Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Домашня економія - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Домашня економія Як Ви плануєте свій сімений бюджет? Оцінка: -----

Користувач поза мережею   Емма 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі
  • Подякували: 0

Відправлено 11 December 2008 - 00:28

Усі навколо зараз гудуть як бджоли у вулику - криза криза... От і я на фоні цієї істерії вирішила з більшою повагою ставитися до зароблених нашим татком гривників.

Почала вести так би мовити бухгалтерію, в супермаркетах купую за строго складеним списком, повкручувала економні лампочки, ковбаси ми зараз не купуємо собі (піст) та й маємо пів швинки в морозільці :cray: І ще багато всіляких дріб язків...
Одним словом не смійтеся з моїх наївних спроб економії... не знаю чи на довго хватить. А як економите ви?

Тут знайшла статеєчку. Почитайте на дозвіллі....
Спойлер

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Даша_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 00:50

Я абсолютно не умею экономить. Иду за чемто одним, а покупаю еще кучу чегото ну "ОЧЕНЬ" нужного. И бороться с этим немогу вот такая я транжира :cray: и муж рядом со мной таким стал.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zajka 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 01:58

Я цієї осені серйозно взялася за облік і планування сімейного бюджету. Результати вже помітні :sarcastic: не знаю, чи можна говорити про 20% економію(як стверджують у наведеній Еммою статті), але те, що економію коштів помітно одразу, то це факт. Ще в магазин здебільшого ходить чоловік - я вручаю йому список необхідного, і точно знаю, що нічого іншого "дуже потрібного" він не накупить (на відміну від мене, бо я йду в магазин зі списком, а купую в 2 рази більше :sneeze: івсе таке потрібне).
Лампочки економні у нас давно по всій квартирі, на все поставлені лічильники, а на світло навіть багатотарифний лічильник, що для нас дуже зручно і теж допомагає економити.

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Настюша 

• МАМА ТРЬОХ СОНЕЧОК!
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 02:10

А я і не хочу економити на сім"ї :) Тобто, я маю на увазі, що якщо чогось хочеться - будь-ласка, головне щоб були фінанси (а їх тепер часто нема :sarcastic: ). Але економити собі в чомусь, щось собі і своїй сім"ї недодавати, для чого...?
ІМХО

My Signature
За одну ніч не можна змінити життя. Але за одну ніч можна змінити думки, які назавжди змінять твоє життя!

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 02:11

Для мене теж економія - нелегка справа. Інколи як прийду з супермаркету, як почну витягувати всякі печеннячки, сирочки, то потім не знаю де то все розіпхати по кухні. Я колись прочитала, що не можна ходити в супермаркет за покупками голодним, бо тоді з голодухи набираєш непотрібного, але апетитного на вид. Не знаю, як кому, мені допомогає. А ще найкраще наїстися до відвалу, то виявляється, не дуже так і багато купувати всього треба :D
А всякі книжки по облвку складати пробувала - безрезультатно.
Ще мені допомогає, якщо іти за покупками, то брати таку суму грошей, на яку планую купити все необхідне, бо інакше того "необхідного", але незапланованого виявляється вдвічі більше. Коротше, поки всі гроші не потрачу, не вийду з магазину.
А ще моя слабість - розпродажі, ут я вже ьезсила. Сама себе переконую, що то мій шанс купити цю річ набагато дешевше. Тут іду на крайні міриґ6 прошу мені відкласти цю річ, потім приходжу на наступний день і тоді свіжим поглядом її оцінюю. Отак і борюся :D

• Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор
  • Подякували: 4

Відправлено 11 December 2008 - 04:14

коли була вагітна, то розраховувала сімейний бюджет, а зараз часу не має :( тоді у мене були таблички, чітке ведення витрат, суми, які можна витратити на ту чи іншу статтю. а тепер все таааак запущено, і часу зовсім нема :(
якщо слідкувати виходить дуже суттєва економія. наприклад знаю, що на їжу в тиждень можна витратити тільки таку суму, більше - зась. допомагає.

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Time Out 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 08:22

Ми взагалі чи не все життя економимо. Спочатку збирали на одну квартиру, зараз збираємо на більшу. Тому досвід економії в мене превеликий. Списків не складаю, продукти купуємо якісні, але ті, без чого не можна обійтися. І обов"язково по списку, нічого зайвого. Всіляких ковбас, напівфабрикатів не купую взагалі, крім хіба що крабових паличок чи пельменів дітям. Тому харчуємося корисними продуктами. Крім того, багато привозимо з села (і тут економимо).
Одежу купую на ринку, знаю, в якої продавщиці дешевше. Взуття дітям купую тільки в одного продавця - там і недорого, і якісне взуття. Все носиться добре, не рветься, навіть ще потім можна комусь передати.
На воду у нас стоять лічильники - економія суттєва, інтернет не перевищую (кожен день дивлюся трафік), де можна пройти пішки, а не їхати 1-2 зупинки - йду (і для здоров"я корисно).
Але на чому ніколи не буду економити, то це на дітях.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mania4ka 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 09:52

Колись взагалі не вміла економити, купувала все, що моргне, інколи навіть не встигали з"їсти, викидали, бо зіпсувалось. Совість мучила і душа боліла, але нічого не могла з собою зробити... Трохи економити почала вже літом, коли ціни трохи піднялись, а зарплата залишились та сама, а ми збирали гроші на пристойний відпочинок в Туреччині. Тоді я навчилась в супермаркеті не купувати зайвого, строго по списку, правда іноді зривалась, але всеодно це був великий прогрес! :D Але реально економити ми почали, коли я пішла на роботу. Вже тепер я не сижу вдома біля компа і не ЖЕРУ постійно. А ще мама переживає, щоб зять голодний не був, то носить постійно передачки: налиснички, кефірчик, яблука, пиріжки... :D

My Signature
Спойлер

Чоловік завжди повинен говорити жінці всього три слова – Люблю! Куплю! Поїдемо!
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 10:50

я стараюсь економити і не для того щоб жити скромніше,а просто і я і моя мама любимо потринькати грошима і якась економія допоможе нам купити суттеву важливу річ. У нас пару кредитів і ми постійно тратимо певну суму на погашення їх. На дітях також не варто економити,але якщо туговато з грошима то зараз є не тільки якісний дорогий одяг чи іграшки,а також аналогічно дешевше. Мені,як і любій мамі хочеться купити доні найкраще,те,що в мому дитинстві не було.Але деколи є такі речі досить дорогі,вони тільки на сезон,а потім навіть продати важко. Остання економія моя була на плитці в ванну.Могла купити дорогу,але знаючи,що ще багато чого треба зробити і купити,знайшла дешевшу українську.Задоволена нею,гарна і недорога.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 16:05

Я веду зошит де в мене записано що потрібно на наступний місяць; комун. послуги, дорога , школа, сімейний кошик, кредит та інші речі.
потім наш сімейний дохід , якщо залишають вільні гроші можемо купити щось не заплановане. Та загалом я дивлюся по обставинам притримуючись записів, бо бувае щось потрібно малечі, чи мамі з татом захотілося романтичної вечері(хай і не з суші як полюбляе матуся) все таки окрім кризи наближаються свята треба багато подарунків (навіть якщо і своїми руками зроблені) матеріал купуеш.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кохавит 

• Вінтаж
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 11 December 2008 - 17:31

Теж веду облік на компі. Видно відразу на круговій діаграмі на що я витрачала гроші протягом місяця. Можна зробити прогнози скільки ж треба буде в наступному місяці і без чого можна обійтися. ПРограму можна скачати з інтернету (потрібен кряк). В мене Famili2008 (російська мова)

My Signature
Зображення

У щасливої жінки 2 імені - КОХАНА та МАМА
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Світланkа 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 17:41

Не економлю, бо не вмію. Якщо щось треба, то купляю. звичайно зацяхцянок небесних нема, тому і економити нема на чому. Здається, що всі куплені речі є необхідними. А на харчуванні, то взагалі мови нема про економію. Приблизно знаємо місячний дохід, знаємо що можемо собі дозволити і звісно всю зарплату в один день не розтринькуєм. :D

My Signature
Зображення
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ксюнка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 December 2008 - 17:48

В мене чоловік в Exсelі створив графіки прибутків і видатків, веде вже 2 рік. Економити не намагаємось, а якось воно само склалось - я в декреті, і практично по магазинах не ходжу, тому і зайві речі не купляються :D . Стосовно продуктів, то возимо з села. Хіба лише комунальні послуги "витягують". З розрахунків вийшло, що "проїдаємо + ком.посл. + необх. речі" - 60%, а решту відкладаємо.

My Signature
Зображення

Любіть Україну у сні й наяву, вишневу свою Україну, красу її вічно живу і нову і мову її солов'їну. В. Сосюра

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 09:55

Недавно в "Фактах" була стаття про те, як економити під час кризи. Опитували різних людей. Я щось не дуже запам"ятала щось корисне, зате в пам"ять в"їлось таке, що в голову не вкладається. Не палити даремно газ, світло- це нормально, але одна жінка розповідала, що її сім"я економить воду таким чином: спочатку миють дитину, потім миється чоловік чи вона, потім перуться речі, а потім зливається унітаз і миється підлога... :pardon: Ну ладно, унітаз і підлога, а як це всій сім"ї в одній воді митись??? Це ж негігієнічно! А речі в брудній воді прати??? А ще розповідали, що купують продукти на ринках, де продають прострочені продукти, вони там дуже дешеві. Причому купують не тільки щось типу круп, макаронів, а консерви, йогурти, сирки, і ще й дають їх своїм дітям і внукам. Хіба можна на такому економити? Це ж здоров"я, а в деяких випадках і життя! :air_kiss:

My Signature
Спойлер

• Back To Top

Користувач поза мережею   Осока 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 10:38

Перегляд повідомленняmania4ka (12.12.2008, 9:55) писав:

...
а як це всій сім"ї в одній воді митись???
...

В Англії так вже давно миються. Навіть не дуже бідні...В них це вважається нормальним :blink: Приятель, який одружився на дівчині з Англії, приїхавши додому, з душу два дні не вилазив... :)

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 10:48

доречі,я колись було в Карпатах в родичів, тоді,ще не було все так розвинено(бойлер і насос в кожній хаті).То батьки в ванні мились після дітей.Спочатку мились найменші-найчистіші, потім жінка а за нею чоловік.І купання таке в них один раз в тиждень.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olyalya83 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 11:04

Перегляд повідомленняІрина Ігнатова (12.12.2008, 10:48) писав:

доречі,я колись було в Карпатах в родичів, тоді,ще не було все так розвинено(бойлер і насос в кожній хаті).То батьки в ванні мились після дітей.Спочатку мились найменші-найчистіші, потім жінка а за нею чоловік.І купання таке в них один раз в тиждень.

тепер я почуваю себе справжньою транжирою природніх ресірсів (в даному випадку- води), приймаючи душ по 2 рази на день мінімум по 20 хв... :blink: може і справді треба себе обмежити, хоча б скоротити час купання, чи що?... :dance2: хоча в інших речах я досить економна, ніколи не залишаю світло без потреби, навчилась уже стримувати себе в магазинах при купівлі продуктів і т.і.)))))))))

• Back To Top

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 11:04

Який жах... Я багато років жила в будинку без ванни, хлюпалась в тазику, але це не було так жахливо як те, про що ви розповідаєте...

My Signature
Спойлер

• Back To Top

• Дока
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 11:19

olyalya83, вагітним так і треба приймати душ мін. двічі на день. Тай взагалі всім людям. Я думаю що на те й вонв=а і є цивілізація, щоб люди чисті ходили. А економити воду можна так- поки милишся милом чи наносиш шампунь-воду відключити.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Teтянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 December 2008 - 11:19

Воду економити можна хіба в цілях збереження екоресурсів :dance2: Але мій спосіб "вимивання"себе є не з гуманних до природи,бо тією водою,що я себе мию,можна помити цілу роту. :blink: Але на сім"ю води по лічильнику натікає на 70-80 гривень щомісяця, то я себе тішу думкою,що ті лишні хай навіть 30-40 гривень мені погоди не зроблять-і плещуся далі... :dance2:

My Signature
Зображення

Щастя - це талант цінувати те, що в тебе є, а не те, чого в тебе немає.
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 15 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 February 20 )

• З днем народження
    Sone4ko 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    chernentus 
    - Вік: 45

Перекладач онлайн