Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків: Стимуляція вмі - Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

Перейти до вмісту

• 64 Сторінок +
  • « Перша
  • 62
  • 63
  • 64
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

Стимуляція вмі інсемінація Оцінка: -----

Користувач поза мережею   KLEMENTYNKA 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Початківці
  • Подякували: 0

Відправлено 03 December 2016 - 13:36

Перегляд повідомленняolechka (18 October 2016 - 09:12) писав:

KLEMENTYNKA, які успіхи, вже можна привітати.

Привіт. Не було змоги відповісти лежала на підтримці. У нас 13 тижнів. А як у вас справи?

Перегляд повідомленняmarinneess (23 October 2016 - 16:33) писав:

привіт! у нас вийшло з першого разу, слава Богу! пробуйте ще раз, бо чим більше спроб (2-3), тим більші й шанси. я проходила стимуляцію перед вмі. а що ви вирішили з лікарем?

ВІТАЮ!!! Бажаю здоров'ячка вам і крихітці і легкої вагітності!!!!

• Back To Top

Користувач поза мережею   olya-v85 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Новачки

Відправлено 08 March 2017 - 10:48

Доброго дня. Хотіла запитати чи чув хтось про негативні наслідки інсеміляції? Знайомій після трьох спроб сказали що вона безплідна

• Back To Top

Користувач поза мережею   муха цокотуха 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2017 - 07:40

Добрий ранок дівчатка! Я давно читаю форум...і от лише тепре вирішила долучитися... хочу поради.. ..робили дві інсемінаціїї у Тернополі в Хміля. але невдалі..останній раз все було халатано і якось "як небудь" аби взяти гроші і відправити нас. Плануємо їхати в Інтерсоно у львів..бо самі з Хмельницького. Може хто робив там цю процедуру? Чи може лікаря порадите.... дякую....
p.s. Приймайте у свої ряди!!! ))))

• Back To Top

Користувач поза мережею   olechka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Користувачі

Відправлено 25 April 2017 - 11:17

Привіт муха цокотуха, я також робила 2 рази інсемінацію в клініці Хміля і прольот.

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 25 April 2017 - 20:26

Перегляд повідомленняolechka (25 April 2017 - 11:17) писав:

Привіт муха цокотуха, я також робила 2 рази інсемінацію в клініці Хміля і прольот.

Привіт...а у кого робили? ми у Кулик Ірини Ігорівни

• Back To Top

Користувач поза мережею   olechka 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2017 - 07:52

Привіт. Ми також у Кулик І.І., як лікар вона мені подобається, але з такими проблемами, як у нас взагалі не варто було робити ВМІ і викидати гроші.

Повідомлення відредаговано olechka: 26 April 2017 - 07:52

My Signature
Спойлер
  • Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2017 - 13:27

Дівчатка, мені цікаво, чи хто завагітнів після ВМІ. А то і хочеться ще раз спробувати....і якось лячно....

• Back To Top

Користувач поза мережею   Sweetbaby 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2017 - 15:34

Перегляд повідомленняolechka сказав:

Привіт. Ми також у Кулик І.І., як лікар вона мені подобається, але з такими проблемами, як у нас взагалі не варто було робити ВМІ і викидати гроші.

Ви як дізналися про проблеми (до інсемінації чи після)?

Перегляд повідомленнямуха цокотуха сказав:

..робили дві інсемінаціїї у Тернополі в Хміля. але невдалі..останній раз все було халатано і якось "як небудь" аби взяти гроші і відправити нас.

В чому проявлялась халатність? Я в попередньому циклі також робила інсемінацію невдалу, а в цьому циклі наполягла на гістероскопії, щоб знайти причину. А які у вас покази до інсемінації?

• Back To Top

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 26 April 2017 - 20:45

Перегляд повідомленняSweetbaby (26 April 2017 - 15:34) писав:

Ви як дізналися про проблеми (до інсемінації чи після)?

В чому проявлялась халатність? Я в попередньому циклі також робила інсемінацію невдалу, а в цьому циклі наполягла на гістероскопії, щоб знайти причину. А які у вас покази до інсемінації?

привіт! першого разу, коли ми робили ВМІ лікар була дуже уважна..все мені розказувала.."ой дивіться овуляція ", "ось туди сюди усе потекло", після процедури зробили ще укол, і все гарно пояснили ...але на жаль спроба була невдала...минув рік, ми знову приїхали, то вже нічого нам не пояснювали, просто провели процедуру , нічого н епоказували, таке було байдуже ставлення "як небудь"..укол вже не давали..відправили...і невдало. Коли позвонили до неї...то вона забула..шо труби перевірялися і яка проблема в нас взагалі...якось так...не хочу туди...у нас чоловіча проблема...

• Back To Top

Користувач поза мережею   Irochka28 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 11 May 2017 - 12:49

Привіт усім! Ми вже 2 роки плануємо кіндерів і ніяк.Вирішили пройти обстеження вдвох,сказали шо все добре у нас,пробуйте дальше самі вагітніти. Пробували - ніяк, вирішили зробити інсемінацію з стимулюванням. Вчора Узд показало 2 фолікули домінантних у правому та лівомут яєчн., один 16 а другий 14. На суботу призначили введеня перше а друге в понеділок. Готуємось і надіємось на чудо :AllSmail (155):

• Back To Top

Користувач поза мережею   Карамелія 

• Вінтаж
  • PіpPіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 11 May 2017 - 14:51

Згідно зі статистики,інсемінація дає успіх лиш в 12-14% випадках. Найкраще робити кілька циклів підряд.
Я мала три ШІ,невдалі. У Хміля провели найкраще, перші дві робила в ПЦРЛ. Мені здається, вона помагає лиш тим,в кого є шийковий фактор. Irochka28, бажаю щоб у вас все вийшло)) і ви незабаром побачили //

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   olya-v85 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2017 - 17:49

Добрий день. Я робила дві інсеміляції (першу з стимуляцією,другу в природньому циклі), невдало. Лікар сказала до вересня відпочивати, нічого не приймати, так і роблю))

• Back To Top

Користувач поза мережею   Sweetbaby 

• Зацікавлений
  • PіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 12 May 2017 - 23:50

Перегляд повідомленняolya-v85 сказав:

Добрий день. Я робила дві інсеміляції (першу з стимуляцією,другу в природньому циклі), невдало. Лікар сказала до вересня відпочивати, нічого не приймати, так і роблю))

В нас також всі показники в нормі, а вагітність не наступає і було вирішено з лікарем, що робимо інсемінацію в природньому циклі. Інсемінація була невдала. Після цього я сама вирішила, що ще залишилася лапороскопія і гістероскопія, щоб знайти причину. Лапороскопію лікар категорично відмовив, а от гістероскопію зробила. Результатів гістології ще не має, але попередньо ендометрит і гіперплазія. Ось так..
Вам потрібно з чоловіком порадитись, що будете робити далі. Нам так само, як вам лікарі казали, що все добре і має бути природня вагітність і розслабитись... Бажаю, щоб до вересня побачили //

• Back To Top

Користувач поза мережею   СонячнаЖінка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2017 - 20:42

У зв'язку із чоловічим фактором, робила штучну інсемінацію спермою донора двічі в клініці Києва - Адоніс, лікар - Кочет Юлія Володимирівна.
Ціна 10300грн (6700грн за ВМІ, 3500грн за СД).
Обидві спроби невдалі.
Робили без стимуляції (свій фолікул виростав, то зліва, то справа, овуляція проходила самостійно кожного разу).
Перше вливання робили в день овуляції, потім наступного дня. Це перший раз.
На другу спробу за моїм проханням зробили вливання за день до овуляції (але ввечері овуляція сама і відбулася, я її відчула, і тест зробила, а потім і узд підтвердило). І через день (бо другого дня була неділя, і мабуть, клініка не працювала). Не знаю, другий раз мені якось боляче було, навіть кровило трохи - досі думаю, що щось вони там спеціально зробили, аби не відбулося).

Усі гормони у мене в нормі. Матка в нормі. Ендометрій в нормі.
Труби змусили пройти у Ісіді (але там суцільна викачка грошей і купу зайвих аналізів призначають) - обидві прохідні.
У цій же клініці ніхто не змушував проходити купу додаткових аналізів (як наприклад, узд щитовидної залози - навіщо його робити, якщо гормон ТТГ у нормі??), підійшли усі, що були.

Кожного разу (за нормального рівня прогестерону ітак) мені прописували Утрожестан - не ставила. Після другої ВМІ лікарка призначила взагалі метіпред (який до речі призводить до вад розвитку дитини і не рекомендований у період вагітності - нібито для пригнічення імунітету), утрожестан "для ендометрію та розвитку вагітності" (але рівень ендометрію на узд у мене у нормі був 11, то я вирішила, що він мені не потрібен), фолієву кислоту (я її ітак вживала), і ще якісь ліки, які я вирішила теж не пити, бо у протипоказаннях вони теж мені не сподобалися.

Отаке.

Яомусь я думаю, що оце друге вливання було зайвим під час другої спроби ВМІ, що воно могло вимити вже запліднену клітину, хоча не знаю.

Усі лікарі одразу пропонують усюди ЕКЗ. Однак, я особисто, по-перше, не маю грошей, по-друге, не маю бажання.

• Back To Top

Користувач поза мережею   СонячнаЖінка 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 07 July 2017 - 21:14

Порадьте, будь-ласка, хтось лікаря/клініку, де зробили успішну інсемінацію СД?

• Back To Top

Користувач поза мережею   Aleksandra) 

• Початківець
  • PіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 24 October 2017 - 19:07

Привіт.
Хочу до вас приєднатися.
Не можемо завагітніти вже три роки.
Все лікувалися і марно...
Робили вже дві спроби ВМІ.
1- в природному циклі.
2- в стимульованому клостилбегітом з 5 по 9 день, на 13 день укол прегнілу доза 10000 од.
Дві спроби без результату.
Я перевірена повністю і чоловік теж.
Лікарі кажуть,що все в нормі і ми самі модем завагітніти.
Робили у Львові в Альтернативі, лікар Босяк Ю.В.
Ми зайшли в тупік...
Що далі?
На ЕКЗ ще не готова...

• Back To Top

Користувач поза мережею   allinav 

• Завсідник
  • PіpPіpPіpPіpPіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати
  • Група: Досвідчені користувачі

Відправлено 24 October 2017 - 21:25

Сонячна Дінка,ви мені вибачте,але нащо це вам,якщо ви самі собі лікар...
Я пройшла ці етапи,пройшла ЕКЗ..
Коли людина погоджуеться,відважуеться на такого роду маніпуляціі,то апріорі повинна довіряти лікарю у всьому.А інакше ніяк.
Мені теж багато всього призначали, і прогестерон в мене те,що треба... Але після підсадки призначили,і немаленьку дозу..
Тому що,як і інсемінація,це все ж штучний процес...
І навіть думки не було його не пити,бо ж аналізи добрі...
Якщо читати анотаціі,то нічого не можна приймати...
Ви не думали,може ви самі лишили мебе шансу,і якби слухали лікаря,то все було б ок..
Бажаю вам знайти,такого,якому ви будете довіряти...Удачі.
Успішна інсемінація-це співпраця лікар-паціент..

Повідомлення відредаговано allinav: 24 October 2017 - 21:28

My Signature
Спойлер

Нагороди:

переглянути всі
  • Back To Top

Користувач поза мережею   tanjuhaVod1 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 30 January 2018 - 16:52

Привіт дівчата,хто робив інсимінацію в Франківську у клініці Дамія???Відгукніться!!!Які успіхи,в кого що получмлось і з якого разу?І ще одне яка ціна? :28_4_10: :sad:

• Back To Top

Користувач поза мережею   DinaKas 

• Перехожий
  • Pіp
  • Перейти до щоденника
  • Вставити нік
  • Цитувати

Відправлено 01 October 2018 - 10:39

Привіт, дівчатка! Ми вже 4 роки намагаємось завагітніти і все безрезультатно! Аналізи внормі як в мене так і в чоловіка, а нічого немає. Робили 2 спроби інсемінації в клініці Хміля в Тернополі. Перша була в травні, фолікул дозрівав прекрасно без стимуляцій, мені зробили 3 вливання і вкололи Прегніл 5000 аж на 16 ДЦ, так, як яйцеклітина не виходила, далі після того, як підтвердилась овуляція підтримка Утрожестаном до першого дня, коли б мала настати менструація. В результаті овуляція відбулась, але вагітність не настала. Друга спроба була в липні, Прегніл 5000 вкололи вже на 12 ДЦ, далі 2 вливання, але фолікул взагалі не розірвався, утворилась фолікулярна кіста. Дівчатка, чи була у когось така реакція на Прегніл? Бо це вже не перший раз так у мене. Ще раніше кололи Хоріомон для контрольованої овуляції, та ж сама проблема, хоча скільки фолікулометрій не робила, овуляції проходили як по годиннику, а тут з інсемінацією все якось не складається. Мій лікар-узист взагалі говорить, що мені процедуру проводили неправильно, треба було вколоти Прегніл 10000 і ставити Утрожестан уже після першого вливання і підтримуватись ним не до першого дня менструації, а потягнути кілька днів довше. Вже не знаю, кому вірити і куди рухатись далі... Так важко, дівчатка...

• Back To Top

Поділитися темою:

• 64 Сторінок +
  • « Перша
  • 62
  • 63
  • 64
  • Ви не можете створити нову тему
  • Ви не можете відповісти в тему

1 відвідувачів читають цю тему
0 користувачів, 1 гостей, 0 прихованих користувачів

Реклама

Останні зміни статусу

Коли я не знаю чогось - іду на форум.... Коли маю що розказати особистого - в щоденник... Коли хочу поділитися цікавим висловом, афоризмом, картинкою чи просто думкою без продовження і коментів - іду в статуси... Це ж так просто, логічно і виховано...

Ясся світлина

Ясся  Вірю що все буде добре

23 Feb 2020 07:02

Lilut світлина

Lilut  Став запитання у відповідних темах.https://www.malecha.org.ua/lines/pregnancy/l_lines21.png_b_40.png_t__d_9_m_10_y_2019_c_6.png

21 Feb 2020 13:36

Уля27 світлина

Уля27  Дівчата підкажіть будь-ласка ціну ЕКО

20 Jan 2020 22:51

Показати коментарі (4)

Ольга06 світлина
юлія 27 світлина

юлія 27  Дуже рада поверненю в Малечу через два роки

21 Dec 2019 13:54

Щаслива двічі світлина

Щаслива двічі  Діачатка, що ви знаєте про проект b2b. Можливо хтось є учасником цього? Хто відбив за 3 місяці вкладені гроші?

20 Dec 2019 20:03

Показати коментарі (1)

Meloni_123 світлина

Meloni_123  Доброго дня. Підкажіть, чи можна зараз стати на облік до Колочун з ЖК"?

09 Dec 2019 16:38

Унюня світлина
Juliaaaaaaaa світлина

Juliaaaaaaaa  Привіт! Дівчата, хто знає з якого тижня вагітності треба вставати на облік?

04 Dec 2019 12:37

Показати коментарі (7)

Зесічка світлина

Зесічка  Дівчата! нагадую, що 8 грудня -- Година ласк! не забудьте, будь ласка, хто має намір)) як і минулі роки -- Мати Божа чекає на вас!) https://www.malecha.org.ua/forum/index.php?showtopic=29011&view=findpost&p=1120266

01 Dec 2019 11:23

Всі зміни →

Родинний форум "Малеча" - форум для сучасних батьків

birthday Іменинники ( 27 February 20 )

• З днем народження
    Sone4ko 
    - Вік: 38
  • З днем народження
    chernentus 
    - Вік: 45

Перекладач онлайн