Здюба, "Ранець для крил" в темі Книгобмін? Я б з задоволенням її почитала. Звісно, якщо ви самі її у когось не позичали.

• Back To Top

Користувач поза мережею   ясочка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 28 July 2010 - 15:05

1. Марек Краєвський "Голова Мінотавра"
2. Детектив, події відбуваються у довоєнному Львові (1937 рік) - думаю, львів'янам дуже цікаво було б походити реальними вулицями (там у кінці навіть список є, як яка згадана у книжці вулиця тепер називається). Чудово передана атмосфера "батярського Львова" є одночасно плюсом і мінусом книжки (для мене) - не люблю я таких похмурих речей, від яких мороз по шкірі йде. Повії, збоченці, бандити - все таке натуралістичне, поліціянти, що не вибирають засобів, "хепі енд" від якого аж погано... Але відірватися не могла.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2010 - 15:14

Прочитала на днях такі книги:
1. Жан-Кристоф Гранже "Полет аистов".
Як і всі твори цього автора, то дуже страшний детектив... Купа кривавих сцен і захоплюючий сюжет...
Книжку відкласти просто не могла! Автора порівнюють зі Стівеном Кінгом. Мені ну дуже подобається! Вражає, наскільки глибоко автор вивчає предмет (в цьому романі-лелек)...

2.Жан Грегор "Безголовые" .
Дивний твір-сатира на сучасне суспільство... Але вдруге я б його не читала...

3. Амели Нотомб "Словарь имен собственных"
Цікаво (як завжди в Амелі), але кінцівка трохи підгуляла (так мені здалось)...

4.Фредерік Бегбеде "Windows on the World"
Про трагедію 11 вересня... Важка психологічно книжка... до сліз...

Зараз читаю Марію Дзюбу "Музейна баба" і щось туго йде....

My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Levchyk 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 29 July 2010 - 20:58

Дочитиал М. Дзюбу "Укриті небом", як написано в анотації українська екзотика + любов, так собі за сюжетом краще ніж Ранець для крил, але дуже типово, конкретний стиль конкретного автора, хоча мені дуже близьке бо бачу реаліїта та людські типажі тієї місцевості де провела дитинство, бо маю бабусу на Прикарпатті. А цитат дуже багато:
" Молодому життя має бути миле. А на душі не все однаково, коли хмари, коли сонце, таке життя , як погода, мінливе"
"А віра мусить бути, бо без віри і надії людина - мрець", " " ...та я на своїй землі можу бути хоч Папою Риським! А можу бути бандерівцем як японець у Японії - самураєм, як німець у Німеччині - арійцем, як поляк у Польщі мазуром і так далі, яке кому до того діло?" і багато всіх не надрукуєш.

Зараз читаю Марина Меднікова "Терористка" подібне на детектив...

My Signature
Зображення

Щоб історія не закінчувалася..., не розпочинай її
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 August 2010 - 08:58

Ну ось і я подочитувала трошки книжок і поділюсь з вами))

1. Оноре де бальзак "Баламутка"
2. Книга сподобалась! Така собі повчальна історія, в якій точно визначені позитивні і негативні герої, чітко видно мораль даної оповіді та ще й не одну. Читалось легко, швидко і цікаво! Справді треба думати, що робиш, бо все вертається бумерангом - як то кажуть - не рий яму іншому, бо сам в неї попадеш (це про саму Баламутку))! І гарний опис материнської любові - який би син не був, щоб він не робив, але вона далі його любила всім серцем! Так само як і материнська любов може бути сліпою - безмежно любила непутящого сина і геть недооцінювала того, який завжди був поруч і допомагав їй! А він не дивлячись на брак материнської любові не відвернувся, а був поруч! Стосовно полювання на спадщину, то думаю і в наш час ця тема актуальна - таких аферистів і зараз вистачає!!
3. Цитати:
- "Друзі, ви знаєте, що таке порок? Це звідник смерті"
- "Бог суворий на змлі, тільки до своїх обранців. Лихо тим, чиї провини щасливо уникають кари. Їх буде перемішано з усім людством, поки й вони не будуть покарані вічною карою за найпростіші помилки, коли доживуть до зрілості плодів небесних"
- "...ми хилимось тільки в той бік із якого самі себе ослабили"
- "Найкращі наші друзі, найпевніші захисники - це родичі..."
- "...в смітті бувають перли"
- "...надмір сну отуплює людей, пригнічує їхній розум"
- "Події можна оцінити тільки по результатові"
- "...не помиляються тільки ті, хто нічого не робить!"
- "Ті, хто немає дітей, не знають багато радощів, але вони уникли й багатьох страждань"
- "Чоловіки створені, щоб нас мучити"
- "...шкільна наука не вміла розв'язати складного завдання одночасного розвитку тіла й розумових здібностей"
- "Але жінці легше бути доброю дружиною, ніж доброю матір'ю"
- "Та ніщо в житті не вимагає більшої уваги, ніж речі, які здаються природними. Незвичайне завжди викликає недовіру"
- ""Чоловікові треба мати характер!" Ця чоловіча сентенція зіпсувала життя багатьом жінкам"

1. «Homo Фабер» Макс Фріш
2. Книга сумна.. Герой закохується в дівчину, думає на ній одружитися, а вона помирає від нещасного випадку.. І виявляється, що ця дівчина була його донькою, про існування якої він не знає.. Чимось нагадало мені "Дочь циркача" Гордера..
3. Цитати:
- "Щоб повірити в реальність неймовірного випадку, мені не треба впадати в містику, для цього досить вдатися до математики"
- "...я усвідомлював, що Айві, як і кожну жінку, цікавили тільки мої почуття, у крайньому разі, мої думки, коли вже почуттів нема..."
- "...було надто спекотно, щоб про щось думати, аботоді вже думалось про все на світі..."
- "Люди - кумедні істоти!"
- "Я ніколи не міг зрозуміти жінок до кінця"
- "Я роблюся нестерпним, коли перевтомлений, а перевтомлений я майже завжди"
- "Мистецькі твори здатна сприймати кожна людина, якщо тільки вона, звісно, не цілковитий невіглас"
- "Поки Бог матиме образ чоловіка, а не подружньої пари, життя жінки ... буде таке, як тепер, тобто гідне співчуття, бо жінка - пролетар творіння, хоч і наділена чарівною подобою..."
- "Лише дурна жінка...може мріяти, щоб її зрозумів чоловік; чоловік...воліє, щоб жінка залишалась таємницею, він не годен її збагнути, і це викликає в нього захват і збуджує його. Чоловік...чує тільки самого себе, тим-то в жінки, яка хоче, щоб її зрозумів чоловік, життя ніколи не складеться... Чоловік бачить себе володарем світу, а жінку - лише своїм дзеркалом. Володар не повинен вивчати мову поневолених, а жінка повинна знати мову свого володаря, хоч це їй і не допомагає, бо вона опановує всього лиш мову, яка завжди приносить їй несправедливість"

1. «Пять языков любви. Как выразить любовь вашему спутнику» Гэри Чепмен
2. Досить цікава книга по психології шлюбу. В теорії автора покладено те, що є 5 мов кохання і для того, щоб шлюб був щасливим потрібно навчитися виражати кохання на тій мові, яка потрібна вашій другій половинці! Так само ці мови стосуються і дітей!!
3. Цитати:
- "...для брака полный сосуд эмоциональной любви настолько же важен, как важен для автомобиля полный топливный бак"
- "...эмоциональная потребность в любви является нашей самой насущной потребностью, и когда эта потребность удовлетворяется, мы склонны к тому, чтобы отвечать тем же тому, кто эту потребность удовлетворяет"
- "Большинство сексуальных проблем в браке крайне редко бывает связано с техникой секса. Почти всегда они порождаются неудовлетворённостью эмоциональных потребностей"
- "Физическое прикосновение может и инициировать, и разрушить отношения. Оно может передавать и любовь и ненависть"
- "Физическое присутствие в период кризиса — самый мощный из подарков, которые вы можете подарить..."
- "Помните: эмоции сами по себе не могут быть хорошими или плохими. Они всего лишь наша физиологическая реакция на события вокруг нас"
- "...брак — это отношения, а не проект, который необходимо разработать, и не проблема, для которой необходимо найти решение"
- "Наилучшее, что мы можем сделать с ошибками прошлого, это позволить им стать историей"
- "Любовь не ведёт счёта ошибкам. Любовь не вспоминает прошлых неудач. Мы не идеальны. В семейной жизни мы далеко не всегда поступаем правильно или оптимально"
- "Мягкий ответ отворачивает гнев"
- "Иногда наши слова говорят одно, а тон нашего голоса говорит абсолютно другое"
- "...комплимент оказывает гораздо более сильное мотивирующее воздействие, чем ворчание"
- "Цель любви не в том, чтобы получить то, что Вы хотите, а в том, чтобы делать что-либо на благо того, кого Вы любите"
- "Хотя состояние влюблённости и восхитительно, оно кратковременно и в основном эгоцентрично"
- "Любовь - это такое отношение, которое говорит: "Я женат на тебе, и мой выбор - идти навстречу твоим интересам"
- "Мне необходимо быть любимым тем, кто избрал меня для того, чтобы любить, тем, который видит во мне нечто, достойное любви"
- "Желание быть в близких отношениях с кем-то, быть кем-то любимым является основой существования человечества. Брак создан для того, чтобы удовлетворить эту потребность в близости и любви"
- "Внутри каждого ребёнка заключён "эмоциональный сосуд", который ждёт того, чтобы его наполнили любовью. Когда ребёнок чувствует, что его действительно любят, его развитие будет нормальным. Но если сосуд любви пуст, у ребёнка возникают нарушения в поведении. Большая часть нарушений в поведении ребёнка объясняется тем, что "сосуд любви" пуст". Это сказал доктор Росс Кэмпбелл, психиатр, который специализируется на лечении детей и подростков"
- "Просьбы дают любви направление. Требования останавливают течение любви"
- "Для того, чтобы подарить кому-либо что-либо, необходимо сначала о нем помнить. И подарок является символом этих мыслей. Стоимость подарка не имеет значения. Единственно, что важно - это то, что ты думала о нём"
- "Отношениям необходимо сопереживающее слушание с целью понимания мыслей, чувств и желаний другой стороны. У нас должно быть желание посоветовать что-либо, но только в том случае, если этого ответа хотят, и никогда не нужно делать это покровительственным тоном"
- "Люди, сидящие в одной комнате, находятся очень близко друг от друга, что вовсе не означает близости друг к другу"
- "Любви незачем исчезать после свадьбы, но для того, чтобы она жила, большинству из нас будет необходимо приложить усилия к тому, чтобы выучить второй язык любви"

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 06 August 2010 - 09:20

Ой, бачу що тут поки найчастіше дописую я :smile: От прочитала ще 2 книжечки і вирішила поділитися)

1. Ірен Роздобудько "Дванадцять"
2. Роздобудько мене не розчаровує! Захоплюючий сюжет, цікаві герої, цікаві думки.. В центрі як завжди жінка зі своєю неповторною долею.. Вона, як і кожна з нас, шукає своєї долі, хоче кохати і бути коханою, але при цьому залишатися собою, індивідуумом.. Через призму чужих історій, хоча і психів, знаходить себе.. А хто сказав, що вони психи?? Можливо наше бачення світу неправильне, а не їхнє?? Можливо нам варто дивитися ширше на цей світ, як вони?!
3. Цитати:
- "Щоб мати досягнути своєї мети, є одна важлива умова: перестати боятися самого себе. Раз і назавжди сприйняти себе як індивідуума й не піддаватися загальному психозу. Треба мати сили йти проти течії. А щоб мати ці сили - перестати боятися власних думок, що не збігаються з думками решти. Мати сміливість встати і сказати. Часом це досить важко. Невпевненість стримуєцей рух: встати. хвилювання здушує гортань: сказати. Але зробивши це, ти несподівано побачишь - тебе слухають. І не тільки! З тобою зголошуються, адже думали так само, тільки не наважувалися йти проти течеї. І страх минає. Страх минає на диво швидко, коли ти долаєш його"
- "Отже, людина, а точніше, її особистість, народжується і обертається в колі вузького власного світу. Протягом усього життя ми існуємо в ньому і керуємося кількома інстинктами - тими, що успадкували від своїх пращурів. Їхні назви ви знаєте - їсти, пити, захищатися, продовжувати рід... Інстинкти є інстинкти. Більшість із нас живе так, ніби є центром всесвіту. Це - щасливці, вони живуть, як трава. Але є інші. Ті, хто внасліцдок якоїсь події виходять за рамки індивідуальної свідомості й приєднуються до всесвітнього розуму. З маленького вузького кола вони раптово потрапляють у безмежний світ буття. І це безмежжя поглинає їхнє мізерне індивідуальне існування! Майже непомітно для себе людина прослизає зі старого всесвіту в новий"
- "І тоді вона почала думати про велетенську самотність, яку час від часу відчуває кожна людина, навіть якщо живе в оточенні близьких їй людей. Кожен прагне бути почутим, кожен має свою власну, ніким не вислухану історію"
- "Множити здо набагато легше, ніж виростити хоча б один паросток надії, формула любові складніша за формулу ЛСД, а механізм почуттів ефемерніший за механізм злягання"
- "Не метушись. Просто живи своїм життям і не приміряй чуже. Розумієш, кожен має прожити своє життя. Брехня, коли, скажімо, жінка офірує собою заради родини - чоловіка, дітей. Хоча в традиційному розумінні це вважається "великим жіночим подвигом". Чинячи так, вона не тільки грішить тим, що нехтує своєю дорогою, своїм покликанням і своєю, нехай маленькою, місією на землі - вона підсвідомо, під маскою цієї жертовності руйнує життя тих, у кому розчиняється. Це те саме, що кинути грудку цукру в спирт чи розсіл. Цукром можна поліпшити тільки відповідне питво. І то - в розумних межах"
- "...любов - дар. Його отримують із народженням разом із іншими почуттями, такими як слух або зір. Часом цей дар перетворюється на важкий камінь, на хрест, на повітряну кульку. Але його вже не позбутися: він не є твоїм власним вибором. Так сталося при народженні... І якщо божевільний митець або просто - божевільний здатен відрубати собі руку, виколоти око чи відтяти вухо - то від цього дару можна звільнитися, лише зупинивши власне серце..."
- "Їсти, спати і продовжувати рід - це ще не все, щоб мати право називатися людиною..."
- "Усі книжки написані про любов. Хіба це так складно зрозуміти?"
- "На світі багато дурнів і просто хворих людей. Ти неодноразово їх зустрічатимеш. Тому не треба перейматися"
- "Крізь обличчя найсерйознішого чоловіка завжди проглядають риси хлопчика - того, яким він був у школі. Боягузтво, жадібність, заздрість, лінощі відбиваються в найменших зморшках, а потім - у найпідступнішу мить - лізуть назовні"
- "...чоловіки люблять себе більше, ніж жінки! Їм у собі подобається все"
- "Мушу визнати, що деякі батьки народжуються на світ одразу доросливи негідниками лише для того, щоб мучити своїх дітей, їм невідомі, потаємні рухи дитячої душі, вони кричать на них і дають ляпасів, смикають за руку і забороняють плакати..."
- "...кожна прикрість перетворюється на цупкий, міцний камінець. А складаючись один до одного всередині тебе (це щось на кшталт хребта, тільки ще міцніше, адже хребет - лише кістка, яку можна зламати), вони роблять тебе непереможною. За жодних обставин!"
- "Тільки незбагненне має право на вічність"
- і ще багато..але всі сюди не влізуть))

1. Люко Дашвар «Молоко з кровю»
2. В кожному селі є своя історія, легенда, яка переповідається і вже всі не знають правда це чи вигадка.. Так і в цій книзі реальна історія життя, кохання, зламаної долі, історія, яка захоплює, якій співпереживаєш. Історія зі справжнім українським колоритом..
3. Цитати:
- "Любов - не для чужих очей. Любов - то таємниця. Незбагненна примха безрозсудного серця. Квітка папороті. Палкі обійми під сонцем не змусять ту квітку розпуститися вночі. Тільки - дві зорі, що раптом перестануть світити холодним блакитним вогнем, запалають теплим світлом любові і впадуть у своє кохання, як у темний, безлюдний ліс, де на них уже чекає квітка папороті. І що його бідкатися про загублене життя? Любов - краща за життя. І щоби це зрозуміти, треба прожити ціле життя"
- "Кожна дівчина свою зірку бачить. Одна до неї тягнеться, інша - за собою кличе, третя - дивиться на неї, і край"
- "Бабуся казали - у кого коралі біля серця, того вночі зірка зігріє"
- "Мрії збуваються, треба тільки не здаватися і не опускати рук!"

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Calipso 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 08 August 2010 - 21:01

Перегляд повідомленняJullietta (17.7.2010, 10:13) писав:

1. Ірен Роздобудько "Гудзик"
2. Цю книгу я перечитувала. Все таки сюжет цікавий і захопливий.. Дуже багато виразів над якими задумувалась.. Чудові порівняння.. І велика іронія нашого життя.. Велика правда цієї книжки в тому, що ми справді почитаємо цінувати те, що маємо тільки тоді коли втрачаємо! Раджу читати!!!

згодна, книжка дійсно непогана...

• Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2010 - 00:57

Jullietta, просто ти найбільше читаєш, тому ти частіше пишеш сюди. Я після Клеопатри прочитала лише одну книгу, а допис тут зробити ліньки. )))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Кравчоля 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 August 2010 - 01:43

Я за цей тиждень прочитала три книжки: Дена Брауна "Код Да Вінчі"(ато вже всі кругом її перечитали, а я як не з цієї планети), Г.Мюссо "Після..." і тепер ось дочитую Ф.Ванденберга про таємницю прокляття останньої книги Коперніка (забула назву). Ой, такі всі хороші, кожна по-своєму. Є чому повчитися, над чим поплакати, здивуватися, замислитися.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 68 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Nilatanka світлина

Nilatanka  Кілька років тому у нас було СП сумок, виробництва Луцьк, може хто підкаже їх сайт чи назву, хочу собі в них замовити і не можу знайти )

01 Jun 2020 16:45

Lala4ka світлина

Lala4ka  Привіт, дівчата! Я тут новенька. може, хтось може підказати гілки про ЕКЗ у Львові, Івано-Франківську? Дякую!

29 May 2020 16:04

маленька Ляля світлина

маленька Ляля  Дівчатка, приєднуйтесь до марафону схуднення! Рахом - веселіше

23 Apr 2020 15:33

Martlet світлина
Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 03 June 20 )

• Немає іменинників сьогодні

Реклама

Перекладач онлайн