Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Канадський будинок - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Канадський будинок будівництво з СІП панелей Оцінка: -----

Користувач поза мережею   марілон 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 26 October 2016 - 13:02

Доброго дня, шановні форумчанки!
Плануємо з чоловіком наступного року розпочати будівництво будинку. Як варіант, розглядаємо будинок із СІП панелей. В мережі багато інформації про такий спосіб будівництва, таку технологію називають канадський будинок, це нова технологія для нас, і крім похвали нічого в інтернеті толком немає. В нашому регіоні ніхто не будував будинок з цих панелей, а хотілось би знати думки та відгуки людей, які мали реальну справу з цими СІП панелями.
Можливо хтось сам мешкає в такому будинку чи Ваші знайомі, тож порадьте, чи є сенс в такому будівництві?
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   іруся11 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 18:12

Що саме вас цікавить?
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 18:22

Перш за все,чи не шкідливі для здоров*я СІП панелі? і взагалі,які недоліки чи переваги такого будівництва?

Повідомлення відредаговано марілон: 26 October 2016 - 18:23

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 18:53

про шкідливість не знаю.Просто чоловік складає такі будинки. Робочих з їхньої бригади казав,як буде собі будувати то тільки такий. Знаю що в будинку ніби в термосі,через то там літом прохолодно, а зимою тепло.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Санджана 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 26 October 2016 - 19:49

Про такі панелі нескажу бо незнаю скажу одне що ми робили другий поверх із Газоблоків тоже їх хвалили що ой які вони добрі... на мою думку недуже й такі добрі)

Ввела в пошуку про СІП панелі і натрапила на ось таке почитайте:
"Відгуки про деякі негативні особливості
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 20:01

що до статті. При збиранню каркасного будинку утеплювач дається,і всі стіни,стеля повністю оббивається плівкою.

що до статті. При збиранню каркасного будинку утеплювач дається,і всі стіни,стеля повністю оббивається плівкою.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Христик 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 26 October 2016 - 20:04

Живу в Канаді, тут будують тільки такі будинки, 2,5 роки тому ми почали шукати житло - вирішили замовити будівництво. ЗБудували нам будинок за 4 місяці, десь навіть маю фото, як то все поступово починалося зводитися і як все відбувалося, може потім закину в темку.

Живу в такому будинку вже 2,5 роки. Звісно, з цегляними не порівняти. Вони довговічніші. З приводу протягу і холодів -немає такого, Вважається еоклогічно чистим, зверху звісно повинно бути оздоблення. Будують сніти у 2 шари, між ним утеплювач. Елементу термосу не спостерігаю, треба опалювати, як не крути. Влітку прохолодно, хіба під дахом трішки тепліше.

З очевидних недоліків для мене - то легко пошкоджуються стіни. Оскільки матеріал не міцний, будь-яка подряпина, чи як малий постукає по стіні іграшкою -все видно. АЛе тут з цим просто -замастив, вирівняв і пофарбував тією ж фарбою, нічого не видно. РОботи на 5 хв. ТОму чекаю, коли підросте - потім підрнмонтуємо стіни.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 20:19

про термос,то я зі слів чоловіка. В Канаді можливо краще робиться як у нас. В середньому складали такий будинок за два місяці із зовнішнім оздобленням.

про термос,то я зі слів чоловіка. В Канаді можливо краще робиться як у нас. В середньому складали такий будинок за два місяці із зовнішнім оздобленням.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 20:25

іруся11, то в Україні таке вже роблять? Цікаво. Тут теоретично теж по часу швидше складали б.... але 4 місяці то включаючи всі оформлення, землі, будинок на 2 поверхи +підвал і гараж + всі внутрішні роботи, ванни-туалети-стіни-сантехніка-побутова техніка-кухня. Тут здають рід клбч, ніхто сирої хати не здасть вам, тому такий термін мабуть.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 26 October 2016 - 20:43

Це отаке як навпроти нашої колишньої хати будували?
Спойлер

Якщо так, то я 2 роки точно в такому прожила. Правда не у новобудові, тому будинку було років 4-5, як ми заселилися.
Про холодно-тепло нічого не скажу, не розбираюся.
А от про стіни і про те, як добре чути, що в зосім іншому кутку дома ще й на іншому поверсі, воду в теалеті спустили... сказати можу) А оскільки це був дюплекс, то я вставала не від будильника, а від того, що встала дитина сусідів) При чому так дивно було, коридори не мали з'єднання з спільною стіною, але от саме їхнє ходіння коридором було дуже добре чути. Звісно було чути на першому поверсі, хто що робить на другому.
Про стіни нічого не скажу, ми їх берегли в цій хаті.
А на попередній раз не вберегли) але дійсно витянути ту вмятину, а потім замастити стіну проблеми не складає. Лиш треба номер фарби знати.

Ще знаю, що легко руйнуються такі будинки, але і легко відновлюються.
Ну і коли вибирали дім, то трапився нам один 100річний, з цегли і каменю. Ну, небо і земля в середині літа без охолодження. Той дім, хоч і старий, але був прохолодний. Панельні (як я їх називаю) були значно жаркіші.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 21:43

А, так, забула додати про дахливу акустику. Коли свій будинок то не актуально, майже, але як є сусіди....всі все чують...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 22:19

дякую дівчата,мені важливо знати ваші думки!
Христик, будеш мати час то обов*язково закинь фотки! А як у вас,в Канаді,по грошах виходить? Дешевше такий будинок, ніж наприклад цегляний? Що швидше то само собою,то я розумію. А ще, я страшно переживаю чи не буде шкоди для здоров*я,від таких панелей?....

На рахунок акустики,то не є проблемою для нас.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 22:29

марілон, а чому шкода для здоров2я? Звісно, якщо лісоматеріали з забрудненої зони, то не обговорюється, а в чому ще шкода? навпаки, я б сказала, він краще "дихає" аніж цегляний. то ви в Україні збираєтеся будувати?

про ціни... то дуже дорого, бо дорога сама земля. З цегляними не можу порівняти - бо тут не будують з цегли чи каменю просто. всі такі.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 October 2016 - 22:42

Не знаю чого я така перестрашена з тими панелями...
З землею проблем не має бути,бо хочемо будуватись на подвір*ї,де зараз живемо. Хоча під будову припадає вузька ділянка,та бачу є багато проектів,які нам можуть підійти.
Забула написати,так, ми в Україні живемо,на Прикарпатті.

Повідомлення відредаговано марілон: 26 October 2016 - 22:44

My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 October 2016 - 07:41

хочу порадити що до проектів. Якщо все ж надуиаєте, то такий будинок, яктй вже є дійсно збудований, а не лише намальований.Тому що на комп'ютері і в бумагах все ідеально,а на ділі в новому проекті вилазять недоліки при будівництві.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   hiroko 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 17 January 2019 - 17:40

працюю в будівельній компанії, тому сподіваюсь, що мій коментар буде корисним.
сіп-панель, це пластина великої площі, яка складається з трьох шарів: два зовнішніх - це осб (плита з деревяної стружки, зкріплена клеючою основою), внутрішній - утеплювач (в Україні це буде скоріше за все пінопласт). будинок з сіп-панелей має дуже важливі переваги - це досить низька ціна і дуже швидкий монтаж.
інші особливості є неоднозначними і можуть сприйматись і як недоліки, і як переваги. головне про них знати і зважати.

перше - довговічність. конструкції з сіп-панелей мають невисокий заявлений термін існування. гарантований термін - 25 років. це може бути і плюсом - через 25 років ваше життя значно зміниться, зміниться склад родини, призначення багатьох кімнат. розібрати будинок із сіп-панелей і збудувати новий значно простіше, ніж зруйнувати більш масивну будову. але у нас будинки розглядають не тільки як житло, а і як інвестицію, а з цієї точки зору це скоріше мінус. та і переживати будівництво наново інколи більш складно психологічно, ніж прилаштувати своє життя до старих стін (або продати будинок, придбавши новий більш підходящий).

друге - термоізоляція. всі зазвичай питають про зиму - тут проблем немає. сіп-панелі добре ізолюють за тепло можна не боятись. а от теплоємність у стін досить низька. влітку масивні матеріали акумулюють прохолоду вночі і віддають її вдень, і тому в будинку більш прохолодно ніж на вулиці. у сіп-будинку обов'язково треба продумувати систему кондиціонування, особливо якщо будинок двоповерховий. на першому поверсі може врятувати фундамент з бетону та підлога з плиткою і теплою підлогою (влітку тепла підлога не працює, а от прохолода від бетону через неї буде передаватись).

третє - пінопласт не тримає навісні конструкції. тому під них (наприклад кухонні шафи, та будь-що інше важке навісне) треба закладати дерев'яні балки на етапі будівництва. продумайте своє меблювання ще до будівництва, і звичайно зменшуються можливості для перестановок. або можна відмовитись від навісних конструкцій.

є ще деякі проблеми зі звукоізоляцією, деякі види звуків сіп-панель зупиняє погано (особливо низькі та вібруючі). але це не найбільш характерні звуки.

Повідомлення відредаговано hiroko: 17 January 2019 - 17:42

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Temurinna 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 15 April 2019 - 14:40

Перегляд повідомленняhiroko (17 January 2019 - 17:40) писав:

працюю в будівельній компанії, тому сподіваюсь, що мій коментар буде корисним.
сіп-панель, це пластина великої площі, яка складається з трьох шарів: два зовнішніх - це осб (плита з деревяної стружки, зкріплена клеючою основою), внутрішній - утеплювач (в Україні це буде скоріше за все пінопласт). будинок з сіп-панелей має дуже важливі переваги - це досить низька ціна і дуже швидкий монтаж.
інші особливості є неоднозначними і можуть сприйматись і як недоліки, і як переваги. головне про них знати і зважати.

перше - довговічність. конструкції з сіп-панелей мають невисокий заявлений термін існування. гарантований термін - 25 років. це може бути і плюсом - через 25 років ваше життя значно зміниться, зміниться склад родини, призначення багатьох кімнат. розібрати будинок із сіп-панелей і збудувати новий значно простіше, ніж зруйнувати більш масивну будову. але у нас будинки розглядають не тільки як житло, а і як інвестицію, а з цієї точки зору це скоріше мінус. та і переживати будівництво наново інколи більш складно психологічно, ніж прилаштувати своє життя до старих стін (або продати будинок, придбавши новий більш підходящий).

друге - термоізоляція. всі зазвичай питають про зиму - тут проблем немає. сіп-панелі добре ізолюють за тепло можна не боятись. а от теплоємність у стін досить низька. влітку масивні матеріали акумулюють прохолоду вночі і віддають її вдень, і тому в будинку більш прохолодно ніж на вулиці. у сіп-будинку обов'язково треба продумувати систему кондиціонування, особливо якщо будинок двоповерховий. на першому поверсі може врятувати фундамент з бетону та підлога з плиткою і теплою підлогою (влітку тепла підлога не працює, а от прохолода від бетону через неї буде передаватись).

третє - пінопласт не тримає навісні конструкції. тому під них (наприклад кухонні шафи, та будь-що інше важке навісне) треба закладати дерев'яні балки на етапі будівництва. продумайте своє меблювання ще до будівництва, і звичайно зменшуються можливості для перестановок. або можна відмовитись від навісних конструкцій.

є ще деякі проблеми зі звукоізоляцією, деякі види звуків сіп-панель зупиняє погано (особливо низькі та вібруючі). але це не найбільш характерні звуки.

Величезне спасибі за такий розгорнуту відповідь, у мене ось ще пару нюансів, а якщо як варіант ще в добавок в якості теплоізоляції і шумоізоляції додати шар мінеральної вати і зашити все гіпсокартоном ... Гіпсокартон буде основою для навісних меблів ну а мінвата стане гарним утеплювачем як для підлоги так і для стін...
My Signature
Архітектурне проектування та будівництво будівель в Києві - "Abcenter"
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

Сторінка 1 з 1
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Tinkin світлина

Tinkin  Доброго дня, порадьте хорошого гастроентеролога у Львові

15 Mar 2019 11:17

Показати коментарі (1)

Iryska-selesta світлина

Iryska-selesta  Кожна мить життя—це можливість

13 Mar 2019 10:46

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь-ласка де у Львові роблять Ехо добре,для дитини, маємо їхати а міста не знаю взагалі, не знаємо кути звернутися! Дякую!

28 Feb 2019 16:52

Мамуся Діанки світлина
ніколька світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  з новим роком щастя здоровя мирного неба над головою

01 Jan 2019 16:14

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 24 June 19 )

• З днем народження
    Ira+kola 
    - Вік: 36