Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Успішний досвід грудного годування - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Успішний досвід грудного годування розповіді форумчан Оцінка: ***** 3 Голосів

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 30 October 2008 - 00:34

Пропоную усім форумчанам, котрі успішно годують своїх малят, залишати в цій темі невеличкі розповіді-історії про їх власний досвід налагодження та підтримки грудного вигодовування.
Дуже хотілося б почути матусь, котрі годують більше року. Татусям теж не пасти задніх, а розповідати як вони підтримували своїх дружин у їх прагненні вигодувати дитинку материнським молочком.

Лиш маю одне прохання, будь ласка зверніть основну увагу саме на вигодовування маминим молочком, на користь, котру воно приносить для малятка. Хай у цій темі Грудне Годування буде дійсно з великої букви!

Починаймо!

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22

Інші відповіді в цій темі

Користувач поза мережею   олена_т 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 01 April 2016 - 13:55

Дівчата, хочу поділитись. Я писала що груди пусті. Так от, в середу були пусті, а вчора (четвер) - бідони, темп 37,5. Цілий день з ними мучилась, два рази на масаж (хто був то знає), капуста, а з них по крапельці виціджується. Сьогодні вже легше, але далі по крапельці. Обіцяли сьогодні вечером - завтра вже будуть дзюркати. Надіюсь, бо малій тяжко наїстися.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   gareba1 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 April 2016 - 18:04

Дiвчата потребую вашои поради I розяснень. Ми народилися недоношеними на 34 тижнi. Мала була в реанiмации в кувезi ,в мене молока було моловато.тобто на кожне годування не було,потiм коли вже ми були разом то давала груди смоктала але дуже вяло I немала сили просто спала. Зараз нам мiсяць я зцiжую I даю з пляшки I iiй хватаэ на два годуваня зранку I на оден вечерi. Але дуже хочу перевести на грудне планiстю. I боюся щоб ваги не втрачала бо небуду знати скiльки зiдаэ .I якщо буду давати при потребi груди, чи не перегорить те молоко що не буду зцiжувати.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 01 April 2016 - 18:23

Молоко не перегорає, просто якщо Ви сціджуєте, то наступного разу прибуде та кількість молока що з'їла дитинка + те що зцідили.
Щоб знати що дитині вистачає молока потримайте день без памперса, так званий тест на мокрі пелюшки.Якщо пісяє 12 разів на добу і більше молочка вистачає. Чим частіше будете прикладати до грудей то більше молока прибуде.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 02 April 2016 - 18:54

Перегляд повідомленняКучерявка Сью (01 April 2016 - 18:23) писав:

Молоко не перегорає, просто якщо Ви сціджуєте, то наступного разу прибуде та кількість молока що з'їла дитинка + те що зцідили.
Щоб знати що дитині вистачає молока потримайте день без памперса, так званий тест на мокрі пелюшки.Якщо пісяє 12 разів на добу і більше молочка вистачає. Чим частіше будете прикладати до грудей то більше молока прибуде.

Дякую за пораду .Але менi здаэться що це все треба починати з початку бо молока на всi годування не вистачить, сьогоднi пробую давати груди але молока бiльше не стаэ. Чи ви маэте на увазi постiйно давати коли захоче? I скiльки приблизно часу треба наладити годування. Бо дуже боюсь щоб I вагу не втрачала, бо тяжко йшли до цього .
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Mula 

• Зацікавлений
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 03 April 2016 - 23:00

gareba1, найбільше на збільшення лактації впливають нічні годування - спробуйте вночі прикладати маля до грудей якнайчастіше. Навіть крізь сон дитини - дати "занюхати" молочко, а коли почне шукати цицю допомогти захопити.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Кучерявка Сью 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Неактивовані

Відправлено 04 April 2016 - 07:16

Постійно пропонуйте цицю, навіть як спить довше то будіть чи пробуйте при сні. Можна навіть щогодини.Груди працюють за принципом попит-пропозиція, можете після кожного годування ще трохи посціджувати, щоб на наступне прибуло більше молочка.
My Signature
Спойлер

"Люби всіх, довіряй декільком, не роби зла нікому!!!"
В. Шекспір

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 04 April 2016 - 07:25

Добре спробую , Вдячна всiм за попаду.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Kuzia 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 06 April 2016 - 12:32

Для мене мами які намагаються зберегти грудне годування і ті які годують грудьми - викликають велику повагу.
Я сама можу з гордітю сказати що я мама двох діточок яких годувала грудьми до 1,5 і 2 років і 1 місяця відповідно. Були моменти коли здавалося що молока бракує, дитина не наїдається, але в такі моменти треба брати себе в руки, змінювати хід думок і головне вірити що все буде гаразд і залишатися спокійною. Дівчата, мами - не опускайте руки, не нервуйтесь, не слухайте байок про синє молоко і т.д. В Вас все буде гаразд, буде молоко і здорові дітки )))
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 29 May 2016 - 18:48

про грудне годування моєї старшої доці. Ховаю під спойлер бо багато тексту
Спойлер

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 2
  • Back To Top

Користувач поза мережею   kelie 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 May 2016 - 18:45

Лялічка,дуже гарна історія ти молодчинка.
Ми теж незнаємо що таке суміші ,їмо тільки цицю,хоча в пологовому мене теж всі переконували що потрібно догодовувати бо малюк народився маленький 2600, а молочко прибуло аж 3-4 день але я наполягала на своєму і жодної суміші йому не давала, виписались з пологового 2310. Перший місяць чесно кажучи мені зносило дах від тих годувань, малюк майже не спав а як спав то з цицьою в роті, та й я теж ,але результат в 3 місяці ми важимо 6200, і я повернулась з тим недосипанням до колишньої форми)) молочко постійно прибуває ,стараюсь вже все їсти, зара дуже тішуся бо циця нас дуже виручає на прогулянках і в дорозі) надіюсь що молочко ще довго буде)
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Натусенька 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 02 June 2016 - 00:35

зараз синочку 1 рік і 5 міс годуємся і надалі. про відлучення, навіть, і не думаю ще. з особистого досвіду: лактація налаштувалась в перші 2 тижні після народження. в перший місяць я прикладала постійно , бувало і що 15-20 хв. дуже хотіла вигодувати дитину грудьми, а наслухалась всякого від всіх (і щодо погодинного годування і щодо того, що моя мама мене лише 3 міс годувала....). в результаті малюк за перший місяць набрав 2 кг (родився з вагою 3 кг). трохи з "порадами " своїми від мене відстали)). добре ще й те , що живемо з чоловіком окремо. в перший тиждень після народження для годування будила дитину навіть, малюк багато спав. до 6 міс годувань було більше 12 разів за добу, якраз з інтервалом 1,5-2 год. влітку не допоювала нічим. просто , коли було особливо гаряче, годувала щогодини, хоча б трохи, щоб попив. особливо важливі нічні годування між 3 і 8 годиною. не зціджувала молока ніколи (хіба для того , щоб заморозити про всяк випадок). під час 1 годування годувала з одної груді, на наступне з іншої. в 3 міс віці дитини в мене був застій в 1 груді, проявився як біль і дискомфорт. коли викликала консультаната з грудного вигодовування і проаналізувавши , що могло викликати застій - визначили, що , під час сну притиснула грудь. при застої починала годувати малюка з хворої груді , навіть, якщо треба було годувати зі здорової; ну і закінчувала здоровою, прикладала капусту перед годуванням; годуавала у відповідній позиції, щоб підборіддя синочка було біля місця застою ( в моєму випадку "валетом"). через декілька днів пройшло. від народження і до теперішнього часу поміняла багато позицій для годування по відношенню до того ,як підростав мій хлопчик. і ще , коли вилізли перші зуби, десь в 9 міс син почав кусатись, одного разу до крові прокусив сосок. я взяла себе в руки і почала пояснювати, що так робити не можна, цииці в такому випадку не буде, пооводила виховну роботу, мастила хворе місце перед годуванням дентолом, щоб обезболити;, приймала повітряні ванни, змащувала вазеліном, щоб не засихало місце прокусу (в сухому стані біль була дика при годуванні). і то ми пройшли. мамочки, основне впевненість у власних силах, бажання годувати і знайте, що ви знаєте краще, що потрібно вашій дитині. не слухайте байок про грудне вигодовування. в ньому тільки переваги.
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lenkuz 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 10 June 2016 - 16:06

Привіт, матусі!
Перш за все хочу сказати: Вірте в себе і в те що у Вас все вийде!
Я годувала свойого янгола до 2 рочків, я якби не вимушена була іти працювати, готувала би і далі!
Хоча після пологів в мене зовсім не було ні молозива ні молока ні якого натяка на нього! Всі три дні, що я провела в пологовому мій синочок був на штучному вигодовуванні.. Що Вам сказати, моєму розпачу не було меж.. мало того, що пологи були важкими, так і довгоочікуваного молока і користі грудного вигодовування, про яке я так багато читала під час вагітності, я не отримала! То був жах. Честно кажучи в мене опускались руки, було дуже прикро що це сталось зі мною.
Однак, в один прекраний момент, коли я побачила як мою крихітку годували, як він хоче їсти, і чим його годують (народжувала в самому звичайному пологовому за пропискою, ви розумієте що штучне харчування там було не найкраще), я твердо вирішила, що в мене буде молого і я сама буду годувати свого бажаного Андрійку!
Я весь час говорила собі: Ти зможешь! Ти мусиш! Все в твоїх руках! Ти повинна! Ти мати! Це щастя! і кожної зручної хвилинки брала малечу і прикладала собі до грудей. І коли він так відчайдушно намагався отримати хоч краплинку молозива, іншою рукою я сама постійно намагалась видавити хоч краплинку.
На третій день! В день виписки, в мене нарешті з'явилось молоко!!! Шастю не було меж! І свого янгола я до 8 місяців годувала майже повністю молоком, за вимогою, і він набирав за місяць 1,000-1,400 кг))))) Молока було повно!

Так що дівчатка, ні коли не опускайте руки! Головне хотіти і все буде!!!
Бажаю кожній відчути радість грудного годування!!!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Dolynka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 June 2016 - 13:53

Багато важить психолог1чний фактор. Я нав1ть не сумн1валася, що буду годувати довго й продуктивно:))Ну нав1ть в голову не приходило, що можуть бути з цим проблеми. Мен1 не здавалося, що молочка замало або воно якесь не таке. Не знаю, чому так, але все було ок без особливих старань з мого боку. Може, я просто молочна кор1вка:)) Психолог1чний спок1й дома, адекватне харчування, сон з малятком, св1же пов1тря, не переобтяжувала себе хатньою роботою, 1 як результат - 4 роки гв!!! З малою теж планую м1н1мум 3 роки цицятися!!! Д1вчатка, це найприродн1ше, що може бути!
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лисичка:))) 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2016 - 11:42

Добрий день! Насамперед хочу подякувати за таку тему і Ваші дописи, це настільки утверджує віру в себе і в свої сили годування малечу молочком.
Та я до Вас за порадою. Нам 2 тижні в ПБ нас годували сумішами, бо у нас проблема "плоских сосків" і всі хто оглядали нас при щоденному обході твердили що маленьке груди брати не буде. Та ми мали насадки силіконові і почали годувати з ними вдома, повністю відмовившись від суміші ( сьогодні 4 день) та дитина не какає ( сьогодні вже пішов 3 день). Чи це нормально чи це може свідчити про те що нам таки потрібний прикорм? (всі переконують про прикорм ) і як боротися з даною проблемою. Хто стикався з такою проблемою, поділіться.
хочу додати що до лікаря нам аж в понеділок.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ღ°Фрея°ღ 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 June 2016 - 12:58

Лисичка:))), своє питання ви можете задати тут https://www.malecha.o...ic=63613&st=260
і тут https://www.malecha.o...ic=25070&st=920 ця тема суто для розповідей про успішний досвід ГВ.
Зі свого досвіду розкажу,що дитина яка виключно на ГВ може не какати до 5 днів(дехто каже шо й до 7),якщо не турбує животик, дитина нормально пісяє, то не хвилюйтеся, бо молочко може засвоюватись повністю, а сумішами можете нашкодити,що дійсно буде запор, та і не кожна суміш підійде.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасенятко 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 23 September 2016 - 13:59

Лисичка:))), в мене місяців чотири чи п'ять доня какала 1 раз в тиждень , а коли почали вводити прикорм, то почала какати раз в день, до 6 місяців були виключно на ГВ.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Лялічка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 04 August 2019 - 14:28

Про досвід ГВ старшої доці я писала тут https://www.malecha....0

Два тижні тому я відлучила свою меншу доню у віці 2.11. Це сталось якось не очікувано навіть, ГВ в нас було в форматі на ніч і вночі і якщо вдень ми пересікались то і на денний сон,а тут приїхала бабуся,яку дитина не бачила 2 місяці і вона захотіла спати з бабусею. і так кілька ночей підряд,після того до ГВ ми вже не повертались. З однієї сторони радісно що так легко пройшов той момент відлучення,а з іншої щемно. Доня зате тепер дуже тактильна стала, багато обіймається і цьомається.

З двох років вона ходить в садок,я на роботу,що не заважало їй лишатись на ГВ. Хоча перший місяць вона дуже важко звикала до садка і коли вихователі від старшої доці дізнались що менша ще грудна мене пресували,що вона так важко звикає через ГВ. Але за місяць доця втягнулась і як зараз памятаю мені в грудні вихователька її хвала і казала,що от бачите відлучили дитину і вона відразу звикла до садка. Я тільки головою покивала і не стала розповідати як насправді все є.

П:П:С:Годувала обох дітей на фоні мого цукрового діабету і мої цукри ніяк не впливали на ріст і розвиток дітей. Хоч наприклад ще при першій вагітності лікарі в патології запевняли що з діабетом ГВ протипоказане
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   maxi4ka 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 10 August 2019 - 22:18

Привіт! Моїй доні 3 р і майже 2 місяці, і вона ще на гв.
Правда, в нас залишилося лише на ніч і вночі.
Дякуючи каналу Ніни Зайченко, ще під час вагітності вивчила від і до все, що могла про гв, тому питань не виникало. В пологовому, на жаль, дитині давали суміш, бо одразу забрали в реанімацію. Але як тільки мені її віддали, одразу вдалося правильно прикласти, і вже на 5-6 день повністю перейшли на гв.
Гв у нас проходило легко, лише раз довелося підціджувати, коли доня через нежить не могла висмоктувати як завжди.
Педприкорм їла - лише пробуючи різні смаки, гв було основною їжею до 1,5 р. Далі їла все, але і запивати молочком не забувала. В 2р4м домовились, що годуємось лише вдома. Біля 3 р денні потрохи забрала. І зараз маємо лише на нічний сон і вночі.
Наступного тижня доня йде в садок, і точно не планую ближчим часом відлучати - стресу і так вистачить...
Планую до самовідлучення бо бачу, що ще доня не готова, а мені в такому форматі зовсім не напряжно.

Повідомлення відредаговано maxi4ka: 10 August 2019 - 22:30

My Signature
Спойлер

усі сподівання покладаю на Господа
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 22 Сторінок +
  • « Перша
  • 20
  • 21
  • 22

2 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 2 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 14 November 19 )

• З днем народження
    ckorpionsha 
    - Вік: 40
  • З днем народження
    Tila Tekila 
    - Вік: 28

Перекладач онлайн