Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Дітки-"погодки"! Ви "за" чи "проти"? - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Дітки-"погодки"! Ви "за" чи "проти"? або маленька дитинка, а мама вагітна знову Оцінка: -----

Опитування: Дітки-"погодки" (532 користувачів проголосувало)Visualizar Votos

Дітки-"погодки": За чи Проти?

1. "За", а чому ні?! (95 голосів [18.41%])

Відсоток голосів: 18.41%

2. Якщо так сталося, то "За"! (308 голосів [59.69%])

Відсоток голосів: 59.69%

3. Небажано, адже це важко для маминого здоров'я (62 голосів [12.02%])

Відсоток голосів: 12.02%

4. Небажано, адже це погано для маленької дитинки, яка щойно народилася (25 голосів [4.84%])

Відсоток голосів: 4.84%

5. Категорично "Проти"! (26 голосів [5.04%])

Відсоток голосів: 5.04%

Голосувати Гості не мають права голосу

Користувач поза мережею   mum of 4 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 20 November 2008 - 01:42

Не розумію таких мам, які хочуть діток або близнюків або рік за рочком, які мотивують таке планове бажання, щоб зараз ВІДМУЧИТИСЬ. (в один час, а не періодично з якоюсь періодичністю вагітніти, родити і ростити-виховувати) Так що ДІТИ це мука? Так, не легко, але діти не є "для галочки"

Наприклад, у нас між малими різниця 3 роки і я важаю що якраз оптимальна і для діток і для мами. Я встигла натішитись з старшим і приділити йому багато уваги поки він був манюнький і відпочити і набратись сил фізіологічно), а також заскучити за вагітним животиком і за бейбусиком, який би гамав цицю , а старший мене вже не потребував так сильно, бо став самостійний.

Але ми плануємо, а Бог керує. Аби тільки ми не корегували помисли Всевишнього.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Коліжанка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2008 - 01:44

гра з вогнем, Ні, в різні. Ми вирішили, що у кожного має бути свій час на дорослішання. Малий цього троку пішов у 1кл, доця в садочку. Вона тепер ще й пишається своїм старшим братом, який вже ходить в школу, і він з того тішиться і себе дорослим почуває. Один з одним діляться враженнями ввечері, набавитися і наговоритися не можуть.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ❤❤❤ 

• Виконавчий адмін
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Адміністратор

Відправлено 20 November 2008 - 01:54

Kokhanovska, ви зробили підміну понять. діти - це щастя. а от догляд за немовлям забирає багато ресурсів: енергетичних, фізичних, душевних. звісно, це не мука, але буває важко. я вважаю, бажання матері скоротити проміжок часу найбільшого напруження є нормальним.
розумні книжки пишуть про оптимальну різницю, але для кожного вона своя. і якщо мати почуватиметься комфортно бажаючи і виховоючи дітей "погодок" - не варто засуджувати.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2008 - 02:09

Перегляд повідомленняKokhanovska (20.11.2008, 1:42) писав:

Не розумію таких мам, які хочуть діток або близнюків або рік за рочком, які мотивують таке планове бажання, щоб зараз ВІДМУЧИТИСЬ. (в один час, а не періодично з якоюсь періодичністю вагітніти, родити і ростити-виховувати) Так що ДІТИ це мука? Так, не легко, але діти не є "для галочки"

Перший раз чую таку точку зору. Ще ніколи не чула від мами, яка родить дітей щоб відмучитися. Ви таких знаєте чи це Ваші фатазії?

Наприклад, у нас між малими різниця 3 роки і я важаю що якраз оптимальна і для діток і для мами. Я встигла натішитись з старшим і приділити йому багато уваги поки він був манюнький і відпочити і набратись сил фізіологічно), а також заскучити за вагітним животиком і за бейбусиком, який би гамав цицю , а старший мене вже не потребував так сильно, бо став самостійний.

Я рада, що у Вас так все добре склалося, але я вважаю, що мені повезло більше.

Але ми плануємо, а Бог керує. Аби тільки ми не корегували помисли Всевишнього.

А це правда, дякую Богу за таких чудових дітей.

Користувач подумав і додав через 3 хв.:
Kokhanovska, А Ви що така чудова мама пропонуєте аборт, якщо виникла вагітність, коли ще дитина мала?
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   zolotko 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 20 November 2008 - 02:27

Це звичайно класно, коли діти не конче в віці різняться, але з точки зору медецини, треба відпочинок для матері. Але медицина не досліджує кожну жінку. Я знаю дуже багато прикладів, коли є мала різниця в віці дітей, це і дітям легше, бо виростаючи вони мають спільні ігри, інтереси, а у старшому віці, найчастіше стають найкращими друзями. Це вибір кожного індивідуальний. Як на мене, я дуже хочу дівчинку, але трохи пізніше. Трохи важко психологічно дався мій первісток. Всі говорили, що молода не справлюсь, а ще навчання, тобі буде важко...та й таке різне.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   ирис 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2008 - 02:42

Я не бачу різниці між роком або трьома коли дітки підростають різниці зовсім не видно та інтереси в них майже однакові, а вже коли більше як у мене з старшим і манюняю 10років, а середньою 7років там у кожного свої інтереси. та мої все рівно коли грають то разом, а коли вже вчать уроки тоді іде війна бо манюня теж хоче писати. Хоча і тут е свої плюси старший придивиться а дочка вже малу може одягти. І яка різниця байдуже народжуйте
Бо це щастя що Господь дав таку змогу виховувати, а чи раніше чи пізніше не мае різниці! Чи ви бачите бо я ні.?
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірина І 

• Дока
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2008 - 15:53

я б з задоволенням зараз ще раз завагітніла.Ми з чоловіком постійно кажем "що вже пора". Доні скоро півтора рочку-вже велика.От головне трошки підкріпити здоров"ячко,вітамінки поприймати. В мене коліжанка завагітніла,коли синочку було 2,5 місяці. Але не жаліла ніразу.Зараз дітки разом в садочок підуть. Я б також так хотіла.
My Signature
Спойлер
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 20 November 2008 - 23:55

Коліжанка, "Але ми плануємо, а Бог керує. Аби тільки ми не корегували помисли Всевишнього." Вище згадана фраза означає --- якщо Ви плануєте народити дитину в 30 років, але завагітніли в 15 --- це Божий задум --- корегувати його ВБИВСТВОМ (публічним словом "абортом" є злочин! --- ЦЕ МОЯ ДУМКА І ВСІХ ВІРУЮЧИХ (не тільки християн!) Так само, якщо медицине не радить вагітніти підряд з малим проміжком, але так сталось --- НАРОДЖУЙТЕ!!!!
Може я не так висловилась, але Ви мене зрозуміли зовсім КОНТРА!

Користувач подумав і додав через 11 хв.:

Перегляд повідомленняКоліжанка (20.11.2008, 2:09) писав:

Перший раз чую таку точку зору. Ще ніколи не чула від мами, яка родить дітей щоб відмучитися. Ви таких знаєте чи це Ваші фатазії?

Це не фантазії, особиво так кажуть мамаші заглядаючи у візочок з двійнею. Раз відходив 40 тижнів, раз родив, раз відбавив. Так само говорять ті, хто не відчув на власній "шкурі", що таке діти погодки. Моя мама з близнят і народились вони з братом рік після сестри.... моїй бабусі зовсім було не легко, але виростила і декрет тоді не був до 3 років! Діти --- це важко, але скілльки радості і втіхи вони приносять!

Я ж сказала, що дивуюсь з таких "мам", що хочуть "відмучитись" --- то яка ж їх мета народжувати?

Я рада, що у Вас так все добре склалося, але я вважаю, що мені повезло більше.

ВІТАЮ! Хоч і не знаю різниці у віці Ваших діточок (напевно рік, так?)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   бузок 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 21 November 2008 - 14:30

Якщо вже так сталося, то звичайно «за». Але щоб свідомо планувати діток –порічнят, то я категорично проти. Це моя думка і моє сприйняття, нікого не переконую в її вірності. Згадуючи всі проблеми які супроводжували мою вагітність і перші місяці життя дитини (хоча досвід в кожного різний), я найбільше боялася знову завагітніти. Та й досі боюсь, хоча вже не так панічно. Я теж з малим весь час одна, ввечері вже не можемо дочекатись коли прийде наш тато. Я вже хочу віддати манюню під татусеву опіку, а сама йду мити, прати, варити…як виявилося, в такий спосіб можна відпочити і відволіктись. Та й синочок вже хоче «свіжої крові»(маю на увазі свіжих сил). Вчора,наприклад, малий так впав з годувального крісла(то відбулось за 2 секунди, поки я поставила тарілку на стіл), що я чисто сплакалась, поки мене чоловік не заспокоїв, що ніякого струсу нема. І як уявлю, що мені зараз ще другу дитину…А тоді стає соромно і страшно за такі думки і думаю «Боже не слухай мене невдячну». А взагалі, дівчата навіщо сперичатись з того приводу. Кожному своє. От я думаю, що якби так Бог дав, що в мене були б дітки-порічнятка, то я б життя не уявляла без них і могла б навести купу аргументів «за»
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2008 - 20:47

Мені здається (в усякому випадку так у моїх знайомих), що погодків не планують. Вони "приходять самі" ;) Тому не розумію питання: за чи проти? Так або сталося або не сталося і не залежно від бажання (маю на увазі, що більшість навряд чи наважиться на такий подвиг свідомо)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Masik 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2008 - 21:34

Я відповіла, що якби так сталося, то "за". Хоча перед родами і пару місяців після родів, коли мене питалися "а коли другу плануєте " відповідала "якщо б то від нас залежало, то через років п"ять. Але якщо Бог дасть швидше, то будемо тішитися швидше". Але от віднедавна я почала знову задивлятися на немовляток. Якось була затримка, і коли я робила тест, зрозуміла, що зовсім мене не лякає і не засмучує те, що можу бути вагітна (тест негативний). Менш того, таке враження, що чоловік читає мої думки. От питаюся його недавно: "Що ти хочеш, щоб Миколай тобі приніс?", а він відповідає: "Донечку або синочка". Ну, але поки що "конкретно" ми не плануємо тим питанням займатися. Але якщо так станеться, то ми "ЗА"

Користувач подумав і додав через 15 хв.:

Коліжанка, дивно, що ви ніразу не чули таких висловів. Я їх часто чула - хто каже "раз відмучається", хто "раз відстріляється", хто ще по-іншому. Але переважно чула не від самих мам, а від їх оточення (бабусь, мам та ін.)
My Signature
Зображення
Світ був навколо мене - я була з мамою. Світ був всередині мене - я чекала сина. Я стала мамою... і я навколо світу!

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Даша_ 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2008 - 23:07

А я думаю что дети погодки єто не совсем правильно по нескольким причинам
єто тяжело для организма женщины беременность забирает много сил и энергии. зачем обделять второго малыша во время беременности. ведь не может первый быть любимым.
тяжело будучи беременной ухаживать за малышом, тяжело ухаживать за такими маленькими детьми
финансовая сторона в наше время очень важна
поэтому я второго планирую через лет 5-6 и то посмотрим. у моих родственников мальчики погодки мы ездили на море когда им было 4 и 3 года вот именно тогда я поняла погодки не для меня.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 09 December 2008 - 23:41

Masik, Взагалі не чула, щоб заводили дітей з зітханнями, щоб відмучитися ))).

А ще ніколи не бачила людей, які хочуть свідомо завести діток рік за роком. Коли на руках маленька дитина, то думаєш, лиш би не завагініти, а не про те, щоб ще одного, щоб відмучатися :ireful:

Але з таким успіхом можна говорити, що і близнят не варто заводити, це ж так важко

У мене так получилося, було тяжко організувати день, коли обоє маленькі. Хоча, немаю чого жалітися, бо після місяця з другою дитинкою взяли няню і ми вже були дома вдвох - і гуляти могли, і погодувати кожного, і побавитися .
А ще, напевно, у мене організм неправильний, бо друга вагітність була набагато легша, ніж перша, хоча і дитину підіймала, і ночей не досипала.
І вагітність мене врятувала від післяродової депресії.
І схудля я після 2 вагітності до своєї ваги швидко.
І діти не знають, що таке ревність, бо все своє життя себе вдвох памятають.
І проблнм не мали ми ні зі спілкуванням. ні адаптацією до дитсадка, бо вони звикли постійно один з одним бавитися, та і з ін дітками нормально.
І захищають, і підтримують, і навчають один одного.
І діляться усім з дитинства, жадібності немає, бо знають, що ще є братик чи сестричка, про кого треба дбати....і т.д.)))

Зараз дуже щаслива, що маю діток рік за роком і дуже ними пишаюся!

Дівчата, я не збираюся відстоювати точку зору, що дітки рік за роком - це найкраще, бо насправді сама знаю, як це нелегко. У мене просто в цьому є власний досвід!!!))). Тому, якщо так склалося, то не бійтеся родити, бо потім побачите більше переваг, ніж коли у діток більша різниця!

Здоровя Вашим дітлахам!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Томашка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 22 December 2008 - 21:35

Змістовно, аргуметовано. Молодець!!! Напевне більше важко щось додати!
Повністю з тобою згодна!!!!
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 00:48

Томашка, Дякую за підтримку!
Kokhanovska, та я дійсно зрозуміла, що Ви мене особисто засуджуєте. Ну добре, що порозумілися, бо я, як пантера своїх дітей захищаю ))))). Вибачте, за мій різкий тон.
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 01:13

Коліжанка, як можна засуджувати?
Ви маєте 3 суперових діточок. І те , що старші дітки рік за роком --- це супер. І багато мам, які їх (погодок) мають --- неуявляють як би було інакше.
........Але ті жінки, що не обізнані, говорять єрунду, кажучи, що так легше, чи легше одразу двох чи трьох. :)
Моя особиста думка, що оптимальна різниця для мене між дітьми 2 - 5 років ПЛАНОВАНА. Але, якби я зразу після пологів завагітніла знову, то чому б і ні, бо ми плануємо, а Бог керує і Сам думає коли нашим планам здійснитись!
Ми Олюся планували зачати якраз в тому часі коли він вирішив народитися :) тобто на 10 місяців випередив наш план. Але ми ніколи навіть не задумувались, що може бути якось інакше, бо така воля Творця, який нас творить.
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 01:17

Мамочки погодок это героини. А судить кого то за это просто абсурд.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 01:33

Моя бабця з репресованих політвязнів, у Сибірі народила старшу дочку, а через рік мою маму і брата. Троє дітей в пеленках, а вона по чужих квартирах винаймала житло і працювала. Не було наших благ цивілізації: памперсів, пральок, мікрохвильовок і тд... І нічо, всіх добре виховала і вибавила, а зараз вже правнучку бавить, яку мій КУЗЄн з Штатів підкинув вже другий раз.
Що цікавого у моєї прабабці було 3 двійні і крім цього ще 4 дітей , разом 10 і всі рік-два різниці! Колись так було у кожній сім"ї. Кажуть, бо поля було багато і щоб господарку було кому доглядати :4_8_4v:
А ми тут переймаємось, чи другу дитинку планувати, а на третю рідко хто наважується.......
  • 0
  • Back To Top

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 01:40

Kokhanovska, ну Ваша бабця герой! Та ще й здоровя на правнучку має!!!Правду кажуть, що колись люди були здоровіші чи може витриваліші. А я теж, коли розкисаю, то зразу думаю, що люди і більше дітей мали і ще й господарку вели. А швидше всього, не мали часу нюні розпускати, а ми: тут посиділа, тут себе пожаліла..ой, ой нема коли манікюр зробити :4_8_4v:
  • 0
  • Back To Top

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 31 December 2008 - 01:42

Kokhanovska времена и нравы меняются раньше 18 лет все рожали, а сейчас тенденция после 30. жизнь на месте не стоит. раньше не думали о карьере, а сейчас лестница приоритетов поменяла ступеньки поэтому и задумываются над вторым ребёнком и тем более о третьем.

Користувач подумав і додав через 2 хв.:
а ми: тут посиділа, тут себе пожаліла..ой, ой нема коли манікюр зробити :4_8_4v:
[/quote]
это цивилизация и прогресс нас так балует

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 18 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 17 November 19 )

• Немає іменинників сьогодні

Перекладач онлайн