Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Гель-лак для нігтів - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

Іконка Важливе оголошення

Осінній настрій Парад аватарів

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Гель-лак для нігтів Оцінка: -----

Користувач поза мережею   mama orsetti 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 August 2013 - 11:32

Вже певний час в моді є покривання нігтів не простими лаками, а гель-лаком. Хотілось би дізнатись, яке ваше ставлення, чи покривали ви ним нігті, яким маркам гелю віддаєте перевагу, скільки часу носиться і як знімається. Якщо вже є така тема, то прошу модераторів об"єднати.
Розкажу власний досвід: ще на початку року покрила я нігті гель-лаком в салоні, це був жах, 3-4день він почав тріскати, повідлуплювався, зняти повністю його було неможливо, через нього поламались усі нігті. Я думала, що ніколи більше не зроблю такого покриття. Але місяць назад ми з подружками "скинулись" і купили собі набір необхідних лаків, лампу і почали покривати собі самостійно. Гель-лаки марки PNB. Я ним повністю задоволена, 10 днів у мене тримається гарний, блискучий, нестертий і не облупленй манікюр, вперше за 2роки декрету я змогла відростти нігті і не поламати. Знімається не дуже легко, але й не треба спилювати з нігтями.
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 1
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Rubka33 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 11 August 2013 - 12:17

вже 2 роки постійно роблю гель-лак марки Shellac і дуже задоволена, але чомусь не всі кольори носяться однаково довго, але в загальному 2-3 тижні, дуже класна палітра кольорів, так що можна постійно міняти під гардероб чи настрій, періодично даю нігтям пл кілька днів "відпочити",
бо що б не казали виробники, чи майстер салону думаю, що нігтю постійно під тим лаком не добре!
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ірочка 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2013 - 12:43

Декілька разів покривали мені в салоні гель -лаком Shellac. Але чесно кажучи нічого особливого не побачила, не вразив. Так лак тримався 7-10 днів потім біля кутикули відлущувався, це з тим що я старалася не дуже довго бути в воді. За 120 гривень, тоді стільки коштувало покриття, це занадто ходити в салон кожних 10 днів, я не маю стільки часу. А хочеться щоб руки були доглянуті. Можливо у когось досвід і кращий, але мій такий)
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Толянка 

• Фахівець
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 August 2013 - 18:05

я покривала гель-лаком рік тому.на 3 день почав відлущуватись а коли зняла повністю.нігті стали жахливі.це мені робила моя подруга,тому сказати що погані матеріали чи дешеві я не можу.бо вона собі робила і в неї все ок.Після цього більше ніколи не робила і думаю що не буду)
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ruslik 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 12 August 2013 - 07:54

Я вже рік як постійно користуюсь Shellac, тримається в середньому 2-3 тижні, не менше. Якщо у вас погано тримається, то це скоріш за все черезпорушення технології нанесення, знімається теж дуже просто. Маю вдома лампу і десь 7-8 кольорів лаку, тому постійно користиюсь. Враження супер. А от "майстри" в салонах часто таке витворяють, що здається, що вони самі тільки краєм вуха чули про технологію нанесення. Так колись, коли ще не мала лампи, в одному дорогому салоні хотіли спочатку запиляти нігті (так як для нарощення), а потім щей замість бази для шеллака, взяьти праймер для гелевого нарощення. Я була в шоці від таких "майстрів" :girl_cray:
А якщо все зробити правильно (по технології, в якій доречі нема нічого складного, просто треба робити все крок за кроком), то носиться і знімаєсться супер. І 2 тижні гарних, блискучих, доглянутих нігтів вам гарантовано :18_1_36:
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Lacy 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 August 2013 - 10:02

Перед Різдвом, я також попробувала зробити манікюр в салоні з лак-гелем. Думаю, щоб руки були охайні всі свята. Підібрала гарний відтінок, на одному пальці навіть камінцями прикрасили. Виглядало дуже гарно. Старалась акуратно, все робити, поменше мочити. Але всеодно на день здається 5 на одному нігті лак надщербився. А до 10 взагалі майже всі вже були досить неакуратні. Зате камінці трималися )))
Думала, йти знімати, але виявилось, що якщо з краєчку підважити нігтем, то сам акуратно знімається.
В мене нігті ростуть досить швидко. І вже до тижня було видно, як відростають. Мені не вигідно покривати нігті гель-лаком. І нарощення не роблю, тому що треба часто ходити на реставрацію. Часу свого шкода.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   vi_Ola 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новинарі

Відправлено 12 August 2013 - 15:52

покривала гель-лаком вже три чи чотири рази. на моїх нігтях тримається довго, дотягувала до трьох тижнів і ніде нічого не відставало, але нігті в мене скоро ростуть, тому дуже замітно якщо робити кольоровим лаком :girl_cray: думаю, що скоро знов піду покривати гель-лаком.
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   August 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 13 August 2013 - 10:56

Я теж недавно відкрила для себе такий манікюр, задоволена дуже, манікюр тримається гарний 2 тижні, і вже такий собі - третій тиждень (це стосується кольорового лаку, з французьким без проблем і 3 тижні).
Роблю у майстра вдома, тільки от ціна за останній місяць зросла зі 130 до 150 грн...
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   drop of hope 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 13 August 2013 - 15:42

я покривала гель-лаком перед морем,і вже на 5-6 день на морі він почав лущитись біля кутикули, потім ні стерти самостійно не могла, і ходити з тим страхіттям було соромно, а після того, як зняли мені його, нігті були жахливенькі. Цього разу я покрила нігті повністю гелем, який використовують при нарощенні нігтів, от тепер я справді задоволена результатом, нічого ніде не відлущується, нігті помітно грубші, не ламаються і дуже гарно виглядають попри всі хатні роботи без рукавичок. Через 2 тижні приблизно піду на корекцію і буду далі з гелем, але от які нігті під тим гелем мені не відомо поки що.
My Signature
...і якби на те моя воля,написала б я скрізь курсивами: — Так багато на світі горя, люди, будьте взаємно красивими!
Спойлер
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Nata_Nata 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 22 August 2013 - 10:20

я з гель лаком ходила 3тижні при тому що мила вікна,ходила на город і нічого мені покривали в карамелі,а в іншому салоні покрили то через 3дні все здерлося це залежить від майстра і гель лаків
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тасенятко 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2013 - 20:19

мені шілак лущиться, малюю простими,бо нігті тверді і шкода робити гелеві
My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Тошеня 

• Своя людина
  • PіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 27 August 2013 - 21:32

Я вже і життя не уявляю без гель-лаку. Мінімум три тижні спокою. Нігті виглядають доглянутими три тижні. Ніякого лущення ні разу не було, хоч і вазонки пересаджувала і по хаті все роблю.
Якщо проблеми з носінням, то або технологія не витримана правильно, або просто не підходить саме певна марка гель-лаку. Бо колись давно спробувала покрити Shellac від CND, то на наступний день полущився, а вже від недавна (десь пів року) в іншому салоні покриваю гель-лаком від Kodi, то проблем не було ні разу.
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   frotanya 

• Завсідник
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Орг СП Малечі

Відправлено 27 August 2013 - 22:29

Час від часу користуюсь ш лаком в салоні,тримається біля трьох тижнів,задоволена.Правду дівчата пишуть,треба щоб майстер наносив лак,згідно технології і все буде ок
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   МУРЗА 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці

Відправлено 14 September 2013 - 15:17

Дівчаточка, підскажіть,будь-ласка,хорошого майстра манікюру (хотіла б зробити гарний і якісний манікюр на весілля).

:girl_tender:
My Signature
Зображення

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   mashyljka 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2013 - 15:40

Я теж певний час покривала нігті гель-лаком. Мені подобалось і носився довго, та й коштувало недорого 80 грн. (дівчина вдома робила). Правда в салоні це коштує 130 грн. Перед тим пробувала акрил (5 років ходила!), була дуже задоволена, на корекцію раз в тиждень. Пробувала потім ще гелеві нігті - взагалі не підійшло, бо тріскались через тиждень, мій ніготь ніби відторгав його. А перейшла на гель-лак, бо нігті якось природніше виглядають. Використовувався здається Salon Proffesional. Зараз теж подумую про те, щоб купити лампу і самій собі робити.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Валюшка 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 14 September 2013 - 21:50

Час від часу покриваю нігті шеллаком. Роблю це в Луцьку, бо в Києві то дороге задоволення (тільки покриття коштує від 180грн.+75грн. чистка, тож не нарікайте, що 130 то дорого). А в Луцьку я роблю чистку і покриття за 120 грн. Та й В Києві ще не знайшла хорошого майстра. Бо один раз зробила в салоні і мені менше як за тиждень почало все лущитися, мусила сама то все здирати, але нігті після того були жахливі. А от після нанесення в Луцьку тримається 3 тижні. При цьому роблю всю хатню роботу, нічого не лущиться. Тільки коли вже нігті відростають, то виглядає негарно.
Але більше двох разів підряд не можу його наносити, бо потім нігті дуже слояться і ламаються. Мушу 2 міс. робити перерву.
My Signature
Зображення
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Елла 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 15 September 2013 - 06:59

Я покрила нігті гель-лаком перед 1 вересня. Минуло два тижні, а результат той самий. Всю хатню роботу роблю, ще й мастрів маю вдома, то це ніяк на нігті не впливає. За цим разом хотіла на собі перевірити на скільки довго буде триматися. Чуть відросло, на 1 мм, думаю ще цей 3 тиждень походжу:) Результатом дуже задоволена. Шкода, що не робила цього раніше;)
My Signature
Я подарую свою вірність чоловіку, любов сину, красу дочці і повагу нашим батькам.

Нагороди:

переглянути всі
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olena1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 01 October 2013 - 23:07

Я також для себе відкрила гель-лаки. Справді, що не роби, нігті виглядають ніби манікюр був зроблений нещодавно. Користуюсь гель-лаками однієї торгової марки, дуже подобається, постійно поповнюю свій асортимент кольорів через Інтернет-магазин

Повідомлення відредаговано ОптИмІст: 04 October 2013 - 11:17

• 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   Ukrajinochka 

• Фахівець
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Vip-модератор

Відправлено 19 October 2013 - 13:38

тепер і я можу написати враження. покривала нігті гель-лаком 3-го жовтня, і лише сьогодні йду на нове покриття. За два з хвостиком тижні лак не полущився, не потріскався і не сколовся. я дуже задоволена :girl_tender: . Тим більше у мене від природи криві нігтьові пластини, а лак гарно замаскувапв недолік. Коштує у нас манікюр+покриття 150 грн. :give_heart:
My Signature
Щастя в дрібницях...
  • 0
  • Back To Top

Користувач поза мережею   таня23 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: ЗАБЛОКОВАНІ

Відправлено 19 October 2013 - 13:54

просвітіть чи можна френч таким чином робити. тобто покрити прозорим гель-лаком.
My Signature
сьогодні ми кохаємо один одного більше ніж учора, але менше ніж кохатимемо завтра...
  • Back To Top

Поділитися темою:

• 6 Сторінок +
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні теми

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

О.Катя світлина

О.Катя  Дівчата,чи знає хтось номер телефону Сидорук з ЖК Луцьк?

01 Nov 2019 17:55

Martlet світлина
Стасівчанка світлина

Стасівчанка  Я не знаю чи є тут такі теми, не знаю де писати тому залишу тут посилання https://m.facebook.com/profile.php?id=100014393529894&fref=nf&pn_ref=story допоможіть дитині, особисто знаю цю сім'ю. Хто чим може, молитвою, грошовим внеском. Допоможіть хлопчику, дайте шанс на повноцінне життя. Адміни не сваріть. Я не знаю чи є такі теми на форумі, пошуком користувалась не знайшла. Посилання на ФБ сторінку мами.

19 Oct 2019 18:25

Алея Ромашкова світлина

Алея Ромашкова  Оглянися, щастя завжди поруч

11 Oct 2019 14:22

Lacy світлина

Lacy  Я скучила за тобою Малеча! Нарешті я маю чим поділитись :)

19 Jul 2019 06:04

Lenka))) світлина

Lenka)))  Підкажіть будь ласка де можна зробити еег дитині у Львові, у суботу? Дуже треба! Буду дуже вдячна!!!

03 Jul 2019 10:18

Галина3 світлина

Галина3  Не знаю чи правильно користуюсь форумом. Але можливо мені хтось допоможе. У дитини 4 роки пахова грижа, направили на планову операцію. Хто з таким стикався, де оперували і сільки коштує зараз така працедура. Буду дуже вдячна за відповіді)))

13 May 2019 18:56

Показати коментарі (1)

Цинічна бандерівка світлина
Арабіка світлина

Арабіка  Привіт. Як добре повернутись на Форум Малеча

05 Apr 2019 14:49

Показати коментарі (2)

SEMA світлина

SEMA  Не довіряйте людям,бо обманюють на кожному кроці,робиш людині добро,а у відповідь отримуєш брехню

28 Mar 2019 22:43

Показати коментарі (2)

Всі зміни →

Facebook стрічка

birthday Іменинники ( 13 November 19 )

• З днем народження
    milanis 
    - Вік: 42

Перекладач онлайн